Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, quevas napisał:

nie tyle bardziej estetyczny, co młodszy

 

Wygodne, bo teraz Czaskoski i Dudex są w jednym wieku. 

Czyli młodszy, przystojniejszy Dudex przez to że był młodszy i przystojniejszy to zagłosowało na niego aż 0,6% więcej kobiet niż na Komorowskiego.

To nawet nie jest różnica błędu statystycznego. Dość słabo potwierdza twoją tezę.

W II turze dla porównania Duda 50,9% Komor 49,1%, coś słabo te kobiety patrzą na estetykę i na wiek. Może po prostu patrzą na poglądy, czy w swoim seksistowskim, nietolerancyjnym, faszystowskim światopoglądzie nie dopuszczasz takiej alternatywy?

 

 

😎

Edytowane przez Cardi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, quevas napisał:

Twoja antyteza opiera się na - wg mnie, błędnym - założeniu, że między Dudą, a Komorowskim istniała dysproporcja równa tej jaka zachodzi między Trzaskowskim, a Dudą

a moja teza wynika ze starych jak świat zależności, w zachodniej polityce oczywistych mniej więcej od czasu debaty Kennedy vs. Nixon w 1960 roku

W debacie Kennedy vs. Nixon w telewizji lepiej wypadł jeden, w radio drugi, mimo że mowa o tej samej debacie. Obejrzałem sobie dwie analizy, jedna typowo od strony prezencji, wypowiadał się koleś który ma kanał o modzie męskiej, a druga od strony mowy ciała i retoryki. W obu analizach obu panów oceniono równie przeciętnie. Także analogia jak kulą w płot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, quevas napisał:

debata odbyła się w 1960 roku i z uwagi właśnie na rangę uroku osobistego kandydata w erze telewizyjnego przekazu wyznaczyła nowe standardy w zachodniej polityce, a "koleś, który ma kanał o modzie męskiej" spóźnił się z zawracaniem kijem Wisły o jakieś 60 lat

Gdybyś faktycznie uważał, że kobiety kierują się estetyką wyglądu kandydata to nie deprecjonowałbyś znaczenia analizy "kolesia od mody męskiej", bo skoro zwracają uwagę na estetykę to takie rzeczy jak przypinka w butonierce, wąskie lub szerokie klapy, dociągnięty węzeł do kołnierzyka czy dopasowana, niezaginająca się marynarka na klatce piersiowej czy ramionach są właśnie częściami składowymi. 

A co do tych standardów, to Nixon ze słuchu w radio wypadł lepiej, a Kennedy wypadł lepiej w telewizji czyli wliczając efekty wizualne. Tutaj obaj wypadli przeciętnie zarówno jeżeli chodzi o prezencję, gesty rękoma, równie często i chętnie patrzyli w kamerę, także fajnie że próbujesz, ale Kennedyego z Czasskoskyego nie zrobisz. Sorry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fluber pewnie Cię to zainteresuje. W drugiej części Last of Us, która wczoraj miała premierę na całym świecie, bohaterka myszkując po szufladach w synagodze znajduje list rabina z informacją, że jego rodzina została uratowana w czasie II wojny światowej przez Polaków. Informacja zupełnie niezwiązana z fabułą. Ot, taka ciekawostka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, jack napisał:

@fluber pewnie Cię to zainteresuje. W drugiej części Last of Us, która wczoraj miała premierę na całym świecie, bohaterka myszkując po szufladach w synagodze znajduje list rabina z informacją, że jego rodzina została uratowana w czasie II wojny światowej przez Polaków. Informacja zupełnie niezwiązana z fabułą. Ot, taka ciekawostka. 

Bo nie byli pedałami 

(to jest k**** żart)

2 godziny temu, fluber napisał:

trzaskowski jest teraz wiekszym socjalista niz pis. nie dosc ze jest fanem 500 plus i obnizonego wieku emerytalnego to jeszcze chce strazakow przekupic ich wlasnymi pieniedzmi:)

Rozumiem że jako fan rozdawnictwa nie swojej kasy zagłosujesz na Rafała 

Ja się waham ale Ty rób co uważasz za stosowne 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, fluber napisał:

nie mam zerowego pitu, nie mam 500 plus, nie mam 13 emerytury, nie jestem beneficjentem zadnego socjalu. wiec czemu nazywasz mnie fanem rozdawnictwa nie swojej kasy?:)

Twierdzisz że program socjalny PiSu ci się nie podoba?

Nie trzeba być beneficjentem żeby coś popierać p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, josephnba napisał:

Twierdzisz że program socjalny PiSu ci się nie podoba?

Nie trzeba być beneficjentem żeby coś popierać p

popieram ale nie podoba mi sie jak to nazwales. skoro moje podatki ida na 500 plus dla Twojego dziecka to znaczy ze popieram rozdawanie swoich pieniedzy a nie nie swoich;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, josephnba napisał:

Ziemniak kartofel

Do meritum

Popierasz pomysły Trzaskowskiego który staje się bardziej socjalny niż PiS (twoje słowa) czy nie i dlaczego 

oczywiscie ze nie popieram. nie wierze w zadne slowo ktore wychodzi z jego ust. dzis mowil na wiecu ze 4 lata temu nie glosowal przeciwko obnizeniu wieku emerytalnego i nie byl poslem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.