Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, DLT_Braddock napisał:

Na ofiary covida? Widze na tym forum przykłady ofiar. Gościu, ja musze płacić za to, że tacy jak ty domagali się restrykcji, represji i zakupu milionów szczepionek, które gniją teraz w magazynach. Domagali się, bo jako dorośli mężczyźni, mieli obsrane gracie. Moja wtedy 17 letnia córka miała więcej odwagi. Na litość, co to jest ta Wukraina? 

To nie płać "gościu". Nikt ci nie karze. Natomiast argument z córką, w sytuacji w której, ludzie mają rodziców przed 80ką, 90 cio letnich seniorów, świadczy jedynie o dbaniu o własną dupę, z zerowym poziomem empatii i zrozumienia problemu. Na wojnę zapłaciłeś już dużo więcej i jeszcze więcej zapłacisz.

Aby temu zapobiec, pokaż jaja ( z córką lu bez), dołącz do batalionu międzynarodowego. Będziesz miał większe szanse przeżycie "normalnie" niż 90 letni senior chorujący na cukrzycę, lub nowotwór.

Czekam na fotki z frontu w dziale wojna na Ukrainie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Koelner napisał:

Nawiązuję do tego, że ja np. w Gdańsku nie chciałbym aby każde święto było celebrowane syrenami, tym bardziej uważam, że powinno się świętować sukcesy a nie porażki.

Obchody PW są fajne ale jak dodawane są kolejne to dla mnie to się rozmywa. 

Chyba właśnie nie.

80lecie 

Poza tym to że getto walczyło ponad miesiąc nie mając 20% takich zasobów jak w PW uważam za wyjątkowy akt heroizmu i bohaterstwa wart upamiętnienia nie mniej niż Powstanie Warszawskie

Mogę Ci podesłać kilka tytułów na ten temat, bo kilkanaście (k**** już raczej kilkadziesiąt) lat temu, właśnie po przeczytaniu po raz pierwszy Rozmów (jedna z lektur, o których pisałem maturę BTW) mocno wsiąkłem w temat szeroko pojetego holokaustu ze szczególnym uwzględnieniem likwidacji dzielnic w generalnym gubernatorstwie 

 

W czym ofiara tych ludzi różni się od ofiary ludności Woli czy Śródmieścia?

7 godzin temu, DLT_Braddock napisał:

 

Uspokój się, bez wulgaryzmów proszę. To nie moje hierarchia, tylko władz m.in  Warszawy.

Wciąż spierdalaj³ 

Ciebie na tym forum nie ma więc zamknij ryj pajacu bez życia poza internetem 

 

Tak wiem 24h albo i tydzień 

Mam to w dupie, to wasza wina modzi że to indywiduum wciąż jest na e-nba 

Drugiego konta na czas bana nie będę zakładał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, josephnba napisał:

 

Wciąż spierdalaj³ 

Ciebie na tym forum nie ma więc zamknij ryj pajacu bez życia poza internetem 

 

Tak wiem 24h albo i tydzień 

Mam to w dupie, to wasza wina modzi że to indywiduum wciąż jest na e-nba 

Drugiego konta na czas bana nie będę zakładał 

Uspokój się. 

4 godziny temu, starYfaN napisał:

To nie płać "gościu". Nikt ci nie karze. 

A myślisz, że te "darmowe, cudowne eliksiry" i dodatki covidowe to kto sfinansował? Z pieniedzy podatników. Lepiej dla tych seniorów byłoby gdyby ich nie zamykać w domach, nie nakładać brudnych maseczek, nie straszyć w telewizji, zezwolić im na swobodne korzystanie z usług służby zdrowia i przede wszystkim nie szczepić nie sprawdzonym preparatem. Albo chociaż przeprowadzić prawidłowe badania kwalifikacyjne przed. Skali powikłań Poszczepiennych jeszcze nie znamy. Bo te dane o 10 tys lekkich NOP można między bajki włożyć. 

4 godziny temu, starYfaN napisał:

. Na wojnę zapłaciłeś już dużo więcej i jeszcze więcej zapłacisz.

Aby temu zapobiec, pokaż jaja ( z córką lu bez), dołącz do batalionu międzynarodowego. Będziesz miał większe szanse przeżycie "normalnie" niż 90 letni senior chorujący na cukrzycę, lub nowotwór.

Czekam na fotki z frontu w dziale wojna na Ukrainie.

No niestety, ale Polska straciła już oficjalnie 50 mld złotych , ale po co ja mam na wojnę jechać skoro żadnej ze stron nie popieram???? 

Edytowane przez DLT_Braddock
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, DLT_Braddock napisał:

 

No niestety, ale Polska straciła już oficjalnie 50 mld złotych , ale po co ja mam na wojnę jechać skoro żadnej ze stron nie popieram???? 

Skoro twierdzisz, że razem z córką w przeciwieństwie do userów na forum masz jaja, to wykaż się odwagą.

Chyba, że jaja masz wtedy, gdy nie jesteś w grupie ryzyka. Tylko co to za jaja.

Jeszcze raz, masz statystycznie większą szansę na ukrainie, niż senior z cukrzycą.

Pojedź, spójrz śmierci prosto w twarz i wtedy możesz narzekać, że dopłacasz do ludzi którzy odbierali Twój poród, budowali szkoły do których chodziłeś, uczyli Cię, leczyli, czy grali w filmach w których pierwszy raz zobaczyłeś gołą dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napisałem, że 17 letnia dziewczyna miała wiecej odwagi niż ty. Nic o sobie nie pisałem. Tacy jak ty stworzyli tym seniorom piekło. 

Z innej beczki, do czego może doprowadzić ta obsesyjna mania wyszukiwania wrogów, szpiegów i ruskich onuc dookoła. 

PKP bierze się, za pasjonatów kolei, którzy stoją sobie przy torach i hobbystycznie nagrywają przejeżdżające pociągi  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, DLT_Braddock napisał:

Widze na tym forum przykłady ofiar. Gościu, ja musze płacić za to, że tacy jak ty domagali się restrykcji, represji i zakupu milionów szczepionek, które gniją teraz w magazynach. Domagali się, bo jako dorośli mężczyźni, mieli obsrane gracie. Moja wtedy 17 letnia córka miała więcej odwagi.

Na czym polegała odwaga Twojej 17 letniej córki i Twoja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, DLT_Braddock napisał:

Z innej beczki, do czego może doprowadzić ta obsesyjna mania wyszukiwania wrogów, szpiegów i ruskich onuc dookoła. 

PKP bierze się, za pasjonatów kolei, którzy stoją sobie przy torach i hobbystycznie nagrywają przejeżdżające pociągi  :)

Nikt się nie zainteresował, pewnie nikt nie słyszał w ogóle. O rekolekcjach w Toruniu to byli gotowi dyskutowac dniami i nocami. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.