Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, jack napisał:

Wszystko ok. Siostra premiera mimo zatrudnienia na pełen etat w innym miejscu została zatrudniona na kolejny etat w Trzebnicy, gdzie zajmowała się przywróceniem Trzebnicy statusu uzdrowiska do czego nie doszło. 

Bo z tego co mi wiadomo kilka miesięcy po zatrudnieniu zachorowała na raka w związku z czym musiała zrezygnować z pracy. Zresztą chyba nadal choruje, bo od kilku lat nie widuję jej na spotkaniach, w których kiedyś oboje uczestniczyliśmy.

I oczywiście, że ona powinna mieć kontrakt menedżerski, a nie być pomocą administracyjną przy swoich kwalifikacjach i kompetencjach, ale to już pytaj pracodawcy o formę umowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fluber napisał:

No to jest akurat niezłe xd jeżeli ktoś myśli, że mamy tu do czynienia z jakimś szwindlem, bo siostra Morawieckiego została zatrudniona jako pomoc administracyjna za 3305 złotych brutto w urzędzie w Trzebnicy i ktoś pomylił nazwę wydziału, w którym ja zatrudniono. Pytałem wczoraj znajomych z pracy, czy rzeczywiście robiła to co mówi i faktycznie tak było. Zweryfikowanie tego zajęło mi jakieś 2 minuty, ale sądzę że znajomi dziennikarzom też by potwierdzili to co potwierdzili mnie. To, że ktoś łyka tego rodzaju rewelacje to jest dopiero xd

Szur Dżeku to aż się oblizywał jak czytał tą lemingową papkę!

"Siostra Morawieckiego ma praca? Jo, tera to PiS napewno upadnie!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, fluber napisał:

Bo z tego co mi wiadomo kilka miesięcy po zatrudnieniu zachorowała na raka w związku z czym musiała zrezygnować z pracy. Zresztą chyba nadal choruje, bo od kilku lat nie widuję jej na spotkaniach, w których kiedyś oboje uczestniczyliśmy.

I oczywiście, że ona powinna mieć kontrakt menedżerski, a nie być pomocą administracyjną przy swoich kwalifikacjach i kompetencjach, ale to już pytaj pracodawcy o formę umowy. 

A kompetentna babka? Brat Ziobry to kretyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Koelner napisał:

A kompetentna babka? Brat Ziobry to kretyn.

A brat Morawieckiego ? Bo to taka tradycja u katoprawicy ., Kościół, pielgrzymki i wzorowa rodzina na pokaz. A w rzeczywistości nie dosyć że jeden synek kłamca i kombinator, to jeszcze drugi nieślubny z uczennicą żony 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska to kraj cudowny. Niektórym jest ciepło przy 17 stopniach w domu w zimę. Niektórzy mają w okolicy cudowne sklepy których właściciele godzą się dopłacać do biznesu i sprzedawać towar ze stratą. Jeszcze inni dostają pracę w państwowym banku mimo, że nie spełniają wymagań..

Kraj cudownych możliwości..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ignazz napisał:

Nisko upadliśmy jak mamy premiera którego własna siostra nie lubi. Dobrze ze tu na forum chociaż ktoś wesprze dobrym słowem. 

pewnie podpierdalał siostrę rodzicom jak ta uciekała przez okno do chłopaka w nocy, przecież to partia dojrzałych emocjonalnie konfidentów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, RappaR napisał:
 

Dokładnie.

Ale prawidłowe wnioski można wysnuć tylko z jednej

Kto nie wie skąd pochodzi, ten nie wie dokąd zmierza.

Ale takie rozważania to generalnie domena wykształconych ludzi, nie każdy musi się tym kłopotać

Wykształcenie ludzie interesują się z kim tańczy A. Lewandowska. Spędza im to sen z powiek - tak są mądrzy i wykształceni. No i muszą to podkreślać w co trzecim poście, bo w samej treści jest to mocno zawoalowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo81 napisał:

Wykształcenie ludzie interesują się z kim tańczy A. Lewandowska. Spędza im to sen z powiek - tak są mądrzy i wykształceni. No i muszą to podkreślać w co trzecim poście, bo w samej treści jest to mocno zawoalowane.

Sam taniec Lewandowskiej mnie mało interesuje, interesują mnie społeczne reakcje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, blackmagic napisał:

Oho Hołownia zaczyna się rozpadać przed wyborami. A zwykle te efemerydy obumierają już po wejściu do sejmu

To ogólnie jest ciekawe zjawisko. Otóż ta partia miała najwyższe sondaże gdy nic nie mówiła i nic nie robiła. Natomiast w momencie Hołownia wychodzi i zaczyna zdradzać swój plan i pogląd na kraj to natychmiast zaczynają tracić poparcie. Dodatkowo Hołownia wyraźnie nie chce być przystawką więc unika "zjednoczenia" z PO. 

Dobrze by było gdyby ten byt zniknął na zawsze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sebastian napisał:

To ogólnie jest ciekawe zjawisko. Otóż ta partia miała najwyższe sondaże gdy nic nie mówiła i nic nie robiła. Natomiast w momencie Hołownia wychodzi i zaczyna zdradzać swój plan i pogląd na kraj to natychmiast zaczynają tracić poparcie. Dodatkowo Hołownia wyraźnie nie chce być przystawką więc unika "zjednoczenia" z PO. 

Dobrze by było gdyby ten byt zniknął na zawsze. 

Lepiej sie nie odzywac i sprawiac wrazenie idioty niz sie odezwac I rozwiac watpliwosci 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

no to już wiemy gdzie trafią gamonie z League Passa za zjebanie roboty

Czy to tylko ja czy trochę siara, że pierwszy/drugi człowiek w Państwie jara się inwestycją korpo w swoim kraju, trochę jak jakiś Janusz z Januszexa? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, P_M napisał:

Czy to tylko ja czy trochę siara, że pierwszy/drugi człowiek w Państwie jara się inwestycją korpo w swoim kraju, trochę jak jakiś Janusz z Januszexa? 

Tak tylko Ty. Microsoft to jedna z najważniejszych firm świata, mająca wartość większa od PKB Włoch 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.