Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, RappaR napisał:

Zaufam opinii eksperta, lata doświadczenia robią swoje

Z tym ekspertem to przesadzasz.,Niestety nie mam pewności, czasem są przypadki że koń potrafi mówić , dla pewności tego z Nowej Huty powinni zamknąć i przesłuchać bo może to być taki gatunek jak Mister Ed :  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mayor napisał:

Niemożliwe żeby sprawcą był dżokej.,Po pierwsze dżokeje zawsze są niskiego wzrostu i  taki by nie sięgnął bez pomocy osób trzecich ., Po drugie zwierzęta gwałcą imigranci z ciepłych krajów, co udowodnił na konferencji prasowej Kamiński przedstawiając materiały zdjęciowe z zadowoloną krową.,

Czyli jezeli na ulicy zobaczę wysokiego dżokeja o pochodzeniu południowca dzwonię i zgłaszam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, fluber napisał:

Tusk robi to samo co TVP tylko w drugą stronę. Niedobrze się robi.

 

Powoli zaczyna wyglądać na to, że pedofil został skazany za niewinność.

A jak się przejął losem nastoletniej dziewczynki. Powinniśmy usunąć hieny z jednej i drugiej strony, z życia politycznego.

Politykę można uprawiać, idą do niej największe pi....y, ale środki w dotarciu i zabetonowaniu koryta, mówią  bardzo dużo o człowieku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, ignazz napisał:

Czyli jezeli na ulicy zobaczę wysokiego dżokeja o pochodzeniu południowca dzwonię i zgłaszam 

Tak i od razu przeniosą go do innej stajni , gdzie nikt go nie zna , albo do zagranicznej stadniny np. w Austrii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, starYfaN napisał:

Powoli zaczyna wyglądać na to, że pedofil został skazany za niewinność.

A jak się przejął losem nastoletniej dziewczynki. Powinniśmy usunąć hieny z jednej i drugiej strony, z życia politycznego.

Politykę można uprawiać, idą do niej największe pi....y, ale środki w dotarciu i zabetonowaniu koryta, mówią  bardzo dużo o człowieku. 

Zgadzam się ale patrz na to :

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z propozycją Tuska dotyczącą przeniesienia ministerstwa przemysłu na Śląsk w związku z silnym uprzemysłowieniem tego regionu wpadłem na doskonały pomysł. 

Proponuję oddolnie zatudnić wszystkich 460 posłów Polskiej Agencji Kosmicznej a następnie rozpocząć relokację jej siedziby na taką "bliżej gwiazd" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Sebastian napisał:

W związku z propozycją Tuska dotyczącą przeniesienia ministerstwa przemysłu na Śląsk w związku z silnym uprzemysłowieniem tego regionu wpadłem na doskonały pomysł. 

Proponuję oddolnie zatudnić wszystkich 460 posłów Polskiej Agencji Kosmicznej a następnie rozpocząć relokację jej siedziby na taką "bliżej gwiazd" 

Co Tusk dziś pierdoli to ja nie mam pytań

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Sebastian napisał:

W związku z propozycją Tuska dotyczącą przeniesienia ministerstwa przemysłu na Śląsk w związku z silnym uprzemysłowieniem tego regionu wpadłem na doskonały pomysł. 

Bardzo dobry pomysł tylko on nic takiego nie zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Sebastian napisał:

W związku z propozycją Tuska dotyczącą przeniesienia ministerstwa przemysłu na Śląsk w związku z silnym uprzemysłowieniem tego regionu wpadłem na doskonały pomysł. 

 

Najlepszy pomysł Tuska. Gdybym mu ufał, że zrobi takie reformy(ministerstwo gospodarki morskiej do gdańska, trybunał i sąd najwyższy do Krakowa, ministerstwo rolnictwa do Podlasia, NBP do Poznaniaitd), to bym nieironicznie mimo wszystko zagłosował na KO.

Sęk w tym, że jedyne co udało się Tuskowi w karierze, to przyjęcie w łapówce szefa KE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, fluber napisał:

Co Tusk dziś pierdoli to ja nie mam pytań

 

7 minut temu, RappaR napisał:

Sęk w tym, że jedyne co udało się Tuskowi w karierze, to przyjęcie w łapówce szefa KE

Nie zgodzę się. Pi.........c takie banialuki, mając w partii MKB, Bronka i resztę, wcisnął ludziom ciemnotę, że to postępowa partia dla inteligentnego elektoratu.

To przebija, wierna służbę dla zachodniego zaborcy.

12 minut temu, RappaR napisał:

Najlepszy pomysł Tuska. Gdybym mu ufał, że zrobi takie reformy(ministerstwo gospodarki morskiej do gdańska, trybunał i sąd najwyższy do Krakowa, ministerstwo rolnictwa do Podlasia, NBP do Poznaniaitd), to bym nieironicznie mimo wszystko zagłosował na KO.

Puszcza jest już zajęta, dla Ministerstwa Klimatu i Środowiska, więc rolnictwu musi znaleźć inną lokalizację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fatalny jest ten Tusk. Mu się znacznie ostatnio pogorszyło. 
Jedyne wytłumaczenie?

Prawo Kopernika-Greshama – zasada mówiąca, że jeśli jednocześnie istnieją dwa rodzaje pieniądza, pod względem prawnym równowartościowe, ale jeden z nich jest postrzegany jako lepszy (np. o wyższej zawartości kruszcu), ten „lepszy” pieniądz będzie gromadzony (tezauryzowany), a w obiegu pozostanie głównie ten „gorszy”. Krótko mówiąc, gorszy pieniądz wypiera lepszy[1].
 

tylko u nas nikt nie ma „tych lepszych polityków”

plywamy w szambie wyboru 

@RappaR w Gdańsku nie ma morza ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A słyszeliście co tam nasz kochany ambasador we Francji naopowiadał ? Otóż powiedział, że Polska może przystąpić do wojny jeśli Ukraina nie obroni swojej niepodległości.

Myślicie, że to oficjalna linia ? Czy po prostu jest kolejnym pisowskim nieudacznikiem z kręgu przyjaciół prezesa, który dostał funkcję przez przypadek i wierzy w to jaką potęgą militarną jesteśmy ? 

https://pch24.pl/polski-ambasador-we-francji-jesli-ukraina-nie-obroni-niepodleglosci-polska-bedzie-musiala-przystapic-do-wojny/

 

I jeszcze wrzucę to, odnośnie budowy naszej potęgi militarnej:

 

Edytowane przez Sebastian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.