Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, fluber napisał:

Uważasz że wyrok jest niezgodny z prawem?

Uwazam, ze to typowy pis i ziobro, cyniczny awans chwile po wyroku odpowiadajacym linii strzelca wyborowego. Samego wyroku nie oceniam, ale pewnie po tym idiotycznym wyroku jest to zgodne z ''prawem''.

No, ale wszystko zaczelo sie od tego zjebanego wyroku TK, teraz takie akcje beda sie powtarzac, tak jak lekarze ktorzy beda sie bali dokonywac aborcji.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Reikai napisał:

Uwazam, ze to typowy pis i ziobro, cyniczny awans chwile po wyroku odpowiadajacym linii strzelca wyborowego. Samego wyroku nie oceniam, ale pewnie po tym idiotycznym wyroku jest to zgodne z ''prawem''.

No, ale wszystko zaczelo sie od tego zjebanego wyroku TK, teraz takie akcje beda sie powtarzac, tak jak lekarze ktorzy beda sie bali dokonywac aborcji.

A co ma do tego wyrok TK? Przecież to była aborcja zdrowego dziecka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

A co ma do tego wyrok TK? Przecież to była aborcja zdrowego dziecka.

Point is, nie moj i nie twoj biznes kto sie chce kiedy wyskrobac. Nawet, jesli nie jestem fanem aborcji bez wyraznego powodu.

I nie to jest clue, a cyniczny minister zero dajacy awans godzine po wyroku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał:

Point is, nie moj i nie twoj biznes kto sie chce kiedy wyskrobac. Nawet, jesli nie jestem fanem aborcji bez wyraznego powodu.

Jest też pytanie, czy zdrowe dziecko ma prawo do urodzin i życia?

Niespecjalnie w tym kontekście, przekonują mnie hasła - moja dupa, moje sprawa.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Reikai napisał:

Point is, nie moj i nie twoj biznes kto sie chce kiedy wyskrobac. Nawet, jesli nie jestem fanem aborcji bez wyraznego powodu.
 

Mąż tej kobiety co dokonała aborcji i ojciec tego dziecka najwyraźniej się z Tobą nie zgadza i dlatego złożył sprawę do sądu. I chyba nie powinno Cię to dziwić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Mąż tej kobiety co dokonała aborcji i ojciec tego dziecka najwyraźniej się z Tobą nie zgadza i dlatego złożył sprawę do sądu. I chyba nie powinno Cię to dziwić?

Maz tej kobiety najprawdopodobniej znecal sie nad nia, wiec niech wypierdala.

No i po raz setny, nie oceniam wyroku. Przysralem sie o symboliczny gest zero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Reikai napisał:

Maz tej kobiety najprawdopodobniej znecal sie nad nia, wiec niech wypierdala.

No i po raz setny, nie oceniam wyroku. Przysralem sie o symboliczny gest zero.

Moim zdaniem sędzia przy ogromnej presji społecznej dała sprawiedliwy wyrok i obiektywnie właśnie taka postawa sędziów powinna być premiowana awansem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, lorak napisał:

wpis już usunięty, ale ładnie pokazuje co tam się u nich dzieje:

 

gW-aivk8SqPjnMZ1Wq16XjYnFZckZlHTAKlwuGg6TTM.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&v=enabled&s=fa9d481145e01ccb7334c580e4b1dfbfed118841

PS

nie jest to fejk: https://web.archive.org/web/20230316154714/https://twitter.com/AndrzejDuda/status/1636392838328877056

 

Szczerze mówiąc nie rozumiem nic z wpisu prezydenta. Możesz spróbować wyjaśnić związek jednego z drugim ? Bo dla mnie to wygląda jak przypadkowe kopiuj wklej gdzie po prostu w eter poszło coś bez ładu i składu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.