Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Koelner napisał:

Twój brak z pewnością, dlatego wróć po przeczytaniu chociaż jakiś źródeł a nie wiadomości z wiki. Jak zobaczę, że poczyniłeś postępy i warto marnować czas na dyskusje z Tobą to z przyjemnością wrócę a tak mam do czynienia z Twoją biegunką umysłową i przerzucaniem z tematu na temat przez Twoje pytania ( Twój konik ) . Adios!

Aaaaa polecam zaznajomić się z aparatem krytycznym wtedy lepiej to wpłynie na dyskusje i jej przede wszystkim porządek. 

Z chęcią przeczytam źródła samodzielnie. Podaj mi źródło do osób uznawanych powszechnie przez polskich wyborców lewicy za autorytety. Chętnie przeczytam źródło na ten temat, ale jakoś boisz się go podać, nie wiem czemu. 

 

4 minuty temu, Koelner napisał:

Twój brak z pewnością, dlatego wróć po przeczytaniu chociaż jakiś źródeł a nie wiadomości z wiki. Jak zobaczę, że poczyniłeś postępy i warto marnować czas na dyskusje z Tobą to z przyjemnością wrócę a tak mam do czynienia z Twoją biegunką umysłową i przerzucaniem z tematu na temat przez Twoje pytania ( Twój konik ) . Adios!

Aaaaa polecam zaznajomić się z aparatem krytycznym wtedy lepiej to wpłynie na dyskusje i jej przede wszystkim porządek. 

Dokładnie, Twoje teksty o kobietach nauki w starożytności to jak właśnie Mietka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, lorak napisał:

oni naprawdę przegłosowali uchwałę o JP XD

d3d4138c929d7892cfe028b94135579154295e025fdba546589d34a417efc85c,w400.jpg

 

10 godzin temu, Reikai napisał:

Mnie najbardziej rozbawiło wezwanie ambasadora USA i obawy ze Polska straci sile obronną bo papaj nas chroni.

To jest coś niesamowitego co te knury maja w głowach.

A to jeszcze nie jest ich ostatnie słowo

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/tvp-jan-pawel-ii-homilia-codziennie-kiedy-emisja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Kirylow napisał:

Co Ty bredzisz? Jakieś źródła? Morderca? Zabijał na wojnie. Reszta zarzutów to w większości różne bajki prawicowych propagandzistów.

Zaznaczę, że Che nie jest moim autorytetem. A warto powiedzieć przy okazji, że na lewicy jest pewna fajna zdolność do rewizji poglądów i autorytetów. I np. w Polsce na demonstracjach nie masz sierpa i  młota. Natomiast na marszu Niepodległości obecni są faszyści z symbolami faszystowskimi nawiązującymi do Hitleryzmu itd.

Dużo, dużo nauki przed Tobą: https://histmag.org/Ernesto-Che-Guevara-komunistyczny-zbrodniarz-czy-szczery-bojownik-o-prawa-ciemiezonego-ludu-15823 

I w ogóle, wcale, nie istnieją przedstawiciele lewicy wychwalający Lenina i Stalina. Na pewno nie. Nie w tym wszechświecie..

Gdyby w Lewicy była jakaś zdolność rewizji poglądów to na podstawie doświadczeń wiedziałaby, że to co chce wprowadzić zawodziło za każdym razem w miejscach gdzie próbowano. Historia powinna ich uczyć a nie uczy. A głupi jest ten, który nie wyciąga wniosków z historii. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Normalny kraj gdy pojawi się reportaż taki jak ten TVNowski o JPII:

- Premier (przy okazji) zapytany o opinie - "Trzeba oczywiście wyjaśniać takie sprawy, jest to trudne i odpowiedzialne zadanie dla historyków, nie można zapominać o jego zasługach, które są bezpsorne, ale trzeba mieć też na uwadze prawdę historyczną którą trzeba pokazywać w sposób faktyczny".

I tyle. Koniec. Krótkie (bezstronne) oświadczenie i zajmowanie się faktycznymi problemami kraju. Ewentualnie troche wrzawy na TT co bardziej wrażliwych polityków.

Tymczasem w pewnym kraju z dykty w środku Europy:

- Łeeeee, papieża obrażajo, wstawiamy wszędzie na profilowych podobizny!
- Organizujemy specjalne konferencje prasowe ku obronie czci świętego!
- Tracimy czas w sejmie na uchwałę która będzie mówiła że papież o niczym nie wiedział
- Rozdamy portreciki JPII wszystkim posłom żeby z nimi paradowali w sejmie jak banda kretynów
- Delegalizacja TVN!!!
- Ambasador USA na dywanik i niech się tłumaczy jak prywatna stacja śmiała śmieć nadać taki reportaż
- Wojna hybrydowa z USA!
- Codziennie homilia świętego papieża w najlepszym czasie antenowym w telewizji publicznej
- Szkoły w małopolsce mają wszędzie buźki papieża wywieszać żeby młodzież w nim rozkochać
- Pałac prezydencki z ogromną podobizną tego który o niczym nie wiedział
- Oskarżanie opozycji poprzez media publiczne o szkalowanie papieża wielkiego Polaka, mimo że reportaż nadała prywatna stacja tv

Ten kraj to jeden wielki kabaret.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, the_secret napisał:

oczywiscie tym 3 dziewczynom podobnie jak tej z zamościa nic się nie stanie, nie będzie żadnych skutków ich patologicznego zachowania bo piekło kobiet

są nieletnie, to co mam się im stać? konta na socjalach wszystkich zamieszanych zostały już upublicznione, może ostracyzm ich czegoś nauczy, jedna z nich już chyba żałuje, choć specyficznie to okazuje 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

są nieletnie, to co mam się im stać? konta na socjalach wszystkich zamieszanych zostały już upublicznione, może ostracyzm ich czegoś nauczy, jedna z nich już chyba żałuje, choć specyficznie to okazuje 

 

https://tvn24.pl/tvnwarszawa/najnowsze/warszawa-nagrywali-jak-znecaja-sie-nad-nastolatkiem-bili-po-glowie-przypalali-papierosem-szesc-osob-zatrzymanych-6818659

już wszyscy zatrzymani

 

szybko się posypały te gimbo-prawilniaki xDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, julekstep napisał:

nie wychowali się na WILKU WDZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, RappaR napisał:

Zauważyliście, że odkąd @jackwziął w ATF Jana Pawła II, przestał w tym temacie pisać o pedofilii?

Nie jestem z PISu by grzać temat tygodniami. O tym, że Wojtyła brał czynny udział w tuszowaniu pedofili w kościele jest oczywiste skoro było to systemowe rozwiązanie tego tematu w KK. Po co męczyć oczywistości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jack napisał:

Nie jestem z PISu by grzać temat tygodniami. O tym, że Wojtyła brał czynny udział w tuszowaniu pedofili w kościele jest oczywiste skoro było to systemowe rozwiązanie tego tematu w KK. Po co męczyć oczywistości. 

To nie JP2, to system:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.