Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, fluber napisał:

O ile się z tego powodu nie wywyższają i nie walą tekstami że samochodem jeżdżą Ci co ich stać, to też nie mam z tym problemu. Są ludzie dla których motoryzacja jest pasja i chociaż dla mnie nie jest, to jest to dla mnie zrozumiałe

Przy dzisiejszej cenie benzyny i wysokości mandatów czasem za serio dyskusyjne przewinienia ale nieadekwatnie wysoko kwotowane rzeczywiście jeżdżą samochodami ci których stać. 

Ja jeżdzę dużo więcej PKP obecnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał:

Tak czy inaczej nie pisz że nie mam pojęcia kiedy je mam

Skoro jeździsz rowerem, to skąd wiesz, że głośna rozmowa telefoniczna jest męcząca? Sporo na studiach najezdzilem się pociągiem i zawsze mnie to irytowało. 

https://natemat.pl/3241,pogaduszki-przez-telefon-w-autobusie-irytuja-nic-dziwnego-to-brak-kultury

Tu pierwszy lepszy artykuł.

Wklej cos, że głośna rozmowa w pociągu jest ok. Jakiś artykul, wykres czy ankietę.

A argument, że coś robiło się za młodu jest wspaniały. Kiedyś robiłem w tetrę, teraz staram się raczej do toalety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał:

Skoro jeździsz rowerem, to skąd wiesz, że głośna rozmowa telefoniczna jest męcząca? Sporo na studiach najezdzilem się pociągiem i zawsze mnie to irytowało. 

https://natemat.pl/3241,pogaduszki-przez-telefon-w-autobusie-irytuja-nic-dziwnego-to-brak-kultury

Tu pierwszy lepszy artykuł.

Wklej cos, że głośna rozmowa w pociągu jest ok. Jakiś artykul, wykres czy ankietę.

A argument, że coś robiło się za młodu jest wspaniały. Kiedyś robiłem w tetrę, teraz staram się raczej do toalety.

Spokojnie. Kółko życia zamkniemy klamra i tetra wróci ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

Przy dzisiejszej cenie benzyny i wysokości mandatów czasem za serio dyskusyjne przewinienia ale nieadekwatnie wysoko kwotowane rzeczywiście jeżdżą samochodami ci których stać. 

Ja jeżdzę dużo więcej PKP obecnie. 

Ja też sporo jeżdze PKP bo jest po prostu często wygodniej. I zarówno mnie jak i Ciebie stac na jeżdżenie autem i z pewnością obaj nim jeździmy wielokrotnie, ale nie robimy tego za każdym razem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pablo81 napisał:

Skoro jeździsz rowerem, to skąd wiesz, że głośna rozmowa telefoniczna jest męcząca? 

Skąd wiesz ze kiedy próbuje wejść do pociągu to mnie nie wpuszczają bo przeciez czasem wsiadam na rower więc mi nie wolno? 

Ja pierdolę, Ty chyba pisząc o tym mieciu miałeś na myśli siebie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Ja też sporo jeżdze PKP bo jest po prostu często wygodniej. I zarówno mnie jak i Ciebie stac na jeżdżenie autem i z pewnością obaj nim jeździmy wielokrotnie, ale nie robimy tego za każdym razem. 

Nie o to mi chodzi. Jako chrześcijanin powinieneś bardziej ufać innym ludziom. I jeżeli ktoś kupuje coś na ponadprzeciętnym poziomie finansowym jak Ty sprzęt do biegania to fajnie by było jakbyś z automatu wysoko cenił te starania tak jak zapewne cenisz swój wybór ( na pewno starannie wybranego sprzętu na pewno premium ). Tymczasem masz manierę raczej domniemania ze dany gość robi to dla szpanu. Jakbym ja zamiast Ciebie wrzucił kwotę nadnormatywna to byscie z kolegami dorobili do tego właśnie filozofię wywyższania się a Rapp dodałby tekst o dowartościowaniu się pieniędzmi. Tymczasem zaskoczę Ciebie. Twoje „pochwalenie” się 20 tysiami na bieganie odebrałem pozytywnie jako twoja ludzka twarz i normalność niż chęć pochwalenia się ze możesz te 20 tysi wydać. 
Nie macie tej samej miary dla siebie względem innych których za taki sam wpis krytykujecie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Skąd wiesz ze kiedy próbuje wejść do pociągu to mnie nie wpuszczają bo przeciez czasem wsiadam na rower więc mi nie wolno? 

Ja pierdolę, Ty chyba pisząc o tym mieciu miałeś na myśli siebie 

Podajesz kolejne kretyńskie teorie, a jak pokazuje sie, że nie masz racji to ad personam.

A o tym Mieciu, to wywnioskowales, że napisałem, że podczas studiów?

Pierdolisz takie glupoty, że głowa mala. 

Masz tu z ankieta.

https://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Glosne-rozmowy-przez-telefon-w-komunikacji-Gdzie-granica-n84587.html

Wrzuć cos, co potwierdzi to co napisales.

Ciekawe jak szczerze nazywasz swoich podopiecznych z dysfunkcjami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pablo81 napisał:

Podajesz kolejne kretyńskie teorie, a jak pokazuje sie, że nie masz racji to ad personam.

A o tym Mieciu, to wywnioskowales, że napisałem, że podczas studiów?

Pierdolisz takie glupoty, że głowa mala. 

Masz tu z ankieta.

https://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Glosne-rozmowy-przez-telefon-w-komunikacji-Gdzie-granica-n84587.html

Wrzuć cos, co potwierdzi to co napisales.

Jakie kretyńskie teorie? Według Twojej ankiety 94 procentom ludzi albo nie przeszkadza rozmawianie przez telefon albo starają się nie zwracac na to uwagi. 

5 minut temu, Pablo81 napisał:

 

Ciekawe jak szczerze nazywasz swoich podopiecznych z dysfunkcjami?

Zazwyczaj korzystam z ich danych osobowych. 

W przypadku osób z dysfunkcjami pewne zachowania są zrozumiałe i wynikają z ich dysfunkcji, nie mają na to wplywu. Niezrozumiałe jest gdy osoby bez dysfunkcji zachowują się jak osoby z dysfunkcjami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, ignazz napisał:

Nie o to mi chodzi. Jako chrześcijanin powinieneś bardziej ufać innym ludziom. I jeżeli ktoś kupuje coś na ponadprzeciętnym poziomie finansowym jak Ty sprzęt do biegania to fajnie by było jakbyś z automatu wysoko cenił te starania tak jak zapewne cenisz swój wybór ( na pewno starannie wybranego sprzętu na pewno premium ). Tymczasem masz manierę raczej domniemania ze dany gość robi to dla szpanu. Jakbym ja zamiast Ciebie wrzucił kwotę nadnormatywna to byscie z kolegami dorobili do tego właśnie filozofię wywyższania się a Rapp dodałby tekst o dowartościowaniu się pieniędzmi. Tymczasem zaskoczę Ciebie. Twoje „pochwalenie” się 20 tysiami na bieganie odebrałem pozytywnie jako twoja ludzka twarz i normalność niż chęć pochwalenia się ze możesz te 20 tysi wydać. 
Nie macie tej samej miary dla siebie względem innych których za taki sam wpis krytykujecie. 

Jeszcze raz, odnosiłem komentarze do siebie. Można wydać dużą kasę z pasji ( przykład: ja) albo z kaprysu ( przykład: też ja). Jedno uważam za ok, drugie za nie ok.

Za nie ok uważam kiedy ktoś zaczyna dziwnie komentować że kogoś na coś nie stać. Wtedy podejrzewam że to szpan i potrzeba dowartosciowania a nie rzeczywista potrzeba i pasja. 

Np dlatego wkurzyłem się na Ciebie gdy pisałeś o minimum przyzwoitości zarobkow. Nie lubię takiego podejścia po prostu. 

15 minut temu, Krzemo napisał:

Ale Cie Ignaś wypuścił 😏

Ale gdzie mnie wypuścił? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Jakie kretyńskie teorie? Według Twojej ankiety 94 procentom ludzi albo nie przeszkadza rozmawianie przez telefon albo starają się nie zwracac na to uwagi. 

JA PIERDOLĘ.

Do jednego worka wrzucasz: przeszkadza i nie przeszkadza. Jesteś kłamca i manipulatorem.

3 minuty temu, fluber napisał:

Niezrozumiałe jest gdy osoby bez dysfunkcji zachowują się jak osoby z dysfunkcjami. 

Postawiłeś diagnozę na podstawie jednego posta, która uprawnia cię do nazywania kogoś kretynem. A czynniki środowiskowe? Narażenie się na ciągłe występujące zachowania dysfunkcyjne w rodzinie?

Ekspert. A raczej "ekspert".

Daruj sobie udawadaną empatię dla ludzi z np depresją (co tak pięknie pokazałeś na forum), a potem czlowieka nazywasz kretynem, twierdzac, że to przecież fakt.

Ty chyba nie rozumiesz, jekie jest przesłanie twojej wiary. Na pewno nie jest to nieograniczona miłość do samego siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.