Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Koelner napisał:

bardziej Twoje myśli -> ogólnie każdy który chociaż trochę trenował koszykówkę to bieganie kojarzy się z rozbieganiem na początku treningu,  karami lub najgorszym dla wszystkich treningami lekkoatletycznymi bez piłki w okresie przygotowawczym dlatego to straszna c***nia.  dla osób mających serce koszykarskie to bieganie uważa, że jest dla pedałów, wegetarian i Tomasza Lisa. 

I jeszcze kupa energii psu w dupe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Koelner napisał:

kolejna mądrość @flubera dla osób które nie uprawiają biegania do jego autorskiego tematu „Jak żyć?” - czekamy!

Piszesz, że bieganie jest dla pedałów, @mayor to lajkuje. Szczerze, to uwielbiam jak dzięki mnie odkrywacie swoje parszywe oblicza. Miłego siedzenia na dupce dzisiaj! 

2 minuty temu, mayor napisał:

I jeszcze kupa energii psu w dupe.

Dokładnie, ludzie którzy regularnie ćwiczą i biegają da ciągle bez energii, a ludzie którzy siedzą na dupach i hodują sobie wielkie brzuchy tryskaja energią. 

Co jeszcze powiecie o moich mądrościach? 

7 godzin temu, Sebastian napisał:

Nie, to PiS robi z tego sprawę polityczną. A tak to zwykła sprawa dla zwykłych sądów. 

Osoby które wydały te nakazy wojtom, burmistrzom i prezydentom powinny odpowiadać przed sądem a nie samorządowcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, fluber napisał:

Piszesz, że bieganie jest dla pedałów, @mayor to lajkuje. Szczerze, to uwielbiam jak dzięki mnie odkrywacie swoje parszywe oblicza. Miłego siedzenia na dupce dzisiaj! 

Nie wiem jak Ty? Ale ja na mam dwoje małych dzieci pod opieką zaraz muszę ich budzić wyszykować śniadanie, ubrać,uczesać ,zapakować śniadania i zaprowadzić do szkoły. Tak że nie bardzo mam czas na  siedzenie na dupce , nawet rzadko mam okazje wyskoczyć na dupki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mayor napisał:

Nie wiem jak Ty? Ale ja na mam dwoje małych dzieci pod opieką zaraz muszę ich budzić wyszykować śniadanie, ubrać,uczesać ,zapakować śniadania i zaprowadzić do szkoły. Tak że nie bardzo mam czas na  siedzenie na dupce , nawet rzadko mam okazje wyskoczyć na dupki.

I to usprawiedliwia lajkowanie postów o pedałach? Jesteś hipokrytą i homofobem udającym progresywnego swiatowca, to czy z dziećmi pod opieką, czy nie, ma drugorzędne znaczenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał:

Piszesz, że bieganie jest dla pedałów, @mayor to lajkuje. Szczerze, to uwielbiam jak dzięki mnie odkrywacie swoje parszywe oblicza. Miłego siedzenia na dupce dzisiaj!

nikt nie siedzi na dupce. dużo osób jest w stanie utrzymywać z przyjaciółmi oraz kolegami kontakty i zorganizować sobie granie w koszykówkę na sali  w tygodniu i dodatkowo stworzyć drużynę do ligi amatorskiej. ba nawet jest karnet multisport to można regularnie iść na siłkę lub basen, z resztą w jakiej jestem świetnej formie spytaj swojej starej -> nie narzeka i jest zachwycona :P

bieganie jest nudne a tym bardziej zabawne jak osoba kreująca się na ascetę wydaje na to kilkanaście koła ;]

dobra idę się spakować aby po robocie iść zrobić sobie plecy i trica a nie bawić się w jakieś pedalskie bieganie

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Koelner napisał:

bardziej Twoje myśli -> ogólnie każdy kto chociaż trochę trenował koszykówkę to bieganie kojarzy się mu z rozbieganiem na początku treningu,  karami lub najgorszym dla wszystkich treningami lekkoatletycznymi bez piłki w okresie przygotowawczym dlatego to straszna c***nia.  dla osób mających serce koszykarskie to bieganie jest dla pedałów, wegetarian i Tomasza Lisa. 

chyba zdziwiłbyś się ile jest na forum osób, które grają w kosza oraz rekreacyjnie biegają ; ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Koelner napisał:

nikt nie siedzi na dupce. dużo osób jest w stanie utrzymywać z przyjaciółmi oraz kolegami kontakty i zorganizować sobie granie w koszykówkę na sali  w tygodniu i dodatkowo stworzyć drużynę do ligi amatorskiej. ba nawet jest karnet multisport to można regularnie iść na siłkę lub basen, z resztą w jakiej jestem świetnej formie spytaj swojej starej -> nie narzeka i jest zachwycona :P

bieganie jest nudne a tym bardziej zabawne jak osoba kreująca się na ascetę wydaje na to kilkanaście koła ;]

dobra idę się spakować aby po robocie iść zrobić sobie plecy i trica a nie bawić się w jakieś pedalskie bieganie

@fluber po prostu chce tylko, żeby inni myśleli tak jak on. Nic więcej. Nie akceptując tego pokazujesz swoje ograniczenia.

1. Jeżeli sport, to bieganie. Inaczej jesteś zapuszczony.

2. Jeżeli wydawanie chorej kasy na pasję, to też tylko na pasje, która się @fluber podoba. Bo już samochody czy podróże to próżność.

3. Jeżeli coś Tobie przeszkadza, to spytaj flubera czy może. Inaczej jesteś stara babą.

4. Nazywanie kogoś kretynem nie świadczy o braku szacunku. To nazywanie rzeczy po imieniu. Porównanie kogoś do starej baby jako obrazowanie negatywnej cechy to nie mizoginizm. Ale użycie słowa pedał to homofobia. 

Czytaj i czerp całymi garściami. Będziesz lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Pablo81 napisał:

@fluber po prostu chce tylko, żeby inni myśleli tak jak on. Nic więcej. Nie akceptując tego pokazujesz swoje ograniczenia.

1. Jeżeli sport, to bieganie. Inaczej jesteś zapuszczony.

2. Jeżeli wydawanie chorej kasy na pasję, to też tylko na pasje, która się @fluber podoba. Bo już samochody czy podróże to próżność.

3. Jeżeli coś Tobie przeszkadza, to spytaj flubera czy może. Inaczej jesteś stara babą.

4. Nazywanie kogoś kretynem nie świadczy o braku szacunku. To nazywanie rzeczy po imieniu. Porównanie kogoś do starej baby jako obrazowanie negatywnej cechy to nie mizoginizm. Ale użycie słowa pedał to homofobia. 

Czytaj i czerp całymi garściami. Będziesz lepszy.

Zaczynam się zastanawiać czy serio tak myślisz. Dotąd zakładałem trollowanie, ale to już trochę za długo trwa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Koelner napisał:

bardziej Twoje myśli -> ogólnie każdy kto chociaż trochę trenował koszykówkę to bieganie kojarzy się mu z rozbieganiem na początku treningu,  karami lub najgorszym dla wszystkich treningami lekkoatletycznymi bez piłki w okresie przygotowawczym dlatego to straszna c***nia.  dla osób mających serce koszykarskie to bieganie jest dla pedałów, wegetarian i Tomasza Lisa. 

Każdy uprawia taki sport jaki chce i jaki go bawi. Ubliżanie jakiemuś poprzez nazywanie go pedalskim jest tym samym co wczoraj robił Fluber w stosunku do osób jeżdżących w miastach samochodami. Nie wiem czy naprawdę musicie na tym poziomie dyskutować. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Sebastian napisał:

Każdy uprawia taki sport jaki chce i jaki go bawi. Ubliżanie jakiemuś poprzez nazywanie go pedalskim jest tym samym co wczoraj robił Fluber w stosunku do osób jeżdżących w miastach samochodami. Nie wiem czy naprawdę musicie na tym poziomie dyskutować. 

 

Stwierdzenie że jak ktoś pisze że jeżdżą autem ci których na to stać to oznacza to dowartosciowywanie się to jest dokładnie to samo co napisanie że bieganie jest dla pedałów. DOKŁADNIE TO SAMO! 

1 minutę temu, Sebastian napisał:

No nie.. odpowiadać to nie powinni CI urzędnicy którym prezydenci i wójtowie kazali te listy udostępnić. 

Ale tym wojtom i prezydentom też ktoś wyżej kazał te listy udostępnić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fluber napisał:

I to usprawiedliwia lajkowanie postów o pedałach? Jesteś hipokrytą i homofobem udającym progresywnego swiatowca, to czy z dziećmi pod opieką, czy nie, ma drugorzędne znaczenie. 

Kurde Fluber zastanów się. Ty obrażasz ludzi jeżdżących samochodami i czujesz się z tym dobrze a jednocześnie jak obrażają Ciebie to od razu reagujesz alergicznie. To mocno dziwne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Sebastian napisał:

Kurde Fluber zastanów się. Ty obrażasz ludzi jeżdżących samochodami i czujesz się z tym dobrze a jednocześnie jak obrażają Ciebie to od razu reagujesz alergicznie. To mocno dziwne. 

Ja nie obrażam ludzi jeżdżących samochodami. Po raz piąty powtarzam, że chodziło mi o to co zostało powiedziane o tym czy kogoś stać na auto czy nie a nie o jazdę autem, sam jeżdżę też autem. Nie wiem ile razy mam to tłumaczyć. 

A pisanie o czymkolwiek że jest dla pedałów obraża osoby nieheteronormatywne a nie mnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Ale tym wojtom i prezydentom też ktoś wyżej kazał te listy udostępnić

Tak inny organ władzy - ale działając na mocy czegoś, konkretnie rozporządzenia. A rolą wójta jest wiedzieć, że rozporządzenie jest pod ustawą i nie można rozporządzeniem zmieniać treści ustawy. 

Fluber cały PiS wie, że Ci ludzie złamali prawo i teraz próbuje stworzyć im dupochron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.