Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, fluber napisał:

Mnóstwo ludzi których stać na auto nie jeździ autem. 

Mnóstwo ludzi których stać na chleb nie je chleba 

 

kupiłem sobie Play Station i nie uważam tego za coś złego czy za przejaw próżności 

Choć wiem że są ludzie, których nie stać, nie czuję się winny że je mam i uzywam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Sewer napisał:

Niektórzy chcieliby kraj skrojony pod kierowców i samochody jak w US, na szczęście w Europie nigdy tak nie będzie :) 

jak widac Koelner czy Rappar moga wyjsc z Korwina, ale Korwin nigdy z nich w 100% nie wyjdzie xD

Teraz, josephnba napisał:

Choć wiem że są ludzie, których nie stać, nie czuję się winny że je mam i uzywam 

'uzywam' to chyba jest tu slowo klucz  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, agresywnychomik napisał:

To że miszka na wsi to pewnie był, uwaga - kaprys.

Mieszkam dokładnie w tej samej miejscowości, w której mieszkałem od urodzenia. Kaprysem byłoby mieszkanie gdzie indziej. 

2 minuty temu, josephnba napisał:

Mnóstwo ludzi których stać na chleb nie je chleba 

 

kupiłem sobie Play Station i nie uważam tego za coś złego czy za przejaw próżności 

Choć wiem że są ludzie, których nie stać, nie czuję się winny że je mam i uzywam 

Jak masz, używasz i się z tego powodu nie wywyzszasz to przecież spoko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dementuję z tym bilardem, potrzebowałem dużego stołu do grania w planszówki. Bardziej opłacało się kupić stół bilardowy z nakładanym dwustronnym blatem, jeden jako stołowy, drugi do ping-ponga. 1800 zł. Rozmiar 7ft. 2,26x1x27 i to już z wszystkimi akcesoriami, kijami, bilami itp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, agresywnychomik napisał:

A auto + dom z garażem wielopoziomowym ? 😛

znam mase osob z dobra fura i mocno przecietnyn M

nie znam zadnej osoby ze stolem do bilarda w M2

(wiadomo na wsi moze to wygladac inaczej, ale jednak w miescie pelnowymiarowy bilard w domu to wiekszy wyznacznik 'luksusu' niz przyslowiowa beta :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, julekstep napisał:

jak widac Koelner czy Rappar moga wyjsc z Korwina, ale Korwin nigdy z nich w 100% nie wyjdzie xD

w lato jeżdżę często hulajnogą albo rowerem jak jest pogoda ale auto to podstawa-> szczególnie z familiadą 

Teraz, julekstep napisał:

znam mase osob z dobra fura i mocno przecietnyn M

nie znam zadnej osoby ze stolem do bilarda w M2

(wiadomo na wsi moze to wygladac inaczej, ale jednak w miescie pelnowymiarowy bilard w domu to wiekszy wyznacznik 'luksusu' niz przyslowiowa beta :P)

bilard nie jest wyznacznikiem luksusu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Koelner napisał:

tak btw znam gościa który po studiach wziął mieszkanie w kredyt na 30 pare metry i pierdolnal sobie w salonie z kuchnia zamiast stołu to perkusje i jestem daleki od nazywania takich odpałów luksusem 

no jak sobie uniemożliwiasz zrobienie kanapek/obiadu to taki średni luksus :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, julekstep napisał:

no jak sobie uniemożliwiasz zrobienie kanapek/obiadu to taki średni luksus :P 

wiadomka ale clue tematu jest takie, że to nie są jakieś wyznaczniki luksusu :P a ton typu „kiedyś byłem głupi bo kupiłem sobie bilard a teraz jestem mądry bo wolę oglądać LeBrona na streamie niż na żywo” to lvl hard pi****lenia mędrcy z pustelni :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Koelner napisał:

wiadomka ale clue tematu jest takie, że to nie są jakieś wyznaczniki luksusu :P a ton typu „kiedyś byłem głupi bo kupiłem sobie bilard a teraz jestem mądry bo wolę oglądać LeBrona na streamie niż na żywo” to lvl hard pi****lenia mędrcy z pustelni :P

no ale fluber faktycznie jest Mędrcem z Pustelni to chyba może, co nie? :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Krzemo napisał:

Sniadania i obiady w domu to je biedota. 😋

A kto je śniadania w pracy ten?... 

50 minut temu, Koelner napisał:

wiadomka ale clue tematu jest takie, że to nie są jakieś wyznaczniki luksusu :P a ton typu „kiedyś byłem głupi bo kupiłem sobie bilard a teraz jestem mądry bo wolę oglądać LeBrona na streamie niż na żywo” to lvl hard pi****lenia mędrcy z pustelni :P

A czy ja twierdzę że stół do bilarda to wyznacznik luksusu? Dałem to jako przykład wyznacznika próżności. 

38 minut temu, jack napisał:

jeśli się z tego powodu nie cieszy to wszystko w porządku i można uznać, że jest wierny swoim ideałom 😎

Nie za bardzo teraz rozumiem. Dom to wyznacznik luksusu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.