Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Pepis21 napisał:

Najpierw trzeba ustalić czy głosował na nich czy nie, bo sprzeczne zeznania składa w tej sprawie i się nadal -ku mojemu rozczarowaniu- nie odniósł się do tego, że został na tym przyłapany.

Głosowałem na zjednoczona prawicę, zawsze na kogoś od Gowina. Ostatni tekst o głosowaniu na PiS był skrotem myslowym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, P_M napisał:

niekoniecznie, jeszcze pod koniec roku mozna bylo zaciagnac kredyt na stałej stopie na 5 lat ponizej 5% :)

Wątpię aby cały grupa ekspertów zatrudnionych przez bank, dała się wykiwac Kowalskiemu. Poza tym tam pewnie zawarte, że z uwzględnieniem poziomu inflacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pablo81 napisał:

Głosowałem na PIS.

Nie glosowalem na PIS.

Ciężko to będzie Gowinem obronić.

Myślę że Gowinem można to łatwo obronić. Jak Gowin był w po to głosowałem na po a jak był na liście zjednoczonej prawicy to głosowałem na zjednoczona prawicę. Ogólnie od kilkunastu lat głosuje na ludzi Gowina. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, P_M napisał:

Czasami są rynkowe okazje, że Kowalski może skorzystać ;)

A teraz są takie okazje?

29 minut temu, P_M napisał:

Brałem oryginalnie na 17 lat, natomiast fix stalej stopy jest na 5 lat. Natomiast pewnie spłacę w najblizsze 2 lata.

Alurat dla Ciebie to korzystna propozycja - masz płynność finansową. Jednak sama w sobie oferta jest w sumie tak średnio korzystna. Nie sądzę, żeby był to dobry przykład na masowe branie kredytów. Szczególnie przy spadku oszczędności (świadczy, że płynność jest średnia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, fluber napisał:

Czemu? On nie zmienia programu co chwilę i przynajmniej próbuje tworzyć koalicję żeby go realizować. 

Stalosc pogladow jest nieistotna!

Liczy sie stalosc barw klubowych!

Czego tu nie rozumiesz? Bardzo ladnie to kiedys darkonza opisywal w kontekscie Kukiza i politycznych kiboli wyzywajacych go od szmat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.