Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, fluber napisał:

Jak jeden z forumowiczow nazwał Cię randomem, to napisałeś że nie jesteś dla niego żadnym randomem, że znasz jego przełożonego i kogo to już w swoim życiu zwolniles. 

Interpretacje pozostawiam innym czytającym. 

Pozostałe docinki zignoruję. Są tylko dowodem że trafiłem w punkt. 

fajne też było jak Sebsteinowi groził daniem nauczki xD (to były moje ulubione forumowe pojedynki swoją drogą)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to chyba naprawdę mam szczęście w życiu

Wprawdzie poza sytuacjami kiedy współpracujemy z policją, nie mam zbyt wielu kontaktów z funkcjonariuszami, ale chyba na te kilka razy w ostatnich kilku latach nie spotkałem żadnego c***ka 

 

Ostatni jaki mnie zatrzymał za prędkość (no niestety zdarzyło się) niemalże mnie przepraszał że musi mnie ukarać, był bardzo uprzejmy, kompetentny. Miło żeśmy sobie pogadali przez chwilę, ale oczywiście mandatu nie uniknąłem, bo jawnie przegapiłem znak 

Moja wina, ale nie robił mi z tego powodu żadnych przykrości czy też chamskich docinek 

 

2 minuty temu, Cardi napisał:

16,1%

And still counting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, starYfaN napisał:

https://pl.wiktionary.org/wiki/random

W ten sam sposób, trafiasz w punkt za każdym razem na forum.

Po każdej nieudanej wycieczce, udajesz skrzywdzonego, manipulujesz wpisami (na przestrzeni paru tygodni prowokowałeś mnie kilkanaście razy) po czym robisz analizę osobowości, dyskutujesz z własną konfabulacją na temat wpisów oponenta i na końcu jako pokrzywdzony, poddajesz sprawę pod osąd "opinii publicznej" Kto był przedtem Qcin?

 

To czemu się tak bardzo tym przejmujesz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fluber napisał:

Ciekawe co jest bardziej prawdopodobne. Problem z wszystkimi policjantami, czy problem z Tobą i tym jak się przy nich zachowujesz i co mówisz. 

Tylko połowa kandydatów przechodzi testy sprawnosciowe i psychologiczne. Jeden z zawodów gdzie trudniej się dostać niż gdzie indziej

owszem, ale to nie przeczy temu, co koledzy mówią o policjantach. po prostu testy psychologiczne są tak skonstruowane, aby przeszły je osoby o określonym profilu, który najlepiej się sprawdzi w służbie (np. posłuszne, mało refleksyjne) i być może w sporej części pokrywa się on z tym, co społecznie jest postrzegane negatywnie.

26 minut temu, fluber napisał:

Jak jeden z forumowiczow nazwał Cię randomem, to napisałeś że nie jesteś dla niego żadnym randomem, że znasz jego przełożonego i kogo to już w swoim życiu zwolniles.

WTF,  serio? dasz radę znaleźć ten post?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lorak napisał:

WTF,  serio? dasz radę znaleźć ten post?

 

W dniu 10.04.2021 o 11:51, starYfaN napisał:

Nikt tego nie neguje, padły jedynie powody.

Już Ci to kiedyś pisałem (zakładam że ciągle pracujesz w tym samym miejscu), że nie jestem dla Ciebie randomem :)

A już na pewno nie jest nim komendant.

Syndyk rzadko jest źródłem rzetelnych informacji.

Ja akurat zwalniałem całe działy prawne. Kancelarie też.

Jak inżynierowie nie mają argumentów na poparcie tezy (bzdura) dociągają do  godz12 w pierwszym dniu, co jest z korzyścią dla wszystkich (nie ma sensu męczyć się z kimś , za kogo i tak trzeba wykonać całą pracę)

Dość podobnie kończy obsługa prawna o ile nie jest kompetentna, a narzeka zawsze, najczęściej kryjąc własną niekompetencję.

W ten sposób nie ma możliwości zrobienia burdelu.

Niestety w sądach nie da się tego zrobić :) 

 

xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, josephnba napisał:

Ja to chyba naprawdę mam szczęście w życiu

Wprawdzie poza sytuacjami kiedy współpracujemy z policją, nie mam zbyt wielu kontaktów z funkcjonariuszami, ale chyba na te kilka razy w ostatnich kilku latach nie spotkałem żadnego c***ka 

 

Ostatni jaki mnie zatrzymał za prędkość (no niestety zdarzyło się) niemalże mnie przepraszał że musi mnie ukarać, był bardzo uprzejmy, kompetentny. Miło żeśmy sobie pogadali przez chwilę, ale oczywiście mandatu nie uniknąłem, bo jawnie przegapiłem znak 

Moja wina, ale nie robił mi z tego powodu żadnych przykrości czy też chamskich docinek 

mam tak samo, pozytywne wrażenia z kontaktu z policją, raz nawet mandant mi darowali, a jak zatrzymali na przeszukanie, bo "wyglądam na takiego, co może mieć narkotyki", to byli bardzo mili ; ]

2 minuty temu, julekstep napisał:

 

xD

grubo. trzeba będzie uważać co się pisze na forum. może w ogóle najlepiej usunąć konto, bo nie wiadomo jaki mściwy kozak siedzi po drugiej stronie klawiatury ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lorak napisał:

grubo. trzeba będzie uważać co się pisze na forum. może w ogóle najlepiej usunąć konto, bo nie wiadomo jaki mściwy kozak siedzi po drugiej stronie klawiatury ;]

nom - to zdecydowanie najweselsza postać na forum

na forum gdzie mieliśmy takie osobliwości jak vasquie, delta czy artlan - przypominam! xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

Ja za trochę młodszych lat to byłem za picie w miejscu publicznym pewnie prawie 100 razy spisany, a mandat dostałem za to najniższy możliwy tylko 1 raz;)

Tylko była zawsze kulturka, oni widzieli że nie robimy bydła, my przepraszalismy i Elo. A jak inne ekipy darly ryja na całe miasto i tlukly butelki to cóż, po portfelu zbierały regularnie i miały hasło przewodnie jebac policję :D

no u nas było podobnie -> jak policja to zazwyczaj było git (i chyba 0 mandatów, ot przeszukanie max)

za to straż miejska się przypierdalała dosłownie o wszystko (ale też nie jakoś w mega chamski sposób -> z nimi po prostu nie szło nic się dogadać i każda wizyta to był mandat )

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

no u nas było podobnie -> jak policja to zazwyczaj było git (i chyba 0 mandatów, ot przeszukanie max)

za to straż miejska się przypierdalała dosłownie o wszystko

Ja jeszcze nie widziałem nagrania na którym policjant zachowuje się kijowo w innej sytuacji niż jak ktoś go popycha, wyzywa albo poucza. Wystarczy kultura osobista. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

Ja jeszcze nie widziałem nagrania na którym policjant zachowuje się kijowo w innej sytuacji niż jak ktoś go popycha, wyzywa albo poucza. Wystarczy kultura osobista. 

nie no też nie ma co robić zasady - z 'pierwszorękowego' info to jednak tam takie totalne c***e, które bez powodu będą buraczyć też się niestety zdarzają -> ale jednak większość chamskich akcji policjantów to konsekwencja zachowania 'zatrzymanych' 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, ze służby sa wyjątkowo słabo opłacane dlatego też raz że stają się mało atrakcyjne dla młodych a dwa że niska płaca potrafi człowieka zdemontować na tyle, że przestaje dobrze wykonywać swoją pracę 

Oczywiście stereotypowa opinia wroga publicznego też nie pomaga

A i niestety zdarzają się zwykle patusy w mundurach, które rekompensują sobie różne braki 

Z tym, że są chyba raczej w mniejszości 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, josephnba napisał:

Kurde aż musiałem sprawdzić, ale kolega i do mnie pisał, że zna moich przełożonych. Nie chciał jednak zdradzić kogo 🤣🤦‍♂️

Przecież właśnie do Ciebie :) Robiliście mi ekspertyzę i to dwa razy. Słabą masz pamięć!

39 minut temu, julekstep napisał:

 

xD

Żenada.

35 minut temu, julekstep napisał:

nom - to zdecydowanie najweselsza postać na forum

Pierwsze miejsce, dzierżysz samodzielnie. Rozważ tego batona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.