Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, RappaR napisał:

No nie wiem, dałem mapę z Królestwem Polski na niej zaznaczonym. Jeśli to nie Polska, to w takim razie Polska istnieje dopiero od XX wieku 

Ciekawe że mieszkający na ziemiach polskich (tych w granicach "królestwa" i obok) ludzie nie uważali się za niepodległe państwo 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, josephnba napisał:

Co więcej czasami jeżdżę w karetce więc wiem że u was nie ma potrzeby robić nic na zapas bo macie roboty nie do przerobienia 

I nigdy nie spotkałeś się w pracy z tekstami ratowników/pielęgniarek/lekarzy, że czas się wyspać, obyśmy się mogli teraz poopierdalać itd? 

1 minutę temu, josephnba napisał:

Ciekawe że mieszkający na ziemiach polskich (tych w granicach "królestwa" i obok) ludzie nie uważali się za niepodległe państwo 

Od śmierci Sobieskiego Polska nie była niepodległym państwem. Nie mniej na mapie była, jak i mieszkańcy Królestwa Polskiego nie uważali, że mieszkają w Rosji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RappaR napisał:

I nigdy nie spotkałeś się w pracy z tekstami ratowników/pielęgniarek/lekarzy, że czas się wyspać, obyśmy się mogli teraz poopierdalać itd? 

Od śmierci Sobieskiego Polska nie była niepodległym państwem. Nie mniej na mapie była, jak i mieszkańcy Królestwa Polskiego nie uważali, że mieszkają w Rosji

Jeździłem w karetce kiedy kumpel mnie prosił bo pracy było tyle że nie wyrabiali z dyżurami więc nie mogę powiedzieć jak jest kiedy są "luźniejsze" dni 

Choć po średniej dobowej liczbie wyjazdów karetek w stosunku do wyjazdów straży nie można powiedzieć że ratmedzi mają luźniej 

 

1 minutę temu, fluber napisał:

 

A jak wiemy te które nie sprawiają trudności są lepsze niż te które sprawiają

Wyżej napisałem że socjologii bym nie ogarnął więc tak, są gorsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, RappaR napisał:

 

Od śmierci Sobieskiego Polska nie była niepodległym państwem. Nie mniej na mapie była, jak i mieszkańcy Królestwa Polskiego nie uważali, że mieszkają w Rosji

Bardziej przyjmuje się od 1717 czyli od sejmu niemego gdzie faktycznie staliśmy się protektoratem Rosji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Koelner napisał:

Bardziej przyjmuje się od 1717 czyli od sejmu niemego gdzie faktycznie staliśmy się protektoratem Rosji. 

Niemniej już August był narzuconym władcą z zewnątrz, więc to dość średnio niepodległy kraj, kiedy ktoś inny Ci instaluje władcę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Cardi napisał:

 

Piękne 🇵🇱

 

Pkt 3. - max 3 osoby

Pkt 6. - trzeba trzymać się poręczy siedząc.

 

Osobie w środku musi być w c*** niewygodnie. Jak widać nawet ławkę można spi*****ić.

No i to już pod względem spi****lenia umysłowego jest coś blisko naszych palet na placu bankowym  

Widać coraz śmielej się wzorują 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jack napisał:

Obawiam się, że gdyby jeszcze przy okazji pozbyli się półgłówków to niewielu by policjantów zostało. 

No tak, prawie wszyscy policjanci to półgłówki. Kolejna grupa zawodową, która Twoim zdaniem jest niewiele warta. Niezła odklejka. 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.