Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, fluber napisał:

No tak, prawie wszyscy policjanci to półgłówki. Kolejna grupa zawodową, która Twoim zdaniem jest niewiele warta. Niezła odklejka. 

Miałeś bezpośrednią styczność ze strażą, pogotowiem, policją? Bo ja niestety ostatnio kilkukrotnie i mam wypracowane stanowisko. O ile pogotowie jest ok, a strażacy zawsze starają się zrobić więcej niż byś się spodziewał to WSZYSCY policjanci z którymi miałem styczność olewali swoje podstawowe obowiązki czy to z lenistwa i chęci szybkiego zamknięcia sprawy czy ze zwykłej niewiedzy lub głupoty. 

Teraz, Pablo81 napisał:

Raczej z pensjami, które nie są ich w stanie zmotywować do skutecznej pracy. Do jakiejkolwiek pracy.

Ten brak motywacji wg mnie objawia się już na etapie decyzji o zatrudnieniu w policji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jack napisał:

Miałeś bezpośrednią styczność ze strażą, pogotowiem, policją? 

Nie, nigdy. Co to takiego? 

3 minuty temu, jack napisał:

Bo ja niestety ostatnio kilkukrotnie i mam wypracowane stanowisko. O ile pogotowie jest ok, a strażacy zawsze starają się zrobić więcej niż byś się spodziewał to WSZYSCY policjanci z którymi miałem styczność olewali swoje podstawowe obowiązki czy to z lenistwa i chęci szybkiego zamknięcia sprawy czy ze zwykłej niewiedzy lub głupoty. 

Ciekawe co jest bardziej prawdopodobne. Problem z wszystkimi policjantami, czy problem z Tobą i tym jak się przy nich zachowujesz i co mówisz. 

5 minut temu, jack napisał:

 

Ten brak motywacji wg mnie objawia się już na etapie decyzji o zatrudnieniu w policji. 

Tylko połowa kandydatów przechodzi testy sprawnosciowe i psychologiczne. Jeden z zawodów gdzie trudniej się dostać niż gdzie indziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Pablo81 napisał:

Raczej z pensjami, które nie są ich w stanie zmotywować do skutecznej pracy. Do jakiejkolwiek pracy.

Pensja ma wpływ na średnią jakość organu, pomiędzy jednym i drugim nieowłosionym uchem.

Natomiast tutaj pensja nie miała wpływu na ordynarne, wręcz socjopatyczne zachowanie. Żenada nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Ciekawe co jest bardziej prawdopodobne. Problem z wszystkimi policjantami, czy problem z Tobą i tym jak się przy nich zachowujesz i co mówisz. 

Tylko połowa kandydatów przechodzi testy sprawnosciowe i psychologiczne. Jeden z zawodów gdzie trudniej się dostać niż gdzie indziej

1. Czasem nie trzeba zdazyc nic powiedziec, zeby trafic na zjeba.
2. Robilem prawko u policjanta. Mowil dokladnie co innego, biora wszystko jak leci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Reikai napisał:

1. Czasem nie trzeba zdazyc nic powiedziec, zeby trafic na zjeba.
2. Robilem prawko u policjanta. Mowil dokladnie co innego, biora wszystko jak leci.

No tak, przecież wyniki rekrutacji do policji są tajne, a materiałów na ten temat próżno szukać w Internecie.

A nie, czekaj. Pierwszy lepszy artykuł na ten temat:

https://weekend.gazeta.pl/weekend/7,177333,23751358,kandydaci-na-policjantow-sa-w-szoku-gdy-okazuje-sie-ze-w.html

Na przykład w ubiegłym roku w województwie kujawsko-pomorskim aż 60 proc. kandydatów do pracy w policji nie zdało testu psychologicznego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, fluber napisał:

No tak, prawie wszyscy policjanci to półgłówki. Kolejna grupa zawodową, która Twoim zdaniem jest niewiele warta. Niezła odklejka. 

Dwóch kumpli z "firmy" ma dokładnie takie samo zdanie. Biorą jak leci, bo nie ma ludzi, a i tak obaj mają od cholery nadgodzin do odbioru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

No tak, przecież wyniki rekrutacji do policji są tajne, a materiałów na ten temat próżno szukać w Internecie.

A nie, czekaj. Pierwszy lepszy artykuł na ten temat:

https://weekend.gazeta.pl/weekend/7,177333,23751358,kandydaci-na-policjantow-sa-w-szoku-gdy-okazuje-sie-ze-w.html

Na przykład w ubiegłym roku w województwie kujawsko-pomorskim aż 60 proc. kandydatów do pracy w policji nie zdało testu psychologicznego

weź się uspokój z tymi danymi

myślisz że ludzie będą ufać artom z neta czy 'koleżeńskim anegdotkom'?

zastanów się nad sobą

 

aha i ofc

JEBAĆ 60tki! (to już chyba ten poziom na e-nba? xD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Cardi napisał:

Dwóch kumpli z "firmy" ma dokładnie takie samo zdanie. Biorą jak leci, bo nie ma ludzi, a i tak obaj mają od cholery nadgodzin do odbioru.

Nie wiem co na to powiedzieć. Żeby być policjantem trzeba wygrać konkurs, wyniki konkursu są publiczne.

Mamy dwie opcje. Albo w Polsce mamy do czynienia ze spiskiem na ogromną skalę i masowo są fałszowane wyniki wszystkich postępowań konkursowych z których wynikają cytowane przeze mnie dane statystyczne albo Twoi kumple pierdolą głupoty i krzyczą na chmury. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Nie wiem co na to powiedzieć. Żeby być policjantem trzeba wygrać konkurs, wyniki konkursu są publiczne.

Mamy dwie opcje. Albo w Polsce mamy do czynienia ze spiskiem na ogromną skalę i masowo są fałszowane wyniki wszystkich postępowań konkursowych z których wynikają cytowane przeze mnie dane statystyczne albo Twoi kumple pierdolą głupoty i krzyczą na chmury. 

Mamy i trzecią, selekcja jest mniej restrykcyjna niż 5-8 lat temu, bo trzeba zapełnić wakaty, przez co w porównaniu z latami poprzednimi spada "jakość" przyjmowanych osób, a fluber jak zwykle znalazł informacje w necie i twierdzi, że jest ekspertem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Na przykład w ubiegłym roku w województwie kujawsko-pomorskim aż 60 proc. kandydatów do pracy w policji nie zdało testu psychologicznego

A nie wykazali przypadkiem, ile % przewyższało potencjałem intelektualnym kowala? Socjopata, to przeważnie osoba mająca deficyty moralne i intelektualne.

Obdarowanie potencjalnego kandydata "poczuciem władzy" najczęściej skutkuje "wyrównywaniem rachunków" z resztą społeczeństwa do końca życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Cardi napisał:

Mamy i trzecią, selekcja jest mniej restrykcyjna niż 5-8 lat temu, bo trzeba zapełnić wakaty, przez co w porównaniu z latami poprzednimi spada "jakość" przyjmowanych osób, a fluber jak zwykle znalazł informacje w necie i twierdzi, że jest ekspertem.

Sformułowanie "biorą jak leci" nie pasuje do trzeciej opcji. 

Oczywiście że spada jakość, społeczeństwo upada, można o tym przeczytać w różnych książkach od jakichś kilkuset lat. Ludzkość jest coraz gorsza. Policjanci też

Nawet popatrz na to forum. Gdzie @starYfaN a gdzie my. Nie mamy podjazdu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, starYfaN napisał:

A nie wykazali przypadkiem, ile % przewyższało potencjałem intelektualnym kowala? Socjopata, to przeważnie osoba mająca deficyty moralne i intelektualne.

Obdarowanie potencjalnego kandydata "poczuciem władzy" najczęściej skutkuje "wyrównywaniem rachunków" z resztą społeczeństwa do końca życia.

Intelektualne? 

Eksperyment Zimbardo pokazuje że nikt nie jest wolny od poczucia władzy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Cardi napisał:

No tak.

Ma 2 nogi?

Potrafi 2 słowa skleić ze sobą?

Mruga i oddycha jednocześnie?

Dawać go.

Te warunki spełniają wszyscy kandydaci. Połowa jest odrzucana.

Możliwe że jest prościej się dostać niż 8 lat temu, ale dane wyraźnie wskazują, że nie biorą jak leci i jest spory odsiew na etapie rekrutacji. A z danymi się nie kłócisz tylko przyjmujesz je do wiadomości. Tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.