Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Wymagania jakie powinien spełnić polityk, żeby być dobrym politykiem:

7 godzin temu, fluber napisał:

Powinien posiadać podstawową wiedzę z zakresu prawa, historii, politologii, ekonomii i dyplomacji i zarządzania. Powinien w miarę możliwości dobrze przemawiać i być komunikatywny. Osoby posiadające większość tych cech powinny być politykami. 

Wymagania jakie powinien spełnić polityk, żeby otrzymać głos wyborcy:

Godzinę temu, fluber napisał:

Właściwie to sam rozważam czy na nią nie zagłosować, chodzi do kościoła, wierzy w Boga, jest przeciwko aborcji, najważniejsze dla mnie punkty są na miejscu. 

A ludzie się dziwią, dlaczego politycy są wybierani tacy, jacy są. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał:

Właściwie to sam rozważam czy na nią nie zagłosować, chodzi do kościoła, wierzy w Boga, jest przeciwko aborcji, najważniejsze dla mnie punkty są na miejscu. 

 

14 minut temu, P_M napisał:

A ludzie się dziwią, dlaczego politycy są wybierani tacy, jacy są. 

Naród ma takich polityków, na jakich zasługuje i jakich wybiera. A potem się wstydzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, P_M napisał:

Wymagania jakie powinien spełnić polityk, żeby być dobrym politykiem:

Wymagania jakie powinien spełnić polityk, żeby otrzymać głos wyborcy:

A ludzie się dziwią, dlaczego politycy są wybierani tacy, jacy są. 

Zauważyłem ostatnio, że chyba muszę gdzieś zaznaczać, kiedy nie piszę poważnie, bo mam wrażenie, że zaszufladkowaliście mnie tak bardzo, że mogę mieć problemy z przeskoczeniem tego.

Tłumaczę więc, że jack stwierdził, że Schreiber jest podstawiona, żeby podebrać głosy opozycji, więc sarkastycznie chciałem pokazać, że może jest podstawiona, żeby podebrać głosy PIS, bo spełnia warunki, które są kojarzone z typowym wyborcą PIS-u. 

Ale skoro już się tak bawimy.

2 godziny temu, jack napisał:

przesłuchałem cały hejt park z Marianną Schreiber i zgadzam się ze Stanowskim, że to jest projekt, który ma za zadanie podkraść te 0,5% opozycji.

 

1 godzinę temu, jack napisał:

. Wielu durniów głosuje dla beki. Marianna też swoje zbierze

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fluber napisał:

 Właściwie to sam rozważam czy na nią nie zagłosować, chodzi do kościoła, wierzy w Boga, jest przeciwko aborcji, najważniejsze dla mnie punkty są na miejscu. 

Ja pi****le to nie są cechy dobrego polityka! 

To mogą być dodatkowe punkty na świadectwie 

Jak ty w ten sposób katalogujesz ludzi to szczerze ci współczuję bo masz bardzo wąski światopogląd 

 

2 godziny temu, jack napisał:

Zobacz ilu ludzi głosowało na Kukiza. Ilu głosuje na Macierewicza. Wielu durniów głosuje dla beki. Marianna też swoje zbierze bo komuś się obije akurat o uszy, że zbuntowała się przeciwko mężowi z PISu. Albo, że ma zgrabny tyłek. Albo bo chodzi ma marsze równości. Albo, że chce zadbać o zwykłych ludzi bo sama wychowała się w biedzie. 

Wielu durniów głosuje dla beki jest tożsame z tym co napisałem o trollach 

Co się tyczy Kukiza to pomimo tego ze na niego nie głosowałem to jednak idąc do polityki miał sensowne poglądy, postulaty i był ciekawym mówcą 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Sebastian napisał:

Polacy to gówniany naród. Naprawdę zasługujemy na to, żeby inni ruchali nas w dupę tak jak to robią stale. 

Absolutnie nie zgodzę się z częścią pierwsza. Druga to już zależy od preferencji i umiejętności bycia po dobrej stronie dymanka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, fluber napisał:

Prognozy NBP są smutne a pewnie i tak optymistyczne... 

 

E tam to musi być pomyłka, kilka dni temu prezes NBP mówił zupełnie co innego a niemożliwe żeby facet na takim stanowisku publicznie kłamał ludziom.

Prezes coś tam mówił o jakimś zderzaku w pociągu i o hamowaniu, a to co prognozuje NBP to raczej tak jakby Pendolino  na kursie kolizyjnym, no niemożliwe to jest. Przecież taka dobra polityka gospodarcza w Polsce jest. Niemożliwe po prostu. Plotki i pomówienia. Ruskie onuce stoją za ty raportem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam Wam insiderskie info z rynku budowlanego. Kombo wojny inflacji i wysokich rat sprawia ,że firmy które są oparte na rynku polskim jadą na 25% mocy od począrku czerwca. NAs ratuje duża sprzedaż na rynek francuski ale w sierpniu staniemy na dwa tygodnie. Rynek polski budowlany się załamuje. Fala recesji bezrobocia nadejdzie po wakacjach.

A szlag mnie trafia jak widze akcje rządu który jedną ręką podnosi raty co bolesne ale niestety konieczne a drugą robi jakieś hocki typu wakacje kredytowe. Dosypuje pieniędzy na rynek. Jak się podepnie rynek pod dwa konie , które ciągną w przeciwnych kierunkach to wiadomo jaki będzie wynik. Gospodarczo ten rząd nie radzi sobie z kryzyse,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.