Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, julekstep napisał:

wiemy wiemy

wszystko zawdzięczasz sobie i swojej ciężkiej pracy :)

#kujekuje

Julus co ty się tak tu przyczepiłeś? Drugi raz zaczepiasz o to samo walcząc ze swoimi nie moimi demonami z dzieciństwa. Nie chce być sprowokowany do szerszej dyskusji ale masz problem i jeszcze na sile chcesz mi wmówić ze to ja mam problem. Byłem szczęśliwy w dzieciństwie i jestem teraz. Totalnie nie rozumiem czemu takie proste zdania u Ciebie rodzą ochotę do natychmiastowego powrotu do self made. Masz jakiś fetysz? Głównym moim przekazem jest to ze nie osiągnąłem tego dzięki PiS-owi co sugeruje u siebie Flubi 

2 minuty temu, RappaR napisał:

Mi by urosło więcej, gdyby PO nie rozwalało kraju 8 lat. 

Za młody jesteś. Ty już zrobiłeś specjalizacje? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

No a dlaczego? Bo za Platformy byłeś nierobem i od 2015 się ogarnales? Ja za po pracowałem tyle co teraz, tylko teraz zarobki rosną szybciej niż wtedy. 

Nie pisałem ze mi nie rosło za PO. 

Ceny tez szybciej rosną. 

Ale bez sensu się tak przerzucać. Przecież każdy ma w pewnym momencie prime i to jest zależne od wieku i zaangażowania a nie od partii rządzącej 

To ze zostanę np miliarderem nie znaczy ze PiS świetnie Rządzi. 

A tym bardziej PO słabiej bo wtedy nie byłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile można antypisowi zarzucić pewna tendencyjność to wasze wywody są bardzo dziecinne. Dziecinny argument: jest mi dobrze. Dobrze rośnie. To dzięki PiS. 

2 minuty temu, julekstep napisał:

TYLE ZMARNOWANYCH PRIME'ÓW W TEJ AFRYCE

a mogliby się po prostu bardziej postarać!

Polska bardzo dobrze usytuowana w EUR porównujesz do Afryki? 

My powinnismy wykorzystać obecnie szanse patrząc na potrzeby EUR co do skrócenia łańcuchu dostaw i alokacji produkcji z Chin tymczasem rządzą nami bałwany patrzące na to jak utrzymać władze i spółki SP 

Bardzo się boje ze nie wykorzystamy tej naszej lokalizacji i przewagi kosztowej. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ignazz napisał:

 

Bardzo się boje ze nie wykorzystamy tej naszej lokalizacji i przewagi kosztowej. 

Niom - budowlankę jeszcze trochę deweloperka uratowała ale za PO a za PiS to dwa inne światy. a teraz wszystkie samorządy czekają na środki które miały przyjść a tu dupa blada 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Koelner napisał:

wiadomka jak nie jeździsz autem to drogi niepotrzebne 

Skąd pomysł, że nie jeżdżę autem?

38 minut temu, ignazz napisał:

Za młody jesteś. Ty już zrobiłeś specjalizacje? 

Co ma wiek do tego, że PO rozwalało kraj obecnym i przyszłym pokoleniom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, ignazz napisał:

O ile można antypisowi zarzucić pewna tendencyjność to wasze wywody są bardzo dziecinne. Dziecinny argument: jest mi dobrze. Dobrze rośnie. To dzięki PiS. 

Średnio każdemu rośnie trzy razy szybciej niż za Platformy. To jest nasz główny argument. 

To że mi rośnie wielokrotnie szybciej to z kolei kontra do Twojej tezy że pracowici i wykształceni mają za PiS gorzej. Być może jestem wyjątkiem od reguły, ale mam wrażenie że na forum coś dużo tych wyjątków

44 minuty temu, ignazz napisał:

Dziecinny argument: jest mi dobrze. Dobrze rośnie. To dzięki PiS. 

No i pamiętaj że "gdyby rządziła po rosloby szybciej" to nawet nie jest argument:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

 

To że mi rośnie wielokrotnie szybciej to z kolei kontra do Twojej tezy że pracowici i wykształceni mają za PiS gorzej. Być może jestem wyjątkiem od reguły, ale mam wrażenie że na forum coś dużo tych wyjątków

Rośnie nawet naszym sąsiadom w regionie, a tam PiS nie rządzi ( chociaż ktoś tutaj rzucał tezą, że „ściągają” od Morawieckiego 🤣 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Koelner napisał:

Rośnie nawet naszym sąsiadom w regionie, a tam PiS nie rządzi ( chociaż ktoś tutaj rzucał tezą, że „ściągają” od Morawieckiego 🤣 )

Myśmy kwartał przed startem pandemii mieli najwyższy wzrost PKB w Europie:

https://forsal.pl/artykuly/1443152,wzrost-pkb-polska-panstwa-ue-dane-eurostat.html

I aktualnie mamy najlepsza prognozę wzrostu na najbliższe lata

 

4 godziny temu, starYfaN napisał:

 

FLnyqppWQAEZ1d5?format=jpg&name=large

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Myśmy kwartał przed startem pandemii mieli najwyższy wzrost PKB w Europie:

https://forsal.pl/artykuly/1443152,wzrost-pkb-polska-panstwa-ue-dane-eurostat.html

I aktualnie mamy najlepsza prognozę wzrostu na najbliższe lata

 

 

To popatrz na Czechy i Litwę ( Czechy przegoniły Włochy na osobę )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.