Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Tak liczę koniunkturę ze nie liczę jak piszesz. 

Teraz, RappaR napisał:

No właśnie teraz widzę, że ci, którym się chce pracować, mają, gdy lenie nie. Za Po się dorabiali głównie złodzieje wszelkiej maści, praktycznie nikt inny wtedy nie miał dobrze

Było dużo kapitału post PZPR. I rzeczywiście wraz ze wzrostem np obrotem nieruchomościami kokosy zarabiali Ci co mieli. Laczy się to z ogólnym obrazem tych oszustów. Ale dorobić się było można. Tylko było trudniej ergo musiałeś być lepsze wtedy niż teraz w overallu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Krzemo napisał:

No tak, biednemu zawsze wiatr w oczy ;]

Moze nie ma prawa jazdy a na dyzury i z dyzurow uberkiem.

P.s. Jako ze moi rodzice sa/byli lekarzami plus znajomi z liceum oraz ze studiow konczyli lekarskie po calym kraju, nie znam lekarza bez auta z paroletnim stazem, no chyba ze emerytowanego.

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ignazz napisał:
4 godziny temu, RappaR napisał:

Sęk w tym, że działania PO mogłyby dużo bardziej rujnować Polskę i wprowadzić u nas system ala Putin

Myślałem ze to PiS ma podobne metody jeżeli patrzymy na media. 

https://www.wprost.pl/tylko-u-nas/452866/abw-znow-wtargnelo-do-redakcji-wprost-naruszono-nietykalnosc-f.html

I kto tutaj ma bliżej do Putina?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Kepler napisał:

patrząc na listę nazwisk podsłuchiwanych to nie dziwne, że wtargnęli ( czekam jeszcze na argument sto lat u Lisa dla Tuska, referendum Komorowskiego )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jack napisał:

Prosiłem Cię o dane rok do roku. 

Rzucasz 500+ a ja wrzucam wzrost cen. Tak to możemy sobie podrzucać i nic z tego nie wyjdzie 

Yyy. W latach 2008-2015 skumulowana inflacja wyniosła 20% a w latach 2015-2021 13%. Przecież inflacja to argument na moja korzyść, co Ty w ogóle teraz wrzucasz?:) 

2 godziny temu, ignazz napisał:

 

No to odnosiło się do pytania czy za pisu tylko dobrze a za Po tylko złe wiec pisze nie. 

Ja nie wiem skąd się wzięło to gadanie o tym że za PiSu rośnie tylko nierobom i niewyksztalconym. Mi w stosunku do 2014 stawka godzinowa na niektórych projektach wzrosła czterokrotnie a i tak mają problemy ze znalezieniem ludzi z kwalifikacjami i robię potężne nadgodziny. Jedyny problem jest taki że jest za dużo pracy do przerobienia a za mało pracowników. Czy tu jest sama młodzież która nie pamięta bezrobocia sprzed 10 czy 20 lat? 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.