Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, P_M napisał(a):

Jak zrobić, żeby na twitterku wiadomości zostały w oryginalnym języku, obecnie tłumaczy mi by default polskie na angielskie, ale nie chce żeby mi z kolei tłumaczył angielskie na polskie jak sobie zmienie jezyk w ustawieniach...

Nie ma takiej opcji jak klikniesz w profilowe - ustawienia i prywatność - dostępność - języki - języki treści?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał(a):

Nie ma takiej opcji jak klikniesz w profilowe - ustawienia i prywatność - dostępność - języki - języki treści?

Mogę tylko wybrać jedno albo drugie. Korzystam w ramach przeglądarki na tel. Nie mam apki nowej.

image.thumb.jpeg.90cf4a2a99cd45cce4368f1e2f8c0816.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, matek napisał(a):

16691077235b7c826196456_13336542934.jpg

Bardzo zla decyzja, 

mowilem i powtore to co powielam od kilku lat, ze banderwoska upadlina ktora wielu nie wiadomo czemu CFELO POLAKOW popierala i popiera bo "walcza z rosja" ktorej ideologicznie jest banderowsko-nazistowska wiec wroga polsce, i moim zdaniem smiertelnie, przyjela role ofiary od 2022 roku, wyruchala nas ze wszystkiego, i teraz gdzie juz widzimy ze powoli zbliza sie jej koniec (wojna z rosja) ktora przegra ) zostanie z nadal potężna armią, ktora zobaczycie ze obroci sie przeciwko Polsce.

tu nie ma przypadku z tym zagraniem Zelenskiego o nadaniu tej nazwy i teraz z tym cyrkiem o odebraniu tego orderu, teatrzyk dla gojow, przeciez trzeba z "przyjazni polsko -ukrainskiej" i milosci do ukrainy jaka wam debile wmawiano przez ostatnie lata, do oziebienia stosunkow, a potem pogorszenia zeby miec pozor moralny dalszej reszty dzialan, a skonczy się to na 99.9 procent w przyszlosc zaatakowaniem polski przez te banderowska swolocz.

zobaczycie jak teraz lawionowo, z miesiaca na miesiac zaczną nasze "relacje" z upadliną "pogarszać"

szukujcie sie cfelo polacy na zbrojny konflikt z Ukraina. 

 

 

o prosze :

 

wlasnie o tym mowilem wyzej, teraz pivot przeciwko Polsce i zobaczycie co wam wasi bracia xD zgotują w niedalekiej przyszlosci. 

 

Edytowane przez Vice-rezerwa-rezerwy2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i Oprah wygrała Obamie wybory ale za to Stanowski mocno przyczynił się do zwolnienia Brzęczka, do wygrania wyborów przez Nawrockiego, do nakręcenia nagonki na patolekarzy i de facto do upadku rządu Tuska. To jest nieironicznie najbardziej wpływowy człowiek w Polsce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Życie_to_mem napisał(a):

Może i Oprah wygrała Obamie wybory ale za to Stanowski mocno przyczynił się do zwolnienia Brzęczka, do wygrania wyborów przez Nawrockiego, do nakręcenia nagonki na patolekarzy i de facto do upadku rządu Tuska. To jest nieironicznie najbardziej wpływowy człowiek w Polsce. 

Jeszcze zamknął podcast Wojewódzkiemu 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Vice-rezerwa-rezerwy2 napisał(a):

Bardzo zla decyzja, 

mowilem i powtore to co powielam od kilku lat, ze banderwoska upadlina ktora wielu nie wiadomo czemu CFELO POLAKOW popierala i popiera bo "walcza z rosja" ktorej ideologicznie jest banderowsko-nazistowska wiec wroga polsce, i moim zdaniem smiertelnie, przyjela role ofiary od 2022 roku, wyruchala nas ze wszystkiego, i teraz gdzie juz widzimy ze powoli zbliza sie jej koniec (wojna z rosja) ktora przegra ) zostanie z nadal potężna armią, ktora zobaczycie ze obroci sie przeciwko Polsce.

tu nie ma przypadku z tym zagraniem Zelenskiego o nadaniu tej nazwy i teraz z tym cyrkiem o odebraniu tego orderu, teatrzyk dla gojow, przeciez trzeba z "przyjazni polsko -ukrainskiej" i milosci do ukrainy jaka wam debile wmawiano przez ostatnie lata, do oziebienia stosunkow, a potem pogorszenia zeby miec pozor moralny dalszej reszty dzialan, a skonczy się to na 99.9 procent w przyszlosc zaatakowaniem polski przez te banderowska swolocz.

zobaczycie jak teraz lawionowo, z miesiaca na miesiac zaczną nasze "relacje" z upadliną "pogarszać"

szukujcie sie cfelo polacy na zbrojny konflikt z Ukraina. 

 

 

o prosze :

 

wlasnie o tym mowilem wyzej, teraz pivot przeciwko Polsce i zobaczycie co wam wasi bracia xD zgotują w niedalekiej przyszlosci. 

 

Pierdolisz, Ukraińcy są za ciency w uszach aby ruszyć na UE którą ich finansuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kuba2419 napisał(a):

Pierdolisz, Ukraińcy są za ciency w uszach aby ruszyć na UE którą ich finansuje.

zle na to patrzysz. pisalem juz jakis czas temu, Niemcy maja z nami niezalatwione sprawy po 2 wojnie swiatowej. Jak USA bedzie w niedalekiej przyszlosci zajęte w walce z Chinami , i odpuszczą sobie europe i wycofają wojska z ramstein, i ogolem dadza zielone swiatlo niemcom na urządzanie europy po swojemu, to jestesmy w kleszczach pomiedzy nimi a banderowska ukraina, ktora tez ma do nas roszczenia terytorialne, i mogą sobie powetowac nimi straty na wschodzie ktore przepadna na rzecz oczywiscie Rosji, bo tutaj innej opcji juz nie będzie.

przeciez sami niemcy się zbroją na potęgę i maja plan do 2039 roku byc najsilniejsza armią w europie  (data tez przypadkowa 100 lecie napadniecia na polske)

ja wiem ze dla niektorych to są gwiezdne wojny i niewyobrazalna sytuacja, ale moim zdaniem tak będzie w przyszlosci ze zarowno Niemcy jak i obecna upadlina zaatakuja nas zbrojnie. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Życie_to_mem napisał(a):

Może i Oprah wygrała Obamie wybory ale za to Stanowski mocno przyczynił się do zwolnienia Brzęczka, do wygrania wyborów przez Nawrockiego, do nakręcenia nagonki na patolekarzy i de facto do upadku rządu Tuska. To jest nieironicznie najbardziej wpływowy człowiek w Polsce. 

no to niestety prawda

gosc zflipowal wybory prezydenckie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Vice-rezerwa-rezerwy2 napisał(a):

Niemcy maja z nami niezalatwione sprawy po 2 wojnie swiatowej. 

a wiem ze dla niektorych to są gwiezdne wojny i niewyobrazalna sytuacja, ale moim zdaniem tak będzie w przyszlosci ze zarowno Niemcy jak i obecna upadlina zaatakuja nas zbrojnie. 

Niemcy mają bardzo niski odsetek ludzi deklarujących chęć do wojowania. Tylko Holendrzy w Europie są większymi pacyfistami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał(a):

Cmon, zeby umożliwić banderowcom przejęcie Rzeszowa. 

A po co im Rzeszów? 

9 minut temu, jack napisał(a):

A po co im Rzeszów? 

Chyba wiem, gdyby Rappar nie zablokował z tchórzostwa moich postów, to by odpowiedział, że chodzi o kobiety. Bo zawsze chodzi o kobiety. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, jack napisał(a):

Pytam poważnie, dla jakich korzyści Niemcy mieliby zaatakować zbrojnie Polskę?  

Słuszne pytanie.

To mało poważne najeżdżać własne kolonie.

4 godziny temu, jack napisał(a):

po co im Rzeszów?

Rzeszów bezpieczny. 

Marzenia mają bardziej umiarkowane.

Станем, браття, в бій кривавий від Сяну до Дону,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.