Skocz do zawartości

beGM - Wymiany


january

Rekomendowane odpowiedzi

January edytowałem skład i zwolniłem wczoraj christmasa jeszcze żeby o kogoś z waivers powalczyć. Salary narazie z przybliżeniem do tysięcy zrobiłem bo na telefonie się ciężko to robiło. Mogę teraz oficjalnie się starać o kogoś? I jeszcze jedno pytanie, dobrze ze christnasa wrzuciłem do dead salary tak?? I drugie pytanie: depth chart mogę edytować jeszcze przed PO?? I trzecie: ile mogę wydać mając salary 90,165?? Tylko minimum czy coś więcej??

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czaje january. uprzedzalem ze mam cienko z internetem i byłem tu cały czas i mówiłem ze zaktualizuje skład. Wczoraj na hotelu nie mogłem złapać sygnału i dlatego dopiero dziś edytowałem. Jak masz robic mi takie afery o 12 godz mimo ze byłem tu cały czas i uprzedzałem, a nie pojawiłem się dziś z dupy to weź mnie wypisz z tej zabawy.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejmuję Derricka Rose'a ;)

 

Jeśli nikt nie przejmie moich zawodników, których wyrzuciłem (jako waivers z normalnym kontraktem), to są w dead salary?

 

I jakie jest minimum do końca sezonu dla Chalmersa (9.sezon w lidze)? Bo opcja to będzie ok. 2,3 mln$ z tego, co widziałem ;)

 

No przecież jeśli chcesz przejąć jakiś kontrakt, to musisz się zmieścić w salary cap.

 

możecie mi jeszcze wyjaśnić kwestię kasy dla Chalmersa (ile kasy dostanie do końca sezonu + ile opcja) i kwestię podpisania Rose'a - czy muszę zmieścić się w salary cap (93 mln) czy w tym maksimum bez płacenia (113 mln)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możecie mi jeszcze wyjaśnić kwestię kasy dla Chalmersa (ile kasy dostanie do końca sezonu + ile opcja) i kwestię podpisania Rose'a - czy muszę zmieścić się w salary cap (93 mln) czy w tym maksimum bez płacenia (113 mln)?

http://www.cbafaq.com/salarycap.htm#Q16

 

A ile dokładnie kasy, to policz sobie ile zostało meczów do końca sezonu i jaki to jest % z 82. Następnie pomnóż wynik przez dane z tabelki i myk, jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zrozumiałem january pisał ze wg salary kolejnośc waiverpw i mamy czas do piątku żeby kogoś zaklepać. Edit ; january fajnie ze mnie zacytowałes, słusznie bo pisalem pare razy ze zedytuje a tego nie zrobiłem. wybacz ale miałem na głowie ważniejsze rzeczy niż edycja postu!!! Miałem w niedziele dość poważna stłuczkę i oprócz pracy cały tydz ogarniam auto żeby moc nim jakoś dojechać do Polski...

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisal rowniez o aktualizacji skladow do niedzieli. No jakies zasady musza tez byc. Jak wszystkim popusci to bedziecie robic co chcecie. Trzeba przeliczyc kontrakty Bucksow i Twoje i czy obaj mozecie wciskac Nene i najwyzej dla swietego spokoju zrobmy glosowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld odpiął/ęła ten temat
  • karpik zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) i zablokował(a) ten temat
  • Reikai przestał(a) promować i podpiął/eła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.