Skocz do zawartości

beGM - Wymiany


january

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co wiem, to nie można podpisywać waiverów, a Briante Webera nie widziałem w składzie GSW nawet przez chwilę, więc traktuję go jako zwykłego FA, a tych (chyba) można podpisać w dowolnej chwili.

 

A robię to, bo chcąc zwolnić Hibberta, muszę kogoś podpisać, żeby mieć 13 ludzi w zespole.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to nie można podpisywać waiverów, a Briante Webera nie widziałem w składzie GSW nawet przez chwilę, więc traktuję go jako zwykłego FA, a tych (chyba) można podpisać w dowolnej chwili.

 

A robię to, bo chcąc zwolnić Hibberta, muszę kogoś podpisać, żeby mieć 13 ludzi w zespole.

Weber grał w ostatnim meczu z Nuggets.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jeszcze nie można nikogo podpisywać :P january napisał:

 

Zwalniać swoich graczy można do środy g.20

Chwilowo jeszcze nie pobieramy.

 

Do środy nie pobierajcie nikogo (to jest czas na zrzucanie swoich graczy) - między środą, a piątkiem jest pobieranie z listy waiverów (na aktualnej umowie), między piątkiem a niedzielą za minimum (jak dojdzie do tego, że kilka klubów chce jednego grajka to pójdzie głosowanie).

 

nikogo to nikogo chyba :P też mam upatrzonych graczy ;) a jutro zwolnię miejsce w składzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

january wyraźnie pisze o pobieraniu z listy waiverów, a nie o podpisywaniu FA.

 

Gdyby nie można było podpisywać teraz FA to doszłoby do kuriozalnej sytuacji, że ekipy mające 13 graczy, np. moja, nie byłyby w stanie nikogo zwolnić, bo zeszłoby się poniżej minimum graczy w rosterze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kiedy można podpisywać graczy typu Randolph czy innych z Europy, co myślimy, że zagrają w NBA? Można teraz czy jak im się kontrakty skończą?

 

Nie szkoda Ci miejsca w składzie na gościa, który w NBA na pewno nie zagra? Rozumiem, że mln w kontraktach to mało, ale przecież wyrzucasz pieniądze w błoto w przypadku tego Randolpha.

 

 

Żeby brać udział w waiverach musze kogoś zwolnić czy mogę zwolnić przy dodawaniu?? Jak musze teraz to zwalniam christmasa. Uzupełnię wieczorem składy ale mam w tej chwili 15 graczy a po zwolnieniu chrostmasa 14.

 

Tak musisz kogoś zwolnić. Ale poczekałbym aż january pozwoli brać tych zwolnionych, bo widzę, że wszyscy się na nich chcą rzucić i brać ich kontrakty do salary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie myślę o Randolphie, ale podałem przykład ;p jeśli mogę podpisać takiego, który uważam, że zagra wkrótce, to mogę go wziąć? I jaki kontrakt mogę mu dać? 1+1 czy np. na 3-4 lata? nie ma znaczenia, że gra np. w Eurolidze teraz? 

 

Do 20 czas na zwalnianie? ;) to spokojnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Europą to może być problem, bo jest tam wielu świetnych zawodników, którzy mogą trafić do NBA, ale z pewnością nie za minimum.

Jak ktoś teraz da im kontrakt na 4 lata minimum, to byłoby trochę nie fair. Wydaje mi się, że z nimi powinniśmy poczekać do okna tansferowego następnego i jakoś to uzgodnić. Traktowałbym ich jak zwykłych FA, tylko dochodzi ryzyko, że nie zagrają w NBA. Wydaje mi się, że zasada kto pierwszy ten lepszy to w tym przypadku nie powinna obowiązywać a z pewnością nie 4 lata minimum.

To tylko moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld odpiął/ęła ten temat
  • karpik zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) i zablokował(a) ten temat
  • Reikai przestał(a) promować i podpiął/eła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.