Skocz do zawartości

beGM - Wymiany


january

Rekomendowane odpowiedzi

jesli ktos poszukuje back-up'u na pg, to jennings jest dostepny za niewielka cene.

jesli ktos poszukuje sg 3&d, ktory nie trzyma gały, to lee jest dostepny za jakiś młodych/picki, chyba ze chcesz przyjac kontrakt noaha, to wtedy jakos sie inaczej dogadamy 

jeśli ktoś chciałby pick memphis w 1 rundzie z 17' to rowniez jest dostepny przy przyjeciu kontraktu noaha

jesli ktos chce rose'a za przysłowiowy pick w 2 rundzie to tez jest dostepny.

lance thomas, holiday, kuzminskas przy jakiś sensownych ofertach również mogą odejsc

niedostepni tylko hermangomez, porzingis. No i melo, bo z szacunku do rzeczywistosci nie bede go wysylal na jakies zadupie

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejne ogłoszenie...

 

spurs rozmawiają z NYK na tematy różnych graczy ale moje wysokie salary potrzebuje pomocy w braniu wyższego kontraktu

tu moze dojść do trójstronnej wymiany jak jest zespół mający Cspace a potrzebujący coś ze spurs/knicks

 

oczywiście nie rozmawiamy o graczach pokroju Melo Leonard ale popatrzcie czy nie zgłosić czegos

 

NYK polubili Simmonsa ale nie mają niczego az tak dobrego i az tak taniego stąd potrzebna pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejne ogłoszenie...

 

spurs rozmawiają z NYK na tematy różnych graczy ale moje wysokie salary potrzebuje pomocy w braniu wyższego kontraktu

tu moze dojść do trójstronnej wymiany jak jest zespół mający Cspace a potrzebujący coś ze spurs/knicks

 

oczywiście nie rozmawiamy o graczach pokroju Melo Leonard ale popatrzcie czy nie zgłosić czegos

 

NYK polubili Simmonsa ale nie mają niczego az tak dobrego i az tak taniego stąd potrzebna pomoc

 

Daj znać na pw, bo mojej nie odczytałeś na razie. Może będę wam mógł jakoś pomóc jak poznam wasze preferencje odnośnie wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kings - Minnesota

 

Kings out : Koufos, Casspi, Barnes

 

Kings in : KJ McDaniels, Aldrich, Scott, 2018 DET 2nd, 2019 MIA 2nd, swap rights do picków: 2021 MIN 1st, 2023 MIN 1st

 

MIN out : KJ McDaniels, Aldrich, Scott, 2018 DET 2nd, 2019 MIA 2nd, swap rights do picków: 2021 MIN 1st, 2023 MIN 1st

 

MIN in : Koufos, Casspi, Barnes

Edytowane przez Legia1916
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kings - Minnesota

 

Kings out : Koufos, Casspi, Barnes

 

Kings in : KJ McDaniels, Aldrich, Scott, 2018 DET 2nd, 2019 MIA 2nd, swap rights do picków: 2021 MIN 1st, 2023 MIN 1st

 

MIN out : KJ McDaniels, Aldrich, Scott, 2018 DET 2nd, 2019 MIA 2nd, swap rights do picków: 2021 MIN 1st, 2023 MIN 1st

 

MIN in : Koufos, Casspi, Barnes

Potwierdzam.

Edytowane przez shevcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^ za daleko polecieliście z pickami, swap w 2023 chyba jeszcze jest ok (choć nie jestem pewien), ale 2024 już nie siada.

 

a tu nie działa to prawo z pickami, że nie można oddać dwóch swoich pierwszorundowych picków z rzędu? Bo mi się wydaje, że coś takiego jest, a Wolves oddają wszystkie swoje 1st round picki... może się mylę, ale w takim razie czemu Cavs oddawali swój pick 2017 za 2018, aby wytransferować pick 2019 do Hawks za Korvera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tu nie działa to prawo z pickami, że nie można oddać dwóch swoich pierwszorundowych picków z rzędu? Bo mi się wydaje, że coś takiego jest, a Wolves oddają wszystkie swoje 1st round picki... może się mylę, ale w takim razie czemu Cavs oddawali swój pick 2017 za 2018, aby wytransferować pick 2019 do Hawks za Korvera?

Swap pickow to nie jest oddawanie, picki oddaje 2018, 2020 i 2022. Co drugi rok mam pick w drafcie swoj lub po ewentualnej wymianie rywala.

Edytowane przez shevcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po powrocie. Wcześniej w sumie tylko z telefonu pomiędzy nartami a bawieniem się z dzieckiem, choć kilka transakcji udało się przeprowadzić i jestem w sumie zadowolony :)

Sixers od przyszłego sezonu nie będą chłopcami do bicia.

Szukam jeszcze jednej wymiany, potrzebny 3&D na pozycje 2/3.

Mogę przyjąć złe kontrakty, przy dobrej ofercie picki dostępne, większość graczy także dostępna, zależy od oferty.

Złe kontrakty mogę także przyjąć za odpowiednią cenę w pickach :smile:

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sacramento Kings wystawia na TB czwórkę graczy: McDaniels, Scott, Afflalo oraz Tolliver. McDaniels to praktycznie schodzący kontrakt gdyż na sezon 2017/18 ma opcję zespołu. Scott to schodzący kontrakt. A duet Afflalo & Tolliver to 20,5 mln dolarów w kontraktach ale tylko 3,5 mln jest gwarantowane na przyszły sezon.

 

Możesz szybko i łatwo pozbyć się ponad 27 mln przed tegorocznym offseasson. Czterech graczy a tylko 3,5 mln gwarantowane na przyszły sezon.

 

W zamian oczekuję picków z tego lub/oraz kolejnego draftu w pierwszej rundzie lub/oraz młodzieży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld odpiął/ęła ten temat
  • karpik zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) i zablokował(a) ten temat
  • Reikai przestał(a) promować i podpiął/eła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.