Skocz do zawartości

3xL czyli Lakersy Lubią Luty vol.1.2


badboys2

Rekomendowane odpowiedzi

nie bardzo wiedzialem gdzie ot wrzucic

dlategwrzucam tutaj. 3 filmiki z ostatnieog meczu z noh

1.

2.

3.

 

jak patrze na ta kontre 4-1 nie chce mi sie wierzyc, ze nie bylo z tego punktow. wystarczylo podrzucic pilke do gory i ktos by to skonczyl:D oczywiscie na meczu nie bylem w hali. filmiki znalazlem na youtube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO Lakers zagrali dzisiaj najgorsza obrone w calym sezonie. Pierwsza linia dawala ciala za wszystkie czasy, z 2giej przewaznie nie bylo pomocy i konczylo sie to latwymi punktami dla wilkow, albo faulami. Niestety, Fish moze i trafia wazne punkty, ale z racji wieku nie radzi sobie po prostu z szybkimi rozgrywajacymi, Farmar moze i szybkosc ma, ale nie widac tego w obronie. Mysle, ze Lakers na chwile obecna, najbardziej potrzebuja, dobrego defensora na tej pozycji, najgorsze jest to, ze za te pieniadze co mamy, nie widze nikogo konkretnego. Takie male marzenie - Davin Harris, moze kiedys..

 

next OKC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem czy zwyżka formy Lamara to contract year i zwiększone minuty czy standardowo przychodzi druga połowa sezonu i wygląda jakby z palenia zioła się na jakiś dopalacz przerzucił.

 

Ja już się tą naszą obroną nie przejmuję, szkoda zdrowia pokazywali, że z najlepszymi potrafią bronić, wiadomo, że bez Bynuma jest trudniej, oczywiście byłoby fajnie gdyby mieli inne podejście do defensywy i spinali się w każdym meczu, ale wszyscy wiemy, że tak nie będzie nie przy Philu więc nie ma się co stresować, atakiem w regular nabijemy wygranych na słabszych drużynach, a z lepszymi i obrona wygląda lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie panoie. przestancie robic wielkie halo.

liczy sie kolejne zwyciestwo. to tylko regular. w dodatku jakas minnesota. nie robilym z tego wielkiej afery. oni wiedza, ze zwyciestwa z takimi rywalami +40 znacza tyle samo co +1. niech pozostawia sily na denver i phx.

 

nie wiem czy ktos zauwazyl ale bez bynuma mamy 10-1......

do konca miesiaca 3 mecze. z okc powinnismy wygrac ale problemy moga sie zaczac w b2b phx-denver. o ile phx mamy u siebie o tyle wyjazd do denver, pozniej mecz 1,5h wczesniej niz w la plus podroz. boje sie powtorki z b2b z tegomiesiaca gdzie doznalismy porazki z utah. bardzo podbna sytuacja. mam nadzieje, ze do tego czasu jakies wpadki zalicza cavs i c's(chocby dzis w denver)

 

myslalem sobie ostatnio o rozgrywajkach. faktyczne ta opcja sciagniecia hinricha za adama i farmara to nie jest glupia opcja. z 2strony mozna tez uderzyc po fa ramona sessionsa. mysle, ze za jakies 2/3- 1/2 mle bylby do podpisania. to jest chlopak, ktory lada dzien moze grac jak mo williams, tylko musialby trojke pocwiczyc ostro. andre miller anyone? to bylaby dopiero opcja.

 

dobra powrocmy na ziemie. przypomina sobie ktos kiedy ostatnio lakers mieli 46-10??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sessions może być poza zasięgiem. Zresztą, nie wiem za bardzo co koleś sobą prezentuje, także nie wypowiem się, czy rozwiąże nasze problemy. Co do Hinricha, to nie wiem, czy Bulls na to pójdą, poza tym to jest ciągle opcja zakładająca pożegnanie Odoma. A jeszcze czytałem taką propozycję: Jeffries z Knicks za Morrisona i Farmara. Knicks oszczędzają na 2010 rok. Ale jak dla mnie za dużo tracimy - Kings oferowali, że wezmą Jeffriesa, ale razem z Robinsonem. Także ja w takiej wymianie poproszę o pick w pierwszej rundzie (pewnie w przedziale 10-15). W ten sposób pozyskujemy wszechstronnego defensora oraz przyszłościowego playmakera (draft). Wspominałem wcześniej o Andre Millerze - s'n't za Farmara i Morrisona/Vujacica - Sixers dostają strzelca, jakiego im brakuje i nie zostają na lodzie bez żadnego pg. Z tym że to opcja krótkofalowa. Generalnie wszystko to jednak oznacza brak pieniędzy na Lamara. Pozostaje liczyć, że Buss sypnie kasą teraz w zamian za oszczędności za rok (spadają Fisher z Morrisonem).

 

 

Generalnie opcji wydaje się sporo. W razie czego mamy jeszcze trade exception, ewentualnie MLE, bądź przynajmniej jego część (Anthony Parker? ). Liczę, że Kupchak coś z tego wykombinuje. Potem pozyskanie rozgrywającego może być znacznie trudniejsze. Trzeba to moim zdaniem zrobić tego lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Lakers had a back-to-basics practice session. Phil Jackson estimated the team reviewed 14 different pick-and-roll scenarios to clarify for the players just how the coaching staff wants them defended.

“Last night (in Minnesota), the screen-roll defenses really hurt us,” Jackson said. “In Utah, the screen-roll defenses hurt us.”

szok, Phil ćwiczy pick&rolle bo słabo bronią, świat się kończy 8)

 

bb2: http://www.sashavujacic18.com/ --> pewnie znasz ale gdyby nie to... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jendras kazda opcja oznaczalaby pozegnanie odoma.

dlatego wszystko zalezy od tego na jakie ciecia zgodza sie lamar, ariza i... kobe. po cichu wciaz licze, ze kobe zgodzi sie na paycut.

 

i dlaczego bulls nie chcieliby pojsc na wymiane kirka? oni rozgrywajka mamy. kirk ma chyba jeszcze 4-5-letni kontrakt po 6-8 baniek za sezon. rozumiem oplacac odoma ale kirka im sie totalnei nie oplaca.a opcja oszczednosicowa adam+farmar jest naprawde solidna.

 

mmai:

widzialem juz:)

najs:D wypadaloby chyba tam napisac, nie?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bb2:

 

 

To raczej nie jest kwestia paycutów. Ariza i Odom przecież nie będą grać za minimum. 7-8 milionów dla Odoma i 4 dla Arizy to bardzo optymistyczna wersja, a i tak by nie starczyło. Bryant musiałby zgodzić się na sporą obniżkę, a nic na razie nie wskazuje, że do tego dojdzie. Lakers pozostaje szukać sposobów na zwolnienie dodatkowej kasy.

 

 

A co do Hinricha, to pozostaje kwestia, czy Bulls nie dostaną lepszych ofert. Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wytrzymalem i sprawdzilem.

46-10 mielismy ostatnio...dobre 20 lat temu. jak nie wiecej. wiadomo, ze w 1999/00 mielimy najlepszy bilans od wielu wielu lat.

wteyd lakers dorobli sie juz 10 porazki w styczniu. mieli wtedy 34-10. po czym zaczeli luty od porazki w san antonio po czym wygrali 12 spotkan w lutym pod rzad, wiec na zakonczenie miesiaca mieli 46-11

pozniej zrobili jeszcze 7 w pod rzad (19W run!!) i wyszli na 53-11. po czym zanotowali wpade w washingtonie. po czym wygrali kolejnych 11 spotkan(!!) 64-12 po czym sie rozkojarzyli i zrobili 3-3. zatem sezon zakonczyli biansem 67-15.

 

w sumie na przelomie lutego-marca i kwietnia zrobili....... 30-1!!!!!!!!!!!:D

 

heh. owszem mamy lepszy bilans ale raczej nie zrobimy takiego runa jak tamci lakers. zo nie zmienia faktum, ze chyba 46-10 mielismy ostatnio w latach 70, byc moze w 80....

 

ci lakers niestety nie robia kilkunastomeczowych runow. max w tym sezonie to bylo chyba 10. ale z 2 strony moze sie podobac to, ze robia te swoje runy po 5-6 zwyciestw dosc regularnie.

 

btw. boston podpisal moore'a. nie powiem zeby mnie to cieszylo.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw. boston podpisal moore'a. nie powiem zeby mnie to cieszylo.........

Wybór Celtics przez Moore'a był dosyć logiczny. W Lakers nie miałby wielkich szans na grę. Wystarczy sobie przypomnieć ile u Jaxa grał Newble rok temu czy Jim Jackson przed trzema laty, którzy również byli podpisani jako wolni agenci w trakcie trwania rozgrywek. Albo weźmy na przykład takiego Arizę z ubiegłego sezonu. W pierwszych siedmiu meczach zagrał łącznie przez 15 minut. To samo dzieje się teraz z Shanonnem i Adamem. U Jaxa trzeba zapłacić frycowe.

 

Moore w Lakers nie mógłby więc liczyć na nic po za ogonami. W Celtics jest teraz najwyższym graczem, w sam system gry Bostonu wejść łatwiej, no i sam Rivers jest mniej uprzedzony do nowych graczy, więc mając do wyboru dwóch contenderów i zdecydowanie większe szanse gry w Bostonie, jego wybór nie zdziwił mnie w najmniejszym stopniu. Lakers byli z góry skazani na porażkę w tej walce o ile w ogóle faktycznie starali się go podpisać.

 

Marbury jest w końcu available i zastanawiam się czy też jest sens się o niego starać. Ja chyba mimo wszystko bym zaryzykował, o ile Steph się z góry zgodzi na bycie drugim zmiennikiem Fishera. Sama obecność trzeciego rozgrywajka wpłynęłaby pozytywnie na Jordana, któremy wyraźnie brakuje rywalizacji odkąd Lakers oddali Crittentona. Jakby Marb zaczął psuć chemię to za ryj i won, jak kiedyś było z Rodmanem. Ryzyko jest moim zdaniem nie wielkie, a do zyskania dużo więcej. Jedyną wątpliwość budzi we mnie to czy tym ostatnim wolnym miejsce w składzie nie powinniśmy wzmocnić strefy podkoszowej. Tak czy inaczej mamy czas tylko do 1 marca, bo po tej dacie podpisani gracze nie będą się już kwalifikować do gry w Playoffs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się nastawiał jednak na pozyskanie jakiegoś niezłego rozgrywajka.Dlaczego-wystarczy spojrzeć na osiągnięcia naszych PG w dzisiejszym meczu:Fisher-powalające 0 asyst,Farmar-1 lub 2 nie pamiętam dokładnie.

Ja wiem gramy trójkąty,rozgrywają inni zawodnicy ale jakaś przyzwoitość w grze gracza na pozycji PG zobowiązuje. Choć w zbiórkach też dziś dostalismy. 15 więcej u rywali to nie powód do dumy dla graczy podkoszowych.Dziury są i trzeba spróbowac je połatać ,bo rywale nie próżnują i się wzmacniają(Moore)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WTF is 5 seconds call???

Zapewne chodzi o Five-Second Back-to-the-Basket Violation

 

Section XVI-Five-Second Back-to-the-Basket Violation

An offensive player in his frontcourt below the free throw line extended shall not be permitted to dribble with his back or side to the basket for more than five seconds.

The count ends when (1) the player picks up the ball, (2) dribbles above the free throw line extended or (3) a defensive player deflects the ball away.

PENALTY: Loss of ball. The ball is awarded to the opposing team out-of-bounds on the nearest sideline at the free throw line extended.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.