Skocz do zawartości

Coronavirus


RonnieArtestics

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, fluber napisał:

Wrocilem z biedry, malo ludzi, duzo towaru, zero mydla, makaronu, papieru toaletowego, kaszy, ryzu, podpasek i koncentratu pomidorowego. Reszta jest:)

Mnie zdziwiły braki w gumowych rękawiczkach. Ci ludzie chcą je zakładać do pracy biurowej czy o c*** tu chodzi? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, kucio napisał:

Budujące wieści z Polski:

13 zarażonych koronawirusem osób już wyzdrowiało.  

No i niestety dziś przyrosło 35 zarażonych i 1 ofiara

Ogólnie pocieszające jest to, że ani Niemcy ani Francuzi nie idą ściężką włosko-hiszpańską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem dziś film ( swoją drogą zajebisty, polecam Cape Fear Scorsese) i zrobiłem screena z tej live stronki równe 5h temu i porównałem to z wynikami z teraz i jestem zniszczony wynikami...

Włochy było 17.660 zarazonych, 1.266 zmaryłch, 1.439 wyleczonych, teraz jest 21.157, 1.441, 1.996
Francja 3.667 zarażonych i 79 zmarłych - >  4.449, 91 i tak jak bylo 12 wyleczonych
Niemcy 3.984  -> 4.525
Anglia wzrost o 300 osób i 10 zmarłych osób

W czasie gdy jadłem obiad i oglądałem film takie liczby robią wrażenie.

Gdzie to są tylko osoby przestestowane, zaraziło się pewnie z 10x więcej w tym momencie.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, mistrzBeatka napisał:

 oznaczlaoby to  ze oficjalna smiertelnosc jest zdecydowanie mniejsza,  zblizona  do zwyklej grypy

to ze osoby sa nieprzetestowane nie oznacza ze przezyja zwlaszcza ze proces inhubacji wirusa to nadal niewiadoma

dodaj do tego ze jak przejdziesz to raz to pluca sa tak dojechane ze traca 20 30 procent wydolnosci

i to nie wyklucza tego ze mozesz wirusa zlapac jeszcze raz i zostac dojebanym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, fluber napisał:

Od grypy jest na pewno bardziej smiertelna. Jakies kilkanascie razy. Ale watpliwe zeby smiertelnosc wynosila te 4% jakie teraz wychodzi

odnioslem sie do 10X wiecej zarazonych niz w rzeczywistosci o ktorych wspomnial Reikal(osobiscie nie wiem jak to sensownie oszacowac) , ilosc raportowanych zgonow raczej w wiekszosci sie zgadza ,  wiec jesli jest 10X wiecej zarazonych to smiertelnosc jest zawyzona o 10X , co chyba pokrywa sie z grypa.

Edytowane przez mistrzBeatka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mistrzBeatka napisał:

odnioslem sie do 10X wiecej zarazonych niz w rzeczywistosci o ktorych wspomnial Reikal(osobiscie nie wiem jak to sensownie oszacowac) , ilosc raportowanych smierci raczej w wiekszosci sie zgadza ,  wiec jesli jest 10X wiecej zarazonych to smiertelnosc jest zawyzona o 10X , co chyba pokrywa sie z grypa.

Z tego co podawal gis to na grype zmarlo w sezonie 23 osoby na 800k zarazonych. To jest duzo mniej niz nawet jedna dziesiata z aktualnej smiertelnosci koronawirusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh tak. Mam biuro w samym centrum Krakowa i taka decyzja jest jak znalazł. 

Uwaga!!!
Od niedzieli 15.03 do końca marca nie będzie poboru opłat i kontroli w strefie parkowania. Chcemy ułatwić funkcjonowanie tym osobom, które muszą dojeżdżać do pracy w centrum, a obawiają się jazdy komunikacją miejską oraz tym, którzy opiekują się osobami mieszkającymi w centrum i robiącymi im np. zakupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa szamka.

Wciaz nie moge zrozumiec dlaczego ktos mi skasowal posta o protescie przeciwko Macronowi zoltych kamizelek, ktory sie dzis odbyl. Ale ok. Wyjasniam, ze chodzilo mi o glupote czesci francuskiego spoleczenstwa.

 Z innych ciekawostek, to wyglada na to, ze Filipiny, Indonezja to moze byc niezly pomor. No i w Indiach sie chyba zaczyna...traca immunitet...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem z biedry

Lodówki puste, są tylko głęboko mrożone ryby i ośmiornice, plus lodów pod dostatkiem. Wody mało, wódka jest, pieczywa od diabła, mydła brak, karmy dla psów na szczęście pod dostatkiem

 

Jedno co mnie wkurwilo to facet który wpakował gołą łapę w bułki, choć o koło mnóstwo rękawiczek...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedry puste. W Kauflandzie na Białołęce pełno papieru, kaszy, ryżu, każdy rodzaj mięsa. Na stoisku mięsnym o Olewnika też bardzo bogaty wybór. Info z godziny 12:00. W osiedlowych sklepikach wszystko dostępne. 

 

W Leclercu w Rzeszowie po południu bardzo mało ludzi jak na sobotę. Wszystkiego pełno. 

Z tą niedzielă nie przesadzajmy. Ludzie mają spore zapasy, zamrażarki wypchane po brzegi. Dajcie odpoczac pracownikom sklepów. 

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka mała ciekawostka .Poczta Polska ma zamiar najprawdopodobniej wysłać wszystkich kurierów i listonoszy od poniedziałku do pracy z brakiem jakiegokolwiek zabezpieczenia .Czyli krótko mówiąc to tak jakbyś wypuścił kilkanaście tysięcy męskich prostytutek z HIV w świat rodem z Seksmisji Machulskiego i liczył że jednak na AIDS to żaden klient nie zachoruje.Padła propozycja żeby chociaż miedzy urzędami przejść na formę poczty elektronicznej ale Poczta obawia się że jak urzędom się spodoba to już nie wrócą do formy papierowej.Brawo sam idę w poniedziałek dziesiątkować emerytów😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, StroSHow napisał:

Taka mała ciekawostka .Poczta Polska ma zamiar najprawdopodobniej wysłać wszystkich kurierów i listonoszy od poniedziałku do pracy z brakiem jakiegokolwiek zabezpieczenia .Czyli krótko mówiąc to tak jakbyś wypuścił kilkanaście tysięcy męskich prostytutek z HIV w świat rodem z Seksmisji Machulskiego i liczył że jednak na AIDS to żaden klient nie zachoruje.Padła propozycja żeby chociaż miedzy urzędami przejść na formę poczty elektronicznej ale Poczta obawia się że jak urzędom się spodoba to już nie wrócą do formy papierowej.Brawo sam idę w poniedziałek dziesiątkować emerytów😀

 

 

 

 

musialem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.