Skocz do zawartości

Coronavirus


RonnieArtestics

Rekomendowane odpowiedzi

@Deltuś Przypadek?

https://ddwloclawek.pl/pl/11_wiadomosci/48627_rekord-pogrzebow-we-wloclawku-zabraklo-miejsca-na-nekrologi.html?fbclid=IwAR35gEmHfAP0ywqadl_yhfEUiPtvDf3VlsvE49ArfrG_rRYiIFW3-4cFQNM

 

Cytat

W grudniu administracja włocławskich cmentarzy odnotowała rekord liczby pogrzebów. Zabrakło miejsca do wieszania nekrologów. 

370549.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.12.2021 o 19:00, darkonza napisał:

Seksizm to naturalne instynktowne zachowanie wynikajace z naszej zwierzecej natury. Większa częśc naszego mózgu jest taka sama jak u lwa. Natomiast ta mniejsza część wymysliła ze będzie te instynkty tłamsić, to się wydaje sensowne, ale tylko tej mniejszej częsci mózgu, więc ta kobieta co już wychowa sobie chłopca co razem z nią wyciera kurze i gotuje, zakocha się w jakimś "nieokrzesanym drwalu" któremu kuchenny fartuszek nie pasuje. Oczywiście jak usidli drwala będzie chciałą go nauczyć gotowac i scierac kurze, a jak już nauczy to zwierzeca część jej mózgu zacznie sie rozglądac za kolejnym drwalem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, julekstep napisał:

jest duże prawdopodobieństwo że na każdą wypowiedzianą bzdurę znajdzie się akademickie potwierdzenie u jakiegoś psychologa :) 

Autorytet można podważać, ale nie dane wyciągnięte z googla, kobiety mówią o równouprawnieniu, a jednocześnie ich móżdżek marzy o krwiożerczych wampirach i wilkołakach.

Właściwie to w jakich okolicznosciach poznałem swoją obecną małżonkę zdecydowanie to potwierdza.

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, darkonza napisał:

Autorytet można podważać, ale nie dane wyciągnięte z googla, kobiety mówią o równouprawnieniu, a jednocześnie ich móżdżek marzy o krwiożerczych wampirach i wilkołakach.

Książka o której mówi bazuje na wynikach wyszukiwań z lat  2009-2010.

W tamtych latach największą furorę wśród nastolatek robiły filmy z serii Twilight - pewnie jakby ci sami przystojni aktorzy w filmie robionym stricte dla dziewuch grali żółwie ninja to dziś razem z profesorem Petersonem byś tu dowodził że żółw to afrodyzjak.

 

Takie badania miałyby sens jakby były analizą danych z kilkunastu-kilkudziesięciu lat z odniesieniem do trendów które panowały i zmieniały się w kolejnych latach - no ale po co się trudzić, skoro kilku typów może zatriumfować że rozgryzło kobity :) 

 

Gdzie odbiorę swój doktorat z psychologii?

 

 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał:

Książka o której mówi bazuje na wynikach wyszukiwań z lat  2009-2010.

W tamtych latach największą furorę wśród nastolatek robiły filmy z serii Twilight - pewnie jakby ci sami przystojni aktorzy w filmie robionym stricte dla dziewuch grali żółwie ninja to dziś razem z profesorem Petersonem byś tu dowodził że żółw to afrodyzjak.

Takie badania miałyby sens jakby były analizą danych z kilkunastu-kilkudziesięciu lat z odniesieniem do trendów które panowały i zmieniały się w kolejnych latach - no ale po co się trudzić, skoro kilku typów może zatriumfować że rozgryzło kobity :)

No to poproszę inne badania, takie w kontrze do "mojej" tezy. Sam mam jeszcze np. takie:

https://kobieta.gazeta.pl/kobieta/7,107880,13334333,prace-domowe-nie-sprzyjaja-seksowi.html

Choć bardziej wolę wyniki google bo trudniej je zmanipulowac

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, darkonza napisał:

No to poproszę inne badania, takie w kontrze do "mojej" tezy. Sam mam jeszcze np. takie:

https://kobieta.gazeta.pl/kobieta/7,107880,13334333,prace-domowe-nie-sprzyjaja-seksowi.html

Choć bardziej wolę wyniki google bo trudniej je zmanipulowac

ale ja nie szukam takim badań i tez bo nie czuję potrzeby racjonalizacji jakichś życiowych smutków :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, darkonza napisał:

Autorytet można podważać, ale nie dane wyciągnięte z googla, kobiety mówią o równouprawnieniu, a jednocześnie ich móżdżek marzy o krwiożerczych wampirach i wilkołakach.

Właściwie to w jakich okolicznosciach poznałem swoją obecną małżonkę zdecydowanie to potwierdza.

No co Ty, nie poznałeś żony podczas zmywania? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie chyba wkrótce Darkonza odkryje, że dla kobiet liczą się dwie cechy :)

Wygląd i pozycja w stadzie. Przy czym przez pozycję w stadzie nie rozumiem prostego władzaxpieniądze, a ogólnie sumę wszystkich cech. Na przykład wśród dwóch gości, którzy oboje się zachowują podobnie i są w pracy, hajsie i wyglądze równi, to gość który do tego zajebiście gra w piłkę nożną i świetnie potrafi grać na gitarze będzie wyżej od tego bez tych cech. I ten pierwszy będzie bardziej popularny i wśród facetów, i wśród kobiet :)

 

 

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ze jesteśmy anonimowi:

"Stara" porzuciła zwiazek i szukałą nowego, szukała typu fizycznego brunet z ciemna karnacja, no taki turas, spędzała sporo czasu w lokalach, ale jak juz facet tak wygladał to albo nudził albo był "burakiem". Wracajac z lokalu z kolezanka miały atak goscia w kominiarce, który posunął się nawet do rozbica szyby w drzwiach klatki schodowej by prowadzić dalej pościg.

Tydzień później pojawiam się w lokalu jako zupełnie nowy osobnik (wróciłem do swojego miasta po latach) i jak twierdzi miałem "dzikie spojrzenie", padło wiec podejrzenie ze to ja byłem tym niedoszłym gwałcicielem/mordercą. No i mimo zem szatyn a nie turas to okazałem sie inetresującym, dostałem numer, a w trakcie pierwszej randki kolezanka dzwoniła co pół godziny zeby sprawdzić czy kobita jeszcze żyje. Do dziś jej wypominam jak mogła być tak głupia zeby przy takich załozeniach umówić sie z absolutnie nieznanym gosciem.

10 minut temu, RappaR napisał:

Wygląd i pozycja w stadzie. Przy czym przez pozycję w stadzie nie rozumiem prostego władzaxpieniądze, a ogólnie sumę wszystkich cech.

Numer jeden wampir, drugi wilkołak, miliarder dopiero na trzecim miejscu. Groźny facet budzi większe emocje nawet niż koleś z miliardami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, darkonza napisał:

Newet jeśli, to podstawowa cecha "wampir" okazuje sie wazniejsza od "miliarder"

w 2015 to pewnie byłby już miliarder, tudzież fan sado-maso 🤷‍♂️

7 minut temu, darkonza napisał:

Jako ze jesteśmy anonimowi:

"Stara" porzuciła zwiazek i szukałą nowego, szukała typu fizycznego brunet z ciemna karnacja, no taki turas, spędzała sporo czasu w lokalach, ale jak juz facet tak wygladał to albo nudził albo był "burakiem". Wracajac z lokalu z kolezanka miały atak goscia w kominiarce, który posunął się nawet do rozbica szyby w drzwiach klatki schodowej by prowadzić dalej pościg.

Tydzień później pojawiam się w lokalu jako zupełnie nowy osobnik (wróciłem do swojego miasta po latach) i jak twierdzi miałem "dzikie spojrzenie", padło wiec podejrzenie ze to ja byłem tym niedoszłym gwałcicielem/mordercą. No i mimo zem szatyn a nie turas to okazałem sie inetresującym, dostałem numer, a w trakcie pierwszej randki kolezanka dzwoniła co pół godziny zeby sprawdzić czy kobita jeszcze żyje. Do dziś jej wypominam jak mogła być tak głupia zeby przy takich załozeniach umówić sie z absolutnie nieznanym gosciem.

to wspaniała historia! na oddziale musiała zrobić furorę!

One flew over the cuckoos nest GIF - Find on GIFER

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, darkonza napisał:

Jako ze jesteśmy anonimowi:

"Stara" porzuciła zwiazek i szukałą nowego, szukała typu fizycznego brunet z ciemna karnacja, no taki turas, spędzała sporo czasu w lokalach, ale jak juz facet tak wygladał to albo nudził albo był "burakiem". Wracajac z lokalu z kolezanka miały atak goscia w kominiarce, który posunął się nawet do rozbica szyby w drzwiach klatki schodowej by prowadzić dalej pościg.

Tydzień później pojawiam się w lokalu jako zupełnie nowy osobnik (wróciłem do swojego miasta po latach) i jak twierdzi miałem "dzikie spojrzenie", padło wiec podejrzenie ze to ja byłem tym niedoszłym gwałcicielem/mordercą. No i mimo zem szatyn a nie turas to okazałem sie inetresującym, dostałem numer, a w trakcie pierwszej randki kolezanka dzwoniła co pół godziny zeby sprawdzić czy kobita jeszcze żyje. Do dziś jej wypominam jak mogła być tak głupia zeby przy takich załozeniach umówić sie z absolutnie nieznanym gosciem.

Numer jeden wampir, drugi wilkołak, miliarder dopiero na trzecim miejscu. Groźny facet budzi większe emocje nawet niż koleś z miliardami.

Czy to jest jakiś bardzo pokretny sposób na pochwalenie się na forum że dużo r****sz? ;)

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

Czy to jest jakiś bardzo pokretny sposób na pochwalenie się na forum że dużo r****sz? ;)

Przecięż ja tu sugeruje ze miałem farta a ze nie jestem jakiś macho co ciagle nowe towary obraca. Ot zbieg okoliczności w którym zostałem uznany błednie za "wampira" - bez tej łatki nie zostałbym zauważony z racji braku "poszukiwanych cech fizycznych"

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, darkonza napisał:

Przecięż ja tu sugeruje ze miałem farta a ze nie jestem jakiś macho co ciagle nowe towary obraca. Ot zbieg okoliczności w którym zostałem uznany błednie za "wampira"

tylko że w 2009 i 2010 wampiry były pozytywnymi bohaterami ratującymi świat a nie ekwiwalentem wampira z ochoty

podobnie jak piraci (z karaibów)

 

ot grali ich przystojni aktorzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.