Skocz do zawartości

Coronavirus


RonnieArtestics

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, fluber napisał:

Wnioski na temat śmiertelności na badaniach in vitro? 

To już czwarty raz, gdy manipulujesz tekstem jednego artykułu, dyskutując sam, ze sobą :)

Badania dotyczą powinowactwa tkanek płuc i oskrzeli. O Śmiertelności dyskutujesz TY, albo ją pomijając (jak Ci pasuje), albo podstawiając zamiennie pod powinowactwo. :)

Taka forma dyskusji sprawia, że jesteś "stratą czasu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, starYfaN napisał:

To już czwarty raz, gdy manipulujesz tekstem jednego artykułu, dyskutując sam, ze sobą :)

Badania dotyczą powinowactwa tkanek płuc i oskrzeli. O Śmiertelności dyskutujesz TY, albo ją pomijając (jak Ci pasuje), albo podstawiając zamiennie pod powinowactwo. :)

Taka forma dyskusji sprawia, że jesteś "stratą czasu".

Ja od początku twierdzę że pod pojęciem zjadliwości pani może mieć na myśli jedynie zdolność namnazania się, przecież to Ty rozszerzyles definicję o śmiertelność na temat której w wypowiedzi pani Emilii nie może być mowy, a potem twierdzisz że manipuluje bo to ja niby dyskutuje o śmiertelności. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

Ja od początku twierdzę że pod pojęciem zjadliwości pani może mieć na myśli jedynie zdolność namnazania się, przecież to Ty rozszerzyles definicję o śmiertelność na temat której w wypowiedzi pani Emilii nie może być mowy, a potem twierdzisz że manipuluje bo to ja niby dyskutuje o śmiertelności. 

Cytat

Wirulencja, zjadliwość drobnoustrojów – zdolność wniknięcia, namnożenia się oraz uszkodzenia tkanek zainfekowanego organizmu przez dany typ patogenu. Poszczególne szczepy danego gatunku mogą różnić się wirulencją.

"Pani" może mieć też na myśli rodzaj komórek i organów, które infekuje wirus. Na tej podstawie, w odniesieniu do Delty, wirusolog postawił tezę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, starYfaN napisał:

"Pani" może mieć też na myśli rodzaj komórek i organów, które infekuje wirus. Na tej podstawie, w odniesieniu do Delty, wirusolog postawił tezę. 

Jeżeli Pani nie ma na myśli śmiertelności to Twoja wypowiedź na temat Omikrona od której zaczęła się nasza rozmowa była bez sensu.

Jeżeli Pani ma na myśli śmiertelność to jej wypowiedź na temat Omikrona nie ma sensu.

Jeżeli wypowiedź Pani nie ma sensu, to Twoja wypowiedź też nie ma sensu.

Z tego wynika, że Twoja wypowiedź niezależnie od intencji osoby, którą cytowałeś jest bez sensu.

I wszyscy już tutaj zauważyliśmy, jak reagujesz, kiedy się wyda, że czegoś nie ogarnąłeś, więc dalsza przepychanka jest w tym temacie bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fluber napisał:

Jeżeli Pani nie ma na myśli śmiertelności to Twoja wypowiedź na temat Omikrona od której zaczęła się nasza rozmowa była bez sensu.

Jeżeli Pani ma na myśli śmiertelność to jej wypowiedź na temat Omikrona nie ma sensu.

Jeżeli wypowiedź Pani nie ma sensu, to Twoja wypowiedź też nie ma sensu.

Z tego wynika, że Twoja wypowiedź niezależnie od intencji osoby, którą cytowałeś jest bez sensu.

I wszyscy już tutaj zauważyliśmy, jak reagujesz, kiedy się wyda, że czegoś nie ogarnąłeś, więc dalsza przepychanka jest w tym temacie bez sensu.

Wszyscy to akurat zauważyli Twoją manipulację i to w każdym temacie, LAL. begm. covid.

Ja nie ogarniam, dr Oksfordu nie ogarnia, ogarniasz jedynie ty, cytując pół zdania, bo drugie pół już nie pasuje do tezy :)

Przecież w ostatnich 5 postach zaorałeś własną teorię i połowę ugoru na Ukrainie i w dalszym ciągu jątrzysz. 

Czasem mam wrażenie, że dyskutuje z Twoją żoną. Szkoda czasu..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Deltuś napisał:

Forumowy Horban zarzuca forumowemu Grzesiowskiemu manipulacje. Ale kino :)

A no tak, istnieje jeszcze ktoś taki jak Grześkowski. Po bardzo długiej przerwie wszedłem na jego twitter, by się pośmiać bo to w sumie konto satyryczne, no i nie zawiodłem się :)

 

Edytowane przez Roger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, starYfaN napisał:

 

Czasem mam wrażenie, że dyskutuje z Twoją żoną. Szkoda czasu..

Tak jak mówiłem. Kiedy ktoś wykaże, że czegoś nie zrozumiałeś, zaczyna wychodzić słoma z butów. Przykre.

11 minut temu, Roger napisał:

A no tak, istnieje jeszcze ktoś taki jak Grześkowski. Po bardzo długiej przerwie wszedłem na jego twitter, by się pośmiać bo to w sumie konto satyryczne, no i nie zawiodłem się :)

 

Dziesiątki tysięcy ludzi? Będę bardzo zaskoczony, jeżeli to się sprawdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fluber napisał:

Tak jak mówiłem. Kiedy ktoś wykaże, że czegoś nie zrozumiałeś, zaczyna wychodzić słoma z butów. Przykre.

 

Ale co wykazałeś? Często kompromitujesz się w wielu tematach, licząc, że ktoś nie przeczyta całości. Potem jesteś agresywny, a na końcu tak jak w przypadku kolegi z begm wklejasz chamski tekst na koniec i udajesz niewiniątko. 

Tekst z żoną odnosi się do tego, że facet bierze pomyłki na klatę.

A dyskusje z tobą (nie tylko moje), to jak dyskusje z kobietą.

 

Wykaż zatem, czego nie zrozumiałem, albo miej odrobinę honoru przyznać się do pomyłki. Pierwszy raz.

 

Cytat

Prawdziwy problem pojawia się wtedy, gdy to co wystaje z butów, to nawet nie jest słoma.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, fluber napisał:

Jeżeli Pani nie ma na myśli śmiertelności to Twoja wypowiedź na temat Omikrona od której zaczęła się nasza rozmowa była bez sensu.

Jeżeli Pani ma na myśli śmiertelność to jej wypowiedź na temat Omikrona nie ma sensu.

Jeżeli wypowiedź Pani nie ma sensu, to Twoja wypowiedź też nie ma sensu.

Z tego wynika, że Twoja wypowiedź niezależnie od intencji osoby, którą cytowałeś jest bez sensu.

I wszyscy już tutaj zauważyliśmy, jak reagujesz, kiedy się wyda, że czegoś nie ogarnąłeś, więc dalsza przepychanka jest w tym temacie bez sensu.

Smerf Wazniak napisal cos bez sensu i krzyczy ze to nie jego reka?

NIESAMOWITE! Grudniowa nowosc na forum!

xD

24 minuty temu, Koelner napisał:

seksizm jest fajny , oglądać parkujące kobiety zawsze top

to chyba mnie nie widizales xD

zreszta i tak 'parkujace kobiety' <<< typy w jaskrawych bmw/audi na autostradach jesli chodzi o wspopczynnik drogowej zenady :)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, julekstep napisał:

Smerf Wazniak napisal cos bez sensu i krzyczy ze to nie jego reka?

NIESAMOWITE! Grudniowa nowosc na forum!

xD

 

Ważniak to bierze na klatę... (🤣🤣🤣)

....i już za chwilę ruszy z serią postów pt. "Mam wyj.bane".

😁

Edytowane przez Pan A.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszcie dalej, za chwilę chłopi w całej EU nie będą mieli potrzeby wychodzić w pole.

Kółko wzajemnej adoracji jak zwykle w komplecie.

3 godziny temu, fluber napisał:

Tak jak mówiłem. Kiedy ktoś wykaże, że czegoś nie zrozumiałeś,

Wskaż czego nie zrozumiałem. Drugi raz Cię o to proszę :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RappaR napisał:

Kamera w samochodzie i luz 

ja jestem totalnie niezajarany samochodami - dla mnie 2 nadrzędne rzeczy w furze to bezpieczeństwo i bezawaryjność -> więc im mniej elektroniki tym lepiej (bo mniej rzeczy mam do popsucia :P

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.