Skocz do zawartości

Coronavirus


RonnieArtestics

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, julekstep napisał:

Twoja działalność na forum

Wiesz jest spora grupa, która twierdzi odwrotnie. Pomijając to, Twoja "wielkomiejskość" zaczyna być raczej obciachowa.

3 minuty temu, julekstep napisał:

Bo mam moda / wtyki u modów / zhakowałem forum (już nie pamiętam dokładnie jaka była Twoja teoria)

Oczywiście, że pamiętasz, po prostu ignorujesz fakt jakim bywasz problemem.

 

Tak a pro po, prawie całe moje akademickie piętro, było tu (czy raczej p-b) zaraz po czasach kiedy byłeś hipsterem nba (czasy pieluchy z tetry?).

Teraz już tylko siedzisz na forum dniem i nocą :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Ciekawostka: Partnerka jednego z członków mojej rodziny, lat 46, stwierdziła ostatnio że po drugiej dawce zaczęła miec problemy z regularna miesiączka! Powiedziałem jej że nie słyszałem jeszcze o pojedynczym przypadku takiej komplikacji po szczepionce, i że być może niestety są to pierwsze objawy menopauzy

być może się pośpieszyłeś, bo zaburzenie cyklu jest relatywnie często zgłaszane po szczepieniu - ale też szybko wraca do normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Deltuś napisał:

Takich deklaracji jest pełno. Straty w psychice są ogromne. Zajmie chyba kilka pokoleń, zeby większość społeczeństwa wyleczyła się z tej psychozy strachu. 

 

Skoro jest tego pełno to mogłeś wybrać jakaś deklarację która nie pochodzi od członka partii razem? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, lorak napisał:

być może się pośpieszyłeś, bo zaburzenie cyklu jest relatywnie często zgłaszane po szczepieniu - ale też szybko wraca do normy.

Być może, ja osobiście o tym nie słyszałem, ale nawet jesli to bardziej chodziło mi o sam fakt z jaka łatwością ludzie wbijają sobie coś do głowy bez zbadania tego i żaden argument ich nie przekona .

 

 

delta z tym ze media sieją strach w ludziach się akurat oczywiście zgadzam i mnie osobiście tez to mocno razi, ale czy nje było tak zawsze ? To nie jest zadna nowość ze media robią sensacje, przecież na tym zarabiają :)

 

wczoraj w TVN w wiadomościach cos w stylu „a teraz rozmowa  z ozdrowieńcem, jak twierdzi nie chciałby drugi raz tego przeżyć” a potem dziadek który mówi „no nie miałem węchu i smaku oraz lekka gorączkę” ;)

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Deltuś napisał:

Takich deklaracji jest pełno. Straty w psychice są ogromne. Zajmie chyba kilka pokoleń, zeby większość społeczeństwa wyleczyła się z tej psychozy strachu. 

To pewnie ci, którzy swoich Kłentinów gówniaków do 15 roku życia pod kloszem chowają, a potem Kłentin zostaje aktywistą, bo nie ogarnia podstawowych procesów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

Być może, ja osobiście o tym nie słyszałem, ale nawet jesli to bardziej chodziło mi o sam fakt z jaka łatwością ludzie wbijają sobie coś do głowy bez zbadania tego i żaden argument ich nie przekona .

 

 

delta z tym ze media sieją strach się akurat oczywiście zgadzam, ale czy nje było tak zawsze ? To nie jest zadna nowość ze media robią sensacje, przecież na tym zarabiają :)

Daj spokój, przecież ziomki z konfederacji robią panikę przed szczepionka chociaż się sami zaszczepili, a ziomki z lewicy robią panikę przed covid mimo że wcale się nie boją. Zwykle gierki polityczne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbijam @RappaR, to jest chyba najgłupszy mit ever, że kobiety lecą na siano, zazwyczaj mowia tak goście, którzy pożyczają hajs od swoich dziewczyn na jointy. Kobiety lecą przede wszystkim na niezależność, poczucie bezpieczeństwa, to żeby miala w tobie jakies oparcie i opiekę, a nie zeby się musiala martwić, czy nie będzie musiała za chwile cie utrzymywać, bo ciągle bierzesz od niej hajs. To, czy zarabiasz 8k czy 20k jest mało istotne, poza młodymi siksami szukającymi sponsor, a i dla nich mniej bo takiej licealistce nie robi to dużej różnicy. Jak facet tłumaczy się, że kobieta go zostawiła dla bogatszego, to prawdopodobnie nie dbał o nią, był zbytnio arogancki, wolal grac zbakany w Fifę, niż obejrzeć z nia film, ale nie potrafi zaakceptować swoich win i szuka wymówek i to, że gosc był bogatszy jest tylko dodatkiem.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, fluber napisał:

Czyli jak kobiety wybierają wyższych to potwierdza Twoja tezę ale jak mężczyźni wybierają niższe ( ale tylko do związku  nie do skoku w bok) to wzrost nie musi się wiązac z atrakcyjnościa? ;)

Nie rozumiem, istnieje archetyp zgodnie z którym kobieta szuka faceta większego od siebie, a facet szuka kobiety mniejszej od siebie. To wazne przy dotychczasowym podziale ról, kobieta trudniaca sie zbieractwem nie musi być duża, nawet lepiej jak jest małą bo mniej "paliła", facet musiał być im większy tym lepszy bo on miał zadania w których im większa siła tym lepiej

2 godziny temu, fluber napisał:

Kobiety do seksu wola wyższe ale do związku wola niższe. Czyli wola uprawiać seks z tymi mniej atrakcyjnymi? 

Czyli zrobić dziecko duzej babie zeby urodziła duzego i silnego. Żyć z mniejsza żeby mniej jadła bo tak ekonomiczniej - to się wydaje śmieszne ale ta ekonomia to podstawa, dlatego silniejsze od lwic lwy unikaja polowania, to głównie lwice ogarniają temat bo traca mniej kalorii.

Wszystkie preferencje i zachowania wyniakaja z ewolucji, więc jak coś jest nieintuicyjne wystarczy pomyśleć o tym co promowąła ewolucja. Dopiero od niedawna pojawiły się wpływy kulturowe ale za krótko istnieja by wyraźnie namieszac w preferencjach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, darkonza napisał:

Nie rozumiem, istnieje archetyp zgodnie z którym kobieta szuka faceta większego od siebie, a facet szuka kobiety mniejszej od siebie. To wazne przy dotychczasowym podziale ról, kobieta trudniaca sie zbieractwem nie musi być duża, nawet lepiej jak jest małą bo mniej "paliła", facet musiał być im większy tym lepszy bo on miał zadania w których im większa siła tym lepiej

Laski też nie rozumieją, ale singielki na wesele raczej wybierają gościa +10cm od siebie, żeby na kolcu mogła buty założyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, darkonza napisał:

Nie rozumiem, istnieje archetyp zgodnie z którym kobieta szuka faceta większego od siebie, a facet szuka kobiety mniejszej od siebie. To wazne przy dotychczasowym podziale ról, kobieta trudniaca sie zbieractwem nie musi być duża, nawet lepiej jak jest małą bo mniej "paliła"

Aha, czyli facet wybiera kobietę mniej problematyczną, którą łatwiej sobie ułoży. Przypomnę od czego się zaczęła całą dyskusja i z czym się nie zgodziłem

14 godzin temu, darkonza napisał:

Większość mężczyzn, najfajniejsze z charakteru laski przegrywaja na rynku "matrymonialnym" z cwanymi humorzastymi ale atrakcyjnymi "zdzirami"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Koelner napisał:

średnia wzrostu kobiet w Polsce to 160 cm , więc nawet jeśli przyjmiemy że 170 cm to wysokie to długie nogi zawsze na propsie

Mężczyzna jest silneijszy i generalnei szybciej biegnie i dłużej, dłuższe nogi u kobiet daja większe szanse na to ze prawie mu dorówna, do tego dobre nogi sa potrzebne do "zbieractwa", szpilka nie tylko wydłuza nogi ale daje ciągłe napięcie mięsni przez co noga wygląda lepiej, atrakcyjniej, bo wydaje sie silniejsza

1 godzinę temu, RappaR napisał:

Naprawdę trochę czasu mi minęło, by pojąć jak bardzo obecnie laski nie zwracają uwagi na hajs, bo jednak miałem wbite pewne wzorce.

To jest wzorzec który mężczyźni sobie wmawiaja dla lepszego samopoczucia (byłem lepszy, ale ona leci na hajs). Ta historia upada jak się okazuje ze "to ja mam teraz hajs a baba wybrała biedniejszego"

Godzinę temu, RappaR napisał:

Wiadomo, istotne jest byś mieszkał sam, miał samochód, mógł wyjechać na wakacje i miał na wyjście do restauracji, ale jak osiągniesz ten poziom, to nie robi różnicy czy auto za 25k czy za 250k. 

Kobieta potrafi wybrać faceta dlatego ze ma "długie rzęsy" i jak babcię kocham znam takie dwa przypadki gdzie kobieta na pytanie dlaczego on wymienia to nie na pierwszym miejscu (tak jej sie wydaje) ale w pierwszej kolejności. Już pomijam takie szczegóły jak rozmiary czy kształt członka, no takich rzeczy mi koleżanki na trzeźwo nie mówią

17 minut temu, Cardi napisał:

Laski też nie rozumieją, ale singielki na wesele raczej wybierają gościa +10cm od siebie, żeby na kolcu mogła buty założyć.

Mogła by założyć i przy 10cm niższym od siebie gosciu, ale wyglądałaby na taka która nie "upolowała" fajnego samca tylko wtopiła na" loterii matrymonialnej" - jeden ze świwtnych strzałów w feministki, dlaczego potrzebujesz wyzszego goscia, czemu nie moze być nizszy

15 minut temu, fluber napisał:

Aha, czyli facet wybiera kobietę mniej problematyczną, którą łatwiej sobie ułoży. Przypomnę od czego się zaczęła całą dyskusja i z czym się nie zgodziłem

Powiazałeś atrakcyjnośc kobiety tylko z wzrostem, to szczerze mówiac mało istotny czynnik w porównaniu z wzrostem u faceta. U kobiety dużo wazniejsze sa zgrabne nogi, wąska talia, zgrabna dupka, odpowiednie cycki, ładna buzia, ładny uśmiech, motoryka w tańcu i pewnie kilka innych, to wszystko jest w stanie "przebić" wzrost który jeśli nie wiaze się z zachowaniem proporcji zaczyna szkodzić a nie budować atrakcyjnosc

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, darkonza napisał:

 

Powiazałeś atrakcyjnośc kobiety tylko z wzrostem, to szczerze mówiac mało istotny czynnik w porównaniu z wzrostem u faceta. U kobiety dużo wazniejsze sa zgrabne nogi, wąska talia, zgrabna dupka, odpowiednie cycki, ładna buzia, ładny uśmiech, motoryka w tańcu i pewnie kilka innych, to wszystko jest w stanie "przebić" wzrost który jeśli nie wiaze się z zachowaniem proporcji zaczyna szkodzić a nie budować atrakcyjnosc

liczne badania wykazały także, iż wysoka atrakcyjność fizyczna jest ważniejszym kryterium wyboru przygodnej partnerki, niż osoby, z którą mężczyzna chce założyć rodzinę. Naukowcy z Uniwersytetu w Austin (USA) odkryli, że dla 75 proc. mężczyzn, którzy wzięli udział w ich badaniu, ich uwaga przy wyborze stałej partnerki skupia się na twarzy, a nie figurze

panowie stwierdzili, że małżeństwo nie musi być oparte na miłości. Mężczyźni są pragmatyczni, szukają towarzyszki, z którą będą mogli miło spędzać czas po pracy, kobiety, która będzie dbać o dom i dzieci. Stwierdzili też, że ważniejsze od urody jest to, by kobieta była partnerką na życie, a nie przelotną znajomością.

W rankingu pożądanych cech u partnerki na życie, mężczyźni wysoko oceniają empatię -  odkryli naukowcy z Uniwersytetu w Newcastle. Zdolność współodczuwania i wrażliwość na zmiany nastroju jest odbierana przez panów jako oznaka przyjaznej osobowości i wskazówka, że z taką  kobietą życie będzie łatwiejsze i przyjemniejsze

Poczucie humoru u potencjalnej żony jest ważne, ale przede wszystkim w tym sensie, że będzie śmiała się z żartów swojego ukochanego -  wynika z badania przeprowadzonego na Uniwersytecie w Miami (USA). Mężczyźnie nieszczególnie zależy na tym, by to ona była zabawna, dużo bardziej pociąga go kobieta, która uważa, że to on jest dowcipny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, fluber napisał:

liczne badania wykazały także, iż wysoka atrakcyjność fizyczna jest ważniejszym kryterium wyboru przygodnej partnerki, niż osoby, z którą mężczyzna chce założyć rodzinę.

Myślę ze to wina mieszajacych się preferencji z róznych czasów i miejsc na tej planecie. W paleolicie najatrakcyjniesza kobieta wyglądała tak:

364px-venus_of_willendorf_frontview_reto

To widac było w kulturze już rolniczej ale której czesto dotykały kleski głodu, stad ideał kobiet która to przetrwa.

Nasz dzisiejszy ideał bardziej stawia na kobietę zgrabną, poporcjonalną, czyli umięsnioną a nie tłustą, widac to dostaliśmy  w spadku po grupach koczowników przemieszczajacych sie z miejsca na miejsce, jednak wciąż zdarzaja się mężczyźni "wypasacze" którzy widac maja w głowie obecny archetyp tej grubej na zdjęciu:

https://kobieta.gazeta.pl/kobieta/7,107881,17457678,podnieca-ich-tluszcz-i-rozstepy-wypasacze-tucza-wiec-swoje.html

15 minut temu, fluber napisał:

 dla 75 proc. mężczyzn, którzy wzięli udział w ich badaniu, ich uwaga przy wyborze stałej partnerki skupia się na twarzy, a nie figurze

To jestem dla przykładu w tych 25%

15 minut temu, fluber napisał:

W rankingu pożądanych cech u partnerki na życie, mężczyźni wysoko oceniają empatię -  odkryli naukowcy z Uniwersytetu w Newcastle. Zdolność współodczuwania i wrażliwość na zmiany nastroju jest odbierana przez panów jako oznaka przyjaznej osobowości i wskazówka, że z taką  kobietą życie będzie łatwiejsze i przyjemniejsze

Poczucie humoru u potencjalnej żony jest ważne, ale przede wszystkim w tym sensie, że będzie śmiała się z żartów swojego ukochanego -  wynika z badania przeprowadzonego na Uniwersytecie w Miami (USA). Mężczyźnie nieszczególnie zależy na tym, by to ona była zabawna, dużo bardziej pociąga go kobieta, która uważa, że to on jest dowcipny.

To sa wszystko nasze swiadome deklaracje, tak jak kobiety świadomie deklarują miłego goscia co jej pomoze w obowiazkach, ale o wyborze partnera decyduje podświadomosć (np. feromony których nie czujemy świadomie) dlatego w rzeczywiostosci kobiety później zakoc***ą się w "wampirach i wilkołakach", albo po prostu w gosciu co ma wielką pałę której pozostałe koleżanki zazdroszczą (większość kobiet z bliskimi koleżankami wymienia się szczegółami anatomicznymi penisów swoich facetów)

p.s. Mnie z powodu braku ciemnej karnacji i ciemnej oprawy podobno uratowała oprócz odpowiedniego wzrostu (a później odpowiedniego zapachu) ostro zarysowana szczęka i bez tego bym przepadł szczególnie ze swoimi "delikatnymi dłoniami"

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, darkonza napisał:

Myślę ze to wina mieszajacych się preferencji z róznych czasów i miejsc na tej planecie. W paleolicie najatrakcyjniesza kobieta wyglądała tak:

364px-venus_of_willendorf_frontview_reto

To widac było w kulturze już rolniczej ale której czesto dotykały kleski głodu, stad ideał kobiet która to przetrwa.

Nasz dzisiejszy ideał bardziej stawia na kobietę zgrabną, poporcjonalną, czyli umięsnioną a nie tłustą, widac to dostaliśmy  w spadku po grupach koczowników przemieszczajacych sie z miejsca na miejsce, jednak wciąż zdarzaja się mężczyźni "wypasacze" którzy widac maja w głowie obecny archetyp tej grubej na zdjęciu:

https://kobieta.gazeta.pl/kobieta/7,107881,17457678,podnieca-ich-tluszcz-i-rozstepy-wypasacze-tucza-wiec-swoje.html

To jestem dla przykładu w tych 25%

To sa wszystko nasze swiadome deklaracje, tak jak kobiety świadomie deklarują miłego goscia co jej pomoze w obowiazkach, ale o wyborze partnera decyduje podświadomosć (np. feromony których nie czujemy świadomie) dlatego w rzeczywiostosci kobiety później zakoc***ą się w "wampirach i wilkołakach", albo po prostu w gosciu co ma wielką pałę której pozostałe koleżanki zazdroszczą (większość kobiet z bliskimi koleżankami wymienia się szczegółami anatomicznymi penisów swoich facetów)

p.s. Mnie z powodu braku ciemnej karnacji i ciemnej oprawy podobno uratowała oprócz odpowiedniego wzrostu (a później odpowiedniego zapachu) ostro zarysowana szczęka i bez tego bym przepadł szczególnie ze swoimi "delikatnymi rączkami"

Obejrzyj sobie cała serię rolnik szuka żony i zobacz kogo i na jakiej podstawie wybierają na potencjalną partnerke. Zazwyczaj najatrakcyjniejsza trafia do czołówki ale ostatecznie prawie nigdy takiej nie wybierają! Tylko prawdziwe życie prawdę Ci powie! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Obejrzyj sobie cała serię rolnik szuka żony i zobacz kogo i na jakiej podstawie wybierają na potencjalną partnerke. Zazwyczaj najatrakcyjniejsza trafia do czołówki ale ostatecznie prawie nigdy takiej nie wybierają! Tylko prawdziwe życie prawdę Ci powie! 

Prawdziwe powiadasz? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, fluber napisał:

liczne badania wykazały także, iż wysoka atrakcyjność fizyczna jest ważniejszym kryterium wyboru przygodnej partnerki, niż osoby, z którą mężczyzna chce założyć rodzinę. Naukowcy z Uniwersytetu w Austin (USA) odkryli, że dla 75 proc. mężczyzn, którzy wzięli udział w ich badaniu, ich uwaga przy wyborze stałej partnerki skupia się na twarzy, a nie figurze

panowie stwierdzili, że małżeństwo nie musi być oparte na miłości. Mężczyźni są pragmatyczni, szukają towarzyszki, z którą będą mogli miło spędzać czas po pracy, kobiety, która będzie dbać o dom i dzieci. Stwierdzili też, że ważniejsze od urody jest to, by kobieta była partnerką na życie, a nie przelotną znajomością.

W rankingu pożądanych cech u partnerki na życie, mężczyźni wysoko oceniają empatię -  odkryli naukowcy z Uniwersytetu w Newcastle. Zdolność współodczuwania i wrażliwość na zmiany nastroju jest odbierana przez panów jako oznaka przyjaznej osobowości i wskazówka, że z taką  kobietą życie będzie łatwiejsze i przyjemniejsze

Poczucie humoru u potencjalnej żony jest ważne, ale przede wszystkim w tym sensie, że będzie śmiała się z żartów swojego ukochanego -  wynika z badania przeprowadzonego na Uniwersytecie w Miami (USA). Mężczyźnie nieszczególnie zależy na tym, by to ona była zabawna, dużo bardziej pociąga go kobieta, która uważa, że to on jest dowcipny.

Dwóch pierwszych akapitów jestem totalnym zaprzeczeniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Zobacz druga edycję z Robertem i Grzegorzem albo ostatnia z Krzysztofem bo wszyscy są szczęśliwie zonaci z osobami które wybrali w programie i zobacz jak wybrali:) 

Nawet jeśli wybory nie są reżyserowane to jednak absolutnie zaburzone przez to ze to program dla milionów, wątpie by ludzie byli w stanie zachowywac sie naturalnie i postepowac zgodnie z naturalnymi pragnieniami.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.