Skocz do zawartości

Coronavirus


RonnieArtestics

Rekomendowane odpowiedzi

Gość StaryFan
10 godzin temu, fluber napisał:

rekord dobowych zachorowan na swiecie. 106 tysiecy osob

3 mln co miesiąc?

Gdzieś mi się obiło, że WHO przewiduje ileś mln ofiar w Afryce. Nie wiem, czy autor nie nadążył za skalą wielkości, ale poszło w Świat.

 

Koronawirus w Polsce. 18 maja. Ile jest zakażeń koronawirusem na ...

Edytowane przez StaryFan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, rw30 napisał:

ma fc*** i na bogato :)  nowe zagłębie

Widzę, widzę, u meblarzy obrodziło. 

Byłem w Kępnie 2 tygodnie temu. Na mieście generalnie ludzie mieli wyjebane, większość bez masek albo grzali brody. Policja kręciła się po ulicach, ale nie reagowali w żaden sposób, nawet palcem nie grozili. 🙃 Ja śmigałem w masce, to patrzono na mnie jak na kosmitę.

Więc się w sumie nie dziwię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Krzemo napisał:

Widzę, widzę, u meblarzy obrodziło. 

Byłem w Kępnie 2 tygodnie temu. Na mieście generalnie ludzie mieli wyjebane, większość bez masek albo grzali brody. Policja kręciła się po ulicach, ale nie reagowali w żaden sposób, nawet palcem nie grozili. 🙃 Ja śmigałem w masce, to patrzono na mnie jak na kosmitę.

Więc się w sumie nie dziwię. 

Jak chodzę po mojej okolicy we Wrocku - jest podobnie. Spora część ludzi ma w dupie. A najlepsze jest to ze jak poszedłem coś kupić do tzw. galerii to ochroniarze też nie reagowali na brak/źle założone maseczki. 

I potem się dziwić że tacy Czesi wychodzą z tego bajzlu szybciej - tyle że tam społeczeństwo bardziej karne. A u nas - nie będzie wirus pluł nam w twarz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość StaryFan

Dzisiaj rano robiłem zakupy w 3 sklepach (dwa markety i samoch).

W marketach obsługa bez masek i rękawiczek, w samochodowym identyczne. Lidl ma plexi 80cmx80cm, szpraj z dynksem i tyle.

Cóż dogoniliśmy Niemcy, czas na Białoruś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, rw30 napisał:

ale w których sklepach obsługa miała rękawiczki tak cały czas i na serio? w wieśkzośći  nie mieli od początku w zasadzie. 

W lewiatanach i zabkach tego świata w Krakowie od początku ostro - maseczki + rękawiczki i nic się nie zmienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Krzemo napisał:

Bajka o wirusie to lipa.

Reptalianie i ich slugusy z NWO chca nas zaczipowac szczepionkami, a potem będą wpływać na nasze myśli przez sieci 5G.

5G ma aktywować czipa, który będzie powodował bezpłodność. Dzięki temu będzie można regulować przyrosty naturalny. Za wszystkim stoi Bill Gejts, który często mówił, że na świecie jest za dużo ludzi więc nie tworzyłby teraz szczepionki dla ratowania ludzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w mieście w marketach, sklepach czy np orlikach restrykcje są przestrzegane, na ulicach zaś powiedziałbym takie 50/50, nie wiem jak z mandatami, ale dawno nie widziałem pieszego patrolu, więc sądzę, że krucho. Starsi ludzie w 9 na 10 przypadkach mają twarze zakryte i to jest spoko. Ja osobiście noszę bandanę zamiast maseczki, więc jestem zakryty a wygodniej się w tym oddycha no i dla kogoś z brodą też jest to wygodniejsza opcja, bo zakrywa całość.

Cytat

Szumowski dodał, że efektem luzowania obostrzeń może być niewielkie zwiększenie fali zakażeń, jednak choroba może powrócić wraz z sezonową grypą. - To widzimy w innych krajach. Ta największa fala może być na jesieni. Tego wszyscy się obawiają w związku też z infekcją grypy – powiedział.

Ja mnie już drażni takie gadanie, niby wykształciuchy po medycynie a żaden nie zauważa, że wiosna to również jest okres w którym panuje grypa sezonowa, choć rozumiem, że wg ekspertów tej wiosny koronawirus ją odwołał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.