Skocz do zawartości

Pojedynek wagi ciężkiej- Embiid czy Jokic .. Kto lepszy


LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

no, zwłaszcza, ze sam mi się przyznałeś, ze Nuggets oglądasz niezbyt często ;)

bo nie oglądam c***owej koszykówki

 

po czym włączył CAVS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, polishllama69 napisał:

Joel > kartofel z gór nie rozumiem dlaczego jeszcze toczycie ten dawno roztrzygnięty spór :D 

O ile rok temu ta teza była właściwa o tyle w tym sezonie Joel wygląda jakby kontuzje powoli go zjadały, Jest wolniejszy w obronie. Coraz rzadziej demoluje blokami. W ataku też praktycznie nie wbija się pod kosz. Joel jak dla mnie w tym roku zrobił krok w tył a Jokic po kiepskim początku rozkręca się . W tej chwili Joel pomijając to ,że nie gra to ma słabszy sezon od Jokica i gdyby nie luty to rzekłbym ,że zsunał sie do poziomu Goberta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

a  i tak był tego dnia lepszy od Embiida

Nie był gdyż spudłował o wiele wiecej rzutów i popełnił więcej błędów w obronie. Joel tego dnia popełnił zero błędów więc był doskonały , nieprawdaż?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ely3 napisał:

O ile rok temu ta teza była właściwa o tyle w tym sezonie Joel wygląda jakby kontuzje powoli go zjadały, Jest wolniejszy w obronie. Coraz rzadziej demoluje blokami. W ataku też praktycznie nie wbija się pod kosz. Joel jak dla mnie w tym roku zrobił krok w tył a Jokic po kiepskim początku rozkręca się . W tej chwili Joel pomijając to ,że nie gra to ma słabszy sezon od Jokica i gdyby nie luty to rzekłbym ,że zsunał sie do poziomu Goberta

tym bardziej zasadne wydawało się ściągnięcie gracza pokroju Alfreda, szkoda że takim kosztem, ogólnie z racji problemów z grą na małym usage obawiam się, że jak Joel zjedzie to będzie równie spektakularne jak z Cousinsem. Co do wbijania się pod kosz to chyba ogólna tendencja dla graczy bardziej doświadczonych żeby jednak na kontakcie się nie męczyć aż tak, chociaż imho jego prawdziwe value poznamy znowu w PO*

 

jak w nich będzie zdrowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joel gra mniej minut, ale cały czas na tym samym poziomie co rok temu. poza blokami, ale to penie bardziej kwestia schematów (Horford jednak jest istotną zmienną) niż pogorszenia tego skilla, bo defensywnie ciągle jest jednym z czołowych - o ile nie nr. 1 - defnsorów spoza milwaukee. 

poza tym bardzo wymowny był ASG. prędko się pewnie nie powtórzy sytuacja, aby tylu najlepszych zawodników grało przeciw sobie na 110% , ale to pokazało, że Joel obok Giannisa, LeBrona oraz CP jest najlepszy wśród tych najlepszych.

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lorak napisał:

ale co ci się w tym nie podoba? przecież to był jeden z najwyższych poziomów koszykówki jaki dane nam było oglądać.

i Jokić 70% tego meczu oglądał z ławki :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

a jednoczesnie żaden wyznacznik, śmiejesz się z wyciagania gry w rs, ale już jedna kwarta meczu pokazowego jest ok?

nie śmiałem się przecież, o coś innego chodzi.

a mówiąc "mecz pokazowy" nie oddajesz czym to spotkanie faktycznie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lorak napisał:

a mówiąc "mecz pokazowy" nie oddajesz czym to spotkanie faktycznie było.

był to bardzo dobry mecz pokazowy z kapitalną końcówką, ja tego nie umniejszam, ale to troche wyglada tak - Jokić grał w tym meczu 11 minut, to znaczy, ze jest najsłabszy w stawce i nie ma prawa siadać z tymi największymi do jednego stołu

no chyba jednak nie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lorak napisał:

ale co ci się w tym nie podoba? przecież to był jeden z najwyższych poziomów koszykówki jaki dane nam było oglądać.

- czyli te +/- 10 minut nie wpada do worka 'za mała próbka'?

- ofc, bo propsuje mojego zawodnika!

- aha

3 minuty temu, lorak napisał:

PS

podstawowe piątki i też z Embiidem jest najlepsza poza bucks: http://bkref.com/tiny/oF58N

hahahha - jaki manipulant xD

łap prawdziwe porównanie (już przymknę oko na to manipulowanie minutami xD):

https://www.basketball-reference.com/play-index/lineup_finder.cgi?request=1&match=single&lineup_type=5-man&output=per_poss&is_playoffs=N&year_id=2020&game_num_min=0&game_num_max=99&c1stat=mp&c1comp=ge&c1val=200&order_by=diff_pts

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

był to bardzo dobry mecz pokazowy z kapitalną końcówką, ja tego nie umniejszam, ale to troche wyglada tak - Jokić grał w tym meczu 11 minut, to znaczy, ze jest najsłabszy w stawce i nie ma prawa siadać z tymi największymi do jednego stołu

no chyba jednak nie

 

mnie chodziło o to, co pokazał Embiid, a nie czego nie pokazał Jokic ; ]

z jednej strony nie jego wina, że dostał tak mało minut, ale z drugiej gdyby był lepszy, to i więcej by zagrał, nie? poza tym uważam, że Nikola na miejscu Joela nie wyglądałby tak dobrze w tej czwartej kwarcie.

5 minut temu, julekstep napisał:

- czyli te +/- 10 minut nie wpada do worka 'za mała próbka'?

to zależy ; ] ale gdy grasz w kosza i przychodzi ktoś nowy, to ile czasu potrzebujesz, aby określić jego poziom? przecież już po samym złapaniu piłki, pierwszych kozłach i kilku rzutach dużo widać. potem ze 3-4 possessions w ataku oraz obronie i już wiadomo kto jest kim.

7 minut temu, julekstep napisał:

przecież odnosiłem się do defensywy (nawiązanie do poprzedniego linku, uwagi o blokach), a nie overall.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, lorak napisał:

ale to pokazało, że Joel obok Giannisa, LeBrona oraz CP jest najlepszy wśród tych najlepszych.

No jednak nie bo akurat w samych ASG to Gobert był najlepszym centrem - no chyba ,że akurat w tym meczu pomijasz ,że Joel miał najgorsze pluso minusy w zespole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ely3 napisał:

No jednak nie bo akurat w samych ASG to Gobert był najlepszym centrem - no chyba ,że akurat w tym meczu pomijasz ,że Joel miał najgorsze pluso minusy w zespole

w 4q (bo to przecież o niej mowa) miał taki sam +/- jak pozostałych trzech (Giannis, Lowry, Kemba), którzy zagrali większość czasu.

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, lorak napisał:

przecież odnosiłem się do defensywy (nawiązanie do poprzedniego linku, uwagi o blokach), a nie overall.

nie dałeś tej informacji wrzucając linka :)

dodatkowo manipulacja z minutami też zacna - jakbyś zamiast 200 dał 250 to by brakło EmBIEDA w zestawieniu, jakbyś dał 150 to już by był niżej niż kilka line'upów (NOP zabrakło 5 min do 200)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.