Skocz do zawartości

Pojedynek wagi ciężkiej- Embiid czy Jokic .. Kto lepszy


LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież Jokić do 6 grudnia grał na poziomie - 15p/10r/6a, 45% z gry, 23% za trzy.

Miał przemocne 48%TS (coś koło tego). C'mon.

Od meczu z Celtics (7.12.19) - 23/9/7, 55% z gry, 43% za trzy. I od tego czasu wygląda zajebiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, eF. napisał:

Przecież Jokić do 6 grudnia grał na poziomie - 15p/10r/6a, 45% z gry, 23% za trzy.

Miał przemocne 48%TS (coś koło tego). C'mon.

Od meczu z Celtics (7.12.19) - 23/9/7, 55% z gry, 43% za trzy. I od tego czasu wygląda zajebiście.

ja bym przebudzenie Godzilli datował jednak od meczu z Rox, czyli od 13go spotkania sezonu

@MarcusCamby

Jokić w słabszej formie rzutowej dalej jest Jokiciem, który skupia na sobie rywali, dlatego Bartonowi czy Sapowi było łatwiej, ale narracja, że to inni ciągnęli Nuggets za niego jest imo niesprawiedliwe, to nigdy tak nie działa

ps. który to taki sprytny, że pokosował posty mojej dyskusji z @dapunk20?

ps2. a jeszcze inny temat, aic, zwracam honora :)

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leonard nie grał w kosza ile? Prawie 2 lata. Ludzie zapomnieli ze taki ktos jest.

Wrocil na sezon z loadmanagmentem i wygrał w pojedynkę misia.

Każdy grajek moze sie w kazdej chwili połamac, nawet taki co dotychczas był okazem zdrowia. 

Gorzej że Sixers zamiast obudować Embiida utrudniają mu granie pod koszem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, dapunk20 napisał:

Wygrał w pojedynkę misia, wut? On nawet ich najlepszym graczem w finałach nie był :D

True, true. Fred VanVleet to był realMVP tamtych finałów. xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Julius napisał:

Wrocil na sezon z loadmanagmentem i wygrał w pojedynkę misia.

 

 

2 godziny temu, dapunk20 napisał:

Wygrał w pojedynkę misia, wut? On nawet ich najlepszym graczem w finałach nie był :D

 

oja, przekrzykujo się jak fakt z super expressem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Teraz, Eld napisał:

Davis

Jok gra życiówkę i nie jest prowadzony za rączke, miał multum problemów z urazami w zespole, Nuggets robią najlepszy start w historii bez drugiego gracza kalibru all-star

wiem jakie są nastroje, ale Jok od dłuższego czasu gra na poziomie top5, w lutym skończył na 25/10/7/2/1 i 64%fg i wciaż trzyma Nuggets w grze o drugi seed

nic nie przesadzam, ale imo nie jest to już wcale takie łatwe do wytypowania jak jeszcze miesiąc temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

Jok gra życiówkę i nie jest prowadzony za rączke, miał multum problemów z urazami w zespole, Nuggets robią najlepszy start w historii bez drugiego gracza kalibru all-star

wiem jakie są nastroje, ale Jok od dłuższego czasu gra na poziomie top5, w lutym skończył na 25/10/7/2/1 i 64%fg i wciaż trzyma Nuggets w grze o drugi seed

nic nie przesadzam, ale imo nie jest to już wcale takie łatwe do wytypowania jak jeszcze miesiąc temu

Nie no racja, ale jak grasz w Denver i masz aparycje jugosłowiańskiego zbrodniarza wojennego to logiczne, że przed Tobą wybiorą LebRona, Davisa i Giannisa. Stawkę pewnie uzupełni Harden ale nie bardzo potrafię wymyślić z kim do pary.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Eld napisał:

Nie no racja, ale jak grasz w Denver i masz aparycje jugosłowiańskiego zbrodniarza wojennego to logiczne, że przed Tobą wybiorą LebRona, Davisa i Giannisa. Stawkę pewnie uzupełni Harden ale nie bardzo potrafię wymyślić z kim do pary.

 

Donek

Nuggets mają tak przejebany terminarz do końca, ze jesli zrobią 2 seed to imo będzie to granda, ale to wiadomo, ja tego nie ustalam ;]

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Donek

Nuggets mają tak przejebany terminarz do końca, ze jesli zrobią 2 seed to imo będzie to granda, ale to wiadomo, ja tego nie ustalam ;]

I to by mogło nie pomóc. Co noc 25/10/8 i dogonienie, albo nawet zbliżenie się do Lakers pozwoliło by się zacząć zastanawiać czy ktoś z trójki Davis/LBJ/Giannis był by do podmienienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ely3 napisał:

Już wybór Davisa nad Jokicem brzmi jak żart ale Davis ponad Kawhi??? Naprawdę??

Kawhi powinien być tu traktowany jak guard, wtedy nie byłoby problemu

1 minutę temu, Eld napisał:

Za samo odpuszczanie b2b Kahwi i zwrot NBA 1st team nie powinny pojawiać się w jednym zdaniu. 

co? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

nie no, rozmawiamy tylko o Davisie, bez jaj

Ale ja się zgadzam, tylko nie bardzo sobie to wyobrażam aby Jok, z Denver, z takim fanbase miał by przegonić Davisa w takim głosowaniu. Tu decydują nie tylko czynniki sportowe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Ale ja się zgadzam, tylko nie bardzo sobie to wyobrażam aby Jok, z Denver, z takim fanbase miał by przegonić Davisa w takim głosowaniu. Tu decydują nie tylko czynniki sportowe. 

a co to kibice wybierają?

rok temu jakoś się dało, trzeba liczyc na to, ze te pismaki podejdą do sprawy jak należy

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

co? :D

Co co?

Leonard na razie ma 100% skuteczność w odpuszczaniu b2b w tym sezonie. Nie zagrał w ani jednym.

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

a co to kibice wybierają?

Ci głosujący to też kibice i coś mi mówi, że duża liczba z nich woli Lakers niż Denver.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.