Skocz do zawartości

Pojedynek wagi ciężkiej- Embiid czy Jokic .. Kto lepszy


LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, ely3 napisał:

Aha czyli 48 meczów Kawhi to granda ale 52 Davisa to już chwała i blask?? 

Pewnie że nie, ale niejeden inaczej spojrzy na to, że Davis był out na 5 meczów z rzędu z powodu kontuzji, a inaczej na nie granie w b2b bo jestem Kawhi Leonardem.

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

do końca sezonu LAC mają bodaj 3 b2b to daje Leo pace na poziomie 67 spotkań, imo spokojnie wystarczy

Patrz wyżej. Dodam, że to tylko moje przypuszczenia, że tak może być. Nawet żadna teoria. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Eld napisał:

Ci głosujący to też kibice i coś mi mówi, że duża liczba z nich woli Lakers niż Denver.

dziwna teza, Lakers mają tez w Stanach najwięcej hejterków, a już nieraz te głosowania pokazywały, ze gracze poza USA są dobrze odbierani

2 minuty temu, Eld napisał:

Patrz wyżej. Dodam, że to tylko moje przypuszczenia, że tak może być. Nawet żadna teoria. 

ta teoria miałaby zastosowanie gdyby Leonard nie udowodnił wszystkim swojej wartości

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Lakers mają tez w Stanach najwięcej hejterków, a już nieraz te głosowania pokazywały, ze gracze poza USA są dobrze odbierani

Nie tylko w Stanach :).

No i oby było tak jak piszesz. Też bym chciał Joka w 1st, bo wiem jak zasługuje i ile daje drużynie, ale coś czuję że prędzej go zobaczę w 2nd z...CP3.

A no i to nawet nie tezy, tylko jakieś tam przypuszczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ely3 napisał:

A w 2017 gdzie grał ? W Hollywood?

Ogólnie jakby ktoś uznał że Giannis to center i będzie Luka Harden Kawhi Łe Broń i Giannis to rozumiem ale Davis ??

Generalnie AD od zawsze jest hypowany ponad stan. Teraz doszła do tego najbardziej medialna drużyna. Imho doskonały przepis na niezasłużone wyróżnienia :) 

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

nie trzeba, wybiera się 2x guards 3x forwards

Nope. To nie ASG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli ktoś nadal stawia Jokica nad Embiidem, to nie potrafi grać w kosza. chyba że liczy się longevity to spoko, ale też wtedy Fisher > B. Wlaton albo KAJ>MJ itp. jeśli jednak chodzi o samą koszykarskość, to do Joela mało kto ma start, a na pewno nie żaden inny C od Shaqa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj Nuggetsy mogą mieć rację.

Jak na teraz to - Doncić/Harden/James/Giannis/Jokić wydaje się optymalną opcją.

Ciężej o kolejne typy, bo choćby taki Middleton zasługuje na All-NBA, ale na SF grają Kawhi i Jimmy.

@lorak

Myślę, że tacy gracze jak Robinson, Olajuwon czy Abdul-Jabbar mogą poczuć się urażeni. 

A tak w ogóle to WTF?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, eF. napisał:

Myślę, że tacy gracze jak Robinson, Olajuwon czy Abdul-Jabbar mogą poczuć się urażeni. 

dlaczego? przecież KAJ jest bezdyskusyjnie najlepszą drugą opcją w dziejach, DRB drugą z drugich, a Hakeem the best centrem.

Godzinę temu, julekstep napisał:

W sensie jest bardziej finezyjny i lepiej robi 1 na 1? xD

w sensie, że bardziej wpływa (pozytywnie) na wynik istotnych meczów.

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lorak napisał:

dlaczego? przecież KAJ jest bezdyskusyjnie najlepszą drugą opcją w dziejach, DRB drugą z drugich, a Hakeem the best centrem.

Ok, chyba niepotrzebnie wziąłem na poważnie Twoją wcześniejszą wypowiedź na temat Embiida. My bad. :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.