Skocz do zawartości

EAST vs WEST


Kily

Rekomendowane odpowiedzi

Tak troszku dramatycznie mrw91 to przedstawia. Normalnie apokalipsa na zachodzie sie szykuje, a wschod to co jeden to gwiazda. A fakty sa nieco inne. Tak, wschod zdecydowanie sie w ostatnich 2 latach wzmocnil. Jakby nie patrzec - tamtejsze zespoly ciulaly kase i posciagaly wiekszosc gwiazdeczek. Ale spokojnie.

Nie wiem gdzie to coraz lepsze Orlando. Jak dla mnie stoja wlasnie w miejscu i miotaja sie. Sa na dobrej drodze do cofniecia sie, gdyz brakuje juz pola manewru do przodu. Wpadkowali sie w jakies dziwne kontraktu i uklady, a teraz cierpia. W 2009 byli blisko, a juz rok pozniej dalej. Idzie kolejny sezon i ja nie widze Magic w ECF.

Bucks wychodza z cienia? Super. Dajcie znac jak juz wyjda. Pare ekip wychodzacych z cienia mialem okazje widziec. Malo komu co wyszlo.

Hawks raptem dokonaja postepu? Ale jak? Czy sama zmiana trenera ich tak natchnie, ze pyknal Magic z Howardem na srodku? Big 3 Celtyckie, czy moze to z Florydy?

Celtics walczacy, a SAS tylko starsi - bardzo ciekawe zestawienie. Tylko, ze zaraz oba teamy rozpadaja sie i co dalej?

 

Na dzis widze wiecej poteznych zespolow na wschodzie, ale reszta jest porownywalna. Heat, Magic i chyba jeszcze Celtics to sama wierchuszka. Bucks, Bobcats, Pacers, czy Knicks to sredniacy. Nieco ponad nimi jest Hawks i Bulls. Zagadka pozostaje Cavs i Pistons. Reszta to slabizna lub nieokreslona masa, ktora moze wypali w gore lub dalej bedzie tkwic w bagnie.

Na zachodzie poza Lakers nie widac nikogo realnie walczacego o tytul. Rockets, Thunder, Jazz, czy Blazers z Nuggets to sredniaki. Nieco nad nimi Mavs. Reszta to plankton - mniej lub bardziej waleczny.

 

Tak to wyglada na dzis. W sezonie ktos moze zaskoczyc, inny sie polamac - roznie bywa. Ale nie widze az tak dramatycznie dysproporcji sil. Mowicie, ze zmieni sie w ciagu kilku lat? Moze. Ale Blazres, czy Thunder to nie sa emeryci. Kings z Grizzlies tez powoli dojda do poziomu. Nie starajcie sie rownac ich do Miami, bo nawet na wschodzie nikogo takiego nie bedzie. Draft jest co roku, wiec w przyszlym sezonie moze ten i ow z nr 1-2 powedruje na zachod.

Na za

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jak dla mnie mimo wszystko przepaść między wschodem, a zachodem się pogłębiła. Może i jest MIAMI, Bulls się wzmocnili, ale im dalej, tym gorzej. 8 drużyna na wschodzie jest chyba na poziomie 13-14 drużyny na zachodzie.

Do PO są typowani NYK - to ja już wolę PHO? MEM? GSW? Każde z nich jest chyba lepsze, a któreś musi być na tym 14. Wschód najsłabszy ever.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wschód najsłabszy ever.

Ta i co jeszcze. To co trzeba by powiedzieć o początku dekady po tamtej stronie?

 

Co do Wschód vs Zachód to zależy jak się na to spojrzy. Bo niby na Zachodzie mamy więcej drużyn, które można nazwać dobrymi, ale jak przyjdzie co do czego to Lakersi galopem przebiegną do finałów i tyle będzie po zajebistym, dzikim Zachodzie. Na Wschodzie mamy za to dwóch poważnych contenderów i jednego mniej poważnego w postaci Magic.

 

Z resztą zobaczymy na koniec RS jaki będzie bilans między West, a East.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.