Skocz do zawartości

EAST vs WEST


Kily

Rekomendowane odpowiedzi

Własnie z powodu takich postów jak ignazza uważam, ze nie ma sensu robić ankiety, o czym pisałem wyżej (BTW: chodziło Ci raczej o mnie nie o danpa). Bo skoro argumentem ma być to, ze gra się o tytuł i nie ma sensu porównywać wszystkich to olejmy to i porównujmy konferencje na podstawie tylko pierwszych dwóch miejsc. A co!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie z powodu takich postów jak ignazza uważam, ze nie ma sensu robić ankiety, o czym pisałem wyżej (BTW: chodziło Ci raczej o mnie nie o danpa). Bo skoro argumentem ma być to, ze gra się o tytuł i nie ma sensu porównywać wszystkich to olejmy to i porównujmy konferencje na podstawie tylko pierwszych dwóch miejsc. A co!

Skoro by tak było to nie potrzebny ten wątek, tylko wystarczyło by usiąć przed TV i oglądać mecze o mistrzostwo. Rok temu wygrał Boston ze wschodu, czyli co wschód mocniejszy? NIE. Silniejszy jest zachód, zobaczmy z jakimi bilansami do P-O weszła 8 drużyna wschodu,a z jakim zachodu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro by tak było to nie potrzebny ten wątek, tylko wystarczyło by usiąć przed TV i oglądać mecze o mistrzostwo. Rok temu wygrał Boston ze wschodu, czyli co wschód mocniejszy? NIE. Silniejszy jest zachód, zobaczmy z jakimi bilansami do P-O weszła 8 drużyna wschodu,a z jakim zachodu...

<---- :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie z powodu takich postów jak ignazza uważam, ze nie ma sensu robić ankiety, o czym pisałem wyżej (BTW: chodziło Ci raczej o mnie nie o danpa). Bo skoro argumentem ma być to, ze gra się o tytuł i nie ma sensu porównywać wszystkich to olejmy to i porównujmy konferencje na podstawie tylko pierwszych dwóch miejsc. A co!

Skoro by tak było to nie potrzebny ten wątek, tylko wystarczyło by usiąć przed TV i oglądać mecze o mistrzostwo. Rok temu wygrał Boston ze wschodu, czyli co wschód mocniejszy? NIE. Silniejszy jest zachód, zobaczmy z jakimi bilansami do P-O weszła 8 drużyna wschodu,a z jakim zachodu...

bilans zależy od tego, z kim grasz. nie może być on wyznacznikiem siły konferencji, ponieważ jeśli w jednej zdarzy się tak, że będzie 6 drużyn bardzo słabych, to siłą rzeczy pozostałe 9 będzie mieć dobry bilans, bo w sporej mierze nabity dzięki meczom z tymi słabiakami.

 

żeby porównać konferencje trzeba jakoś inaczej ocenić siłę drużyn. jak ktoś potrafi to zrobić, to proszę bardzo. w innym razie zostaje nam tylko finał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lorak mozna tez spojrzec na to z innej strony.

 

te slabe ekipy zachodu, moga byc lepsze od tych ekip slabych wschodu, ale przez to ze graja z ciezka 9 dobrych druzyn maja bilanse jakie maja bo ciezko jest wygrac z tymi ekipami.

 

na wschodzie masz 3 ekipy poza zasiegiem a tak kazdy z kazdym moze wygrac. stad takie bilanse heat i innych.

 

zeby sprawdzic ktore slabe ekipy konferencji sa slabsze trzeba by wziac bilanse tych slabych ekip pomiedzy soba tak jak mamy i poronujemy bilanse druzyn west vs. east

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

l

zeby sprawdzic ktore slabe ekipy konferencji sa slabsze trzeba by wziac bilanse tych slabych ekip pomiedzy soba tak jak mamy i poronujemy bilanse druzyn west vs. east

A po co to rozdzielać, skoro suma sumarum i tak wyjdzie na jedno? Skoro wychodzisz z założenia, ze te lepsze ekipy z zachodu mają lepszy bilans z tymi ze wschodu, to żeby całościowo Wschód prowadził w rywalizacji musi się być odwrotnie z tymi slabszymi, right?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a która dywizja jest najlepsza?

a która najgorsza?

 

na moje southwest najmocniejsza a najsłabsza southeast

to moze skrajne mamy z głowy?

 

czy uważacie że Atlantic jest mocniejsza od pacific lub northwest?

ja nie sądzę.....

 

nie po to pisałem abys Master i inni wschodniomyslący wymyślali że patrzę na to z perspektywy tylko finału przed tv (bo to głupawe przecież spłycenie )tylko akurat Ty doceniasz wartość prawdziwej walki w PO i wielokrotnie w dyskusjach dawałeś temu wyraz

 

w dyskusjach o McGradym czy innych spalajacych sie w PO ekipach graczach był lament i krzyki a gdy argumentuję że "grupowo" dostać się w zachodzie do PO czy przejść 1 runde DUŻO trudniej to oczywiście protesty.....

 

pewnie ze sie nie dogadamy ale gratuluję argumentacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wschodnimyślącym akurat się bardzo pomyliłeś, ja wyraźnie napisałem wcześniej i powtórzę to ostatni raz: jeżeli chodzi o PO to faktycznie Zachód góruje i nie potrzeba do tego żadnych liczb, ale całościowo już nie. Totalną ignorancją jest jakiekolwiek pominięcie 6-ciu zespołów jeżeli mowa o konferencji, która składa się z 15 drużyn. Jest to logiczne i proste jak budowa cepa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze inaczej:

 

uważam zachód za mocniejszy poniewaz:

te trywialnie proste tezy dla mnie:

 

1. trudniej przebić się do PO na zachodzie

2. jeszcze trudniej przebic sie przez 1 i 2 rundę na zachodzie

3. mocniejszych ekip jest więcej przez co sezon zasadniczy jest cięższy (grając z nimi 4 razy) a PO bardziej męczące

4. najmocniejsza dywizja jest na zachodzie a najsłabsza na wschodzie a środek conajmniej wyrównany

 

te trudniejsze tezy do obrony

 

5. słabszych ( z gorszym bilansem) ekip jest więcej na zachodzie ale nie uważam ich za duzo słabsze niż odpowiedniki wschodnie

6. bilans ekip (IMO) w większym stopniu ucierpiał poprzez kontuzje na zachodzie niż wschodzie....pechowo a dodatkowo zbiegło sie to w czasie z wizytami na wschodzie...np. grali SAS ze wschodem MIA MIL 76 NY raps bez conajmniej jednego lidera! jazz to samo zobacz na wtopy ze wschodem (seryjne Bulls NY Wash! bobs nj mia) i porównaj składy (bez Booza i Willa i AK w wiekszości)* nie biore tych mocniejszych wschodnich ekip bo to zaden argument tylko te słabe

to samo rakiety np. seria 4 wtop z rzedu na wschodzie przełom roku bez Artesta MG Mutombo plus wtopa u siebie z Wash!

na przykładzie tych już ekip widzę około 12 meczy które powinny byc w druga stronę....pamietając oczywiście o pechu Washingtonu Hawks i Bucks! czy kontuzji KG...szpital w GSW Clips Minny jest większy :!:

skala a do tego nagromadzenie tego w czasie akurat wizyt dało wynik w druga strone....

 

cos aktualnego?

 

Atlanta Hawks

23.10 Speedy Claxton PG 0 0-0-0

 

Boston Celtics

8.3 Glen Davis PF 61 6-4-1 11.3 ?

8.3 Rajon Rondo PG 63 12-5-8 11.3 ?

24.2 Brian Scalabrine PF 39 4-1-1

21.2 Kevin Garnett PF 53 16-9-3

10.2 Tony Allen SG 40 8-2-1

 

Chicago Bulls

7.3 Kirk Hinrich PG 32 10-2-4 9.3 ?

3.3 Luol Deng SF 49 14-6-2 9.3 ?

19.1 Jerome James PF 2 3-2-0

 

Cleveland Cavaliers

27.2 Ben Wallace C 53 3-7-1

22.2 Lorenzen Wright C 16 1-1-0

7.11 Eric Snow PG 0 0-0-0

 

Dallas Mavericks

7.3 Josh Howard SF 45 18-5-2 10.3 ?

24.2 Jerry Stackhouse SF 10 4-2-1

 

Denver Nuggets

5.3 Kenyon Martin PF 54 12-6-2

5.3 Anthony Carter PG 61 6-3-5 9.3 ?

14.11 Steven Hunter PF 0 0-0-0

 

Detroit Pistons

26.2 Allen Iverson SG 54 18-3-5

 

Golden State Warriors

5.3 Kelenna Azubuike SF 55 13-5-2 11.3 ?

5.3 Andris Biedrins C 55 13-12-2 11.3 ?

22.2 Monta Ellis SG 13 13-4-3 11.3 ?

8.1 Brandan Wright SF 31 8-4-0

 

Houston Rockets

11.2 Tracy McGrady SG 35 16-4-5

 

Indiana Pacers

19.2 Danny Granger SF 52 25-5-3 10.3 ?-

10.2 Mike Dunleavy SG 18 15-4-2

 

Los Angeles Clippers

8.3 Baron Davis PG 48 15-4-8 10.3 ?

5.3 Marcus Camby C 49 11-12-2 10.3 ?

3.3 Ricky Davis SG 36 6-2-2 10.3 ?

27.11 Chris Kaman C 15 14-9-2 10.3 ?

 

Los Angeles Lakers

2.2 Andrew Bynum C 46 14-8-2

 

Memphis Grizzlies

8.3 Marko Jaric SF 34 2-1-1 11.3 ?

25.2 Chris Mihm C 18 2-2-1

18.10 Mike Wilks PG 0 0-0-0

 

Miami Heat

8.3 Michael Beasley PF 61 14-5-1 9.3 ?+

 

Milwaukee Bucks

3.2 Andrew Bogut C 36 12-10-2

25.1 Michael Redd SG 33 21-3-3

 

Minnesota Timberwolves

10.2 Al Jefferson PF 50 23-11-2

1.12 Corey Brewer SF 15 6-3-2

 

New Jersey Nets

8.3 Vince Carter SG 61 21-5-5 11.3 ?

3.2 Eduardo Najera PF 27 3-3-1

 

New Orleans Hornets

3.3 Peja Stojakovic SG 53 14-4-1 9.3 ?

31.1 Morris Peterson SG 28 5-2-1 9.3 ?

 

New York Knicks

10.1 Eddy Curry C 1 2-2-0

 

Oklahoma City Thunder

2.3 Jeff Green SF 59 17-7-2 10.3 ?

2.3 Kevin Durant SF 57 26-7-3 10.3 ?

29.1 Desmond Mason SF 39 8-4-1

11.10 D.J. White PF 0 0-0-0

 

Orlando Magic

3.2 Jameer Nelson PG 42 17-4-5

 

Philadelphia 76-ers

5.2 Elton Brand PF 29 14-9-1

8.8 Jason Smith PF 0 0-0-0

 

Phoenix Suns

20.2 Amar'e Stoudemire C 53 21-8-2

 

Portland Trailblazers

13.2 Greg Oden C 46 9-7-1

10.12 Martell Webster SG 1 0-0-0

16.9 Raef LaFrentz PF 0 0-0-0

 

Sacramento Kings

26.2 Beno Udrih PG 57 11-3-4 10.3 ?

 

San Antonio Spurs

8.3 Drew Gooden PF 32 13-9-1 10.3 ?

17.2 Manu Ginobili SG 38 16-5-4

17.12 Ian Mahinmi C 0 0-0-0

 

Toronto Raptors

21.1 Kris Humphries PF 29 4-2-0

 

Utah Jazz

8.3 Carlos Boozer PF 18 17-11-2 10.3 ?

 

Washington Wizards

3.2 DeShawn Stevenson SG 32 7-2-3

13.1 Etan Thomas C 26 3-3-0

16.10 Brendan Haywood C 0 0-0-0

17.9 Gilbert Arenas PG 0 0-0-0

 

dla mnie wynika to z faktu owszem wielu jest połamasów że agresywniej zaczął grać zachód i jest większa intensywność w grze...

 

jezeli to nie przekonywuje to zmienię tezę

 

na zachodzie mamy wiecej talentu, który niestety poprzez kontuzje MNIEJ gra stąd przewaga statystyczna W L wschodu.....

nadal jednak uwazam zachód za silniejszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. trudniej przebić się do PO na zachodzie

2. jeszcze trudniej przebic sie przez 1 i 2 rundę na zachodzie

3. mocniejszych ekip jest więcej przez co sezon zasadniczy jest cięższy (grając z nimi 4 razy) a PO bardziej męczące

Czytasz wogóle co się do Ciebie pisze czy niespecjalnie? Spokojnie Ci już coś wytłumaczyłem, więc jak masz dalej pisac w kółko to samo, to sobie daj spokój. Po drugie, co znaczy, ze mocniejszych ekip jest więcej? Na jakiej podstawie tak twierdzisz? Że drużyna X jest lepsza od Y? Fajnie, ale tu też musisz musisz niestety brać pod uwagę te słabe druzyny, więc nie byłbym na twoim miejscu taki pewny. Inaczej w dalszym ciągu naginasz fakty pod swoją tezę, czytaj nie ogarniasz całości. Ja moge spokojnie odbić piłeczke i napisać, ze za to na Zachodzie jest więcej słabych drużyn (wręcz najsłabszych w lidze).

4. najmocniejsza dywizja jest na zachodzie a najsłabsza na wschodzie a środek conajmniej wyrównany

Bardzo duże uproszczenie, rozbiezność bierze się bardziej z uwarunkowań geograficznych, wszak dywizje są dzielone rejonami. To, że akurat na Zachodzie najlepsze drużyny są w southwest a na wschodzie jest to powiedzmny bardziej zbilansowane nie ma żadnego znaczenia. I tak musisz to na koniec wszystko zsumować.

5. słabszych ( z gorszym bilansem) ekip jest więcej na zachodzie ale nie uważam ich za duzo słabsze niż odpowiedniki wschodnie

Nie wiem jak się to przekłada z resztą zespołow, ale spabloo już dał przykład Sacto, co oznacza nie mniej nie więcej tyle, że Kings nawet na wschodzie byliby outsiderami.

6. bilans ekip (IMO) w większym stopniu ucierpiał poprzez kontuzje na zachodzie niż wschodzie....pechowo a dodatkowo zbiegło sie to w czasie z wizytami na wschodzie...np. grali SAS ze wschodem MIA MIL 76 NY raps bez conajmniej jednego lidera! jazz to samo zobacz na wtopy ze wschodem (seryjne Bulls NY Wash! bobs nj mia) i porównaj składy (bez Booza i Willa i AK w wiekszości)* nie biore tych mocniejszych wschodnich ekip bo to zaden argument tylko te słabe

to samo rakiety np. seria 4 wtop z rzedu na wschodzie przełom roku bez Artesta MG Mutombo plus wtopa u siebie z Wash!

Lol. Wyciągnałeś sobie SAS I Houston i zestawiłeś ze średniakami ze wschodu i piszesz mi, że przegrali. To bardziej wstyd dla nich niż argument , ze to przez kontuzje. Bo skoro wyskakujesz mi z contenderem i piszesz, ze grali bez jednego ze swoich liderów (!!!) a np. w Bucks, Sixers czy Knicks próżno szukać jakiegoś zdecydowanego lidera i to jest powód porażki, to robi się komicznie. Mógłbym przytaknąć, gdybyś mi ich zestawił z Bostonem, Cavs czy Magic. Ale nie, Ty zestawiłeś ze średniakami i masz pretensje że, jezcze raz podkresle, jeden z liderów miał kontuzje. Jeden na trzech!

Poza tym wybierasz sobie mecze, jak Ci wygodnie. Wszak ja moge napisac, że dzisiejszy absolutny średniak, czyli Pistons wpada na Zachód i rozprawia się z Lakers, twoimi Spurs czy też Denver, czyli czołową trójką. Nic z tego nie wynika, ale ładnie wygląda.

dla mnie wynika to z faktu owszem wielu jest połamasów że agresywniej zaczął grać zachód i jest większa intensywność w grze...

Ojp..

 

Co do wykazu, to jak Ty mi wciskasz w to wszystko w Spurs Goodena (faktycznie sporo Spurs stracili w tym sezonie na jego nieobecności) i Manihinmi (wielka mi k**** strata...), Marko Jarica (fajną mam żone, ale gram nie za dobrze)i C.Mihma, Stevena "przebijam piątki i tyle" Huntera, to ja nie wiem po co mi wogóle marnujesz wzrok, pomijając, że mógłbyś troszke czytelniejsze statystyki wrzucać. Jak już coś pokazac, to na jakiś zawodnikach mających znaczny wpływ na gre, a nie zebym ja musiał żałowac Mike'a Wilksa. I jeszcze mi rzucisz na koniec, ze się "talenty" połamały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyluzuj bo jeszcze ciebie kontuzja dopadnie

 

Wzialem w miare aktualna liste kontuzji wszystkich graczy obecnie wiec nie wyjezdzaj mi z wyrwaniem jednego czy drugiego tylko przytocz inne argumenty

 

Pary silna ekipa zachodu slaba wschodu i jej raczej niespodziewane zwyciestwo było przykladem że czyste branie stosunku W L nie zawsze jest miarodajne

Z reszta tu także wielokrotnie walczyles z prostym wyciaganiem cyferek z kontekstu

 

Ja choc starales się cos przytoczyc

 

Ty wolisz pyskowke typu

Cytat plus ja pi****le

Cytat i twój osobisty czesto dosadny komentarz

Mnie nudzi taka dyskusja

Wstyd było przegrac z tymi ekipami wlasnie dlatego że to slabsze ekipy ale ja tlumacze jednak te zespoly

 

Wybitnie emocjonalny twój post ale jak na twój poziom malo merytoryczny....

 

Pewnie że zestawilem coniektore przyklady ale obie ekipy grajac w pelnych skladach zrobily by (tylko te 3 wystarcza) dokladnie odwrotny wynik W L

 

To pokazuje jak cienka jest czasem linia za ktora jest pelnia szczescia bądź zwyciestwo w meczu serii lidze......

 

No ale chyba mam prawo dyskutowac na forum?

Ktos mysli tak ktos inaczej

Ale wiecej szacunku moze do odmiennego zdania?

 

Podniecasz się ta pozostala 6 slabszych ekip mocniej niż ja moimi spurs!

 

:-)

 

To im kibicuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzialem w miare aktualna liste kontuzji wszystkich graczy obecnie wiec nie wyjezdzaj mi z wyrwaniem jednego czy drugiego tylko przytocz inne argumenty

Problem w tym, że nie bardzo wiem jak mam się odnieśc choćby do Goodena w Spurs, skoro ten dopiero co tam wylądował. Problem w tym, ze to nie kontuzja Jarica jest powodem bilansu Memphis, a to, ze są po prostu słabi. Wymieniasz sporo graczy (zresztą gwoli ścisłości na wschodzie tez), których obecność raczej w żaden sposób nie zmienilaby obrazu sił, a Ty własnie to mi przedstawiasz. Więc wybacz, ale ja nie musze przytaczać żadnego argumentu, bo twój jest żaden.

Pary silna ekipa zachodu slaba wschodu i jej raczej niespodziewane zwyciestwo było przykladem że czyste branie stosunku W L nie zawsze jest miarodajne

Z reszta tu także wielokrotnie walczyles z prostym wyciaganiem cyferek z kontekstu

Z tym, że to najbardziej miarodajna metoda. Nie opiera się na "mi się tak wydaje", tylko bierze czysty stosunek meczów każdy z każdym, a więc i na krzyż słabi-mocni, średni - średni, slabi - słabi, mocni - mocni, do tego zarówno u siebie jak i na wyjeździe.

Wstyd było przegrac z tymi ekipami wlasnie dlatego że to slabsze ekipy ale ja tlumacze jednak te zespoly

Ale jakim tłumaczeniem jest, ze Sixers bez GTG czy inna drużyna bez jakiejś wybitnej gwiazdy ogrywa SAS, bo tam zabrakło jednej z trzech gwiazd?! Mam ubolewać na Spurs, ze przegrali z Knicks, bo zabrakło Manu? Czy dla contendera jest to usprawiedliwenie?

Pewnie że zestawilem coniektore przyklady ale obie ekipy grajac w pelnych skladach zrobily by (tylko te 3 wystarcza) dokladnie odwrotny wynik W L

 

A moze by nie zrobiły? Prawdopodobieństwo wzrasta, ale w żaden sposób nie pokażesz, że tak napewno by było. Ja moge napisać, ze Wizards grają bez Arenasa i też bilans wyglądałby inaczej. Ale jest jak jest i trudno.

Ty wolisz pyskowke typu

Cytat plus ja pi****le

A co miałem napisac, skoro rzuciłeś sobie tekstem o intensywności nie wiadomo na jakiej podstawie. Na podstawie kontuzji? Zdarzają się jak to zawsze w sporcie i wcale nie muszą być wypadkową intensywności.

Podniecasz się ta pozostala 6 slabszych ekip mocniej niż ja moimi spurs!

 

Ja się nie podniecam, ja tylko i wyłącznie wskazuje na to, że te drużyny czy to się komuś podoba czy nie grają w konferencji zachodniej i maja taki sam wpływ na jej obraz jak Lakers, Spurs czy Jazz. To wlasnie bagatelizowanie ich obecności dla osiągnięcia własnego celu jest dla mnie wkurwiające i poniekąd przykre.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie!

 

Master chodzilo mi poziom dyskusji a nie pyskowki wiec takie argumenty bardziej przemawiaja!

 

Goodena przytoczylem bo akurat znalazl się na liscie sciagnietej z netu i rzeczywiscie to argument zerowy ale go nie kasowalem

 

Ja uwaza że jakby gral komplet Wizzards mieliby lepszy bilans i idac dalej gdyby wszyscy w lidze byli zdrowi to akurat zachod mialby duzo lepszy bilans bo kontuzji było jest niewspolmiernie wiecej

Spurs bez Manu i z obolalym Duncanem przegrali z NY (po OT) jakby byli zdrowi to by raczej wygrali (ale zostawmy to bo to glupie gdybanie)

Duzo lepsi byliby też bucks przeciez ale ww ekip zachodu jest wiecej

 

Intensywnosc

 

Nie tyle fakt że poprzez intensywnosc jest wiecej kontuzji (co i tak dla mnie jest istotnym elementem) co fakt że liga się zmienia

 

Moze mi się wydaje ale tkwisz w przeswiadczeniu że zachod sobie wesolo pyka (jak w 80tych) i rzuca mase punktow bez obrony a na wschodzie sa prawdziwe obronne ekipy atletyzm i intensywnosc

Tak już nie jest

Tak było Master

Zachod dodal do swojego typowego arsenalu twarda obrone i ilosc twardych ekip się wyrownala ......

Wychodzisz na parkiet a tam od cholery combo guardow combo forwardow ktorzy napaprzeja na maxa a potem zmiana na kolejnego atlete ktory znow na tobie siada.....

Czasy Jordana gdzie ekipy mialy 1 dobrze kryjacego goscia minely bo teraz mamy i wyzszych SG i szybszych SF a i niektorzy PF do krycia by się nadawali.....

Ta intensywnosc jest IMO rowno i na wschodzie i na zachodzie ale fakt że na zachodzie masz wiecej lepszych ekip robi kwadrature kola i ma wplyw na kontuzjogennosc........

Po prostu caly sezon nawalasz aby do PO się dostac

Na wschodzie jest ciut inaczej i 2 przypadkowe (czytaj mniej skontuzjowane niż wizzards czy bucks) ekipy zagraja w PO

 

Uwierz mi że nie mam klapek na oczach bo lubie i magic i ny i na tym forum chyba najbardziej kibicuje bobs podpatruje postepy indiany no i 2 najwyzsze picki draftu....

Co jak co ale nie wdaje się w pyskowki o byle co a fanem spurs jestem od dawna i jedyne co mnie rozni od wiekszosci satrych wyg jest że nie bylem w erze Jordana pod jego wplywem bo mialem swojego Robinsona Ewinga czy Olajuwona.....

Mierzi mnie styl bez D wiec mentalnie blizej mi do starego dobrego Wschodu.........

Ale obecnie zachod jest mocniejszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalezione na realGM

Anyway, as far as East vs West, here are the 1, 2 and 3 seeds (only Boston does better against the East):

Lakers vs East: 17-6 (.739)

Lakers vs West: 33-7 (.825)

Cleveland vs East: 30-9 (.769)

Cleveland vs West: 19-4 (.826)

Orlando vs East: 30-9 (.722)

Orlando vs West: 19-4 (.741)

Boston vs East: 33-6 (.846)

Boston vs West: 16-9 (.640)

San Antonio vs East: 15-10 (.600)

San Antonio vs West: 27-10 (.730)

Houston vs East: 15-12 (.556)

Houston vs West: 27-11 (.711)

 

natomiast co do kontuzji, to jest to bez znaczenia w takiej dyskusji. nie dotyczy ona bowiem tego, dlaczego jest jak jest, lecz jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie bilans między konferencjami i dywizjami poszczególnych drużyn pokazuje ESPN:

http://sports.espn.go.com/nba/standings ... e=expanded

 

Może ignazz jak zobaczysz bilanse drużyn z poszczególnymi dywizjami, to nie przyjdzie ci tak łatwo stwierdzenie, że SE jest definitywnie najgorsza. Ciekawe, że z SE dodatni bilans ma 12 drużyn (nie licząc tych co tam występują), z Central 11, a z Pacific... 17.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niezłe jaja. sacramento dalej nie wygrało z drużyną ze wschodu :) dzisiaj polegli z wizards a pozostało im jeszcze tylko 4 szansy zeby sie przełamać. będa grac z atlanta, charlotte, ny i philą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.