Skocz do zawartości

Random Shit 2019/20


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę dziwnie się czyta z boku takie dramy, serio..jak ktoś potrafi się oburzyć i obrazić o nazywanie tlukiem czy poczuć urażony tekstem o pleceniu bzdur przez obcą osobą w necie, to chyba ogólnie internet a nie tylko forum,  nie jest miejscem dla takiego kogoś ;) przecież chyba każdy z nas ( nawet @eF.) ma/miał w realu kumpli, gdzie teksty typu " pierdolisz"/" weź nie pierdol"/ "pij nie pierdol " są na porządku dziennym i przecież nikt się na siebie nie obraża :) to w końcu forum o grze dla facetów a nie kółko oazowe czy szkółka niedzielna..

Edytowane przez Tyrion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Tyrion napisał:

Trochę dziwnie się czyta z boku takie dramy, serio..jak ktoś potrafi się oburzyć i obrazić o nazywanie tlukiem czy poczuć urażony tekstem o pleceniu bzdur przez obcą osobą w necie, to chyba ogólnie internet a nie tylko forum,  nie jest miejscem dla takiego kogoś ;) przecież chyba każdy z nas ( nawet @eF.) ma/miał w realu kumpli, gdzie teksty typu " pierdolisz"/" weź nie pierdol"/ "pij nie pierdol " są na porządku dziennym i przecież nikt się na siebie nie obraża :) to w końcu forum o grze dla facetów a nie kółko oazowe czy szkółka niedzielna..

Czyli sytuacja, gdy kumple (co jest swoistą dziecinadą) - w ramach ustalonej konwencji - drą z ciebie łacha bądź odnoszą się do ciebie w chamski sposób legitymizuje chamstwo wobec anonimowych osób w sieci?! Fenomenalna refleksja 😔... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Tyrion napisał:

No akurat Ty wielokrotnie pisałeś do innych tutaj, że plotą bzdury, a i określenie " pierdolisz" się pojawiało, więc chyba też nie należysz do grona tych  nadmiernie wrażliwych ;)

Jest istotna różnica między 'pleceniem bzdur' a 'tłukiem' (nie wyłącznie wynikająca z kontekstu). Najwyraźniej ty jej nie dostrzegasz. Trudno... 

9 minut temu, airmax napisał:

LkA1NOd.png

 

Fenomenalne :)  

Szczególnie, że wyrwane z kontekstu 😁... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma mnie parę dni, jeden drugiego zwyzywał od tłuków (jakieś 2.5 / 10 w skali mocy obelgi), na co drugi walnął bexę i zagroził że he's gonna talk to his lawya & is going to retire (Shaq at 2000 SDC), a teraz od 4 podstron ludzie rozkminiajo czy zloty były fajne i co kto komu napisał na BeGM i że w ogóle to kiedyś to było a teraz już nie jest, ale dwóch innych userów idzie razem oglądać koty więc może nie jest jednak tak źle.

 

 

57347365.jpg

 

To ja spadam na kolejne parę dni, wrócę jak kurz opadnie 

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, rw30 napisał:

(tu bym dał reakcję 'confused' żeby wyrazić że ni ch*** nie wiem o co przedmówcy chodzi, ale że nie mogę dać to piszę tego bzdetnego posta)

(tu bym dał reakcję 'sad' żeby wyrazić, że smutno mi z powodu confusion rw30, ale że nie mogę dać to piszę tego bzdetnego posta) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BMF napisał:

(tu bym dał reakcję 'sad' żeby wyrazić, że smutno mi z powodu confusion rw30, ale że nie mogę dać to piszę tego bzdetnego posta)NoNo nie do konca, bo jakby byla confused to by nie bylo posta rw30 tylko reakcja.

Rw by dal reakcje 'confused' na post ignazza i Ty na ten sam post reakcje 'sad'?

No raczej to dopiero bezsens, zeby interpretowac reakcje na reakcje. W ogole by trzeba sie wtedy zaglebiac w kolejnosc danych enotikonek i zakladac, ze kazdy ma te samo podejscie, ze Jego reakcja dotyczy reakcji poprzedniej osoby, a nie np tresci posta..

Ja od siebie dodam, ze pasuje mi kazda opcja, brak emotek, tylko serduszko, te poprzednie, jakies nowe itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże, jaką trzeba być emocjonalną pussy , żeby wdawać się w wielkie spory o jakimś murzynie biegającym za pomarańczową piłką. W polityce to rozumiem - kwestia wartości, wychowania itd. ale telewizyjny show jakim jest mecz NBA? Kłótnie o trzecią piątkę NBA. :D

Teksty o pruciu się, mojej dzielni. Hyży jakiś? 

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, DeltaCenter napisał:

Boże, jaką trzeba być emocjonalną pussy , żeby wdawać się w wielkie spory o jakimś murzynie biegającym za pomarańczową piłką. W polityce to rozumiem - kwestia wartości, wychowania itd. ale telewizyjny show jakim jest mecz NBA? Kłótnie o trzecią piątkę NBA. :D

Teksty o pruciu się, mojej dzielni. Hyży jakiś? 

I po przeczytaniu tych wszystkich dyskusji musiałeś użyć kolejnego inwektywu ?

To co napisałeś można obrócić?

"Wdawać się w wielkie spory w polityce, gdzie ludzie osiągają sukces manipulacjami, kłamstwami masy ludzi bez żadnych konsekwencji. W koszykówce to rozumiem - mimo że gracze mają swoje poglądy, to jednak to co osiągnęli to efekt zwycięstwa loterii genetycznej jak i później wielu ciężkich i długich treningów.'

Punkt widzenia zależy od pktu siedzenia, imo nie ma zbyt dużej róznicy.

 

there is no right or wrong there is only popular opinion.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mac napisał:

I po przeczytaniu tych wszystkich dyskusji musiałeś użyć kolejnego inwektywu ?

To co napisałeś można obrócić?

"Wdawać się w wielkie spory w polityce, gdzie ludzie osiągają sukces manipulacjami, kłamstwami masy ludzi bez żadnych konsekwencji. W koszykówce to rozumiem - mimo że gracze mają swoje poglądy, to jednak to co osiągnęli to efekt zwycięstwa loterii genetycznej jak i później wielu ciężkich i długich treningów.'

Punkt widzenia zależy od pktu siedzenia, imo nie ma zbyt dużej róznicy.

 

there is no right or wrong there is only popular opinion.

 

Tłuk i pussy to skala 3/10. Dyskusja o tym trzeci czy czwarty dzień z rzędu to nie porozumienie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, DeltaCenter napisał:

Tłuk i pussy to skala 3/10. Dyskusja o tym trzeci czy czwarty dzień z rzędu to nie porozumienie. 

 

Tym bardziej, że szczyt pewno forum ma na czas playoff, a każdy nowy widząc random shit i wchodząc tu ma pewno już z góry wyrobiona opinie. Byście już każdy od teraz zmienił temat i byłoby po problemie, ale każdy skomentuje i będzie jeszcze do czasu finałów tu wypominanie kto, komu i po co. Na kij? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tu wszedł jakiś 13 letni bobslej świeżo zakochany w koszykówce i zobaczył to szambo to szybko prysnął z powrotem na fortnajta i już nie wróci. Gorzej niż na jakimś forum nastolatek w temacie czy różoffy podkład spodoba się Maćkowi z 8B. Dorosłe 30 letnie kloce nie potrafią znieść soft obelgi "tłuk" (wiadomo nie ma co pochwalać wyzwisk i wycieczek personalnych ale cmon, jakieś ostrzeżenie czy opcja ignore i po temacie) i dyskutują o reakcjach. Komedia.

Edytowane przez ttr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.09.2020 o 21:33, LeweBiodroSmoka napisał:

nie słuchaj co Ci @ely3 gada, to nie je prawda,

Co Ty masz za dziwne wizje świata. Ty chyba żyjesz w jakiejś dziwnej bańce. W życiu nie rozmawiałem z Borysem o czymś innym niż moderowanie, ale Ty mu radzisz by mnie nie słuchał ?Ciekawe skąd niby wiesz o czym ja rozmawiam i jaką ja mam opinię nt Waszych zlotów ( odpowiem ci ,że mam neutralną , jak w każdym temacie, który mnie kompletnie nie interesuje)?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.