Skocz do zawartości

Random Shit 2019/20


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

gadasz takie bzdury, że to głowa mała, nie ma żadnych podziałów, wszyscy są na zlotach mile widziani dlatego przyjeżdzają ludzie z całej Polski w różnym wieku, dzięki beGM poznaliśmy się lepiej, ale są też osoby (ponad połowa ze zlotu) która w to nie gra i ciśnie z nas często bekę, poza jednym incydentem nikt się na nikogo nie obraża i wszyscy szybko znajdują wspólny język, to, że na forum kibice danych drużyn nie żałują sobie docinek, to już jest znak tych czasów i to jest sport, kibice nie po to są kibicami aby przeciwników klepać po plecach, zresztą przy tym co dzieje się na TT to u nas jest jak naprawdę spokojnie, szkoda, że mało kto to dostrzega

aha i rozumiem, ze Ty jestes jednym z tych "dobrych chlopaków", których to ja niby szkaluje dobre imie, a sam zaczynasz swój post takim "inteligentnym" zwrotem, który obraża drugą osobę, ale tak żeby się nie można było do Ciebie przyczepić. Dałeś właśnie idealny przykład dyskusji, która moim zdaniem rozwala Forum. Zaczynasz się irytować, unosić honorem i obrażać drugą osobę. Nie tędy droga. Trzeba na siłę coś wytykać, naprawdę uważasz, że zrobiłem coś tak strasznego, że normalnie takie głupoty wypisuje, że trzeba mieć przejebanie dużą głowę, żeby zrozumieć te moje bzdury, które paplam. Wytłumacz mi dokąd zmierzasz w swojej dyskusji :)

Szkoda, że nie umiesz normlanie przedstawić swojego punktu widzenia bez spinki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Borys

nie unoszę się honorem, po prostu od x lat powielasz te sam bzdury, beGM chciałeś nawet zamknąć, bo "ktoś" Ci coś naopowiadał, obecnie nie mam na forum z nikim żadnej kosy raczej, czasem coś tam napisze w emocjach, choć zawsze szczerze po prostu, można mnie za to nie lubić, ale ja nie robię tego by sobie poprawić humor, ale dlatego, że taki po prostu już jestem, a los forum zawsze leży mi na sercu, niedługo cyknie mi dekada gdy mam tu konto, to spore wyżeczenie, mógłbym ten czas sporzytkować na milion innych sposobów przecież

7 minut temu, fluber napisał:

Ale co konkretnie? :)

napisałem to wyżej, maszeruj albo giń ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie, że o taką głupotę rozpętała się tak mocna dyskusja. Ja nie uważam się za członka jakiejkolwiek grupy, raczej utrzymuje dobry kontakt ze wszystkimi, mimo że też często wymiany zdań z wieloma userami mogą wyglądać na kłótnie. Jeśli już to bardziej wbijam szpilę forumowych autorytetom jak Chytruz i BMF, ale też przeważnie w granicach koleżeńskiej złośliwości. Po prostu lubię zwalczać niektóre forumowe schematy, stąd czasem uchodzę za lovera Melo, DeRozana czy ostatnio nawet Drummonda.

A początki każdy user ma ciężki. Jak ja zaczynałem na forum sześć lat temu, to też Kubbas i Przem mnie ostro przeczołgali kpiąc z 90% moich opinii, część z Nich lądowała w łapu-capu, a niektórzy nawet myśleli, że jestem troll kontem Rappara. eF był moim zdaniem irytujący w sposobie w jaki przedstawiał swoje zdanie, wielu osobom to przeszkadzało i zwracano mu uwagę, coś jak Ignazz i jego miłość do spacji i interpunkcji. Nie spodziewałem się jednak, że słowo tłuk tak go ubodzi. Dziwi mnie, że eF z tego powodu opuścił forum, a tu trwa tak gorąca dyskusja na temat upadku forum. Wydaje mi się, że chociaż poziom dyskusji na przestrzeni lat mocno spadł, to ja nie widzę jakiś podziałów i wielkich forumowych kłótni, a raczej dość sielankową atmosferę.

A takiej odpowiedzi eFa to szczerze powiedziawszy spodziewałem się prędzej czy później po tym swoim śmieszno-gorzkim komentarzu, także luzik z mojej strony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dwóch stron rozmawiamy o poziomie forum, aby go podnieść, aby było lepiej, przyjemniej, a tu wyskakuje ktoś z takimi tekstami. No ręce opadają.

Forum jest podzielone na podgrupy i neutralnych kibiców, którzy od czasu do czasu napiszą swoje reakcje na obecną sytuację w NBA. Ale wiele wiele wiele tematów to wymiana zdań jednych i tych samych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłeś to zbyt do siebie i niepotrzebnie na mnie naskoczyłeś, ale wyszedł dobry przykład, bo właśnie takie "emocjonalne posty" prowadzą do kolejnych prztyczków, a mało kto potrafi zachować dystans. A tłumaczenie, że ktoś taki jest prowadzi donikąd, bo każdy jakiś jest, ale właśnie sens jest w tym, żeby dyskusja była na wysokim poziomie kultury osobistej. Bes słownych wycieczek, ala gadasz takie bzdury, że to głowa mała" i to za co? Za napisanie mojej obiektywnej opinii, która jest wynikiem wieloletniej obserwacji, wielu różnych PMow, które pisza ludzie z żalami, roznych zgłoszen, ktore widza tylko moderatorzy i Ja... 

 

 Bo trochę mi ręce opadają :) 

 

P.S. żeby coś powielać od paru lat, trzeba to robić systematycznie co jakiś czas. Natomiast akcja z beGM miała miejsce kilka lat temu i nie na moje zawołanie, tylko po wielu PMach, ktore dostawałem od osób, rozpocząłem wtedy dyskusję chcąc dowiedzieć się co o tym sądzą inni, a nie żeby kogoś uraźić. Od tamtej pory ani razu nigdzie nic o beGM nie pisałęm, aż do teraz, gdzie poprostu przywołałem grupę osób od beGM  wraz z innymi grupami jak fani lakers, czy tzw. towarzystwo wzajemnej adoracji, a Ty nagle robisz z tego jakiś problem, emocjonujesz się i próbujesz mi wmówić, że ja niby od lat powielam jakieś nieprawdziwe informację o ludziach z beGM.

Jest to totalnie wyssane z palca, sam założyłem ten dział dla osób, żeby wspierać Ich zabawę i nie mam z tym najmniejszych problemów. "Problemy" mają niektórzy ludzie, którym przeszkadzały sprzeczki przenoszone z działu beGM na reszte forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borys. Tu chyba raczej chodziło o kwestie tych naszych zjazdów które rzeczywiście są już bez gier w kosza czy konkursów za trzy. Spotkania są świetne i bez podziałów choć na ostatni się nie wyrobiłem to wiem ze był świetny. BeGM ma się także lepiej od czasu gdy był zarzut ze na stronach głównych każdy chciał przemycić zakazane treści pod grę co szybko przestało być problemem. 

Napisałeś coś trochę mieszając po prostu i o tym pisał Smoku. 

Uczestnicy Złotów nie są jakoś pogrupowani choć oczywiście jest w dobrym tonie porozmawiać o wymianach w beGM jeżeli jest okazja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Borys napisał:

P.S. żeby coś powielać od paru lat, trzeba to robić systematycznie co jakiś czas. Natomiast akcja z beGM miała miejsce kilka lat temu i nie na moje zawołanie, tylko po wielu PMach, ktore dostawałem od osób, rozpocząłem wtedy dyskusję chcąc dowiedzieć się co o tym sądzą inni, a nie żeby kogoś uraźić. Od tamtej pory ani razu nigdzie nic o beGM nie pisałęm, aż do teraz, gdzie poprostu przywołałem grupę osób od beGM  wraz z innymi grupami jak fani lakers, czy tzw. towarzystwo wzajemnej adoracji, a Ty nagle robisz z tego jakiś problem, emocjonujesz się i próbujesz mi wmówić, że ja niby od lat powielam jakieś nieprawdziwe informację o ludziach z beGM.

Jest to totalnie wyssane z palca, sam założyłem ten dział dla osób, żeby wspierać Ich zabawę i nie mam z tym najmniejszych problemów. "Problemy" mają niektórzy ludzie, którym przeszkadzały sprzeczki przenoszone z działu beGM na reszte forum.

a o co chodzilo z tym beGM bo nie jestem w temacie?

anyway @LeweBiodroSmoka spiales sie o to ze Borys napisal o zlotach ze kiedys byly wieksze i wieksza czesci forum na nich byla z podejsciem typu "moje zloty sa lepsze niz twoje"

i chyba wlasnie to jest taki przyklad typowego unoszenia sie w dyskusjach ktore prowadzi do sytuacji jak ta z @eF.

@eF. nie rob lipy, nie usuwaj konta tylko dyskutuj dalej, ludzi ktorzy ogladaja, interesuja sie i maja jakas wiedze malo, a nie zanosi sie zebysmy mieli jakis nowy narybek tutaj

takze nie raz cie wyjasnialem w dyskusjach, przynajmniej sie staralem, ale zawsze jestes mile widziany razem ze swoimi postami

Edytowane przez Kubbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

A samo beGM nie jest kasta zamknięta bo po pierwsze trwa rekrutacja nowych GM !!! Plus często gęsto mamy spięcia między sobą zamiast iść w ogień za innego GM. 

I to jest cała sól tej gry. Ja tam na forum jestem dlatego, że nie jestem tu jedyna osobą regularnie oglądająca Denver, więc jest z kim opinie o tej drużynie powymieniac + dla tej gry, która czasem wkurwia, ale generalnie jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

I to jest cała sól tej gry. Ja tam na forum jestem dlatego, że nie jestem tu jedyna osobą regularnie oglądająca Denver, więc jest z kim opinie o tej drużynie powymieniac + dla tej gry, która czasem wkurwia, ale generalnie jest spoko.

A przypomniałeś mi coś co zalega. 
@julekstep @Lucas @LeweBiodroSmoka

szczere gratulacje za Joka. Koszykarsko to dla mnie ogromne wzruszenie jego slowmo gra i po 2014 mało co mnie tak poruszyło. GRATULACJE. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MarcusCamby

Ale po co go nazwałeś tym tłukiem? Rozumiem, można kogoś nie lubić, z kimś się nie zgadzać, ale po co kogoś obrażać. Lepiej po prostu odpuścić. 

Druga kwestia. Nie rozumiem osób, które lajkowały czy śmieszkowały po tym wpisie Marcusa. Co takiego fajnego czy śmiesznego było w tym wpisie, że pozytywnie poruszył aż tyle osób? I tu dochodzi kolejna kwestia. Wpis pochodził od lubianego, szanowanego usera a uderzał w usera o kiepskiej reputacji. Gdyby była odwrotność sytuacji i to @eF. zacząłby obrażać innego usera to dostałby 10x downvote i tyle. Oczywiście nie mam zamiaru go bronić, bo się chłopak trochę zagotował, ale ta cała sytuacja pokazuje pewną patologię, która istnieje na tym forum. Nie lepiej zamiast atakować, obrażać to po prostu, jeśli kogoś nie trawimy, czy się z nim nie zgadzamy, zlać temat i odpuścić? I po co jeszcze dodawać oliwy do ognia jakimiś lajkami w takich sytuacjach? 

Marcus, żeby nie było, że ja teraz Ciebie atakuje, bo absolutnie nie mam takich intencji. Szanuję Ciebie i każdego innego usera (oczywiście dopóki ktoś by mocno personalnie we mnie nie uderzył). Co rozumiem pod słowem szanuje? Nie mam problemu wymienić zdania z każdą obecną tu osobą, jeśli nawet z kimś się nie zgadzam, bez względu na to co działo się w przeszłości, czy kogoś nie trawię za ilość wcześniejszych głupich wpisów itp. Staram się w miarę kulturalnie wyrazić swój punkt widzenia i nie atakować, nie obrażać innych, bo po co. Btw, nie mam również nikogo na ignorze :)

Oczywiście, czasem się zdarzy, że zażartuję, wbiję lekką szpileczkę (jak ostatnio w @BMF po tym jak Zion dostał 1 głos na najlepszego rookasa), ale wszystko raczej w żartobliwym tonie i absolutnie nie mam zamiaru nikogo urazić, a jeśli kiedyś to zrobiłem i nie pamiętam to przepraszam. 

Jestem na forum niespełna rok, więc nie mam wielkiego doświadczenia w kwestii oceny jak forumowa społeczność działa, zmienia się przez lata, ale na pewno szkoda, że ostatnimi czasy coraz więcej osób zdecydowanie rzadziej tu zagląda albo definitywnie decyduje się odejść, bo jednak im więcej opinii, tym ciekawsze dyskusje. 

Pozdro ;)

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, ignazz napisał:

Borys sugerował ze my jakaś kasta zamknięta jesteśmy wiec ironicznie trochę odciąłem plewy ( nie grające ) od ziarna ( GM ). A na serio to chcesz spróbować sił? Lakers nie dostaniesz ale jest klub dostępny z również świetnego miasta. 

nie, po prostu chcialem sie dowiedziec o co dokladnie chodzilo? dlaczego chcial usunac ten dzial? czy w ogole chcial? po prostu nie wiem o co chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BMF napisał:

Te odejścia to jakiś dziwny instynkt stadny, na zasadzie ,,kilka osób publicznie pisało w przeszłości, że nie wie co tutaj robi, forum takie złe'' -> ,,Kucio protagonista narodu'' -> ,,idą za nim tłumy, bo fajnie sobie napisać 'gardzę tym forum, elo, Borys, usuwaj konto''', nie dorabiałbym do tego jakiejś ideologii userów e-nba żyjących w wiecznym stresie przez sekciarzy-lajkowiczów-downovote'owców. eF. załóży sobie za jakiś czas konto The Flu i dalej będzie nas raczyć swoją twórczością. 

Są pewnie lepsze sposoby uprawiania dyskusji niż wyzywanie od tłuków, ale wczoraj poleciała sekwencja: gadamy o nagrodach za regular -> wbija eF, w pełnym eF. mode, ubrany cały na biało, i wrzuca: haha, jaki Siakam, dał dupy w playoffach, Lowry luźno lepszy. Za to go kocha(liś)my. 

 

no z tym sie zgodze w pelni

od poczatku mowilem ze to usuwanie konta jest bardzo zabawne, na zasadzie mamo zabierz mi konsole bo za duzo na niej gram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, ignazz napisał:

Szokujące ze nerwy puściły w temacie all NBA  

Atak tak osobisty i spersonalizowany w stronę uznanego tutaj usera (uznanie jest i tak mało istotne w tym kontekście bo moim zdaniem nie masz prawa do ataku w takim stylu na no-name’a anonimowo w internecie a co dopiero tutaj gdzie jesteśmy grupa zapaleńców nba i tworzymy niewielka społeczność) jest jednym z najgorszych wpisów jakie tu czytałem. Były różne podśmiechooojki z kwestii szczególnie okolopolitycznych Wyksztalcenia zarobków imion ;) jazdy tramwajami czy fotkami na siłowni ale twój poziom przebija wszystko i serio się zastanawiam co tu wnosiłes merytorycznie  w czasie twojej obecności. A w imię czego ten atak? Zrozumienia ze liczą się PO i tytuły gdy głosujący oddają głosy po RS na RS? Coś mocno nie halo. 

Miałem już nic nie pisać, ale to co przeczytałem spowodowało, że Cię wyjaśnię, bo jesteś TOP'em podwójnych standardów. Tu piszesz - to szanowany user, czyli rozumiem, że ten SZANOWANY user może mi ubliżyć w jakikolwiek sposób i to jest tolerowane, a jako, że ja jestem tym nie szanowanym to c*** we mnie? Ziomuś, Ty jesteś typem w stylu "8K vs plebs", a mi się zdarzało zgarniać lepszy hajs, i co? Nie muszę się tym chwalić na forum. Sugerujesz tutaj coś w stylu szanowani kontra źli, bo chcesz tu uchodzić za tego pucowatego ziomeczka, który się zirytuje, bo ktoś się wkurwił? Mnie wkurwia, że jakiś nołnejm tak do mnie pisze i mnie obraża, bo w realu by tego nie zrobił. Do meritum - wiesz co Cię wyjaśnia? Temat Bucks - Heat, gdzie rzuciłeś się na mnie, bo inny SZANOWANY user się do mnie spruł. Zaatakowałeś mnie, a kiedy zacni userzy napisali, że to jest żenujące... to usunąłeś swoje wpisy. I tyle. (na mojej starej dzielnicy nie przetrwałbyś dnia, bo jesteś frajer) 

@january 😂😂😂😂

to jest TOP topów, k****, ten człowiek to MEM

EDIT- i żeby nie było, nie jestem dumny, że tak ostro potraktowałem pana Camby... we mnie to siedziało już trochę czasu, a on po prostu mnie sprowokował do tak mocnej reakcji. Nie czuję dumy, ale nie jestem w stanie patrzeć na podwójne standardy, które na tym forum są tolerowane od dawna, bo uważam, że coś tam dla tego forum też zrobiłem... a przecież chodzi nam o koszykówkę, ehh. Wkurwiłem się za mocno i za to sorry, ale moje stanowisko jest proste - wolałbym tu nie mieć konta. Dzięki. :) 

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.