Skocz do zawartości

TENIS


mac

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Jestem pewny, że w ciągu najbliższych dni otrzymam pozytywny wynik testu na COVID-19. Jestem pewny. Mogę postawić ci obiad, jeśli tak się nie stanie w ciągu trzech dni (...). Nie mogę uwierzyć, że nikt nie jest testowany — powiedział do sędziego Bernard Tomic

Fajne te Australian Open, bez kitu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pablo81 napisał:

Djokovic może spowodować bezpośrednio lub posrednio, że tych lòżek zajętych będzie więcej.

A ludzie zaszczepieni już nie? Mają jakiś specjalny kombinezon do którego nie dostają się wirusy?

52 minuty temu, Sebastian napisał:

nie roznosisz choroby i nie jesteś zagrożeniem

🤣🤣🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, dannygd napisał:

A ludzie zaszczepieni już nie? Mają jakiś specjalny kombinezon do którego nie dostają się wirusy?

No jak myślisz, mają?

 

Ryzyko transmisji po zaszczepieniu jest mniejsze. Chodzi o całokształt jego zachowania w tej sytuacji i bezczelne kłamanie czym może zwiększyć ryzyko zarażenia innych. 

Poza tym w cytowanym przez Ciebie fragmencie porównywalem otyłość z Covid, a nie zaszczepionych i niezaszczepionych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał:

No jak myślisz, mają?

 

Ryzyko transmisji po zaszczepieniu jest mniejsze. Chodzi o całokształt jego zachowania w tej sytuacji i bezczelne kłamanie czym może zwiększyć ryzyko zarażenia innych. 

Poza tym w cytowanym przez Ciebie fragmencie porównywalem otyłość z Covid, a nie zaszczepionych i niezaszczepionych.

Jest mniejsze ale o ile ? I jak bardzo liczy się czas ekspozycji ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sebastian napisał:

Jest mniejsze ale o ile ? I jak bardzo liczy się czas ekspozycji ? 

A nie wiem, nie bardzo mnie to interesowało tak dokładnie :)Znalazłem na medonet (dość wiarygodne źródło, przekonałem się wczesniej kilka razy) artykuł bazujący na badaniach ludzi z Oxfordu. Może tam coś będzie.

https://www.medonet.pl/koronawirus/to-musisz-wiedziec,covid-19--na-ile-szczepieni-moga-zarazac--wyniki-duzego-badania,artykul,76296594.html

 

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Cardi napisał:

Wstanę sobie na Igę, o 3 start, godzinka z hakiem i będzie gitara. Jeszcze się zdrzemnę przed robotą.

image.png.d09d113b66db75386c296768219a4b5c.png

No... Brawo :) Emocje były.

Najgorszy mecz jaki w życiu oglądałem łącznie chyba 110 niewymuszonych

Świątek ma więcej szczęścia niż rozumu, w ogóle strasznie nerwowa się zrobiła robi jeden błąd na 3 gemy już krzyczy ma pretensje do całego świata 

Kompletne przeciwieństwo tego co prezentowała na początku gry na najwyższym poziomie 

Strasznie wkurwiająca się zrobiła 

A ścieżkę do finału ma usłana różami, ciężko o łatwiejsze rozstawienie plus sama gra po prostu słabo ale przeciwniczki są słabsze 

TsiTsi dzisiaj bardzo ładnie i szybko odprawił Sinnera

A Nadal wczoraj jakie serce to brak słów choć Shapo z ledwo chodzącym Nadalem to sam się pokonywał 

Kolejny straszny headcase w męskim tenisie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Kubbas napisał:

Najgorszy mecz jaki w życiu oglądałem łącznie chyba 110 niewymuszonych

Świątek ma więcej szczęścia niż rozumu, w ogóle strasznie nerwowa się zrobiła robi jeden błąd na 3 gemy już krzyczy ma pretensje do całego świata 

Kompletne przeciwieństwo tego co prezentowała na początku gry na najwyższym poziomie 

Strasznie wkurwiająca się zrobiła 

A ścieżkę do finału ma usłana różami, ciężko o łatwiejsze rozstawienie plus sama gra po prostu słabo ale przeciwniczki są słabsze 

Wstałem, oglądałem, trzymałem kciuki.

Polecam, bez analizowania jest przyjemniej :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Cardi napisał:

Wstałem, oglądałem, trzymałem kciuki.

Polecam, bez analizowania jest przyjemniej :) 

Ciezko nie analizować jak gra jest tak słaba nawet kibice prawie w ogóle nie reagowali

Za to odrabiam sobie tym co gra Felix z ruskiem poezja piękny mecz specjalnie nie idę spać w końcu jakiś młody z głową na karku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Kubbas napisał:

Najgorszy mecz jaki w życiu oglądałem łącznie chyba 110 niewymuszonych

Świątek ma więcej szczęścia niż rozumu, w ogóle strasznie nerwowa się zrobiła robi jeden błąd na 3 gemy już krzyczy ma pretensje do całego świata 

Kompletne przeciwieństwo tego co prezentowała na początku gry na najwyższym poziomie 

Strasznie wkurwiająca się zrobiła 

A ścieżkę do finału ma usłana różami, ciężko o łatwiejsze rozstawienie plus sama gra po prostu słabo ale przeciwniczki są słabsze 

TsiTsi dzisiaj bardzo ładnie i szybko odprawił Sinnera

A Nadal wczoraj jakie serce to brak słów choć Shapo z ledwo chodzącym Nadalem to sam się pokonywał 

Kolejny straszny headcase w męskim tenisie

to akurat prawda, strasznie ciezko sie oglada osobe ktora sprawia wrazenie, ze tenis ja tak strasznie meczy. w pierwszym secie to chyba trafiala pierwszy serwis 1 na 8. mnie meczylo jej meczenie i zgasilem po pierwszym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.