Skocz do zawartości

TENIS


mac

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, P_M napisał:

W prawie każdym technicznym? 

Forehand, backhand, serwis, wolej, półwolej. Djoko jest blisko w dropszotach i możliwe że najlepszy jeśli chodzi o return. 

Federer i lepszy backhand od Djokovicia to serio totalny lol pokazujacy jak z góry jesteś w temacie uprzedzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Reikai napisał:

Zverev wygląda solidnie w c*** na tych igrzyskach, śmierdzi upsetem ( oby, bo Djoko za bardzo niszczy).

nieźle przewidziałeś, szacuneczek.

Szkoda, że na io nie ma 3setów.

Novak imo sam sobie winny, bo pokpił sprawę po przełamaniu w 2 secie, a potem Zverew zaczął grać kosmos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większej ilości wypuszczonych wielkich szlemów gdy już miał wygrane mecze nie ma nikt inny niż Federer. Kilka gemów i miałby 4-5 więcej. Oczywiście przy jednoczsnych minusach u Nadal i Djokovica. I wtedy nawet by nikt nie zaczynaj rozmowy o GOAT bo była by bezcelowa. 

 

Największy burak z czołówki przegrał, pięknie. Niech teraz stopi US Open. 

Edytowane przez Angrilu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mac napisał:

Novak imo sam sobie winny, bo pokpił sprawę po przełamaniu w 2 secie, a potem Zverew zaczął grać kosmos

A kosmos zaczął grać akurat wtedy jak komentator TVP powiedział, że to "ten moment, w którym Djokovic postanowił, że czas odjechać"- świetny tajming😃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Tyrion napisał:

A kosmos zaczął grać akurat wtedy jak komentator TVP powiedział, że to "ten moment, w którym Djokovic postanowił, że czas odjechać"- świetny tajming😃

no ja tak w sumie ich nie słuchałem i liczyłem że ktoś na forum się pojawi co do dyskusji.

Teraz też komenatarz, że może to dlatego że grał dla Serbii a nie dla siebie dla pieniędzy.

Jak mnie denerwuje jak Ci dziennikarze na siłę muszą szukać jakiś implikacji.

Ale kurde, lekki szok jednak, bo tak jak pisałem 10-1 z Djokiem, to miazga.

Ten serwis to też tak.

4 minuty temu, Angrilu napisał:

Większej ilości wypuszczonych wielkich szlemów gdy już miał wygrane mecze nie ma nikt inny niż Federer. Kilka gemów i miałby 4-5 więcej. Oczywiście przy jednoczsnych minusach u Nadal i Djokovica.

Ja dwa takie kojarze i oba z Djokiem, ale też właśnie Novak zagrał świetnie bronią te matchbole, to tak jakbyś pisał w nba, że należy odjąć tytuły bo jakiś fart się przytrafił.

4 minuty temu, Angrilu napisał:

Największy burak z czołówki przegrał, pięknie. Niech teraz stopi US Open. 

Nigdy nie rozumiem tego podziału big3 na buraków i nie. Ostatnio ktoś na wimbledonie nawet spytał Novaka jak się czuje jako ten bad guy ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Sebastian napisał:

Skłamałbym bardzo gdybym powiedział, że się nie cieszę :) Ale moja żona trochę mniej :)

większość fanów tenisa (bo większość to jednak fani Rogera a potem Rafy) świętuje, zaraz sprawdzę reddit/tennis.

Pamiętam reakcje po dyskwalifikacji Djokovicia na US OPEN, świętowali tak jakby ktoś z ich ulubieńców wygrał tytuł :D

wow, a jednak nie, reddit jest full woke, a ten Zwerev miał jakieś zarzuty molestowania czy coś i już ma łatkę tego złego.

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mac napisał:

większość fanów tenisa (bo większość to jednak fani Rogera a potem Rafy) świętuje, zaraz sprawdzę reddit/tennis.

Pamiętam reakcje po dyskwalifikacji Djokovicia na US OPEN, świętowali tak jakby ktoś z ich ulubieńców wygrał tytuł :D

Ja nie świętuję, ale nie ukrywam, że Djoko zwyczajnie wkurza swoimi zachowaniami. Oczywiście ja je rozumiem, on chce wygrywać za wszelką cenę ale jednak reakcje  po wygranych miewa dziwne :)

A co do US Open i dyskwalifikacji - uważałem całe zdarzenie za przesadę i sądzę do dziś, że dyskwalifikacja - mimo, że przepisowa - był kuriozalna. Piłka nie leciała mocno a sędzina dodała dużo od siebie, nie wiedzieć czemu w sumie. To było żenujące. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Reikai napisał:

O co chodzi z tym hejtem na Djoko, że ma dziwne reakcje po wygranych? Ludzie go hejtują za pasję do sportu, czy nie wiem, zrobil/powiedział cos głupiego?

I to i to :) Darcie ryja, rozrywanie koszulek, dziwne wypowiedzi. No i do tego ojciec który ma wyraźne problemy z istnieniem Rogera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mac napisał:

Federer i lepszy backhand od Djokovicia to serio totalny lol pokazujacy jak z góry jesteś w temacie uprzedzony.

a jakiś argument? Bo ja Novaka lubię, po prostu technicznie jest słabszym zawodnikiem, to że ma najmocniejszą psychę w tourze to inna kwestia i niejednokrotnie tym wyrywał Szlem, czego Fed np nie potrafił zrobić wielokrotnie. Nie wspomnę o tym, że zarówno Novak jak i Nadal potrafili wejść do głowy Fedowi, zwłaszcza kiedy ten bujał się z mniejszą rakietą i nie chciał się przestawić.

Godzinę temu, Angrilu napisał:

Większej ilości wypuszczonych wielkich szlemów gdy już miał wygrane mecze nie ma nikt inny niż Federer. Kilka gemów i miałby 4-5 więcej. Oczywiście przy jednoczsnych minusach u Nadal i Djokovica. I wtedy nawet by nikt nie zaczynaj rozmowy o GOAT bo była by bezcelowa. 

+1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Federer pod względem czysto tenisowego rzemiosła to praktycznie niedościgniony ideał i to nawet dla Nadala i Djoko, przy czym raczej nikt nie postawi jego pros kariery ponad tymi, które mieli, mają, dwaj wspomniani, bo na to składa się znacznie więcej składników. A co do dyskusji o wyższości tego nad tamtym to faktycznie ma mały sens, i co z tego skoro na wszystkich forach o tematyce sportowej to jest gro dyskusji. 

PS czy to takie smutne, że dominacja tego tercetu sie kończy? Chociaż rywalizacja ogólnie będzie ciekawsza  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, elwariato napisał:

czy to takie smutne, że dominacja tego tercetu sie kończy? Chociaż rywalizacja ogólnie będzie ciekawsza 

Bardzo smutne, że kończy się w ten sposób. Królowie umierają ze starości, nikt ich nie pobił w polu.. Nowi są słabsi tylko młodsi. To jest jak piętno, zawsze patrząc na przyszłe suckesy Tsitsipasa czy Zwereva będę miał z tyłu głowy to, że poprzednicy orali nimi pole. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Sebastian napisał:

Bardzo smutne, że kończy się w ten sposób. Królowie umierają ze starości, nikt ich nie pobił w polu.. Nowi są słabsi tylko młodsi. To jest jak piętno, zawsze patrząc na przyszłe suckesy Tsitsipasa czy Zwereva będę miał z tyłu głowy to, że poprzednicy orali nimi pole. 

No ze zwieriewem czy innym thiemem to fakt, to tacy pseudo następcy ale cicipas to juz legit grajek i kto wie jak sie jeszcze rozwinie i czy w tym swoim prime nie reprezentowalby podobnego poziomu nawet do takiego djoko, a nawet jesli nie bedzie tak dobry to chociaz nie będzie specjalnie odbiegał tym kunsztem od tych wielkich mistrzów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.07.2021 o 09:22, P_M napisał:

W prawie każdym technicznym? 

Forehand, backhand, serwis, wolej, półwolej. Djoko jest blisko w dropszotach i możliwe że najlepszy jeśli chodzi o return. 

Federer jest jedynie bardziej widowiskowy i dlatego duzo ludzi interesujacych sie tenisem uwaza tak jak ty

cos jakby porownac gre w ataku T Maca i Lebrona, finezja kontra skutecznosc

4 godziny temu, marzec napisał:

Swoją droga że Djoko będzie miał dwa półfinały na tym turnieju i w pierwszym wygra pierwszego 6:1 a potem wróci do domu bez medalu to by k**** chyba nikt nigdy nie wymyślił 😁

niby teraz mowi ze mial bark rozpierdolony

ogolnie gosc szedl jak maszyna, ciezko uwierzyc ze bedac tak blisko celu sie zesral, bo inaczej tego nie mozna nazwac moze mowic o barkach czymkolwiek co chce ale bark nie przeszkadza nagle przy secie do przodu i przelamaniu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.