Skocz do zawartości

TENIS


mac

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, P_M napisał:

Będzie zabawnie jak Djokowi trzeba będzie dać gwiazdkę do jego 20 szlemów, bo mogło być więcej z racji tego ewentualnego bana w Australii.

Djoker młodszy się nie staje, a w kontekscie GOAT - i walki Big 3, te dodatkowe szlemy by mu pomogły ;)

Nie trzeba będzie, bo można to spokojnie potraktować jako kontuzję - głowy :) Spokojnie przecież mógł się zaszczepić. Swoją drogą jak on załatwiał to, że grał w zeszłym roku w różnych turniejach na świecie bez przechodzenia kwarantanny nie będąc zaszczepionym to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Deltuś napisał:

Prymitywna jest ta nagonka. Podobnie było w latach 50-tych i wczrsniej gdy ludziom obrzydzano Eisenhowera czy Tito za pomocą karykatur. 

O Tusku to nie w tym temacie

5 minut temu, Deltuś napisał:

Ty jako człowiek który na demonstracjach KOD :) śpiewał "wolności oddać nie umiem.." powinien "

Masz urojenia, to pewne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Deltuś napisał:

Ty jako człowiek który na demonstracjach KOD :) śpiewał "wolności oddać nie umiem.." powinien "jechać" po rasistowskiej Australii jak po burej suce. Tymczasem jest na odwrót. 

Wolność kończy się tam gdzie zaczyna się czyjaś inna wolność. 

Wolność nie oznacza, że możesz się wbić do czyjegoś domu i nasrać na dywan, jeżeli gospodarz sobie tego nie życzy. 

Wolność oznacza, że możesz, w ramach swoich praw, ograniczyć czyjąś "wolność".

Nie myl wolności z anarchią. Każdy kraj powinien mieć wolność samostanowienia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dla odmiany o tenisie - Iga wylosowała rewelacyjnie. Bardzo mocno na nią liczę, bo to mój ulubiony turniej jeśli chodzi o GS. Żeby się znowu nie spaliła mentalnie, bo tylko to ją obecnie dzieli od topu topu kobiecego tenisa (który tak swoją drogą zmienia się co dwa lata, taki urok WTA...). Tylko i aż. Widziałem jej ostatni mecz z Azarenką, to naprawdę nie trzeba było wiele żeby wytrącić Polkę z rytmu. 

Hubert za to trochę mniej szczęśliwie. Najpierw dosyć nieprzewidywalny Karatsev, potem w 4R Nadal i tylko gorzej (Zverev, Djoko, Medvedev). 

Serb-foliarz ma za to autostradę do półfinału. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Deltuś napisał:

A nie mogłeś napisać po prostu Djokovic? Po kiego ch*** te łatki? 

Nie chciałem robić powtórzenia, a musiałem jakoś odróżnić Novaka od innych Serbów grających w turnieju. 

Zresztą... Djoko to foliarz, a ignorancja (dodatkowo tak niebezpieczna w skutkach) jest jedną z tych rzeczy, które będę piętnował do końca życia. 

I nie tylko ja tak myślę, bo rząd Australii cofnął mu wizę i to chyba na tyle jeśli chodzi o obronę tytułu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Deltuś napisał:

2022 w Australii. Zdrowy człowiek zagraża bezpieczeństwu państwa. All the best :)

 

Przepis sam w sobie uważam za bezsensowny, ale brawa dla rządu Australijskiego konsekwentne egzekwowanie tego przepisu, a nie uginanie się przed kimś znanym.  A i Novak też sam sobie winny swoimi bezsensownymi tłumaczeniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, The Game 85 napisał:

Przepis sam w sobie uważam za bezsensowny, ale brawa dla rządu Australijskiego konsekwentne egzekwowanie tego przepisu, a nie uginanie się przed kimś znanym.  A i Novak też sam sobie winny swoimi bezsensownymi tłumaczeniami.

dura lex, sed lex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Roger napisał:

Gość ważący 150 kg nazywa całkowicie zdrowego sportowca zagrożeniem dla zdrowia publicznego. Debil i tyle.

 

Zawodowy tenisista eksploruje swój organizm dość konkretnie. Pewnie gdyby leczył się na NFZ to jego wizyty u specjalistów (ortopedzi itp.) byłyby bardziej kosztowne niż tabletki na cholesterol i nadciśnienie grubego Pana z BBC.

Poza tym otyłość prezentera nie jest zagrożeniem dla zdrowia publicznego, bo w jaki sposób mogłaby być?

Całkowicie zdrowy? Serb deklarował już, że jest ozdrowiencem, gdy podczas rzekomej kwarantanny wrzucał do social mediów zdjęcia ze Świat w Belgradzie. Jest po prostu kłamcą, który fabrykuje fakty, co może być już niebezpieczne. A gruby co może zrobić? Przygnieść kogoś, stanąć mu na stopę?

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.