Skocz do zawartości

Denver Nuggets 2019/2020


Lucas

Nuggets skończą sezon na:  

70 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Nuggets skończą sezon na:

    • Mistrzostwo
      3
    • Finały NBA
      4
    • Finały Konferencji
      17
    • 2 runda
      27
    • 1 runda
      17
    • Brak Playoffs
      2


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, dannygd napisał:

No to jest poniekąd element kiepskiej głowy i decision making...

bo Ty widzisz tylko to, a zapominasz, ze bez tego jego szaleństwa nie byłoby nawet drugiej rundy pewnie

Murray jest w słabszej formie, jako 22latek rzucony na konia musi się z tym liczyć i sobie z tym poradzić, a dla mnie liczy się, ze potrafi być na plusie nawet przy mocnym slumpie, póki co w ogóle sie tym nie przejmuje, gostek wchodził do tej ligi na 0/23 

jak dla mnie ma czas i kredyt zaufania, a swoje już udowodnił

ps. pisząc o słabej głowie kolejny raz pokazujesz jak mało wiesz o nim

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem entuzjazmu co do Murraya overall, ale on rok temu rzucał do połowy sezonu na 33%, a potem w drugiej części miał 40%, to że 22-letni gość na rookie dealu jest jeszcze nierówny i czasem wpadnie w czarną dziurę, nie jest jakąś sensacją.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kostka Jamala, oby nie na długo

PJ fuckin Dozier rzuca 9 punktów z rzędu dla Nuggets gdy Hornets robili nam run i są to jego pierwsze punkty w lidze ever

ok

ostatecznie 12pkt 5/6 i 4 rebs

tak kontuzjowany Murray fetował występ PJa z szatni

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lucas napisał:

Wiesz w Denver tylko dwoch nominalnych starterów grało :) 

bez trzech, Jamal, Harris i Sap

e: a źle przeczytałem :D

Jamal podobno wypada na dłużej to może oznaczać brak wymian

3 godziny temu, Eld napisał:

Co Wy macie z tymi ogórkami? Jakieś dziwne wtopy z Wizzards czy innymi potęgami a dzisiaj prawie oklep o teamu z G-Legaue.

a to jakiś ewenement przegrać z Wizards?

zdarza się, ważne, ze mamy póki co topowy bilans z ekipami over .500

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

a to jakiś ewenement przegrać z Wizards?

zdarza się, ważne, ze mamy póki co topowy bilans z ekipami over .500

Z Wizzards to może akurat nie bo oni przypominają grupę gimbo po dopalaczach, no ale więcej tego było. Cavs, NOP, Hawks...

Over .500 lepsze mają Bucks. Niewiele but still. Natomiast coś często się Denver lubi się nadstawiić below .500. W sumie nie licząc Grizzles, Nets ( wiadomo, że te dwa teamy nie poszaleją w PO jak dojdą ) i Houston ( RW0 robi robotę ) to z drużyn będących aktualnie na PO seed przegraliście najwięcej.

Mocni jesteście, fakt, ale takie rozkojarzenia w PO mogą srogo kosztować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.01.2020 o 02:46, LeweBiodroSmoka napisał:

a zapominasz, ze bez tego jego szaleństwa nie byłoby nawet drugiej rundy pewnie

Hahaha nie zapominam, mam tylko odmienne zdanie i uważam, że nikt nie wie co by było bez Murraya ;) 

W dniu 16.01.2020 o 02:46, LeweBiodroSmoka napisał:

dla mnie liczy się, ze potrafi być na plusie nawet przy mocnym slumpie

Bez przesady, ten plus to średnia jego zasługa, bez Jokera i Sapa to Nuggets z Murrayem są gorsi (-4,72) niż bez niego (-3,18). 

W dniu 16.01.2020 o 02:46, LeweBiodroSmoka napisał:

pisząc o słabej głowie kolejny raz pokazujesz jak mało wiesz o nim

Moje zdanie może być dla Ciebie mało istotne, ale o ograniczeniach z tego wynikających potwierdzają eksperci od dawna (przy okazji cytowanego przeze mnie zdania, jest dosyć obszerny artykuł na The Atlhetic - jeśłi sam nie widzisz pewnych elementów po zachowaniu na boisku, to polecam Ci przeczytać zamiast opierać swój "loveryzm" na filmikach reklamowych adidasa ;) 

Murray ma 3 główne problemy:

1. Boi się grać na kontakcie, efektem jest bardzo słaba skuteczność z bliskim obrońcą, czy wręcz unikaniem penetracji podkoszowej.

2. Brakuje mu pewności siebie, czego efektem są złe decyzje - np. nie penetruje kosza jak jest okazja, nie rzuca w pierwsze tempo, obawia sie zagrań pod "faul".

3. Ma tunelowa wizję, przez co jest marnym rozgrywającym i co ogranicza jego opcje w ofensywie, a takie akcje nie należą do rzadkości 

W efekcie broniący go przeciwnicy doskonale wiedzą, że bez pick'n'rolla/screena Jokica efektywność w ataku Jamala jest mizerna i wystarczy przykryć w takich sytuacjach pozostałych zawodników i prawdopodobieństwo, że Murray spudłuje lub straci piłkę jest bardzo duże.

W mojej ocenie za te elementy głównie odpowiada głowa i praca z psychologiem i taktykiem więcej by mu dała niż kolejne tysiąc rzutów na treningu rzutowym. Zresztą to tak jak napisałem, nie jest jakiś odosobniony przypadek - DAR jest tu bardzo podobnym graczem, tylko on nie mając możliwości gry podającym na poziomie Jokica mocno przepracował trening taktyczny/rozegranie w Nets i w tym aspekcie zrobił duży postęp, jednakże tym co go różni od Murraya jest "clutch confidence". Niemniej złe decyzje rzutowe, obawy związane z penetracja i gra na kontakcie to tożsame kłopoty które wynikają z psychiki (i może trochę fizyczności).

BTW. LBS chciałem poprzednią wypowiedzią poruszyć dosyć ważny temat na przykładzie Jamala, ale widzę, że w świecie fanatyzmu/loveryzmu Murrayowo-Pączkowego, chyba nie ma na to miejsca. Szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Daretti napisał:

Mam takie pytanie czy Denver to jakaś ekipa gejfrendly? Bo grałem z nimi dziś w NBA 2K20 i mieli czarne koszulki z kolorami lgbt....WTF?

To nawiązanie do strojów z 80's i w sumie tam nie miało to chyba związku z LGBTXYZ.

Z drugiej strony taki Faried miał dwie mamy, więc kto wie! xD

i tip - w 2020 całe NBA (i ogólnie wszystko co ma związek z większym biznesem na zachodzie lol) jest gay-friendly :) 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.