Skocz do zawartości

Lakers '20


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Po prostu, mam do niektórych słabość, a w OKC ostatnio fajnie się pokazywał jak miałem okazję oglądać czasem i to się dla mnie liczy. Szybki na nogach, dobrze broni obręczy. Co do głowy - nie wypowiadam się. 

McGee ma gadać z Rockets, ale pewnie z nimi podpisze tylko wtedy, gdy poleci gdzieś Capela. Coraz mniej liczę, że zostanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DLO + Beverley to najlepsza opcja jeżeli nie da się Leonarda dobrać. Wtedy pewnie w składzie przy DLO byłby LBJ,AD,DLO,Kuzma,Beverely,Caruso, Horton-Tucker. 

Pewnie resztę składu trzeba vetami uzupełnić jak jakiś JR Smith, Korver, Melo itd.

Melo jak mentalnie ogarnie to grajac z ławki powinien być ok grajac vs drugi 2 drużyny przeciwnej.  

Może z KCP da się jakiś deal zrobić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jendras napisał:

btw. ten Abraham to jednak ściemniacz. Podpierdziela info od innych i manipuluje swoimi starymi tweetami, żeby wykazać, że miał rację.

Faktem jest jednak, że jako pierwszy dał konkretne info co do zainteresowania Lakers Russellem (słowa Windhorsta, który wpierw napomknął, że DLo pasowałby do duetu LBJ-AD traktuje raczej jako analizę, a nie rzucenie konkretnej plotki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dante napisał:

Melo jak mentalnie ogarnie to grajac z ławki powinien być ok grajac vs drugi 2 drużyny przeciwnej.

Yyy. Nie.

JR Smith to leszcz, ale non-factor, przez Melo Lakers przegrają ze trzy mecze w RS zanim ogarną, że to nie ma sensu.

Beverley i Russell to druga najlepsza opcja, ale raczej ciężkie do zrealizowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i ciężkie ale możliwe że da się zrobić, szczególnie że DLO ma więcej dostać z umowy na buty  w LA plus może angaż w Space Jam 2. 

Ja bym wolał w drużynie nie widzieć JR Smitha i Melo, ale sa to niestety dosyć realne za minimum opcje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Geronimo napisał:

Faktem jest jednak, że jako pierwszy dał konkretne info co do zainteresowania Lakers Russellem (słowa Windhorsta, który wpierw napomknął, że DLo pasowałby do duetu LBJ-AD traktuje raczej jako analizę, a nie rzucenie konkretnej plotki).

Wydaje mi się, że Pincus był pierwszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby Kawi miał zostać w toronto, to już by było ogłoszone, w sumie od razu na paradzie padłaby deklaracja. mu chyba po prostu miasto nie leży, wiec liczę, ze wybierze lakers, bo clippers to zart z ich podejściem do zawodników - a dla Leonardo te kwestie maja znaczenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chciałbym Kawhiego, bo raz, trzech graczy z ~top6 ligi w jednym zespole to jednak zła sprawa dla ligi, a dwa, to pierścienie nie poprawiające legacy LeBrona. Nawet z Russellem i Beverleyem tutaj też jest realna szansa na tytuł.

3 minuty temu, lorak napisał:

wiec liczę, ze wybierze lakers

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DLO za rozsądny hajs to mokry sen moj oraz Januarego, ciekawi mnie co z tym Davisem, czy beda szukać centra do niego, bo kiedyś przybakiwal ze lubi grac na 4, z drugiej strony troche nie widze Lebrona i dwoch wysokich na raz, malo miejsca na wjazdy.Pewnie skonczy sie na DLO - 3&D -Lebron - Kuzma - Davis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, january napisał:

Beverley jest ździebko przeceniany. LJ ma 35 lat, potrzebuje legitnego wsparcia z obwodu, a nie uzupełnienia 5ymi opcjami ofensywnymi.

I o to mi cały czas chodzi. Bev nie jest warty tej kasy, gdy roster jest pusty, a środki mocno ograniczone. 

Z niedocenianego stał się przeceniany i przytuli dobry kontrakt w najbliższych dniach. Oby nie w Lakers. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, BMF napisał:

Ja nie chciałbym Kawhiego, bo raz, trzech graczy z ~top6 ligi w jednym zespole to jednak zła sprawa dla ligi, a dwa, to pierścienie nie poprawiające legacy LeBrona. Nawet z Russellem i Beverleyem tutaj też jest realna szansa na tytuł.

 

Po tym jak Durant przeszedł do GSW to szczerze mówiąc mam głęboko w D czy przejście Kawhiego do Lakers to zło dla ligi.

Legacy Lebrona też jest mi obojętne.

Liczy się tylko tytuł dla LAL 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, szczególnie jak jedynym kolesiem w składzie wybranym przez niego byłby typ, którego się w międzyczasie pozbył :)

Cholera, opcje się skurczyły do Leonarda, Russella i Butlera, i w takiej kolejności bym ich chciał. W sumie to Russella na równi z Kawhim, ze względu na mniejszego maxa i jednak wzmocnienie na rozegraniu, bo skrzydła i tak są mocne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zmienił(a) tytuł na Kobe nie żyje
  • Eld podpiął/eła i odpiął/ęła ten temat
  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.