Skocz do zawartości

Dallas Mavericks 2019/2020


iglo13

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będę ukrywać, że ta ekipa to będzie nr 2 (a pewnie od połowy sezonu nr 1) jeżeli chodzi o oglądanie w przyszłym sezonie. 

Luka i Porzingis to dwóch z trzech moich ulubionych grajków w NBA. Do tego Rick C. który ma blueprint na wykorzystanie wysokiego europejczyka, Luka i jego dalszy rozwój w NBA. 

Jaram się w opór! 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie czekałem tak na nowy sezon ,a dodatkowo został tydzień do FA. Dallas nie pamiętam kiedy było w tak dobrym położeniu jak na dzień dzisiejszy.

Luka i KP przy fajnym wsparciu mogą naprawdę namieszać w lidze w zasadzie uważam ,że wszystko będzie zależało od Luki i tego jaki postęp zrobi przez lato czy zrzuci kilogramy i jak jego ciało zareaguje na zmiany bo może być różnie.

Wczoraj widziałem info chyba Mike Fisher pisał  ,że Dallas chce Horforda(nie na maxie) i Kembe razem (ten drugi miałby podpisać sign and trade z Charlotte i  wymiana za Brunsona) gdyby udało się to ta 4 z miejsca byłaby contenderem i to BAARDZO mocnym chyba mieliby najmocniejszy skład na papierze w lidze. Ale ja sam nie jestem przekonany co do Kemby i wolałbym np. DLo, Brogdona czy Beverleya.

Ciekawe jestem co z Powellem bo jest naprawdę fajnym 6 zawodnikiem. Czuję ,że Lee zostanie gdzieś strejdowany za te picki od Pistons ale zobaczymy. Maxi Kleber musi zostać kapitalny obrońca za stosunkowy mały hajs. Jedyne co mnie boli to kontrakt Tima Hardawaya jezu jak boli. Mimo wszystko świetna przyszłość czeka Dallas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kndz_ napisał:

Wczoraj widziałem info chyba Mike Fisher pisał  ,że Dallas chce Horforda(nie na maxie) i Kembe razem (ten drugi miałby podpisać sign and trade z Charlotte i  wymiana za Brunsona) gdyby udało się

Horforda na obniżce to chce pół ligi, ale nawet z obniżka to jakim cudem zmieściłby się Kemba (nawet z mini rabatem), skoro KP z Alem już by wyczerpywało cap space... Pisałem już o tym w innym temacie i mam wrażenie, że dziwnie elastyczne podejście do DAL jest w tym względzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mavs z Donciciem i Kristapsem to swietna ekipa do ogladania i bede im kibicowal. Btw @iglo13 fajnie napisany post, bez spuszczania sie nad rolesami i wyborami z 2nd rundy że robio nadzieje ze bedo all starami i juz ich lubie, tylko realistycznie & rzeczowo napisane.

Od siebie dodam ze skoro mają Doncica, ktorego pierwszy sezon daje perspektywy na to, że gość w niedługim czasie może być w top5 najlepszych kreatorów w lidze, to kupowanie kogoś w stylu Kemby jest zupełnie bez sensu. W dodatku, za 3-4 lata gdy Doncic powinien byc w rozkwicie formy, wtedy bedzie trzeba decydowac czy takiemu 33 letniemu Walkerowi dac extension za jakies spore pieniadze.... eeee...... nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest geneza tego forumowego "Kemby zjadacza posiadań"? Bo coś mnie ominęło może, a któryś raz się to pojawia - a tak naprawdę Kemba to właśnie bardzo fajny fit do mocnego teamu, bo pogodzi się z rolą drugiej-trzeciej opcji, pogra off ball, rzuci sobie spot up trójkę, poprowadzi second unit, a to wszystko na mocnym impakcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, BMF napisał:

Jaka jest geneza tego forumowego "Kemby zjadacza posiadań"? Bo coś mnie ominęło może, a któryś raz się to pojawia - a tak naprawdę Kemba to właśnie bardzo fajny fit do mocnego teamu, bo pogodzi się z rolą drugiej-trzeciej opcji, pogra off ball, rzuci sobie spot up trójkę, poprowadzi second unit, a to wszystko na mocnym impakcie. 

w la napewno by sie pogodzil z hierarchia  i gral  to co piszesz , ale w dallas niekoniecznie  , walker wlasnie rozegral najlepszy statystycznie sezon od kilku sezonow jest niekwestionowanym samcem alpha u siebie  i niekoniecznie bedzie chcial byc drugim ballhandlerem za plecami "jakiegos" szczawia z kraju o ktorym nawet nie wie gdzie jest , gdyby  sie zgodzil byc ta 2-3 opcja za dwoma bialasami :) to ofc  dobry fit.

Edytowane przez mistrzBeatka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak nie będzie chciał być drugim ballhandlerem za plecami jakiegoś szczawia z kraju o którym nawet nie wie gdzie jest - to nie pójdzie do drużyny, gdzie coś takiego może mieć miejsce, i zostanie w drużynie gdzie właśnie rozegrał najlepszy statystycznie sezon od kilku sezonów gdzie jest niekwestionowanym samcem alpha. ;] 

Ja tu odnoszę się do forumowej narracji o Kembie high-usage typku, bo robił 25ppg w teamie, który bez niego zrobiłby jakieś 22-60, gdzie drugim najlepszym graczem faktycznie był ten Cody Zeller. :] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, julekstep napisał:

Moze Kanter, zeby poprawic deske? Dodatkowo fajnie fituje z Kristapsem (szkoda, ze nie mogli razem pograc w NY :( )

Swietna robote tez robil w PO, wiec sprawdzony w walce weteran bedzie dobry dla mlodziezy w Dallas.

Rewelacyjny zawodnik.

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Chytruz napisał:

Hill bierze 80/4, nie stac ich.

A Kanter zagra za uśmiech żony J.J Barei? 

Odsuńmy żarty na bok. 

Jeżeli Porzingis w końcu zagra w tym sezonie, to pierwszy raz będzie mieć u boku rozgrywającego na poziomie NBA. Nie liczę tu 67-letniego Jarretta Jacka grającego na jednej nodze, bo śmiało można go postawić w TOP 10 rozgrywających Knicks w ostatniej dekadzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.