Skocz do zawartości

New York Knicks 2019-20


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem dlaczego, ale wiedziałem, że ta seria Randle'a skończy się na spotkaniu z poważnym obrońcą i będzie kupa 1/11 na Aytonie rzucone, w tym 0/6 zza łuku, bo ze strachu gość nie wchodził do środka, dobrze widzieć powrót do normalności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.01.2020 o 23:02, KeepItDirty napisał:

 

Siostra pracowala. 4.5 za zupke z korei, jajko, sos sojowy a glaby lykaja za 25. 

Wspolczuc. 

 

Ale ile byś chciał żeby taka zupa kosztowała, w takim molochu jak Galeria Mokotów i takiej restauracji jak Tokyo Sushi ? 10 złotych ? Zapytaj się siostry jaki czynsz płaci restauracja w takim miejscu. 

Współczuć porównania... 

Puki nie zostanie wytransferowana całkowicie ta para, Morris - Randle, to nic pozytywnego się tu nie wydarzy, nie pisze o wygranych, tylko o perspektywie. Była jakaś dyskusja tutaj o Barrecie na kilka stron. A można to zamknąć w jednym słowie : Posiadania. Dla Porzingusia sprzedali Melo, nie przedłużyli Rosa, ten dostał piłkę i robił swoje szoł,  a potem łatwy maks od Dallas. Dlaczego posiadań Randla i Morrisa nie mógłby dostać Barrett i mieć podobną szansę na pokazanie więcej. Wtedy można by coś więcej o nim powiedzieć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kuzyn Kalondzelo napisał:

Dlaczego posiadań Randla i Morrisa nie mógłby dostać Barrett i mieć podobną szansę na pokazanie więcej. Wtedy można by coś więcej o nim powiedzieć. 

Że co? Przecież on dostaje dokładnie tyle samo co Morris... Zagrał we wszystkich 35 meczach jako starter i ma 31,6 MPG na 22,6 USG% i robi oszałamiające TS% 46 oraz net rtg -7,9, on/off -2,2 (Morris który żadnym cudownym graczem nie jest, ale gra o niebo lepiej w 31,7 MPG, 23,2 USG% na bardzo przyzwoitym TS% 58,4, net rtg -5,4, on/off +4,1).

Obok Huntera dostaje najwięcej minut ze wszystkich pierwszoroczniaków, a USG wyższe ma tylko Morant jako rozgrywający i minimalnie wyższe Nunn (również PG), ze starterów (obaj grają bdb). Więc czego Ty oczekujesz od fatalnie rzucającego 19 letniego rookie swingmana, że dostanie 40 min i USG 35%?

Ps. Nie zmienia to faktu, że Morris powinien być sprzedany do lepszego teamu, gdzie chętnych nie brakuje. Osobiście ja bym go widział... w Spurs 🤣🤣🤣

Bo śmiech śmiechem, ale potrzebują oni scoringu z rzutem za 3 na F, a mogliby  PG puścić do Knicks (np. White z Millsem żeby SC się zgadzało)

https://tradenba.com/trades/ZbBpMYv0_ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.01.2020 o 23:02, KeepItDirty napisał:

Randle jak cale dawne Lakers. Niby prospecty w uj, niby wsio jest na papierze, a dalej to jak ramen w tokyo sushi.

Siostra pracowala. 4.5 za zupke z korei, jajko, sos sojowy a glaby lykaja za 25. 

Wspolczuc.

Ta jest, tylko Vifon Złoty Kurczak i pizza Guseppe! Nie ma co przepłacać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, dannygd napisał:

Że co? Przecież on dostaje dokładnie tyle samo co Morris... Zagrał we wszystkich 35 meczach jako starter i ma 31,6 MPG na 22,6 USG% i robi oszałamiające TS% 46 oraz net rtg -7,9, on/off -2,2 (Morris który żadnym cudownym graczem nie jest, ale gra o niebo lepiej w 31,7 MPG, 23,2 USG% na bardzo przyzwoitym TS% 58,4, net rtg -5,4, on/off +4,1).

Obok Huntera dostaje najwięcej minut ze wszystkich pierwszoroczniaków, a USG wyższe ma tylko Morant jako rozgrywający i minimalnie wyższe Nunn (również PG), ze starterów (obaj grają bdb). Więc czego Ty oczekujesz od fatalnie rzucającego 19 letniego rookie swingmana, że dostanie 40 min i USG 35%?

Ps. Nie zmienia to faktu, że Morris powinien być sprzedany do lepszego teamu, gdzie chętnych nie brakuje. Osobiście ja bym go widział... w Spurs 🤣🤣🤣

Bo śmiech śmiechem, ale potrzebują oni scoringu z rzutem za 3 na F, a mogliby  PG puścić do Knicks (np. White z Millsem żeby SC się zgadzało)

https://tradenba.com/trades/ZbBpMYv0_ 

 

Chodziło mi o to, że chciałbym go zobaczyć bez tych dwóch panów. Czy na podstawie Twoich cyferek mam stwierdzić, że oni Barrettowi zupełnie nie przeszkadzają, ani Morris ani Rondel, jest po prostu słaby ? Czytam tutaj wiele, od Przemka o Morrisie i Rondlu : "Morris zasysa posiadania", "Rondel kręci cyfry pod siebie", zgadzam się z tym, jakoś nie czytałem Twojej odpowiedzi na to co pisał założyciel tematu. Ale ok. To mam jeszcze jedną prośbę do Ciebie, skoro studiowanie adv stats, to Twój konik, a ja jestem tylko tępym eye testerem, to sprawdź mi proszę jak wyglądały statystyki Porzingisa z Melo i Rosem na  parkiecie i jak w sezonie bez nich, bo mniej więcej o to mi chodziło. Nie twierdzę, że Barrett ma chodź 50 % talentu KP,  ale skoro Kristaps pokazał pełnie talentu bez dwóch "zasysaczy posiadań" to ciekawi mnie jak to by było z 19 latnim Barrettem i tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.01.2020 o 23:02, KeepItDirty napisał:

Siostra pracowala. 4.5 za zupke z korei, jajko, sos sojowy a glaby lykaja za 25. 

Wspolczuc.

Kurde.

Ja myslalem ze jak ide do knajpy i place 25 zeta za danie to wartosc skladnikow to 20 zeta NAJMARNIEJ ;(

e-nba - bawiac uczy, uczac bawi!

 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dennis Smith Jr  z tego co widzę teraz jest kontuzjowany, czy to jakiś był dłuższy uraz, który go tak spowalniał od początku sezonu? Gra dużo mniej, i patrząc w statsy to zawodzi chyba na całej linii?? To jakaś przewlekła dłuższa kontuzja?

Domyślam się, że nie tego się spodziewaliście, po wymianie z Dallas,.... "z tej mąki będzie jeszcze chleb"?

 

Pytam, bo niby znalazł sie na radarze Wolves i się zastanawiam o powody takiego stanu rzeczy.

Edytowane przez DamianOItalianO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Kuzyn Kalondzelo napisał:

Chodziło mi o to, że chciałbym go zobaczyć bez tych dwóch panów. Czy na podstawie Twoich cyferek mam stwierdzić, że oni Barrettowi zupełnie nie przeszkadzają, ani Morris ani Rondel, jest po prostu słaby ?

To nie moje cyferki 😀 ale RJ z Juliusem i Morrisem ma -5 net, bez Randla z Morrisem -8, bez Morrisa z Randlem -9, bez obu -29... Oczywiście próbki 90-200 min to nie jest coś bardzo miarodajnego, ale one raczej potwierdzają sytuację na boisku (btw. krytykowany tu Morris może i zatrzymuje piłkę, ale to najlepszy strzelec w tej ekipie, więc komu ma podać jak poza Robinsonem koledzy na boisku mają ts tak z 10% niższy? Do tego walczy o lepszy kontrakt...).

Ja uważam od 1,5 roku, że on jest słaby, a mania przeceniania na drafcie graczy o bardzo ograniczonych umiejetnosciach, ale z dużym wingspanem (bo nawet nie overall warunkami fizycznymi) jest obecnie wręcz irytująca...

Gość przede wszystkim nie robi postępów i nie chodzi o to, że raptem oczekuje ze 19 latek zacznie rzucać jak Curry czy Durant, albo bronić jak Artest, ale ja od HS nie widzę w jego grze (zarówno on/off Ball) efektów pracy, do tego słabo broni, brakuje mu wizji (podania tylko tunelowe) i jest przeciętnym ballhandlerem.

Sztab Knicks (jeśli można go tak nazwać niekoniecznie mu pomaga (utwierdzając w zajebistości), ot dają mu piłkę, minuty i niech popudłuje trochę a my się zastanowimy co z nim zrobic. Jednocześnie RJ widząc że mu pozwalają (i mając w głowie że jest draftowa 3) chciałby na boisku robić wszystko niczym młody LBJ, choć nawet ćwierć jego umiejętności nie ma.

Dla mnie to on min. rok dłużej powinien na uczelni być, a potem trafić z dalszym numerem do ekipy Popa, Stevensa czy Buda i pod ich skrzydłami stać się solidnym rolsem. Bo choć oczekiwania niektórych były inne, to on w rookie sezonie wygląda na razie gorzej od Wigginsa i raczej mu Knicks krzywdę robią swoim podejściem, a nie pomagają. Taki Hunter choć w defensywie coś daje i widać w technice rzutu (popatrz na FT) jakieś postępy.

59 minut temu, DamianOItalianO napisał:

Pytam, bo niby znalazł sie na radarze Wolves i się zastanawiam o powody takiego stanu rzeczy.

Powodem był fake news 😂😂😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, julekstep napisał:

Kurde.

Ja myslalem ze jak ide do knajpy i place 25 zeta za danie to wartosc skladnikow to 20 zeta NAJMARNIEJ ;(

e-nba - bawiac uczy, uczac bawi!

 

Oooo ta zupka.

A czynsz domyslam sie. Pracowalem na silowni na Marynarskiej 15, gdzie chociazby Chodakowska zaczynala i czynsz byl tam 80tys euro msc. A przy skokach walut to byl jakis jihad.

@Kolandzelo up.

Chodzi o to, ze naprawde byli Lakersi daja ciala w nowych ekipach, mimo, ze taki Randle to gracz na 20-10, ale nijak to sie nie przeklada na wyznacznik sportowy.

Tak samo Hart, Ball. Ingram moze od biedy w lotto teamie robi te swoje 25, ale impactu to on nie ma wogole na gre ekipy, ktora w oczach wielu miala walczyc o PO. A co mamy. Lotto team. Ehhh szkoda pisania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Kuzyn Kalondzelo napisał:

Puki nie zostanie wytransferowana całkowicie ta para, Morris - Randle, to nic pozytywnego się tu nie wydarzy

Jeszcze Morris ich wprowadzi do PO, dołączając do złotego lineage Marbury-Amare-Melo, którzy dali Knicks PO w XXI wieku i łyso ci będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Chytruz napisał:

Jeszcze Morris ich wprowadzi do PO, dołączając do złotego lineage Marbury-Amare-Melo, którzy dali Knicks PO w XXI wieku i łyso ci będzie...

skisłem przepotężnie teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, dannygd napisał:
4 godziny temu, DamianOItalianO napisał:

Pytam, bo niby znalazł sie na radarze Wolves i się zastanawiam o powody takiego stanu rzeczy.

Powodem był fake news 😂😂😂

Czemu to miało służyć? Ze strony Knicks, to pewnie miało posłużyć jako straszak:

-Weź się chłopie w garść, bo wytrejdujemy Cię do jeszcze większego bagna niż masz tutaj?

To jakaś przewlekła kontuzja?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagrajmy jeszcze w zgadnij kto to:

Knicks z bilansem 4-17:

Świat od zawsze deptał moją wrażliwość i pluł na moje marzenia, kiedy ja chciałbym tak niewiele... brak mi już sił do walki, moje wołania o pomoc pozostają bez odpowiedzi. Opakowanie żyletek, które kupiłem wczoraj wydaje się leżeć ogromnym ciężarem na blacie stołu i tak już ledwie dźwigającego słone jeziora moich łez. Mamo, przepraszam.

Knicks wygrywają 6 z 10 meczów:

MARCUS MORRIS, jak on w ogóle ma CZELNOŚĆ.... CZYM PRĘDZEJ !!! sprzedać naszego najlepszego gracza, top 55 protected pick w drugiej rundzie to byłaby adekwatna cena. Proszę pani, jego nie trzeba zwolnić, jego trzeba WYPIERDOLIĆ DYSCYPLINARNIE!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Chytruz napisał:

Zagrajmy jeszcze w zgadnij kto to:

 

Świat od zawsze deptał moją wrażliwość i pluł na moje marzenia, kiedy ja chciałbym tak niewiele... brak mi już sił do walki, moje wołania o pomoc pozostają bez odpowiedzi. Opakowanie żyletek, które kupiłem wczoraj wydaje się leżeć ogromnym ciężarem na blacie stołu i tak już ledwie dźwigającego słone jeziora moich łez. Mamo, przepraszam.

 

Ja wiem! Ja wiem!

January w 2017 po oddaniu DLO z Mozgovem do Nets.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.