Skocz do zawartości

New York Knicks 2019-20


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

No i może powinni go oddać ...... (wiem to kontrowersyjna teza), ale:

1. naściągali jakiś oszołomów i posadzili M-Roba na ławce ograniczając mu minuty, (szkoda chłopaka, bo zapowiada się dobrze a totalnie straci chęć do grania w tej bezmyslnej organizacji, tym bardziej, ze wiemy ze z jego psyche moze nie jest do konca ok )

2. jak zawsze są nieudolni w kontraktowaniu graczy, wiec sciagniecie PG ktory zasluguje na s5, a nie posaidanie 3 PG którzy powinni być 2-3 opcja w jakimkolwiek zespole to moze byc jeden z lepszych ruchow od dawna, 

3. tylko czekać jak latem z braku dobrych zawodnikow na rynku zakontraktuja morisa za 30 mln i dorzuca kolejnego ogona za drugie 30 żeby przypadkiem nikt nie powiedział, ze się nie starają i zasraja sallary na kolejne lata(wiemy ze sa do tego zdolni),

 

a tak, wezmą Rusella, oddadza M-roba i 2 -3 zawodnikow (skrzydlowch) z wysokimi kontraktami zeby sie zgadzalo i moze w koncu mlodzi beda mogli regularnie grac. Oczywiscie szkoda M-Roba, ale najwyrazniej ta organizacja jeszcze nie upadla tak nisko, ze nie mozna upaśc nizej .........

ps. a tak miło sie patrzy na Atlante, która podnosi się z popiołów (pomimo oddania Doncica), a trade z Houston za Capelle (jak dla Mnie rozbili bank) mega przybliza ich do walki o wysokie cele za sezon czy dwa(bo tu juz tylko zgranie bedzie swiadczylo o ich sile) - i to jest organizacja !!!!! bez zaplecza, rynku, niekonczacych sie pieniedzy. Bycie kibicem Atlanty to pewnie fajna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Przemek_Orliński napisał:

Dwa szybkie ciosy

 Agent tego wafla Kuzmy i KATa

 Wszystko śmierdzi Lakersami...

Wspolczuje, milosc do NYK to jak milosc do mojej eks. Niby fajnie, niby cos, ale jak glebiej pomysle to jebac takie dziwki bo i taniej wyjdzie w przeciagu miesaca czy roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Przemek_Orliński napisał:

Może tak jak w czasie pierwszego dnia wolnej agentury myśleli, że jest niedziela niehandlowa i nic nie robili, tak teraz Dolan usłyszał o trade deadline i pomyślał, że też to dotyczy podpisywania prezydenta klubu? 

 

jak nie podpisze dzisiaj, to prezydent nie bedzie eligible na playoffy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już nic nie rozumiem, ale może to kwestia tego, że dobrały się dwa kluby podejmujące najbardziej idiotyczne decyzje w całej lidze?

Po co Knickson byłby Kuzma, po co Lakersom Robinson, po co Trier?

Albo to wszystko my nadinterpetujemy, albo.... no właśnie, ktoś może to RACJONALNIE wyjaśnić skąd w ogóle pomysł, żeby sie do takiego dealu przymierzać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wooooow co za transfer z Clippersami........"szaleństwo " !!!!!!. :D

 

Jedyny plus to ze pozbyli sie PF`a któremu zapłacili za polowe sezonu 7.5 mln i otworzyli drogę do gry o tytuł, który przez pół sezonu ograniczał czas dla młodych.

 

ps. a tak miło sie patrzy na Atlante, która podnosi się z popiołów (pomimo oddania Doncica), a trade z Houston za Capelle (jak dla Mnie rozbili bank) mega przybliza ich do walki o wysokie cele za sezon czy dwa(bo tu juz tylko zgranie bedzie swiadczylo o ich sile) - i to jest organizacja !!!!! bez zaplecza, rynku, niekonczacych sie pieniedzy. Bycie kibicem Atlanty to pewnie fajna sprawa.

Edytowane przez LukaszKopys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LukaszKopys napisał:

wooooow co za transfer z Clippersami........!!!!!!. niech Ja sobie przypomnę co to za gwiazdy/pierwszo rundowe picki miały do nas wpaść w wymianie za Morrisa?  a tu Moe Harkless i assety (pewnie smieci).

 

Jedyny plus to ze pozbyli sie PF`a któremu zapłacili za polowe sezonu 7.5 mln i otworzyli drogę do gry i tytuł, który przez pół sezonu ograniczał czas dla młodych.

 

 

ps. zapomniałbym - ten transfer to z zasady sukces bo nie umoczyli bardziej niż są, bo to że ich ruchy to nic "dodatniego" to już się wszyscy oswoili. 

 

To, że jesteśmy w dupie to pikuś, gorsza, że my się w niej urządzamy.

ps. a tak miło sie patrzy na Atlante, która podnosi się z popiołów (pomimo oddania Doncica), a trade z Houston za Capelle (jak dla Mnie rozbili bank) mega przybliza ich do walki o wysokie cele za sezon czy dwa(bo tu juz tylko zgranie bedzie swiadczylo o ich sile) - i to jest organizacja !!!!! bez zaplecza, rynku, niekonczacych sie pieniedzy. Bycie kibicem Atlanty to pewnie fajna sprawa.

 

Właśnie  woooooow , Herakles był tu przywoływany już od lipca przez Naczelnego ! Czemu to Knicks po niego nie ruszyli i jak mnie boli .... (iggy itp) . Jeśli potwierdzi się że mamy ten pick ( numer 30 niech będzie i to, patrząc co wyrwali Pistons za Drummonda np.) , to wyobraź sobie że masz "gówno zapakowane w ładnym papierku" do końca sezonu, którego pozbywasz się za paczkę czekolady teraz. A jakby nie było tej wymiany, to 1 lipca 2020 nie masz ani gówna , ani papierka , ani czekolady. 

 

Pozdrawiam Białą Czekoladę czy jakoś tam, dobrze się czytało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kuzyn Kalondzelo napisał:

 

Właśnie  woooooow , Herakles był tu przywoływany już od lipca przez Naczelnego ! Czemu to Knicks po niego nie ruszyli i jak mnie boli .... (iggy itp) . Jeśli potwierdzi się że mamy ten pick ( numer 30 niech będzie i to, patrząc co wyrwali Pistons za Drummonda np.) , to wyobraź sobie że masz "gówno zapakowane w ładnym papierku" do końca sezonu, którego pozbywasz się za paczkę czekolady teraz. A jakby nie było tej wymiany, to 1 lipca 2020 nie masz ani gówna , ani papierka , ani czekolady. 

 

Pozdrawiam Białą Czekoladę czy jakoś tam, dobrze się czytało. 

 1 rundowy pick - zmienia ogląd sytuacji. Komentujesz post, w którym nie byłem świadom geniuszu nowego zarządu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zawsze w naszej pamięci ❤️ 👊🤛💪⛓️

giphy.gif 

Przyznam się szczerze, że nie wierzyłem w to, że ktoś będzie w stanie oddać za 30 letniego rolesa, który w c***owej drużynie nabijał puste statystyki i po tym sezonie zostanie niezastrzeżonym wolnym agentem pick w pierwszej rundzie. Nawet jeżeli będzie to +/- okolica 30 wyboru w (jak tak czytam to i owo) słabym drafcie. 

Spodziewałem się jakieś paczki jak za jakiegoś Drummonda (😏) A tu taka niespodzianka. 

Tylko czy nowy zarząd będzie wiedział jak wykorzystać wolną gotówkę oraz takie obłożenie picków? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.