Skocz do zawartości

Chicago Bulls- preview, preseason& season 08/09.


antek

Rekomendowane odpowiedzi

Ile razy można stracić piłke bez presji obrony w jednej połowie? Czasem na szczycie trumny?

Ile razy mozna przełamywać, o ile to nazywa sie przełamywaniem serie przeciwnika jakims jumperkiem z"przygotowanej" pozycji. 3 serie 7-0 (lub więcej) Heat!!!

 

Nie odnajdujący się w Heat matrix robiacy pod koszami furorę w rywalizacji z Thomasem, niscy dający Cookowi lub Quinowi rzucać trójki kiedy doskonale wiadomo, że ich trzeba na łuku pilnowac :?

Zero gry do środka, ok nie bardzo jest do kogo, ale penetracje (a kilka ich było) kreowały dogodne pozycje dla wysokich lub faule, co w Bulls- zwód, kozioł i rzut z 5-6m :?

 

Ciekawe co jeszcze Byki wymyślą, żeby popsuć mi pierwszy mecz NBA ogladany na zywo od ponad miesiaca???

 

EDIT

 

No cóż, druga połowa zdecydowanie lepsza, choc koncówka jednak słaba, widac jak bardzo brakuje nam gracza, który w końcówce pociagnie zespół, tak jak pociagnął Heat Wade. kore i nawet nie dopatrzyłem się żadnych ulg sedziowskich, no moze w przedostatiej akcji Heat, kiedy Wade próbujac sie urwac kirkowi ściagał go za koszulke, na szczęście Hinrich zaliczył steala, ale jakby były FT to by było po meczu, bo to akcja była kiedy piłka znajdowała sie za linią boczną, wiec Bulls dostaliby 2FT i piłke z boku. Ale to tylko w jednej powtórce dało sie przez chwile zobaczyc, wiec sedziowie mogli to przeoczyc

 

No i Beasley- ten koles naprawde ma żal do Bulls, że wzięli Rose'a. W drugiej połowie zniszczył nas w ataku, a Wade tylko dorzucił swoje 3 grosze.

 

Czy ktoś mi moze wytłumaczyć dlaczego na parkiecie przy ostatnim wyprowadzeniu piłki przez Bulls nie było Rose'a? Juz pomijam, ze Byki nie miały czasu i piłke straciły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najświeższe plotki są takie,m że podobno Pax ma "zrezygnować". Cholera to źle wrózy temu sezonowi, bo daje to sygnał, ze juz nic spektakularnego nas nie czeka, wiec nawet te przebłyski lepszej gry wcalenie będa oznaczac wzmocnień i walki o PO w obecnych rozgrywkach, ale Bulls pod Paxem utkneli w przeciętności i chyba czas najwyższy na jakieś zmieny. Czytam tez o Ciollinsie, czyli facecie, który słynie z twardej ręki, wielkiej wiedzy i umiejetnosci trenerskich, przypomnieć wystarczy to co zrobił z młodym MJem i jego Bulls czy potem z Pistons. Z szacunku (dla obu panów) nie wspomne o epizodzie w Wizards :?

 

W sumie jakby Collins miał zasiąść w zarządzie lub na stołku HC ja jestem za

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Smierć Kerra wyjątkowo mnie dotknęła, przecież to ikona tej organizacji, człowiek, który był z tym zespołem od samego poczatku, wszechobecny Byk, który swoim głosem potrafił wprowadzić mnie w stan najwyzszej przyjemności.

Cholera zawsze uwielbiałem jego komentarze czy to z Tomem Dore czy Stacym Kingiem.

 

 

Jeden z najwybitniejszych członków rodziny... może nawet najwybitniejszy

 

R.I.P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

o jak fajnie pisze sam do siebie... :)

 

Ale co mi tam

 

Na goraco po meczu. Rose chłopcze zapamiętaj, ze to juz nie liga akademicka i nie podaje sie pod koszem miedzy nogami dwóch wysokich rywali, bo w przeciwienstwie do NCAA tutaj gracze z pozycji PF/C potrafią sie jednak schylać :P Zapamietaj tez, że punkty sie licza jak piłka przeleci przez kosz, więc nastepnym razem przy "easy" layup nie ciesz sie za wcześnie, ze tak łatwo znalazłes droge do kosza, no i po trzecie- graj tak dalej, ogrywaj sie, bo chłopie masz jaja i zabójczy pierwszy krok, którego nikt chyba w tej lidze nie jest w stanie powstrzymac 1&1.

 

Szkoda porazki, ale wygrał zespół lepszy w tym meczu. Byki jednak przemęczone, ostatnio co i rusz back to back, ale chwała im za grę w drugiej połowie. Bardzo dobry mecz w wykonaniu Bulls, owszem w koncówce juz tradycyjnie troche głupich błedów, ale luz nie walczą o tytuł, a o doświadczenie dla lidera i polizanie parkietu w PO

 

I pomyslec, że jeszcze przed ok rokiem wygraliśmy 16 (chyba) spotkań z rzędu z Raps... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tak sam do siebie :D

 

Też zerkałem na to spotkanie z Raps, chociaż nie przewidywałem tam sukcesu, tym bardziej ucieszyłem się na widok 4 kwarty.

W OT to już nie było to, ale jak pisałeś Byki jednak zmęczone i nie ma co się oszukiwać w tym momencie jest to drużyna "u siebie".

Co do Rose, to chyba w Chicago wiążą z nim jeszcze większe nadzieje niż w momencie kiedy był wybierany z jedynką, bo pokazał już kawał charakteru i umiejętności, oczywiście jeszcze gorąca głowa rookie daje o sobie znać, ale jeżeli Pax widzi to co widzą wszyscy, to już wie kto będzie podporą Bulls w następnych latach i może nie zrobi tego co kiedyś zrobiono z podobną nadzieją E.B :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

chcialbym sie dowiedziec od fana Bulls jak tam ma sie sprawa z Gordonem. bo chodzily sluchy ze nie bardzo chce zostac w Chicago. teraz gdy awansowali do PO i moze troche powalcza chyba zdanie zmienil? w sumie nie najgorszy z niego grajek. srednie punktowe z calej kariery ma imponujace i dalej zwyzkuje. jednym slowem mowiac dobry scorer. pewnie bedzie chcial podobnej kasy do Denga, co Wy na to? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz mam dosc Gordona po ekscesach z minionego lata. Niech sobie spieprza pazerniak tak gdzie mu dadza najwiecej. mial propozycje z rosji, niech idzie do rosji jak mu zaplaca. w Bulls go nie chce bo go najzwyczajniej w swiecie nie lubie. koszykarze z mentalnoscia jemu podobna to pizdy nie koszykarze.

 

facet bez charakteru i zaciecia. kolejny wybor bullsow pokroju curry'ego i crawforda. a szkoda bo mogl byc fajnym uzupelnieniem skladu.

 

patrzac ze wzgledow czysto sportowych natomiast, i tak go nie potrzebujemy. na Guardach po chwilowym kryzysie znow mamy przepych, a gdy jeszcze wroci Deng bedzie tlok bo Salmons zejdzie na dwojke. Poza tym Gordon to fizycznie, mimo wielkich staran, zaden SG wiec tym bardziej nie trzeba nam tak niskiego backcourtu jakim jest troi rose-hinrich-gordon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktem jest, że Ben w tym sezonie znowu przypomina tego walecznego, zabójczego rookasa. Nie wiem na ile to zasługa ostatniego roku kontraktu, na ile zmiany coacha i co by nie mówic systemu gry, a na ile po prostu jego rozwój i dojrzałość, trudno wyrokować.

 

Nie mniej przychylam sie do zdania, że druga linia jest zdecydowanie za niska z nim i Kirkiem, i ktoś musi odejść. Za gordona po tym RS mniejmy nadzieję uda sie wyciagnąc jakiś wartościowy s'n't, jeśli nie to poleci Kirk, ja osobiście wolałbym zostawic Hinricha bo to idealny backup bez zadnych wybujałych ego, do tego prawdziwy przywódca tej ekipy

Grodon dał sie fanom Bulls poznac i jako swietny killer, scorer, ale tez jako malkontent, płaczek i pazerny dupek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktem jest, że Ben w tym sezonie znowu przypomina tego walecznego, zabójczego rookasa. Nie wiem na ile to zasługa ostatniego roku kontraktu, na ile zmiany coacha i co by nie mówic systemu gry, a na ile po prostu jego rozwój i dojrzałość, trudno wyrokować.

Naprawde trudno? Facet od roku żebrze o kase, straszy wyimaginowanym odejsciem do Europy, wyciera sobie gębę nazwiskiem innych aby dostac swoje, żąda bajonskich sum, a na koniec w srodku sezonu zapowiada rychłe odejście... Masz jeszcze watpliwosci czy to aby nie na pewno contract year? :roll:

 

Out out i jeszcze raz out :!: W najlepszym przypadku s'n't ale jesli sie nawet to nie uda to plakac nie bede. Bez niego damy rade, a z nim i 10mio$ w salary bedziemy juz w niezlej dupie (coz za dwuznacznosc ;-) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja Ci tylko przypomne kore, że Gordon i w zeszłym sezonie był w CY, i też walczył o kasę, a jak grał chyba Ci pisać nie muszę prawda... i to mnie własnie zastanawia!!!

 

Aha dziś Phila przegrała 4ty mecz z rzędu i w tym momencie bardzo realne stało sie coś, co jeszcze tydzień temu było nie do pomyślenia- 6seed. Bardzo interesująca perspektywa, zwłaszcza, że w tym momencie mający pół meczu straty Bulls mają zdecydowanie łatwiejszy terminarz od Sixers. Z Raps pewnie jeszcze wygrają, ale mecze z Celts i Cavs to już na bank przegrane...no chyba, że zespoły te, mające już pewne 1wszy i 2gi seed na wschodzie wyjdą w składach rodem z NBDL... nie żebym wróżył Bulls przejście Magic, ale wolę ich oglądać niż Cavs :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I chyba dobrze sie stalo tzn chyba ktos o tym wiedzial ze Garnek nie bedzie gral w playoffach wiec trafiamy na oslabionych Celtow. Teoretycznie sa w naszym zasiegu bo bez Garneta ich strefa podkoszowa opiera sie na Perkinsie ktory dobrze blokuje, niezle zbiera ale slabo punktuje... Tu upatruje przewagi Bulls i niespodzianki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Podobno (podkreslam slowo 'podobno') Ty Thomas ma byc wystawiony na liste transferowa, del Negro nie chce/nie lubi nim grac, daje mu coraz mnie minut (widac to bylo w po). Byki chca lepszego podkoszowca, przede wszystkim lepszego w ataku, cos tam sie przebakuje o Boshu i probie wyrwania go od Raptors poki jeszcze nie stal sie FA, Bulls maja tez 16 pick bodajze do przehandlowania.

Ciekawi mnie tez sytuacja z Gordonem, ile sobie zazyzczy i czy Byki w ogole beda go chcialy sluchac, negocjacje nie sa jego mocna strona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle, ze po tym co gordon pokazal w playoffs moze liczyc na angaz ze strony bulls. thomasa bym sie nie pozbywal. broni. to dzis jest rzadko spotykane u wysokich. w ataku swoje zrobi a rzut z poldystansu tez mocno poprawil. sciagnalbym jakiegos wysokiego do rotacji doswiadczonego najlepiej. ale szkoda odpuszczac takiego chlopaka bo to moze byc gosc ktory zblizy sie do tego co prezentuje rasheed wallace. a bosh nie broni. fajnei gra w ataku ale jest soft. zabija go 2-3 razy w playoffs to stwardnieje. ale pod tym wzgledem tyrus bije go na glowe w tm momencie. chociaz moze sie nie znam. ale duet noah-thomas faaaaaaaajnie sie prezentowal. nawet biorac pod uwage fakt, ze nie bylo kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.