Skocz do zawartości

Chicago Bulls- preview, preseason& season 08/09.


antek

Rekomendowane odpowiedzi

Czytam i nie wierze!

 

Po jednym meczu z celts fani bulls chca zmian???

Wtf? Malo dojrzale wypowiedzi na poziomie przedszkolakow...

 

Dodatkowo jak sobie wyobrazacie zmiany? Glownym zarzutem bynajmniej moim do bulls jest slabe zgranie i niedopasowanie graczy oraz nierownomierne obsadzenie pozycji...

A jak rozumiem wiekszosc z was wymienialaby dalej....rozumiem że chetnie już teraz jeszcze bardziej byscie postawili na brak zgrania.......

 

Puk puk jest tam kto?

Daleki jestem od faktu że gra bulls mi się podobala a nawet trudno mi na razie sobie wyobrazic gre fajna w szybkiej przyszlosci ale

 

Obejrzalem mecz na spokojnie w powtorce i .....

 

Celts graja z taka energia nawet z lawy że aż strach ale....

Sedziowie gospodarzom totalnie na za duzo pozwalali rownoczesnie totalnie gwizdzac drobiazgi bykom...

Fakt nie wpadalo z nawet wolnych pozycji bykom za wiele ale jednak te pozycje byly i w innym meczu moze zacznie wpadac ... Nie pisze tego z przekory tylko z faktu że doceniam niektore dojscia do rzutu.

A gwizdki obronne wyprowadzily byki z rownowagi co akurat wyszlo u Andreasa...

Patrzac na prace sedziow to przestraszylem się że celts beda promowani aby w lidze doprowadzic do z gory przygotowanego scenariusza....

Where bullshit happens....

 

Dokladnie porownalem uzywanie gwizdkow w obronie przeciw gospodarzom a gosciom w pierwszych najwazniejszych chwilach meczu....

Pozniej gwizdki się wyrownaly (ofensy chociazby celts) ale było to już po ciastkach gdzie psychicznie bullsy byly zjedzone

Owszem z taka gra pewnie byki meczu by i tak nie wygraly ale mysle że w jakims stopniu gwizdki ta gre sprowokowaly......

Gwizdki byly po prostu o pol gwizdka w strone celts....

Moze brak jakis widowiskowych pomylek ale tych malowymierzalnych było spooooooro!

 

Sedziowanie na razie slabe

A już zartem sa dwie akcje z top10 ktore nie wiem po co nba wybrala aby wypromowac ewidentne kroki jak i wszystko tylko nie faulowanie Wade'a! Dla mnie obronca ustal i najwyzej dostal ofensa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam i nie wierze!

 

Po jednym meczu z celts fani bulls chca zmian???

Wtf? Malo dojrzale wypowiedzi na poziomie przedszkolakow...

 

Dodatkowo jak sobie wyobrazacie zmiany? Glownym zarzutem bynajmniej moim do bulls jest slabe zgranie i niedopasowanie graczy oraz nierownomierne obsadzenie pozycji...

A jak rozumiem wiekszosc z was wymienialaby dalej....rozumiem że chetnie już teraz jeszcze bardziej byscie postawili na brak zgrania.......

 

Puk puk jest tam kto?

Daleki jestem od faktu że gra bulls mi się podobala a nawet trudno mi na razie sobie wyobrazic gre fajna w szybkiej przyszlosci ale

 

Obejrzalem mecz na spokojnie w powtorce i .....

 

Celts graja z taka energia nawet z lawy że aż strach ale....

Sedziowie gospodarzom totalnie na za duzo pozwalali rownoczesnie totalnie gwizdzac drobiazgi bykom...

Fakt nie wpadalo z nawet wolnych pozycji bykom za wiele ale jednak te pozycje byly i w innym meczu moze zacznie wpadac ... Nie pisze tego z przekory tylko z faktu że doceniam niektore dojscia do rzutu.

A gwizdki obronne wyprowadzily byki z rownowagi co akurat wyszlo u Andreasa...

Patrzac na prace sedziow to przestraszylem się że celts beda promowani aby w lidze doprowadzic do z gory przygotowanego scenariusza....

Where bullshit happens....

 

Dokladnie porownalem uzywanie gwizdkow w obronie przeciw gospodarzom a gosciom w pierwszych najwazniejszych chwilach meczu....

Pozniej gwizdki się wyrownaly (ofensy chociazby celts) ale było to już po ciastkach gdzie psychicznie bullsy byly zjedzone

Owszem z taka gra pewnie byki meczu by i tak nie wygraly ale mysle że w jakims stopniu gwizdki ta gre sprowokowaly......

Gwizdki byly po prostu o pol gwizdka w strone celts....

Moze brak jakis widowiskowych pomylek ale tych malowymierzalnych było spooooooro!

 

Sedziowanie na razie slabe

A już zartem sa dwie akcje z top10 ktore nie wiem po co nba wybrala aby wypromowac ewidentne kroki jak i wszystko tylko nie faulowanie Wade'a! Dla mnie obronca ustal i najwyzej dostal ofensa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krotko: te narzekania zle sa przez was odbierane. nie chodzi o jeden mecz, nie o to ze juz na poczaktu wszystkich skrslam/y. Chodzi o to o co chodzilo i rok temu, czyli: zachowanie obecnego skladu prowadzi donikad, koniec kropka. Bez inside-scorera nie bedziemy w tej lidze nic znaczyc. Ogrywanie ogrywaniem ale budujac sklad trzeba myslec a my kolejny rok z rzedu mamy bezmyslne dokladanie zbednych klockow.

 

Vinny'emu - owszem - trzeba dac szanse ale nie zmienia to faktu ze Paxson wzial go po prostu z dupy i dopoki del negro nie dokona naprawde znaczacych rzeczy bedzie to dla mnie niezrozumiala decyzja o braniu kota w worku. Skad w ogole pomysl, dlaczego?... taki strzal w ciemno totalnie, jak bysmy mieli za malo niepewnosci w zespole.

 

A co do trade'owania - jasne jest ze Gordon jest jak najszybciej do wypieprzenia po tym co sie dzialo w lecie bo:

a/ teraz cos za niego mozna dostac, w czerwcu pojdzie za darmo

b/ mamy zbyt duzy tlok w backcourcie

c/ lepiej zeby wiecej gral i zgrywal sie z reszta taki Sefolosha ktory w Bullsach zostanie niz Gordon ktory poslini sie na hajs

d/ jest nielojalnym, zachłannym burakiem

 

malo? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie kore dobrze prawi. Trzeba popatrzec prawdzie w oczy, nasz high to byly mecze z uzstepujacymi mistrzami- heat. Wtedy osiegnelismy najwiecej, apozniej rownia pochyla dol. Poprzedni sezon to koszmar czary goryczy dolało sprowadzenie zupelnie niepotrzebnego Hughesa. Co juz kompletnie zajebało pozycje obwodowe. Ruch jest potrzebny od dawna i to nie przez to ze Bulls zagrali padake z Bostonem, bo z bostonem grajacym we wlasnej hali wszyscy maja ciezką przeprawę.

 

Trzeba byc slepym patrzac w nas roster i nie widzac ze mamy chyba najmniej zbilansowany zespol w lidze. 5 graczy na dwie pozycje obronców. Kazdy z tych graczy zasluguje/oczekuje +30 minut na mecz. Nie da się tego fizycznie zrobic. Nie da , trzeba kogos ruszyc, a wiadomo ze Ben Gordon jest pierwszy do odstrzalu, nastepny jest Hinrich o larrym nie wspominam bo kto by go chciał :roll:

 

Inna odzielna sprawa jest Nocioni. Ja wszystkie jego zalety znam i cenie go, ale my w tym roku postawilismy zdecydowanie na Denga, to on dostal wielki kontrak i automatycznie liczy na praktycznie full minuty na swojej pozycji. A rezerwoego sf-a, mozemy znalesc na pewno tanszego. Wiem rowniez ze Noci moze grac na pfie, ale to raczej z blaku laku, a nie z jego umiejetnosci gry pod koszem. Po prostu jest za niski. Kolejna sprawa ze zanotowal widoczny w statsach jak i grze regres po podpisaniu tlustego kontraktu rok temu. Dlatego imo tez jest raczej do ruszenia, i jesli udaloby sie zapakowac go z Benkiem/Kirkiem za cos ciekawego pod kosz bylo by fajnie.

 

Nie mowie juz o naszej strefie podkoszowej, ktora jest oplakana. Jumperkujacy Gooden pokazuje sie z dobrej strony co juz o czyms swiadczy. Dre Gooden jest naszym najrowniej grajacym podkoszwcem :!: Czy to nie sa zarty ? TT ma problemy z adaptacja w nba juz kolejny sezon, a i jego boiskowe iq nie stoi na najwayzszym poziomie. Chcialbym widziec wiecej w akcji Noaha bo to fajny energizer, husler, a to sie ceni u wysokich. Choc indolencja w ofensywie jest powszechnie znana.

 

Widac jak na tacy ze jest nam potrzebny pod koszwiec z prawdziwego zdarzenia, jesli chcemy sie liczyc w wwalce o PO. a na to licze. Nie mowie juz o Boozerze czy innym graczem z samego topu podkoszwcow, ale ktos solidny pozwalajacy dostarczac te 12/8 na dobrym procencie i grajacym blizej trumny, bez tego jestesmy w dupie i 35 zwyciestw to bedzie max w naszym wykonaniu. A wschod jest na tyle mocny ze moim zdaniem w tym roku trzeba bedzie wygrac nawet +41 meczy by do po wejsc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie nic nie mamy przeładowane bo hughes jest kontuzjowany.

ciekawe jest to iż jeszcze dwa lata temu chcieliście wojowac ligę z prawie identycznym składem.

Obecnie nie widac przyszłosc.

Z Benem Wallacem który pojęcia bladego o ataku nie ma Bulls mieli dominowac a teraz Roster bulls nadaje .... w sumie do nieczego się nadaje.

Obiektywnie patrząc to mają mocniejszy backcourt niż wtedy bo doszedł najlepszy gracz obwodowy Bulls od czasów Jaya Wiliamsa, Derrick Rose.

Z obecną pozycją formą graczy trzeba miec kontakty jak Mitch by dobić dobrego trejdu dla tego zespołu. Wszyscy jak jeden mąż zagrali beznadziejne sezony.

Wszyscy pomijając Rose'a zaczęli przeciętnie, słabo, bezndziejnie. Większośc z kontraktami nie prezentuje poziomu podpisanych umów.

Jak wyminenić korzystnie takich graczy, ba wymienić za punktującego podkoszowca? takie rzeczy to tylko na linii Memphis- Lakers moga się dziać.

Czasu potrzeba, ci gracze nie są az tak słabi jak to wyglada. to kwestia jakiegoś przełamania wewnętrznej niemocy kwesti mentalnej niz braku rzeczysitych koszykarskich umiejętnosci. tu jest zadanie dla Vinny del Negro i jego sztabu, by tchnąc w ten zespół nowe życie. by odbudować ich indywidualnie i jako zespoł.

Bo zwyczjanie skonczy się jak zwykle. trejd gracza byków, potem w nowym zespole bedzie wymiatał a na froum będą gadki: i na co? po co?

a jak chcieli podkoszowego to go mieli na tacy. nazywa się lamarcus i gra w zespole Blazers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wira dobrze prawi, az sam jestem w szoku boi zgadzam sie dokladnie z kazdym jego slowem. Ktos sie z nim nie zgodzi to bedzie mial z nami dwoma na raz do czynienia :)

Wziecia Thomasa ponad Aldrigem bylo bledem ale mozna sie klocic ze latwo gada sie po drafcie i po paru latach, ok to po ch... za przeproszeniem bylo branie Noaha chwile pozniej? Kolejny zajebisty fizol, walczak, hustler... z fatalnym rzutem i slaba ofensywa.

Zajebanie sobie backcourtu tym Hughesem to tez nie byl zbyt madry pomysl, ale Paxson zapewne nie mial wyjscia bo gm Cavs tez chcial sie pozbyc jakiegos balastu. Ktorys musi poleciec na pysk, nie ma bata zebyscie mieli 5 niskich do grania (Safio zawodzi mnie poki co).

Szczescie w drafcie z 1 pickiem wam sporo pomoglo bo Rose wbrew temu co mowia komentatorzy Boston Celtics w ich lokalnej stacji (wolny, ze slabym przegladem pola (!)) wyglada na franchise gracza ktory sporo moze osiagnac w karierze.

Potrzebujecie jakichs magicznych trejdow zeby przerzedzic backcourt i dodac podkoszowca z rzutem i ofensywa, jakies tam "kaski" macie do wytrejdowania, Gordon, Noc, Gooden.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi wyborami wysokich to mam taką nazwijmy to "teoryjkę"

Skiles I Paxson preferowali własnie takowych graczy jak Noah, hustlerów, walczaków, do twardych zasłon, bloków,do bicia się pod koszami.

Dali w cholerę kasy Benowi bo spełniał w tamten czas owe kryteria.

Przy wyborze komu dac kontrakt Tyson-Curry równiez wybrali gracza w swoją modłe.

Draft tyrus-lamarcus wybierają tyrusa, bo LA miał trochę łatke gracza soft uciekającego na półdystans unikajacego gry podkoszowej, gdzie thoams jawił się jako podkoszowa bestia niesamowiity dunker bloker etc.

Z noahem to jest taka historia ze pax chciał go już rok wcześniej, kiedy zdecydował się na thomasa podobno nawet rozmawiał z nim i nakłaniał go do przystapienia do dratu. Noah został na uczelni i w kolejnym poleciał do Bulls.

Menagment zwyczjanie preferuje takich graczy stawiając na punkty od graczy z poczycji G/F.

Mają to co chcieli ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry mecz Bulls na wyjeżdzie.

Dobry, bo mimo iz Tyrus Thomas jawi się w nowym sezonie jako nie owijając w bawelnę "koszykarski debil" a Deng zagral jak przystalo na 71 melonów :evil: Bulls walczyli do konca.

Po pierwsze Del Negro powinien szybko reagowac na gre Rose'a, chłopak patrząc nie nieudolnosc strzelecka całego zespołu za bardzo gra pod siebie.

Druga sprawa thabo kompletnie nie sprawdza się jako starter, chyba, że w lidze NBDL.

Przeładowany backcourt w taki meczu to mit bo tak naprawde nie było komu grac ;]

Do tego wysoka dyspozycja Denga Thomasa Noaha spowodowala że Vinny musiał grac trójka małych co w przypadku Turkoglu wydawało sie dośc skuteczne bo turek zwyczajnie głupiał przy kryjącym go Hinrichu.

Nocioni musiał się podobac, w przeciwienstwie do denga nie boi się grac w koncówkach nie boi się Howarda, gra twardo, wrecz chamsko.

Gordon jak to ma w zwyczaju w koncówe straci rzuci spudluje znów spudłuje i przegra mecz. zycie.

Tu pole do popisu dla Rose'a.

Jakies koszykarskie ABC trzeba prowadzic z Thomasem i Noahem.Zenująca gra w ich wykonaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Del negro powinien wiedziec ze ganie smallball nie zawsze bywa skuteczne i trzeba byc elastycznym z tego typu graniem, szczególnie gdy na przeciw masz frontcourt BigZ Ben i Vearejo, przy penetrujacym Lebronie to zakrawa na samobójstwo. Vinny chce być Mike D'Antoni i na oczach widzów ESPN dokonał rytualnego seppuku. Przegrana deska, points in the paint, szalejący lebron. tego ostatniego nie można uniknąć, ale pierwsze czynniki i owszem, a i lebrona mozna zniechęcić do penteracji ale jak to zrobic z jednym wysokim który w dodatku nazywa się dre gooden aka defnsywna pierdoła.

Granie kompletnie bezproduktywnym Hinrichem, dlugie minuty nieskutecznego nocioniego, gdy dziś Thomas nie wyglądał jak "koszykarski ułomek" a Noah wygladał bardzo solidnie. Pierwsze minuty i bloki Thomasa skutecznie wybiły z głowy grę pod koszem BigZ ale potem to już gracze cavs mieli lajt ponownia punkty z pomalowanego, grający cholera wie co Kirk i mismatche Kirk-Lebron Rose-Lebron.

efekt - 3 porażka w dośc fatalnym stylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie tylko zastanawia Byku kiedy Ty sie wkurzysz bo - nie przymierzajac - od 3 lat masz anielską cierpliwosc do tego co sie dzieje w Bulls 8)

 

Moze i ja czesto lubie powybiegac w przyszlosc, pooceniac, podywagowac na rozne tematy. I mozesz krytykowac mnie za to (zreszta to robisz ;-) ) ale chyba w koncu przyjdzie czas gdy i Ty sie zlamiesz i zaczniesz byc ciut bardziej radykalny w stosunku do chocby tematu trade'ow jak i cipkowatosci Paxsona ;-) w sumie w tamtym sezonie - choc niesmialo - to zaczales jechac po skilesie. teraz czas na kolejne kroki :P

 

ps. i nie, nie mowie tego akurat pod wplywem meczu z Cavaliers, ktory swoja droga byl przechu*owy ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwycięstwo nad Suns.

To był naprawde dobry mecz w wykonaniu BUlls.

Mecz z głową zarówno w wykonaniu trenera jak i zawodników.

Po pierwsze prawie całkowita eliminacji p'n'r w wykonaniu pary nash-Amare. Szybka rotacja, przekazywanie gracza, punkty musiał ciułac z wolnych, ba nawet pierdola defensywna gooden złapał go na offens 8)

Druga sprawa, deska całkowita dominacja. Jak zobaczyłem Shaqa w gajerku to sobie myśle, oho Del Negro zaraz wystawi niski skład, ale widac ze facet uczy się na błędach, przemeblował starting 5 i szybko wprowadził tego z którego najmniej korzystał w wczesniejszych 5 meczach. Joakim Noah mial wejscie smoka dobijał, czyscił deske i mam nadzieje ze tym meczem przekonał do siebie Del Negro.

Z ławki nawet Thomas nie wygladał tak źle, co prawda znów ćwiczył ten swój marny jumper, ale zbierał hustlował. Z tego rzucania zapomniał o swoim atucie, koles nie mógł dwa razy dunka zrobić.

Ale wynik rostrzygnął się na obwodzie gdzie dzielił i rządził w ataku Ben gordon, to drugie z rzedu bardzo dobre spotkanie. Ben Gordon i dwa świetne mecze, dobre nie ?

Brak kontraktu to jest to co kocham w tej lidze.

Powinni podpisywac coroczne umowy 8)

Liga dopiero miała by poziom.

A Marbury grałby w Basket Kwidzyn :wink:

Kolejne równy mecz rose'a, z fajerwerkami.

Facet prawie bezboleśnie przeszedł z ligi uniwersyteckiej do NBA, to jest trudna sprawa.

Kirk Hinrich solidnie w defensywie, bez szalenstw w ataku (ale akcje sam na sam z koszem skończyć by mógł)

Deng znów rozekrecał się cała pierwsza połowę (bodaj 0-5 na poczatek) cięzko mu wejsc w sezon.

Podsumowując, Bulls u siebie wygladają dobrze, ciągle spory potencjał do wykorzystania, cztery kolejne mecze u siebie, pasuje reperować bilans poprawiac grę uruchamiac więcje Denga Hinricha Noaha przed wyjazdem na zachód. Ustabilizowac pierwszą piątkę (gordon miast kirka)grac taki difens jak dzis i można optymistycznie zerknąc w sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się z tego wszystkie podoba najbardziej to, ze Del Negro stawia mocno na D.Rose'a :wink:

Myśle, ze takie zaufanie dla niego jako rookie ma wpływ na to, że chłopak szybko złapał na czym polega gra w nba i czyżby można wysnuwać że to jest człowiek który przy mądrych ruchach GM (nadal na to czekamy...) może wprowadzić Byki do czołówki wschodu :?:

Coś faktycznie z tymi kontraktami jest, może to byłby sposób jak piszesz Wirakocza :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I szlag trafił nasz przeładowany backcourt.

Kirk Hinirch out na 3 miesiące.

12 tyg. Cholera.

Bulls zostają bez solidnego backup'u na pozycji pg, bez najlepszego obwodowego defensora(zresztą najlepszego obroncy w zespole).

Normalnie wypada się cieszyć że Larry Hughes wraca.

A lebron kontynuuje dzieło zniszczenia. Dziś mnie zniszczył w tej IV kwarcie. Coś niesamowitego.

BUlls bez Goodena i Kirka stracili swoją głebię i stracili głowy na poczatku IV kwarty, ale mecz mógł sie podobac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko krotko do tego co napisal Wira, kontrakty moze nie powinny byc coroczne tylko po prostu nie gwarantowane, grasz jak pizda wylatujesz, przed podpisaniem kontraktu distajesz bonus w zaleznosci od klasy zebys mial na waciki i wyzywienie rodziny :)

ps-Byki w obu meczach zagrali dobry basket, przeciwko Cavs zabraklo troche szczescia (2 trojki "snajpera" Bronka w kluczowych momentach), z Kirkiem to fakt troche przerabane, nie wiem jak to sie dzieje, najpierw gadamy o klopocie "bogactwa", teraz zostalo juz tylko 3 G, przy czym Sefalosha gra po prostu slabo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim meczu przeciwko Cavs Deng po prostu nie dal rady utrzymac Bronka. Reszta calkiem poprawnie, szczegolnie Noah. Co do gry Rose - fajnie sa te jego wjazdy pod kosz ale kiepsko juz z jumperkami. I mysle ze tego mu najbardziej bedzie brtakowalo w przyszlosci. Wciaz w Bulls brak solidnego SF, sam Gordon mimo ze ostatni calkiem niezle nie pociagnie meczu bez drugiej solidnej opcji w ataku bo go latwo zblokowac i takl sie stalo wczoraj w 3 i 4 tej kwarcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulls sie zbroją na obwodzie :lol:

Podobno ma być zatrudniony Hunter, zeby obciąc troche minuty i nie przemęczac Rose'a. teraz, pod nieobecność Kirka faktycznie potrzebujemy jakiegos backupu. Lindsey zawsze mi imponował zawzięciem z jakim walczył o piłki i w D, tylko czy on to jeszcze potrafi???

 

No i jeszcze ciekawsza sprawa. Podobno Byki przygladają sie Zachowi. Potrzebujemy punktujacego podkoszowca, normalnie byłbym porzeciw, ale w obecnej sytuacji kiedy juz praktycznie pewni jestesmy, ze Tyrus tuzem ataku nie będzie być moze takie wzmocnienie byloby ok. Cholera wie, zaryzykować zawsze warto. Nie lubię go, nie lubie jego sposobu pracy, ale Byki niewiele mają do stracenia, pozycja nie za wysoka, rokowania nienajlepsze, a i jego cena niewygórowana, moze nawet udałoby sie opchnąc Hughesa.

Choć z drugiej strony czy to nie byłby ruch w stylu "tonacy brzytwy...."

Sam nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze po tym fatalnym meczu z PTB (nie dalo sie tego ogladac) Larry Hughes jeszcze smie "stawiac warunki" i juz placze ze nie bedzie gral po 15-20 minut. Wyszedl na pozycji sf (za kontuzjowanego Denga), nie gral zle, nie gral rewelacyjnie, niby rozumie ze maja duzo ludzi do grania ale sam nie zgadza sie z taka rola jaka ma. W glowce sie poprzewracalo, jestem ciekaw jak del Negro sobie poradzi z ta sytuacja, ktos zdecydowanie bedzie musial poleciec (co tam robi ten dziadek Hunter to ja nie wiem, ciekawe czy Byki doczekaja jego odrodzenia formy, bo poki co to jest mega porazka, glowa chce, nogi juz nie moga). Jeszcze teraz znowu ta seria wyjazdowa na Zachod ktora nie pomoga ani w odbudowie formy, podniesienia morale, bo z taka gra nie widze zbyt wiele wygranych na wyjezdzie w tej serii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz po tym jak napisalem ze Byki nic nie wygraja w tej serii wyjazdowej to oczywiscie pociagneli GSW, i Hunter zagral przyzwoity mecz :) Moze czesciej bede tu zagladal :)

Dobry mecz, swietnie sie ogladalo, Rose i Hughes wymietli, Gooden pod koszem jak niedzwiedz, zrobily Byki na mnie wrazenie, ale GSW byli oslabieni brakiem J Crawforda wiec sa usprawiedliwieni :)

Nawet Sefalosha sie pokazal z dobrej strony, a juz chcialem na nim krzyzyk postawic, za wczesnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwa slowa: DERRICK ROSE.

 

na gre Bulls czesciej nie da sie patrzec niz sie da, dlatego czesciej sie nie chce pisac o tym niz chce, ale w/w pan sprawia ze nadzieja na lepsza przyszlosc sie wciaz tli. Chicago Bulls to Derrick i dlugo nic. Deng poki co to najgorsza inwestycja ostatnich lat zaraz po B.Wallacie (tak, wiem kontuzja, ale i tak regres wciaz widoczny), Gordona juz po wakacyjncyh ekscesach trzeba bylo skreslic a teraz na dodatek przy braku Kirka irytuje swoim cegleniem (co z tego ze ma lepsze mecze jak jest chimeryczny jak cholera), o Tyrusie to szkoda nawet mowic... Do tego co? Zrzędzący Hughes, niespełniający sie Sefolosha i Gooden grajacy na centra... ehhh... i powroce jeszcze raz do tematu: pomyslec ze 2.5 roku temu bylo tak pieknie :/ ale jak sie jest cipką na stanowisku GM bojąca sie podejmowac meskie i ryzykowne decyzje to tak juz jest...

 

Ja chce trade'u! Juz niech cokolwiek Paxson wymysli. Czy ten czlowiek w jakis chory sposob polubil ta przecietnosc w ktorej tkwia Bulls?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.