Skocz do zawartości

lorak

Rekomendowane odpowiedzi

Mogą sobie rościć pretensję do miana gracza z największą ilością wygranych statuetek 6th man of the year.

 

Marcus Camby ma DPOTY, Wallace i Mutombo mają po 4 a Duncan nie ma żadnego.

 

Nash ma 2 x MVP a Shaq jedno.

 

Licytacja na accolades ma sens kiedy gracze jakoś tam byli na zbliżonym poziomie, tu nie ma o czym gadać bo Manu to był na te 25 mpg full-package z impaktem superstara, kiedy Jamal i Lou to po prostu scorerzy słabi (Jamal) albo średni (Lou) w innych aspektach (2 ostatnie sezony Lou są świetne, ale Manu miał takich z 8 :smile: )

Podpisuje się pod tym, bo dobrze prawisz, ale Wallace i Mutombo to top topów w obronie. I choć Duncan był świetny, to nie jestem przekonany, że akurat w tym aspekcie był tak dobry jak oni. Nie zrozum mnie źle, bo Duncan to top5 alltime (dla mnie), ale BWallace i Mutombo to były defensywne bestie na miarę Maldiniego z Milanu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, pamiętam jak julekstep rzucał argument o liczbie DPOTY kwestionując, że Robinson był lepszym obrońcą od Howarda. :]

 

Tu miało to sens bo to gracze na zbliżonym poziomie*  :panda:

 

(* różnica taka, że D-Robowi trafił się Timmy a Howardowi Hedo :P)

Podpisuje się pod tym, bo dobrze prawisz, ale Wallace i Mutombo to top topów w obronie. I choć Duncan był świetny, to nie jestem przekonany, że akurat w tym aspekcie był tak dobry jak oni. Nie zrozum mnie źle, bo Duncan to top5 alltime (dla mnie), ale BWallace i Mutombo to były defensywne bestie na miarę Maldiniego z Milanu.

 

Pod rozwagę - od momentu przyjścia Duncana do ligi Spurs dopiero w 08/09 spadli na dalekie piąte miejsce w DRTG :D (mieli też 3 sezony pod rząd kiedy robili najlepszą obronę - już po odejściu D-Roba).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duncan nie był tak dobry jak Wallace, ale był o wiele lepszy w ataku.

 

To też zależy jakie kryteria przyjąć.

 

Jeśli już uwierzyć, że Ben w peaku był trochę lepszy (no fakt, był bestią) to jednak zestawiamy tutaj jakieś 7 sezonów w beast-mode vs dwie dekady anchorowania najlepszym defensywom ligi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugerujesz, ze roznica miedzy obrona H i R (gdzie obaj generalnie byli anchorami w D) jest taka jak miedzy Manu a Lou i Jamalem?

Sugeruję, że w dyskusji Robinson v. Howard (Robinson jednoznacznie lepszy obrońca v. Howard z większą liczbą 'defensywnych' accolades) kwestionowałeś lepszość Robinsona w obronie ze względu na te accolades, gdy realnie to not even close, a teraz w sumie słusznie piszesz, że te accolades to w takich porównaniach to garbage. Tak mi się przypomniało, no hard feelings. ;] 

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To też zależy jakie kryteria przyjąć.

 

Jeśli już uwierzyć, że Ben w peaku był trochę lepszy (no fakt, był bestią) to jednak zestawiamy tutaj jakieś 7 sezonów w beast-mode vs dwie dekady anchorowania najlepszym defensywom ligi :)

Jak kryteria, które przyjmiemy to sama defensywa, to Wallace>Duncan.

Jak bierzemy overall, to wiesz że nie mamy o czym gadać hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugeruję, że w dyskusji Robinson v. Howard (Robinson jednoznacznie lepszy obrońca v. Howard z większą liczbą 'defensywnych' accolades) kwestionowałeś lepszość Robinsona w obronie ze względu na te accolades, gdy realnie to not even close, a teraz w sumie słusznie piszesz, że te accolades to w takich porównaniach to garbage. Tak mi się przypomniało, no hard feelings. ;] 

 

Z tego co pamiętam to clue było takie, że kwestionowałem stawianie w rankingach D-Roba znacznie wyżej w rankingach all-time (coś koło top-20 player vs top-50 player), gdzie fajnie jak ta 'lepszość' przekłada się na wynik drużyny (Howard zrobił więcej bez top-5 all time grajka obok niż D-Rob).

Jak kryteria, które przyjmiemy to sama defensywa, to Wallace>Duncan.

Jak bierzemy overall, to wiesz że nie mamy o czym gadać hehe

 

Nie no - sama defensywa, z tym że pytanie czy w dyskusji z kategorii 'all-time greats' lepiej bronić 10/10 przez 7 lat czy jednak 9/10 przez 20 :smile:

 

Bill Walton kind of case.

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to clue było takie, że kwestionowałem stawianie w rankingach D-Roba znacznie wyżej w rankingach all-time (coś koło top-20 player vs top-50 player), gdzie fajnie jak ta 'lepszość' przekłada się na wynik drużyny (Howard zrobił więcej bez top-5 all time grajka obok niż D-Rob).

 

Nie no - sama defensywa, z tym że pytanie czy lepiej bronić 10/10 przez 7 lat czy jednak 9/10 przez 20 :)

 

Bill Walton kind of case.

DRob>Howard, zawsze i wszędzie. To tak odnośnie waszej dyskusji.

Co do naszej, no niby masz rację, ale Wallace był straszną bestią.

Wallace nie miał też goata wśród trenerów (dyskusyjnie) przez 20 lat.

Tak naprawdę, to o wiele trudniejszy temat od GOAT'ów overall.

Defensywa w koszu jak w piłce, bo kto się jarał Cannavaro?

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A c*** tam, nieważne, jak źle pamiętam to przepraszam. ;] 

W sumie Lorak nie porwał tłumów swoim prowotematem, więc zamiast tego spoko sprawa jakby się zastanowić ponad kogo z tieru franchise playera w lidze teraz albo w przeszłości byście brali tego Manu (elite ~druga opcja ze specyficzną rolą).

 

Manu vs Paul Pierce albo Manu vs Westbrook or smth.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A c*** tam, nieważne, jak źle pamiętam to przepraszam. ;] 

 

W sumie Lorak nie porwał tłumów swoim prowotematem, więc zamiast tego spoko sprawa jakby się zastanowić ponad kogo z tieru franchise playera w lidze teraz albo w przeszłości byście brali tego Manu (elite ~druga opcja ze specyficzną rolą).

 

Manu vs Paul Pierce albo Manu vs Westbrook or smth.

Paul Pierce. Trochę przeceniacie Manu, który notabene był świetny.

Zaleci rasizmem, sorry białasy - ale Manu się nie łapie do top5 white'ów.

Mój ulubiony piłkarz ever to Maldini, więc teges.

Szanuję i to bardzo, ale ja to jestem z ekipy Del Piero hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wallace nie miał też goata wśród trenerów (dyskusyjnie) przez 20 lat.

 

Duncan też nie. Jak przychodził do SAS to Popovich był trenerem z career W-L % na poziomie 26% :)

 

To kto komu bardziej pomógł w karierze to spora niewiadoma, ale ja jednak jestem z obozu Duncana tutaj (on od wejścia do ligi był kozakiem - najlepszy rookie jakiego widziałem*)

 

* na rookie year Shaqa się nie załapałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duncan też nie. Jak przychodził do SAS to Popovich był trenerem z career W-L % na poziomie 26% :)

 

To kto komu bardziej pomógł w karierze to spora niewiadoma, ale ja jednak jestem z obozu Duncana tutaj (on od wejścia do ligi był kozakiem - najlepszy rookie jakiego widziałem*)

 

* na rookie year Shaqa się nie załapałem

Maaan, Duncan był znakomity, ale moim zdaniem przeceniasz go w defensywie. Jednakże rozumiem to, to taka łatka. Jak bycie słabym obrońcą #RayAllen. Sporo takich przykładów gdzie się kogoś przecenia lub niedocenia. Moim zdaniem pod względem samego skillu w defensywie to topem topów są Rodman, Wallace, Mutombo. I nikt nie musi się z tym zgadzać. Btw Cannavaro'06 > Maldini kiedykolwiek heheszki :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maaan, Duncan był znakomity, ale moim zdaniem przeceniasz go w defensywie. Jednakże rozumiem to, to taka łatka. Jak bycie słabym obrońcą #RayAllen. Sporo takich przykładów gdzie się kogoś przecenia lub niedocenia. Moim zdaniem pod względem samego skillu w defensywie to topem topów są Rodman, Wallace, Mutombo. I nikt nie musi się z tym zgadzać. Btw Cannavaro'06 > Maldini kiedykolwiek heheszki :P

Po prostu w gadkach nt najlepszych i wszelkiej masci all time rankingow longevity jest u mnie dosc wysoko jesli chodzi o kryteria.

 

Jako fan Del Piero i wloskiej pilki powinienes to rozumiec :)

 

A Fabio Maldiniemu moze buty wiazac!

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu w gadkach nt najlepszych i wszelkiej masci all time rankingow longevity jest u mnie dosc wysoko jesli chodzi o kryteria.

Jako fan Del Piero i wloskiej pilki powinienes to rozumiec :)

A Fabio Maldiniemu moze buty wiazac!

Ale Fabio wygrał złotą piłkę, a Wallace 4xdpoty - blablabla

Trochę się drocze hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Duncan i Maldini po 5x mistrzowstwo NBA / ligę mistrzów

 

bęc

Czyli Bill Russell to GOAT. Pele to GOAT. Grzegorz Lato to GOAT (w PL, bo król strzelców MŚ).

A tak już na poważnie, tylko trochę się z Tobą nie zgadzam, tylko trochę.

Edit - Wallace>Duncan w defensywie <bezradny>

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.