Skocz do zawartości

lorak

Rekomendowane odpowiedzi

nie chodzi o jakieś listy all time, tylko kto był lepszy, gdy porównamy ich najlepsze sezony? minuty proszę ignorować, liczy się to, co się działo, gdy przebywali na boisku.

 

bywało, że myślałem, iż w takim porównaniu wygrywa Manu. no ale teraz nie jestem pewien i ciekawe czy ktokolwiek będzie miał Bryanta jako tego gorszego?

 

szkoda, że Przema już nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, pod kryteriami typu All-Time Fantasy to można by się jeszcze kłócić, ale przy porównaniu najlepszych sezonów to nie bardzo. Kobe to był franchise player - nie topowy, ale jednak legit. Nigdy nie widzieliśmy jak Manu radziłby sobie w takiej roli.

 

 

szkoda, że Przema już nie ma.

 

lmao, good riddance.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że Kobe był jest i będzie zawsze szmacony na tym forum, bo wiele osób ma obsesje na punkcie krytykowania wszystkiego co związanego z Lakers, ale taki temat w ogole nie powinien powstać, a jak juz powstal to fajnie byłoby wytlumaczyć skad pomysł na porownanie, gdzie sa jakies przewagi Manu itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten temat to jakaś prowokacja? aż dziwne, że sie jeszcze nie zlecieli wyznawcy kościoła św. Kobasa grożąc śmiercią autorowi wątku

 

a tak serio to jak nie lubiłem Bryanta tak jest bez dwóch zdań top 15 a może nawet top 10 all time graczem i porównywanie go do kogoś kto większą częsc kariery był 6th manem nie ma wiekszego sensu (nawet jeśli to najlepszy 6th man w historii)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze porównanie graczy na tym forum, ever.

To tak jakby porównać Pippena do Kempa. Fail jak ch*j.

Ps. Autorze - dałbym Ci łapę w dół, bo to nawet zabawne nie jest.

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pórownanie Crawforda/Williamsa do Manu jest jeszcze gorsze niż porównanie Manu do Kobe :smile:

 

tylko proszę nie wciskaj mi czegoś czego nie napisałem -  porównywanie karier to jedno, ale czym innym jest stwierdzenie, że zawodnicy, którzy historycznie zdominowali nagrodę 6th man OTY (Jamal x3, Lou x2 and counting) mogliby sobie rościć pretensję do miana najlepszego sixth mana all time

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko spoko, ale jak można porównać Bryanta (nigdy nie lubiłem) do Manu (lubiłem od zawsze).

Przecież to karykatura porównań tego typu. Daaaamn.

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko proszę nie wciskaj mi czegoś czego nie napisałem -  porównywanie karier to jedno, ale czym innym jest stwierdzenie, że zawodnicy, którzy historycznie zdominowali nagrodę 6th man OTY (Jamal x3, Lou x2 and counting) mogliby sobie rościć pretensję do miana najlepszego sixth mana all time

 

Mogą sobie rościć pretensję do miana gracza z największą ilością wygranych statuetek 6th man of the year.

 

Marcus Camby ma DPOTY, Wallace i Mutombo mają po 4 a Duncan nie ma żadnego.

 

Nash ma 2 x MVP a Shaq jedno.

 

Licytacja na accolades ma sens kiedy gracze jakoś tam byli na zbliżonym poziomie, tu nie ma o czym gadać bo Manu to był na te 25 mpg full-package z impaktem superstara, kiedy Jamal i Lou to po prostu scorerzy słabi (Jamal) albo średni (Lou) w innych aspektach (2 ostatnie sezony Lou są świetne, ale Manu miał takich z 8 :smile: )

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.