Skocz do zawartości

...Mecze przedsezonowe...


antek

Rekomendowane odpowiedzi

No niestety, ale to akurat forum Lakers.e-nba.pl, wiec w sumie mozna sie bylo tego spodziewac.

Uderz w stol, a nozyce.... :)

Teraz to co powiem nie jest jakims przejawem zlosliwosci do Loverow tylko poprostu czyms co zaobserwowalem. W kazdym temacie dotyczacym jakiejkolwiek konfrontacji (zazwyczaj konfrontacja ma 2 strony) albo w ogole nie mowicie nic o drugiej stronie(jak zwykle kompletny brak szacunku do rywala) albo cos tam ledwo naponniecie. Zadarza wam sie to nie zmierine czesto, i po obserwacjach milosnikow innych druzyn musze przyznac, ze Loverzy LA sa tutaj w tym zdecydowanie najlepsi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co Key, chyba w czasie sezonu bede czesciej zagladal na inne podfora druzyn i sprawdze, czy tam tez czasem nie rozmawiaja wlasnie o danych konkretnych ekipach. Juz nie masz sie czego czepiac, ze naparzasz w to, ze w czesci o LAL mowi sie w przewazajacej mierze o LAL? :) Jak Lakers wygrywaja, to sie ich chwali, jak przegrywaja, to sie ich krytykuje. Ugodzilo cie, ze nikt tutaj nie rozpisuje sie o wspanialosci Sonics, ktorzy wygrali mecz towarzyski? Jakby grali z kims innym, to nawet bys o tym nie wspomnial. Spox, poczekam az Kobe rzuci im kiedys znow 12 trojek, to wtedy bedzie okazja podyskutowac o "perimeter defense" w wykonaniu SSS. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...bla bla bla...

 

A tak wogóel to mozna liczyc na pacyfistyczne rozwiązanie tego konfliktu czy juz na zawsze jestem w twoich oczach głupkiem, obrazającym LA???

Ja nic do Ciebie nie mam. Chcę tylko, żebyś albo trochę zmienił swoje poczucie humoru, albo go tak nie exponował. Tyle...The End.

 

Key - Czepiasz się jak zwykle. Jakże mi tego brakowało :P Co z tego, że jest druga strona w rywalizacji? Czy to zmusza nas do opisywania tej drużyny i meczu w jej wykonaniu? Często poprostu każdy ma mało czasu i jeśli go wogóle znajdziesz to wolisz go poświęcić swojej ulubionej drużynie, aniżeli ich przeciwnikowi. My na forum lakers.e-nba.pl skupiamy się na tym co nas interesuje - na omówieniu wad i zalet LAL, więc nie wymagaj od nas czegoś czego sam nie spełniasz (spójrz na swój pierwszy post :) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nic do Ciebie nie mam. Chcę tylko, żebyś albo trochę zmienił swoje poczucie humoru, albo go tak nie exponował. Tyle...The End.

Wydaje mi sie (a nawet jestem tego pewien) ze troche za newrowo zareagowałes, po jednym moim poscie, wyraźnie jejcarskim, zacząłes wyzywac mnie i teraz mowisz ze nic do mnei nie masz 8)

nie kminie ...

Dobra kuniec ....

 

Widze ze lepiej w z niektórymi loverami nie zaczynac (tym bardziej na ich terenie :P ) Zauwazyłem ze wielu z nich (nie mowie teraz o tobie Pietras chociaz MOŻLIWE ze tez) obrazanie innych zawodnikow (tak sie głupio składa ze najcześciej AI) przychodzi bardzo łatwo, ale kiedy sie wyzwie Shaqa od grubasa, a Kobe nazwie gwałcicielem to odrazu do gardła sie rzucają :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co Key, chyba w czasie sezonu bede czesciej zagladal na inne podfora druzyn i sprawdze, czy tam tez czasem nie rozmawiaja wlasnie o danych konkretnych ekipach.

Oni scisle omawiaja swoje ekipy, ale zaznaczaja, ze w danym meczu gral jeszcze innt team i to nawet niekiedy z szczegolami. U was tego sie nie uswiadczy.

nie masz sie czego czepiac, ze naparzasz w to, ze w czesci o LAL mowi sie w przewazajacej mierze o LAL?

Znow tani chwyt Lovera. Slowo podkrslone zupelnie tutaj nie pasuje. powinno byc "tylko".

Ugodzilo cie, ze nikt tutaj nie rozpisuje sie o wspanialosci Sonics, ktorzy wygrali mecz towarzyski? Jakby grali z kims innym, to nawet bys o tym nie wspomnial.

Mega LOL dla tego Pana. :):):):)

Nie wytrzymam, ze smiechu. Szaku, powiedz mido jakiego ty sie poziomu znizasz osadzajac mine o to, o co posadizles w tym cytacie. Nawet tego nie skomentuje bo szkoda mi slow.

Spox, poczekam az Kobe rzuci im kiedys znow 12 trojek, to wtedy bedzie okazja podyskutowac o "perimeter defense" w wykonaniu SSS.

Kolejne mega LOL.

 

Nie spodziewalem sie po tobie tak tanich chywtow. Wyprowadz mine z bledu i powiedz e sie myle.

 

Key - Czepiasz się jak zwykle. Jakże mi tego brakowało

Postaram sie zeeby tego czepiania sie bylo mine jak wy przestniecieplesc glupoty :)

Co z tego, że jest druga strona w rywalizacji?

Dziekuje Panu za wypowiedz, ine mam wiecej pytan. Po co w ogole cala NBA i jej druzyny, przeciez jest LA. Loverzy LA=pepek swiata :):)

Czy to zmusza nas do opisywania tej drużyny i meczu w jej wykonaniu?

Wyadaloby chociarz nadmienic, ze na parkiecie byl ktos jeszcze procz graczy Landryn :)

(spójrz na swój pierwszy post ).

Moj post jest tylko proba uswiadomienia wam, ze na boisku byla jeszcze inna druzyn, ale jak widac bezskutecznie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 to trochę więcej poczucia humoru Key :)

 

Postaram sie zeeby tego czepiania sie bylo mine jak wy przestniecieplesc glupoty :)

Z tego wynika, że nie powinieneś się wogóle czepiać :)

 

Dziekuje Panu za wypowiedz, ine mam wiecej pytan.

Wiedziałem, że jak tak napiszę, to to wytniesz i uznasz za odrębną całość. To i następny cytat są całością. Rozgraniczyłem to tylko na 2 pytania i to był błąd, bo dałem Ci możliwość taniego chwytu :)

 

Wyadaloby chociarz nadmienic, ze na parkiecie byl ktos jeszcze procz graczy Landryn

Ja podczas sezonu nie miałem tyle czasu, żeby pisać o każdym meczu, ale widziałem, że ktoś (tzn zawsze Szak, a czasem jeszcze ktoś) pisał z kim LAL wygrało lub przegrało. Trochę przesadzasz. Jak było coś warte odnotowania to na pewno będzie odnotowane. Tu jest temat o preseasonie LAL, więc najważniejsze jest skomentowanie formy LAL, forma SEA nie jest dla nas taka ważna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle Key robisz z igly widly. Wez przestan sie bawic w jakas swieta inkwizycje, bo to ty zaczynasz byc jednym wielkim LOL-em, ze wchodzisz tutaj i ni z gruchy ni z pietruchy probujesz dyktowac ludziom, o czym maja wspominac w swoich postach, a o czym nie.

 

powiedz mido jakiego ty sie poziomu znizasz osadzajac mine

Sory. Zapamietam na przyszlosc, ze jesli bede chcial cie osądzic, to mam tego nie robic, bo to oznacza znizanie sie do twojego poziomu. :lol:

 

Odnosnie czepiania sie, to akurat ty czepiasz sie najbardziej. Lakers poki co grali tylko jeden mecz. No to wymienie tutaj osoby, ktore na poczatku wspominaly o Sonics i o tym, czego oni dokonali w tym meczu:

 

W SSS dobry mecz Raya Allena, tory rzucił 25 pkt ale tez miał 5 asyst, rzucił 4 trojki ale zz skutecznoscia 44 procent (...) Evans jak zwykle dobrze na tablicach, krótko zagra Kutulay, ale moze go powoli wprowadzają, a potem bedzie dobrze ?? (...)Nieźle tez grali obaj rozgrywający: Daniels: 13 pkt, 7 asyst i 5 rpg, jak i Ridnour, który miał 7 asyst w 22 minuty

w SSS nie zagrał Fortson i kilku innych ... (...) Sonics są niby jedną ze słabszy druzyn zachodu (...) Brawa dla SSS i Raya Allena !!!! tak 3mcie .... jak wyleczy sie Fortson i inni to

Jestem pod wrazeniem Danielsa. Wiem, ze to tylko mecz pre seasonowy jednak swoje pokazal. Jednak to nie jest cos z czego mozna sie az tak cieszyc. Wsytapil jako zmiennik Ridnoura, tak te czesto bywalo w zeszlym RS ze wystepowal jako zmiennik (najczesciej The Bonesa) i grywal naprawde dobrze, pozniej Bones nabawil sie kontuzji i gdy wystepowal jako starting PG juz nie wygladalo to tak to rozowo. W dzisiejszym meczu z PTB ma wlasnie zagrac jako 1st PG, zobaczymy tez Fortsona jako starting PF.

Dopiero potem pojawiaja sie posty moje i paru, jak nas nazywasz, loverow. Przypominam, ze to w twoim pierwszym poscie Key nie bylo ani jednego nazwiska gracza Lakers. Oczywiscie czepiasz sie fanow Lakers, ze co? Ze nie powtorzyli w swoich postach tego samego, o czym napisali juz ludzie wczesniej? Moze znow statsy na nowo podac? Znow dac linka do boxscore'a? Dlaczego? Bo wchodzi "PAN IGNORANCJA", nie mowi slowa o zadnym graczu LAL w czesci forum poswieconej tej druzynie, po czym zaczyna sie rzucac, ze fani tutaj nie chca dyskutowac o tym, jak radzili sobie przeciwnicy w meczu towarzyskim. Ot, typowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy sie troche uspokójcie :P

Key samotny wojownik, który ustawia fanów LA na ich forum.... :wink:

 

Troche Cie wspomoge. Chyba wiekszosc fanow drurzyn innych niz LA widzą ze loverzy mają "troche" :lol: bezkrytyczne podejscie do swoich ulubieńców... Naprawde Szak i P!3TR45[/] (nawet sie nauczyłem pisać :P )

podchodzicie za subiektywnie do oceny meczyqw swoich Lakers.....

Wiem jak jest bo to samo mam z Sixers, ale czuje kiedy przesadzam i kiedy ktos cos spieprzy to potrafie to powiedziec .... Wam często tego brakuje...

 

Pewnie ze narazie to preseason, ale taki mecz, kiedy 2 lider - Odom gra beznadziejnie a Kobe bawi sie w T-Maca (35pkt i porażka) nalezało by ioch skrytykowac i nie czekac na oceny moje, Antka, Keya, Josepha czy innych odnośnie rywali - NBA to poaza LA 29 innych druzyn, z którymi tez sie gra i bez których LA tez by nie istnieli - dlatego poświęcic tez trzeba przez szacunek troche uwagi mimo iz to forum LA ......

 

Teraz zaczynacie juz przesadzac .... Wyolbrzymiasz i ty Key i Loverzy wszystko co sie da.... LOOZIK !!! :wink: to przeciez ma byc rozrywka, albo inteligentna polemika, a zaczyna sie powoli wkradać chamówa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczyna sie powoli wkradać chamówa...

E no, ja bym tak Key'a nie nazwal. Owszem, wladowal sie tu i probuje burzyc od wiekow ustalony porzadek, ale przeciez niefani tez maja prawo do swojej opinii :wink:

 

Przeciez wiadomo, ze to nie jest walka na smierc i zycie. To juz tradycja, ale mimo to co jakis czas pojawiaja sie proby przekonywania drugiej strony. Wiadomo, ze fani LAL tak samo, jak fani innych ekip, sa w pewnym stopniu bardziej tolerancyjni wobec swoich pupuli, ale nie mozna zapominac o bezczelnych i nieuzasadnionych probach dyskredytowania graczy Lakers. Wszystko ma swoje granice i to nie jest tak, z tylko jednej stronie zdarza sie przesadzac. :)

 

A poswiecania uwagi innym druzynom... To okazuje sie, ze inne druzyny sa ignorowane? Bez przesady. Moze tak poczekac na wiecej przykladow, a nie zaraz po pierwszym meczu naskakiwac? Moze tak przejrzec tematy z zeszlego sezonu? Zreszta ja w ogole nie wiem, po co ten watek rozwinieto. Jako forum o Lakers w ogole nie dziwi mnie, jesli po meczach mowi sie o druzynach w proporcjach 80%-20%. Nie wiem, co w tym dziwnego. Jak fani bardziej znamy sie na swojej druzynie, a co wazniejsze to ona nas najbardziej interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EKHM !!!! SHAK

NIGDY NIE NAZYWAJ MNIE KoBe

Naprawde nie cirpie go i nawet w żartach strasznie mnie to wkurza !!!

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Chyba ze to był świadomy zabeg ??? :wink: zeby mnie wywołac ...

 

nie wiem na ile powaznie wy to piszecie ale to tak ode mnie było ...

 

A jeszcze co do mojej ksywki to jestem KaBe nie KoBe nie Kabe nie KeBe

!!!!

K to pierwsza litera mojego imienia B 1 nazwiska....

w alfabecie czta sie Ka i Be to tak zeby nick nie był za krótki, poza tym KB kojazy sie z......

Ja jestem Karol Ba....... hehe tego nie musicie wiedziec...

To powino byc w temacie o nickach i zaraz tam kawałek wkleje ...

Tak wiec prosze nazywac mnie KaBe OK ???

Moze ksywka nie jest rewelka, ale nie miałem co wymyslic, a poza tym sie przyzwyczaiłem - to juz ze 2-3 lata będzie ....

 

Pozrdo Szaqi i inne forumowicze ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KaBe - dwa razy przekreciles mojego nicka, a literowe w moim poscie poprawilem jeszcze zanim ty dodales swojego posta, wiec STFU. :wink:

 

Teraz do tematu, krotko. Ponizej jest link, skad mozna sciagnac jedna z kilku fajnych akcji obronnych Kobego - monster blok 1 on 1 na Ray'u Allenie. Widac KB#8 rzeczywiscie jest w wysmienitej formie. Zapowiaja sie pierwsze piatki obroncow i all-nba. Oczywiscie nie tylko w kontekscie tego jednego meczu, ale w ogole.

 

Linki z Clublakers.com. Zasysac poki jest :)

 

http://s2.yousendit.com/d.aspx?id=22C0DA27F55C207FD21C1BDBA8687082

 

http://s2.yousendit.com/d.aspx?id=E180C790CAD67A966940A5075C3078F8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety juz nie ma...

 

ja polecam sciagnac dluzszy filmik produkcji Lakeshow'a

http://lakeshow09lg.zftp.com/Laker%20Vi ... 5_LS09.avi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 to trochę więcej poczucia humoru Key

W kwestii Landryn moje poczucie humoru zawsze bylo dosc okrojone.

Z tego wynika, że nie powinieneś się wogóle czepiać

W tym wlasnie problem, ze wy tych glupot nie dostrzegacie :)

Wiedziałem, że jak tak napiszę, to to wytniesz i uznasz za odrębną całość. To i następny cytat są całością. Rozgraniczyłem to tylko na 2 pytania i to był błąd, bo dałem Ci możliwość taniego chwytu

Jak by nie bylo oby dwa so omowione.

Ja podczas sezonu nie miałem tyle czasu, żeby pisać o każdym meczu, ale widziałem, że ktoś (tzn zawsze Szak, a czasem jeszcze ktoś) pisał z kim LAL wygrało lub przegrało. Trochę przesadzasz. Jak było coś warte odnotowania to na pewno będzie odnotowane. Tu jest temat o preseasonie LAL, więc najważniejsze jest skomentowanie formy LAL, forma SEA nie jest dla nas taka ważna.

No fakt, zdarza wam sie naponknac, ze ktos z wami gral :) I nie chodzi tu tylko o Sonics, na dowod podam przyklad przy okazji odp Szakowi.

Jak zwykle Key robisz z igly widly

Co do tego stwierdzenia to zauwazylem pewna prawidlowosc. Z waszej strony pojawai sie jakis tam maly blad(tzn cos co mi jako haterowi sie nie pdoba) i ja to tylko nadmieniam po czym wy przychodzicie z wielkim oburzeniem i zaczynasie wielka wojna :)

Wez przestan sie bawic w jakas swieta inkwizycje, bo to ty zaczynasz byc jednym wielkim LOL-em, ze wchodzisz tutaj i ni z gruchy ni z pietruchy probujesz dyktowac ludziom, o czym maja wspominac w swoich postach, a o czym nie.

Ja niczego nie nakazuje, wrecz przeciwnie. Wali mnie to co wy fani Landryn pisujecie na swoich forach. Ja tylko dostrzegam to co powinno byc napisane przy okazji konfrontacji dwoch druzyn. A to co wy (Loverzy) sobie bedziecie robic to mnie szczerze mowiac wali. W koncu fani LA musza byc jakos rozpoznawalni. To tez dobry sposob na to, zeby wiedziec kto pisze na forum :)

Sory. Zapamietam na przyszlosc, ze jesli bede chcial cie osądzic, to mam tego nie robic, bo to oznacza znizanie sie do twojego poziomu.

Sorry, ale wypatrzyles sens tego cytatu. Dobrze wiesz o co mi chodzilo. Ja sie oburzylem na to, ze napisales, ze potraktowalem mecz LA-SEA na powaznie i to tylko dlatego zescie o nim inc nie napisali. Szaku znamy sie nie od dzis i jesli naprawde sadzisz, ze dla mnie mecz preseasonowy jest wazny to powiem po raz kolejny bez zachamowania LOL.

Dopiero potem pojawiaja sie posty moje i paru, jak nas nazywasz, loverow. Przypominam, ze to w twoim pierwszym poscie Key nie bylo ani jednego nazwiska gracza Lakers.

Zeby mniej zajmowalo wycialem tylko te czesc cytatu, ale mysle ze oddaje ona caly sens. Otoz jak zaraz powiem to co zamierzam to zarzucisz mi ze to kit. Ale jakos od czasow wlasnie tegorocznego finalu probuje wam uswiadomic ze nie jestescie sami i ze inne zespoly tez istniejea i jestem w staine sie zalozyc o piwo, ze jak by pierwsze wypowiedzi nalezaly do Loverow to smialo by tam nie bylo nic o innej druzynie akurat w tym przypadku Sonics.

Key samotny wojownik, który ustawia fanów LA na ich forum....

Nie pierwszy i nie ostatni raz :)

Uwierz mi, ze ich trzeba ustawiac bo ze swoja bezkrytyczna proznoscia zachodza za daleko :)

to przeciez ma byc rozrywka, albo inteligentna polemika, a zaczyna sie powoli wkradać chamówa...

Daje ci gwarancje, ze nie dojdzie do tego ze zaczniemy bluzgac na siebie.

To juz tradycja, ale mimo to co jakis czas pojawiaja sie proby przekonywania drugiej strony

TRUE!!!

nie mozna zapominac o bezczelnych i nieuzasadnionych probach dyskredytowania graczy Lakers.

Wszystko ladnie i pieknie tylko uzasadnienie to to zawsze jakies ma tylko go nie dostrzegacie :)

A poswiecania uwagi innym druzynom... To okazuje sie, ze inne druzyny sa ignorowane? Bez przesady. Moze tak poczekac na wiecej przykladow, a nie zaraz po pierwszym meczu naskakiwac? Moze tak przejrzec tematy z zeszlego sezonu? Zreszta ja w ogole nie wiem, po co ten watek rozwinieto. Jako forum o Lakers w ogole nie dziwi mnie, jesli po meczach mowi sie o druzynach w proporcjach 80%-20%. Nie wiem, co w tym dziwnego. Jak fani bardziej znamy sie na swojej druzynie, a co wazniejsze to ona nas najbardziej interesuje

Proporcje w skali 8-2 sa naciagane, a co do przykladow to prosze sobie poszukac wszelkich tematow dotyczacych tegorocznego finalu i tam poszukac wypowiedzi Loverow LA. Zobaczycie dopiero co to proznosc i pempkowosc Loverow.

NIGDY NIE NAZYWAJ MNIE KoBe

Rzeczywiscie brzmi paskudnie... blee feeeeeeee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daje ci gwarancje, ze nie dojdzie do tego ze zaczniemy bluzgac na siebie.

Jak tak to spoko, nie wiem dokładnie jakimi prawami rządzi sie to forum,bo

konto załozyłem w marcu, pisze tu praktycznie od połowy września jak sie nie myle, dlatego nie wiem ....

 

?

 

NIGDY NIE NAZYWAJ MNIE KoBe

 

Rzeczywiscie brzmi paskudnie... blee feeeeeeee
Ty mi to mowisz ??? :wink: ?? ciebie nikt nie wyzywa od Bryantów :wink:

 

A teraz jeszcze odnośnie bezkrytycznego oceniania meczy Landryn jak ty to Key mówisz .... Troche niezbyt to wygąda gdy LA wygrywają, a wszyscy podniecają sie tylko tym ile asyst czy pkt rzucił Bryant. gdy dostają to loverzy rozwazają dlaczego Kobe nie trafił boozer-beatera, a przez całe forum, poza wynikiem nie mozna zobaczyc nmigdzie nazwy pokonanej druzyny :?

 

Kiedy mecz LA przegrali mecz z SSS i ktoś wspomniał o dobrym meczu Allena, czy Danielsa wysyłaliście go zeby sobie załozył topic o PS Sonics ...

Kiedy rok temu chodziłem do klasy (nie powiem której :twisted: ) wiekszosc ludzi interesowała sie koszem i NBA. Był 1 fan Philly (JA) 1 Blazers, 2 Sacramento, a 15 Lakers !!!!! Jedni interesowali sie mniej, inni bardziej.

W kazdym razie, kiedy Sixers pogromili LA nie dało sie z nimi słowa zamienic, ew. tłumaczyli sie fuksem, bo i tak skład LA mają lepszy ....

Nie potrafii docenic dobrego występu Dalemberta, czy Ivera.

 

Potem przyszedł drugi mecz, w którym głównie za sprawą Shaqa, który zdominował "trumne" odegrali sie i zwycięzyli równiez ok 20pkt. Wtedy to wszyscy chcieli ze mną gadac

"a jak zagrał Shaq !!!, a jak Kobe !!! a co zrobił ten czy tamten !!! " o Philly usłyszałem tylko tyle ze dostali w dupsko i ze cienias AI im nie pomogł ...

 

TAKĄ KONSTRUKCJĄ SĄ LOVERZY !! (jak by to Marcin Daniec powiedział !!!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz do tematu, krotko. Ponizej jest link, skad mozna sciagnac jedna z kilku fajnych akcji obronnych Kobego - monster blok 1 on 1 na Ray'u Allenie. Widac KB#8 rzeczywiscie jest w wysmienitej formie. Zapowiaja sie pierwsze piatki obroncow i all-nba. Oczywiscie nie tylko w kontekscie tego jednego meczu, ale w ogole.

 

Nio oglądałem ten filmik, juz wczoraj i stwierdzilismy, razem z Karolem, ze Raya Allen troche zlekcewazył Kobasa, wchodził pod kosz jakby nikogo nie było, ale najwazniejsze ze SSS wygrało :wink:

Key samotny wojownik, który ustawia fanów LA na ich forum....

Moze niedługo mu ktoś pomoze, bo chyba jest osamotniony, moze ty KaBe :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze niedługo mu ktoś pomoze, bo chyba jest osamotniony, moze ty KaBe :wink:

Nom edytowałem posta i w miedzyczasie ty napisałes swojego....

Juz powoli zaczynam :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

 

A jeśli chodzi o Kobego, ogląfałem ten filmik co link dał Qpa

Bryant jest faktycznie w dobrej formie - szybki i skoczny, dobrze trafia, ale ten filmik jest robiony strasznie jednostronnie !!! W całym tym urywku mozna zobaczyc chyba tylko 1 trójke Allena. Natomiast rzuty KB8 powtarzane są po 15 razy, podobnie jak ten blok i blok kolesia z #31 nie pamietam jak on sie nazywa, a nie chce mi sie sprawdzać ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii Landryn moje poczucie humoru zawsze bylo dosc okrojone.

To niedobrze :P popracuj nad tym :wink: No i chyba nie bierzesz tych naszych dyskusji na śmierć i życie :? To ma być relax :)

 

W tym wlasnie problem, ze wy tych glupot nie dostrzegacie :)

Nie można dostrzegać czegoś czego nie ma :)

 

Jak by nie bylo oby dwa so omowione.

Tak, ale cytowanie oddzielnie wpacza trochę sens pierwszego.

 

No fakt, zdarza wam sie naponknac, ze ktos z wami gral :)

Ehh Key, nie rozumiem już do czego dążysz. Wydaje mi się, że piszemy to co najważniejsze. Nie zagłębiamy się w analizy drużyny przeciwnej, bo:

1. nie znamy się na niej tak jak na LAL;

2. nie lubimy jej tak jak LAL;

3. nie czerpalibyśmy takiej przyjemności z opisywania drużyny przeciwnej jaką czerpiemy z opisywania gry LAL, bo punkt 2.;

4. to forum LAL :P

5. nie mamy czasu na rozpisywanie się o innych drużynach;

 

Z waszej strony pojawai sie jakis tam maly blad(tzn cos co mi jako haterowi sie nie pdoba) i ja to tylko nadmieniam po czym wy przychodzicie z wielkim oburzeniem i zaczynasie wielka wojna :)

I Vice Versa :)

 

Ale jakos od czasow wlasnie tegorocznego finalu probuje wam uswiadomic ze nie jestescie sami i ze inne zespoly tez istniejea

Ale Key, zrozum, my lubimy LAL więc opisywaliśmy ich, ktoś inny lubi DET więc opisywał DET. Jak lubisz jakiś rodz muzy (np. metal, rock) to nie gadasz o hh.

 

Key samotny wojownik, który ustawia fanów LA na ich forum....
Nie pierwszy i nie ostatni raz :)

I nie pierwszy i nie ostatni raz mu się nie udało 8)

 

ich trzeba ustawiac bo ze swoja bezkrytyczna proznoscia zachodza za daleko :)

I Vice Versa :)

 

Troche niezbyt to wygąda gdy LA wygrywają, a wszyscy podniecają sie tylko tym ile asyst czy pkt rzucił Bryant. gdy dostają to loverzy rozwazają dlaczego Kobe nie trafił boozer-beatera, a przez całe forum, poza wynikiem nie mozna zobaczyc nmigdzie nazwy pokonanej druzyny

Noż qrde, następny :? Czekam na mecze PHI - LAL i jak nie zobaczę dokładnego opisu przebiegu meczu i analizy każdego poszczególnego gracza LAL (tego z 31 też :P ) to nie chciałbym być w Twojej skórze :twisted:

 

Kiedy mecz LA przegrali mecz z SSS i ktoś wspomniał o dobrym meczu Allena, czy Danielsa wysyłaliście go zeby sobie załozył topic o PS Sonics ...

I kto tu nie jarzy żartów :)

 

Nie potrafii docenic dobrego występu Dalemberta, czy Ivera.

Zależy jakich ma się znajomych. Mi całą podstawówkę wszyscy bluzgali na Shaqa i śmiali się z niego (coś jak Key, tylko iloraz inteligencji mniejszy o ok 90%).

 

o Philly usłyszałem tylko tyle ze dostali w dupsko i ze cienias AI im nie pomogł ...

No a co tu więcej pisać. To oddaje cały obraz meczu :wink:

 

Kiedy rok temu chodziłem do klasy (nie powiem której :twisted: )

No domyślam się, że napojów procentowych pic legalnie jeszcze nie możesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noż qrde, następny :? Czekam na mecze PHI - LAL i jak nie zobaczę dokładnego opisu przebiegu meczu i analizy każdego poszczególnego gracza LAL (tego z 31 też :P ) to nie chciałbym być w Twojej skórze :twisted:

Wiesz, mysle ze nie będzie sensu, przecierz od tego jesteście wy - loverzy LA.... :wink: Poza tym opinia tak zagozałego wroga LA nie będzie chyba zbyt obiektywna . A tak wogóle to wiesz, my nie opisujemy dokładnie wszytkich graczy rywali - jedne mecze bardziej, inne mniej.... Jednych bardziej, innych mniej, jak ktos nisamowicie zaga to wyróznimy go !!!

 

Chodzi tylko zebyscie zauważali ze poza LA Lamers (jak to kiedyś ładnie Lord ujął) są takze inne zespoły :lol: N ie mowie zo odrazu na pół ekrany mają byc analizy, ale 1czy 2 post po meczu powinien byc oceniające ogół ... i LA i ich rywali .....

 

I kto tu nie jarzy żartów :)

na początku to były zarty, ale potem krzyczeliscie chyba ze Zmazziem ze nie będziecie na forum LA pisac o SSS czy cos takiego :? heh

 

Zależy jakich ma się znajomych. Mi całą

podstawówkę wszyscy bluzgali na Shaqa i śmiali się z niego (coś jak Key, tylko iloraz inteligencji mniejszy o ok 90%).

No widzisz ciesz sie ze Key jest o 90% mądrzejszy :D Co innego bluzganie Shaqa, a co innego niedocenianie go.... bluzganie brzmi jak smianie sie ze to gruba ciota, co nic nie otrafi.....

Ale z tym niedocenianiem, to głównie cecha loverów, z fanami SAC czy Blazerem mogłem zawsze pogadac obojetnie kto wygrał robilismy sobie analizę :D

 

No a co tu więcej pisać. To oddaje cały obraz meczu :wink:

Typowe myślenie LOVERA :P Tymbardziej ze to wcale nie musi oddawac obrau meczu, tylko tak jest to interpretowane przez Lakerów :twisted:

 

No domyślam się, że napojów procentowych pic legalnie jeszcze nie możesz :)

Co moge, a co robie to 2 rózne rzeczy :twisted:, a tak powaznie to na ile lat moje wypowiedzi wg. was zskazują ( tylko mi nie mowcie ze na 9 :wink: )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy rok temu chodziłem do klasy (nie powiem której

Ja wiem do której :P,

Co moge, a co robie to 2 rózne rzeczy , a tak powaznie to na ile lat moje wypowiedzi wg. was zskazują ( tylko mi nie mowcie ze na 9 )

 

Moim zdaniem na 8 lat :lol: :wink:

Poza tym opinia tak zagozałego wroga LA nie będzie chyba zbyt obiektywna

Naprawde :?: .......... :P

Ale Key, zrozum, my lubimy LAL więc opisywaliśmy ich, ktoś inny lubi DET więc opisywał DET. Jak lubisz jakiś rodz muzy (np. metal, rock) to nie gadasz o hh.

 

 

Nio tak powinno byc, ale moze kogos wqrzyc texty ze Detroit to jeden wielki fart, ze nie mają gwiazd ze tylko defensywa sie liczy, ni mówie ze ty tak pisałe,s, ale były osoby które tak opisywały triumf Detroit ........:>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.