Skocz do zawartości

...Mecze przedsezonowe...


antek

Rekomendowane odpowiedzi

http://sports.espn.go.com/nba/boxscore?gameId=241012013

 

Normalnie zaczyna się....

Nio i K8 jest liderem ,a le jakiego zespołu :lol:

Druga gwiazda - Lamar Odom- swietny meczyk :lol:

w 40 minut zdołał rzucić 6 pkt i zebrac 6 zbiórek, ale skutecznosc, pierwsza klasa: 3/15

Kobe zagrał całkiem dobry mecz jak to Kobe, ale nie zgari dwaj weterani podkoszowi: Brian Grant i Vlade Divac, moze jesli oni zagrają bedzie lepiej bo narazie katastrofa. Kobe rzucił az 7 trojek i rzucił te trojki z ponad 50 % skutecznościa.

W SSS dobry mecz Raya Allena, tory rzucił 25 pkt ale tez miał 5 asyst, rzucił 4 trojki ale zz skutecznoscia 44 procent, tez nie najgorzej, ale słabiej od Kobasa, Evans jak zwykle dobrze na tablicach, krótko zagra Kutulay, ale moze go powoli wprowadzają, a potem bedzie dobrze ??

Nieźle tez grali obaj rozgrywający:

Daniels: 13 pkt, 7 asyst i 5 rpg, jak i Ridnour, który miał 7 asyst w 22 minuty, ogólnie LaL zagrali słaby mecz przegrali z jednym z slabszych zespołow zachodyu, ciekawe czy tak bedzie również Rs ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Kobe zaczął swoje 7 letnie liderownie (chyba ze wcześniej wyląduje w pace zamolestowanie policjanta :lol: )

Statystycznie zagrał dobry mecz, jak to on umiejętności ma, moze wreszcie rzucać ile chce .... niezagrali Grant, Butler i Divac.....

ale to Rzadne usprawiedliwienie w SSS nie zagrał Fortson i kilku innych ...

A i tak wygrali .... Wcale sie nie zdziwie jak KB8 będzie taki liderem jak TM1

:lol: Teraz nie będzie Gubaska, ani Paytona, nie będzie mógł zgonic na nich...... Juz w czsie campów zdołał zniszczyc Odoma ...pewnie wyskoczyli razem na jakąs super-dyske ... :D LAL zawiedli i tyle Sonics są niby jedną ze słabszy druzyn zachodu, to jest preseason - TAK, ale kiedy 2 liderów gra po 40min powinni pokazac wiecej niz to co pokazali .......

Brawa dla SSS i Raya Allena !!!! tak 3mcie .... jak wyleczy sie Fortson i inni to :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod wrazeniem Danielsa. Wiem, ze to tylko mecz pre seasonowy jednak swoje pokazal. Jednak to nie jest cos z czego mozna sie az tak cieszyc. Wsytapil jako zmiennik Ridnoura, tak te czesto bywalo w zeszlym RS ze wystepowal jako zmiennik (najczesciej The Bonesa) i grywal naprawde dobrze, pozniej Bones nabawil sie kontuzji i gdy wystepowal jako starting PG juz nie wygladalo to tak to rozowo. W dzisiejszym meczu z PTB ma wlasnie zagrac jako 1st PG, zobaczymy tez Fortsona jako starting PF.

A co do ogolu meczu ot w zasadize nie ma co komentowac. I w Sonics i w Lakers ci co mieli zgrac dobrze to zagrali, reszta zenujaco slabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w Sonics i w Lakers ci co mieli zgrac dobrze to zagrali, reszta zenujaco slabo.

 

A czy nie oczekiwałes troche więcej po Lamarze, bo 6 pnkt w 40 minut to baaaardzo mało. Ale Rush w starting five to prawdziwy eksperymet, ale to pewnie tylko dlatego ze zabrakło Butlera, Granta i Divaca, gdyby byli zdrowi to pewni Rush byłby zmiennikiem, tak mi sie wydaje :)

w czsie campów zdołał zniszczyc Odoma ...pewnie wyskoczyli razem na jakąs super-dyske ...

Nio możliwe, moze jakies gay party :lol:

ale kiedy 2 liderów gra po 40min powinni pokazac wiecej niz to co pokazali .......

 

Faktycznie Lamar zagrał bardzo słabo, ale Kobe moim dzainiem dobrze, w koncu 35 punktów i az 7 trojek na dobrym procencie :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:? Co wy tu wogóle robicie? Zachciało się wam poobrzucać błotem to przyszliście. Jak nie macie zamiaru poważnie dyskutować, to narqa.

 

Normalnie zaczyna się....

Nio i K8 jest liderem ,a le jakiego zespołu

Druga gwiazda - Lamar Odom- swietny meczyk

Zapominasz...

to tylko mecz pre seasonowy

w 40 minut zdołał rzucić 6 pkt i zebrac 6 zbiórek, ale skutecznosc, pierwsza klasa: 3/15

IMO ważniejsze jak zagra w RS a jeszcze ważniejsze jak w PO, ale Ty masz chyba inne priorytety :lol:

 

ogólnie LaL zagrali słaby mecz przegrali z jednym z slabszych zespołow zachodyu

Zdaje się po to jest preseason.

 

chyba ze wcześniej wyląduje w pace zamolestowanie policjanta

Widzę, że wy fani AI jesteście jacyś spaczeni, a przynajmniej ograniczeni. Tak was to podnieca? To gratuluję (Sorry J, Ciebie to nie dotyczy).

 

Jestem pod wrazeniem Danielsa

Załórz sobie własny topic o preseason SEA :wink:

 

Ale Rush w starting five to prawdziwy eksperymet, ale to pewnie tylko dlatego ze zabrakło Butlera, Granta i Divaca, gdyby byli zdrowi to pewni Rush byłby zmiennikiem, tak mi sie wydaje

IMO to jest oczywiste.

 

Nio możliwe, moze jakies gay party

Widzę, że Ty też masz poczucie humoru na poziomie fanów Ivera, czyli dziesięciolatków :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doglebne ocenianie meczow przedsezonow ma w zasadzie sens tylko wtedy jak sie je widzialo. W towarzyskich meczach chodzi o przetestowanie skladu, sprawdzenie kto co potrafi, z kim podpisac kontrakt (chodzi o takich kolesi zatrudnianych na krotkie umowy), zobaczyc jak sie sprawdza system itp. Same statsy niewiele mowia, jak nie moze sie zobaczyc, jaki byl poziom walecznosci, kto sie staral, a kto gral na pol gwizdka itp. Dlatego ja nie podchodze do tego w pelni na powaznie, bo tam nie zwyciestwa licza sie najbardziej.

 

Podobaja mi sie statsy Bryanta, szczegolnie skutecznosc, a juz w ogole za 3p. Dobrze by bylo, gdyby znow zarzal rzucac blisko 40% jak w 2002-03. To byla wtedy zabojcza bron, ktorej rok temu czesto brakowalo. Medvedenko se porzucal, ale on akurat tak lubi. W meczach bez presji, gdy da sie mu wiecej swobody, przy mniejszej presji, to on potrafi. Odom slabo (2/10 a nie 3/15, 3PM-A wchodza do ogolnego FGM-A), ale to o niczym jeszcze nie swiadczy, no chyba, ze przez kilka meczow sie nie poprawi, ale mysle, ze bedzie ok. Mihm zablokowal 6 rzutow i wlasciwie to dobrze jak na rezerwowego centra, ktorym bedzie. Szkoda ze Butler nie zagral, no i reszta kolesi tez. Jedna niespodzianka. Jakis T. Brown zdobyl 9p, 7as i 4zb w 23 minuty. Ciekawe, czy to jednorazowy wyskok, czy tez cos jeszcze pokaze...

 

Nio możliwe, moze jakies gay party

Ty, ty! Nie mierz innych swoją miarą. :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yeest no i zaczeło się, tęskniłem za tymi bluzgami w strone LAL no i obroną przez wiernych fanów.. tylko nie wiem co to z Szak-iem będzie.. on tu był panem tego działu forum :wink: A teraz kto to wie.. pozyjemy zoobaczymy..

 

Brawa dla SSS i Raya Allena !!!! tak 3mcie .... jak wyleczy sie Fortson i inni to

zróbcie sobie stronke o sss, forum no i tam piście takie txty :lol:

 

chyba ze wcześniej wyląduje w pace zamolestowanie policjanta

nie jarze :? poczucia humoru :wink:

 

reszta zenujaco slabo.

święte słowa..

 

Ale Rush w starting five to prawdziwy eksperymet

eksperyment nie eksperyment ale zagrał tylko 6 min.. nie iwem czy mu się coś stało czy już miał dość :?: Może ktoś wie?

 

Załórz sobie własny topic o preseason SEA

he też to napisałem..

 

EDit: Yeh , szak dalej z LAL 8)

 

Ty, ty! Nie mierz innych swoją miarą.

To cie podsumował :roll:

 

Podsumowanie : Ogólnie nie wiem nic o meczu.. wkońcu to nie gra o pkt, więc wisi mi to mówiąc szczerze, na pewno nikt nie będzie grał na 100% swoich możliwośći bo po co? na pewno od LAL nie można liczyc na mecze w których każdy zagra bardzo dobrze, nie wiem jak przebiegają treningi w LAL ale to przecież przez mecze drużyna się zgrywa...i jak dla mnie dopiero w RS Lakers będą wymiatać.. jak na nich przystało :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że wy fani AI jesteście jacyś spaczeni, a przynajmniej ograniczeni. Tak was to podnieca? To gratuluję (Sorry J, Ciebie to nie dotyczy).

A co to wogóle za uogólnienie ???? Twoim zdaniem wszyscy poza Josephem fani Ivera są spaczeni, czy ograniczeni ??? Na jakiej podstawie wogóle mnie tak ocenieasz ??? przeczytałes kilka postów i ten, w którym wyraźnie robie sobie jaja i twierdzisz ze jestem ograniczony !!!

Poprostu mam dobry humor, nie lubie Kobego i chce sie pośmiac....

Tymbardziej ze jego głupota znacznie przekracza moją .... Teksty typu : "skoro Shaq moze to ja też (wiadomo o co chodzi)" "jedną rękę trzymałem tutaj - o tak.... ) to też zenada...... Wogóle fani AI, a ilu ty ich niby znasz ???

Jest ich kilka milionów a znasz jak 20 to dobrze......

Widzę, że Ty też masz poczucie humoru na poziomie fanów Ivera, czyli dziesięciolatków

j.w obrazasz Zozo, Harry'ego, Gumbiego i WIELU naprawde WIELU innych .....

Proponuję poczytać emotikonki, a dopiero potem osądzać ludzi.......

 

Napisałem ze KB8 jest dobry ale nie wróze mu lepszej przyszłości jak T-macowi to moje zdanie - nie moge go miec ???

 

ogólnie LaL zagrali słaby mecz przegrali z jednym z slabszych zespołow zachodyu

Zdaje się po to jest preseason.

Tak zdecydowanie !! preseason jest po to zeby przegrywac !!!!!

 

A tak wogóle to Szak i Mich@lik zaqmali ze jaja zobie z Antośiem robimy :P

Podsumowanie : Ogólnie nie wiem nic o meczu.. wkońcu to nie gra o pkt, więc wisi mi to mówiąc szczerze, na pewno nikt nie będzie grał na 100% swoich możliwośći bo po co? na pewno od LAL nie można liczyc na mecze w których każdy zagra bardzo dobrze, nie wiem jak przebiegają treningi w LAL ale to przecież przez mecze drużyna się zgrywa...i jak dla mnie dopiero w RS Lakers będą wymiatać.. jak na nich przystało

Ja równiez uwazam ze preseason to zadna miara możliwości druzyny, ale jesli 2 liderów gra po 40min, jeden rzuca 35pkt to co będzie jak zagra na 100% ??? 80pkt ??? :wink: Czy będą wymiatac ??? mozliwe ja coś nie bardzo wierze w Kobego, chociaz .... kto go tam wie ??? Butler i odom to 2 dobrzy,młodzi zawodnicy... Divac i Grant doświadczeni... poza PG nie ma rzadnej duzej luki.... Czy jednak wystarczy to na niezykle mocy zachód ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tych meczów nie ma rzeczywiście co podchodzić zbyt poważnie, wynik końcowy jest tu akurat najmniej ważny najważniejsze jest budowanie zgrania, nauka nowej strategii gry pod okiem nowego trenera, sprawdzenie w akcji umiejętności nowych graczy itd.. Z pewnością może cieszyć dobra postawa Bryanta te celne trójki są prawdopodobnie efektem wielu godzin spędzonych podczas tego lata na siłowni i jak już Szak wspomniał oby wrócił do skuteczności z sezonu 2002/2003. Popisał się także świetną akcją w defensywie kiedy kapitalnie zablokował Allena. Cały mecz bardzo dobrze w obronie prezentował się Chris Mihm, który robił dokładnie to co należy do wysokiego gracza- czyli skutecznie bronił dostępu do własnego kosza blokują 6-krotnie rzuty graczy Sonics :)

 

Dobry występ starającego się o posadę drugiego rozgrywajka Tierre Browna 7 as w 23min oby tak dalej. Swoją postawą trochę rozczarował Odom, ale jak sam mówi rzuty, które normalnie trafia dzisiaj nie wpadały, no cóż każdy może mieć słabszy dzień.

Na szczęście kolejny mecz Lakers powinien być transmitowany na NBA+ więc po obejrzeniu tego meczu będę miał lepszą ocenę poszczególnych graczy bo jednak oglądanie meczu na żywo to nie to samo co przeglądanie samych statystyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he też to napisałem..

8)

 

Yeh , szak dalej z LAL 8)

Prawdziwa miłość nigdy nie wygasa 8)

 

A co to wogóle za uogólnienie ???? Twoim zdaniem wszyscy poza Josephem fani Ivera są spaczeni, czy ograniczeni ???

Wszyscy nie, bo wszystkich nie znam, ale po oskarżeniu o gwałt kilku znajomych (fanów AI, może przypadek) wyskoczyło z takimi textami. Pozatym ostatnio koleś z forum wyskoczył z textami na podobnym poziomie i o podobnej tematyce. Dla formalności dodam, że jest fanem AI. No i tak się jakoś dziwnie składa.

 

twierdzisz ze jestem ograniczony !!!

Dokładniej chodziło o Twoje poczucie humoru.

 

Poprostu mam dobry humor, nie lubie Kobego i chce sie pośmiac....

No właśnie, to świetne masz poczucie humoru - na poziomie dziesięciolatka. Rzeczywiście jest się czym chwalić :?

 

Tymbardziej ze jego głupota znacznie przekracza moją ....

Co ma piernik do wiatraka? To że ktoś jest głupi nie znaczy, że Ty też masz być.

 

j.w obrazasz Zozo, Harry'ego, Gumbiego i WIELU naprawde WIELU innych ....

Z wymienionych znam tylko Gumbiego i on wie, że to nie było do niego. Każdy kto nie pisze takie głupoty wie, że to o nim.

 

Proponuję poczytać emotikonki, a dopiero potem osądzać ludzi.......

:lol: No to może mnie nauczysz. Z tego co wiem to " :wink: " oznacza żart, a " :lol: " oznacza wyśmianie lub poprostu śmiech. Nie jest to symbol żartu.

 

Tak zdecydowanie !! preseason jest po to zeby przegrywac !!!!!

Chyba nie zrozumiałeś :lol: Nie będę wyszczególniał konkretnie. Przeczytaj sobie post Szaka, Vana....

 

A tak wogóle to Szak i Mich@lik zaqmali ze jaja zobie z Antośiem robimy

Ale mnie takie denne i niskolotne żarty jakoś nie śmieszą.

 

A odnośnie preseason to jest tak, że nie można na ich podstawie powiedzieć za dużo o formie graczy (no chyba, że się oglądało mecz). Jeśli ktoś zagra kiepsko, to możliwe, że się nie przykładał, nie walczył jak zwykle. Jak zagra bardzo dobrze, to znowu możliwe, że obrońca się nie przykładał. itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załórz sobie własny topic o preseason SEA

he też to napisałem..

Zdaje sie, ze to mecz LALvsSEA. Ale to juz nie pierwszy raz jak Loverzy LA (Szaka w to nie mieszam bo nic tutaj ine mowil na ten temat) rozmawiaja tylko o LA podczas gdy konfrontacja dotyczy dwochj druzyn. To samo bylo przy okazji Finalu z DET :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę robił quote'ow bo mi sie nie chce :P

Odnośnie tego ze jak kilku fanow AI dowiedziało sie o tym domniemanym gwałcie Kobasa :

To nie moja wina ze masz takich znajomych..... Jak Iverson miał sprawe w sądzie to odrazu tez tak na forum jak i live słyszałem ze Iverson chciał zgwałcic żonę ... :roll: :lol: :shock: I tak sie akurat skladało ze byli to fani albo Tracyego, albo Bryanta.....

a jednak zrobie quota:

Co ma piernik do wiatraka? To że ktoś jest głupi nie znaczy, że Ty też masz być.

własnie co ma piernik do wiatraka .... Mowie po prostu ze Kobe jest głupi i z tej jego głupoty się smieje ...... Jeśli dla ciebie wszystko, co wiąże sie z obrazaniem Lakerów bądź ex-Lakerów nawet w zartach jest przejawem głupoty to TAK - JESTEM GŁUPI, a moje żarty są ograniczone....

Wiadomo nie od dzis ze na forum są tzw. Loverzy LA, wiec skoro Antek zaczą temat to ja poszedłem za ciosem.... Przeciez na forum poswieconym koszykówce (a w tym miejscu LA) nie bede pisał kawałów o Becksie ani Jasiu.....

 

a jesli chodzi o te Emotikonki to jeśli piszę :

No i Kobe zaczął swoje 7 letnie liderownie (chyba ze wcześniej wyląduje w pace zamolestowanie policjanta :lol: )

Jak wiadomo Bryant nie molestował policjanta dlatego juz w tym miejscu powinienes zaqmac o co chodzi .... Ty jednak uznałes to za obraze św.LAL i postanowiłes na mnie najechac, stwierdzic ze mam cienkie poczucie chumoru (jak 10latek i wogóle) Tak wogóle to jeśli z kontekstu wypowiedzi wynika, że robi sobie ktos jaja to czy da :P czy "wink" czy :lol: czy :twisted: to wiadomo o co chodzi nie ???

Statystycznie zagrał dobry mecz, jak to on umiejętności ma, moze wreszcie rzucać ile chce .

Jak widzisz poza zartami potrafię mowić "mądrze".

Qrde no widac od razu jaki był cel 2 pierwszych postów tego topica....

jesli nie zajazył ktos to napisze:

-pozartowac z LA

-sprowokowac loverów do robienia sobie jaj ...

naturalne ze wiekszosc fanów 76ers, minny, Jazz nie lubi LA .

LA kiedy mają okazje smieja sie z nich i odwrotnie .....

 

A tak wogóel to mozna liczyc na pacyfistyczne rozwiązanie tego konfliktu czy juz na zawsze jestem w twoich oczach głupkiem, obrazającym LA???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rush zszedl z boiska bo ponownie zaczela go bolec zwichnieta juz wczesniej noga w kostce. W ogole to sporo tych kontuzji w Lakers. Nie grali dwaj podstawowi gracze podkoszowi: Divac i Grant oraz trzech small forwards: Butler, George i Walton...malo tego...Jumaine Jones w pierwszej kwarcie spotkania oberwal w prawe oko i zalozyli mu szesc szwow. Wydawalo sie ze niskich skrzydlowych mamy duzo za duzo, a sie okaze ze nie bedzie komu grac w nastepnym spotkaniu z Warriors. Ale moze to i dobrze, bo wiecej szans dostana ci mniej znaczacy gracze. Oby tylko z dniem rozpoczecia sezonu wszyscy boli zdrowi.

 

Co do Kobego to wyglada to tak jakby chcial za wszelka cene od samego poczaku udowodnic, ze jest wart pieniedzy jakie zaoferowali mu Lakers. I o to chodzi...podoba mi sie jego podejscie, ze nie opieprza sie nawet w meczach kontrolnych. Co do reszty to narazie mizeria, ale to jest nowy zespol, nowy trener, nowa taktyka i potrzeba troche czasu zeby wszystko zaczelo ze soba wspolgrac.

 

Ten Tierre Brown gral juz kiedys pod okiem Tomjanovicha w Houston, pozniej jeszcze w Cavs i Hornets, ale tak naprawde niczym sie nie wyroznial. W poprzednim sezonie byl jednak jednym z najlepszych graczy w NBDL, wiec teraz napewno cos wiecej soba reprezentuje. Na dzien dzisiejszy wydaje sie ze to wlasnie jemu przypadnie 15 miejsce w skladzie Lakers. Ma o tyle przewage nad Tonym Bobbittem i Natem Johnsem, ze otrzymal czesciowo gwarantowany kontrakt...tylko wszystko zalezy od tego co zrobi Malone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy, ktorzy sie klocicie, dajcie juz spokoj, bo ta rozmowa nigdzie nie zajdzie. Obie strony troche przesadzily, a bez sensu byloby dalsze eskalowanie tego. Juz nie chce wnikac, ale to i to skomentuje.

 

Co sie tyczy glupoty Kobasa, to jest to twoja KaBe indywidualne opinia, ale nie wiem, dlaczego akurat to:

"jedną rękę trzymałem tutaj - o tak....

mialoby o tym swiadczyc? Przeciez to bylo jego zeznanie. Oskarzono go o cos, czego twierdzi, ze nie zrobil, wiec musial miec jakas swoja wersje zdarzen. To nie przejaw glupoty, tylko zenujaca konsekwencja nieprzemyslanych czynow.

 

naturalne ze wiekszosc fanów 76ers, minny, Jazz nie lubi LA

Sixers? Rozumiem, bo kiedys byla taka jakby rywalizacja o to, kto jest lepszym SG, Iver czy Kobe. Wiadomo, czyje teraz na wierzchu i kto wygral Finaly 2001. :wink: Minnesota? Tez, bo ostatnio dwa razy odpadli w PO z LAL. Ale Jazz? A co im Lakers zrobili? :)

 

Zdaje sie, ze to mecz LALvsSEA. Ale to juz nie pierwszy raz jak Loverzy LA rozmawiaja tylko o LA podczas gdy konfrontacja dotyczy dwochj druzyn.

No niestety, ale to akurat forum Lakers.e-nba.pl, wiec w sumie mozna sie bylo tego spodziewac. :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym jesną reke miałem ty ..... sami powiedzcie, mozna było to inaczej jakos pokazac, a nie na amerykanskim glinie z pączkiem w ręku :wink:

Ale chodzi mi takze o to zeznanie za Shaq zamykał buzie kobietom kasą..

Co jego Shaq obchodzi to dla mnie jst w Kobem głupie, wogóle przez te wakacje bardzo starcił w moich oczach....

 

naturalne ze wiekszosc fanów 76ers, minny, Jazz nie lubi LA

Sixers? Rozumiem, bo kiedys byla taka jakby rywalizacja o to, kto jest lepszym SG, Iver czy Kobe. Wiadomo, czyje teraz na wierzchu i kto wygral Finaly 2001. Minnesota? Tez, bo ostatnio dwa razy odpadli w PO z LAL. Ale Jazz? A co im Lakers zrobili?
Ty, ty AI był wtedy jeszcze żółtodzób a Kobe miał Szaka.... teraz AI i Kobe to zupełnie inna bajka PG i SG i wogóle zupełnie inny styl gry....

Szczerze mowiąc to te drurzyny podałem ot tak - przyszły mi jako 1 na mysl ... :D fani innych teamów nie lubią LA tak dla zasady :wink:

Lakersi są jak Legia czy Lech w piłce nożnej - lubi ich niewielu, wiekszość nienawidzi ..... ale to spotkania z nimi są zawsze ozdobą kolejek ekstraklasy..

A patrząc tak na twoje kryteria to nie lubią sie z nimi SAS, SAC, NJN i wogóle wszyscy .... No moze Detroit nie bo im dokopali

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sixers? Rozumiem, bo kiedys byla taka jakby rywalizacja o to, kto jest lepszym SG, Iver czy Kobe

Kto był wówczas lepszym SG wszyscy bardzo dobrze wiedzą i chyba nie trzeba przypominać :wink: 8)

ale ja przypomnie Sprewel :P

No tak, to oczywiste :wink: Bo wiesz, potraktowałem go jako SF, dlatego nie wziąłem Spree pod uwage :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minnesota? Tez, bo ostatnio dwa razy odpadli w PO z LAL

Zobaczymy jak bedzie wtym PO, jesli wogóle LaL tam awansuje :wink:

Antek_15 napisał:

ogólnie LaL zagrali słaby mecz przegrali z jednym z slabszych zespołow zachodu

 

Zdaje się po to jest preseason

Tak to preseason, ale ja tylko stwierdzam fakt ze przegrali mecz z jedną z słabszych zespołow zachodu, to jest fakt, a ja wiem ze to presason, ale moze zwiastowac co sie bedzie działo w regular season :wink:

Odom slabo (2/10 a nie 3/15, 3PM-A wchodza do ogolnego FGM-A)

Sorki, ale to niezmienia fakty ze grał chyba słabo(chyba bo nieoglądałem meczu), ale razcej na ewno grał słabo --------->> 20 %

Napisałem ze KB8 jest dobry ale nie wróze mu lepszej przyszłości jak T-macowi to moje zdanie - nie moge go miec ???

Nio czy bedzie miał tak jak T-mac ??

Chyba az tak nie w koncu w Orlando drugą opcją w ataku był Howard, tu jest Odom, Lamar jest moim zdaniem, lepszy. A po za tym w Orlando było fatalnie pod koszem, a w LAL jest chocby Grant, Divac, Mihm, a i moze Mailman wróci. Ogólnie ten skład z Los Angel;es, moze byc nawet w PO:wink: ale dywizjii nie ma najmocniejszej, więc moze wylądowac nawet na 3 cim miejscu na zachodzi :?: ....... okaze sie po pierwszych meczach RS.

Zdaje sie, ze to mecz LALvsSEA. Ale to juz nie pierwszy raz jak Loverzy LA (Szaka w to nie mieszam bo nic tutaj ine mowil na ten temat) rozmawiaja tylko o LA podczas gdy konfrontacja dotyczy dwochj druzyn. To samo bylo przy okazji Finalu z DET

Baaardzo mądre słowa, Key

Sixers? Rozumiem, bo kiedys byla taka jakby rywalizacja o to, kto jest lepszym SG, Iver czy Kobe

Moim zdaniem lepszą dwojk ą był oczywiscie Iverson(mówi o tamtych zamieszłych :wink: czasach) ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antek_15 napisał:

Tak to preseason, ale ja tylko stwierdzam fakt ze przegrali mecz z jedną z słabszych zespołow zachodu, to jest fakt, a ja wiem ze to presason, ale moze zwiastowac co sie bedzie działo w regular season :wink:

 

Naprawdę za dużą uwagę przywiązujesz do wyniku tego meczu gdyby w ten sposób to rozważać to wygrana Warriors z Kings w pierwszym dniu preseason może także zwiastować, że będą oni lepsi od zespołu z Sacramento :wink:

Dzisiaj Minnesota przegrała z Milwaukee także przeciwnikiem nie zaliczającym się do czołówki i o czym to świadczy??? Absolutnie o niczym, bo wyniki tych meczów naprawdę nie mają znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.