Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, eMeS napisał:

No nie są, a jakby byli to taka drużyna byłaby na szczycie twojego zestawienia. A skomentowałem, bo nie wiem co ma z tego wynikać 😛

ani to najlepsi strzelcy nie są, ani nawet nie można powiedzieć że volume mają największy. 

No pierwszy w zestawieniu jest Curry ze 123 trafionymi trójkami. Jak to nie jest najlepszy strzelec, to nie wiem kto nim w takim razie dla Ciebie jest.

A na liście top 50 są jeszcze takie nazwiska jak Lillard, Mitchell, Lowry, Brogdon, LBJ, PG13, Durant, Harden czy nawet Irving. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Eld napisał:

No pierwszy w zestawieniu jest Curry ze 123 trafionymi trójkami. Jak to nie jest najlepszy strzelec, to nie wiem kto nim w takim razie dla Ciebie jest.

A na liście top 50 są jeszcze takie nazwiska jak Lillard, Mitchell, Lowry, Brogdon, LBJ, PG13, Durant, Harden czy nawet Irving. 

Curry jest z marca, więc to najlepsze ryby, a nie strzelec.

Mówię, że to co podales to tylko liczba trafionych trójek. Bez sensu wyciągać jakiekolwiek wnioski na tej podstawie. To nawet liczby rozegranych meczów nie uwzględnia...

No ale już się nie czepiam 😛 dobranoc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, eMeS napisał:

Curry jest z marca, więc to najlepsze ryby, a nie strzelec.

Mówię, że to co podales to tylko liczba trafionych trójek. Bez sensu wyciągać jakiekolwiek wnioski na tej podstawie. To nawet liczby rozegranych meczów nie uwzględnia...

No ale już się nie czepiam 😛 dobranoc 

No jakoś właśnie uwzględnia liczbę meczów bo by tyle tych trójek nie trafili, gdyby nie grali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, MMM2121 napisał:

Polecam sprawdzić sama przyjemność dla oczu, a względnie mało miłości dostaje chłopak. 

Lavine spoko, ale to lepsze :) Tak właśnie Lakers wypadają z top6 Zacodu 

 

 

Teraz, człowiek...morza napisał:

No też jest w tej grupie a co?

 

Nawet Beasley z cegła w 1;50 się załapał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MMM2121 napisał:

No co mogę powiedzieć. W Golden są wybitni ofensywni gracze oraz niesamowici w defensywie. Druzyna na dwie strony parkietu 😛 

Aż tak bym się nie rozpędzał :D ale to ze jesteś kolejnym lepszym zespołem od Lakers, bawi, patrząc na handicap jaki miał January względem reszty ligi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Qcin_69 napisał:

Aż tak bym się nie rozpędzał :D ale to ze jesteś kolejnym lepszym zespołem od Lakers, bawi, patrząc na handicap jaki miał January względem reszty ligi ;)

A ile zespołów jest według ciebie obecnie lepszych od Lakers? 

Ja tam w Golden nie mam czego się wstydzić, Stephan i Zach w ofensywie mogą zrobić sito z każdej obrony. 
Głównego ballhandlera przeciwników może gnębić Dort, a wszystko w defensywie spina Draymond. Powiedziałbym, ze to znakomity balans między ofensywa, a defensywa i to raczej nie jest na wyrost. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MMM2121 napisał:

Ja tam w Golden nie mam czego się wstydzić, Stephan i Zach w ofensywie mogą zrobić sito z każdej obrony

Nie żeby co ale centra ci brak. Ławki nie masz bo Porter nie gra. Komet wchodzi na 4 minuty i ood razu o 50 % zwiększa ilość minut które rozegrał w tym sezonie. Chriss już nie gra. Z ławki masz Neto i Lee i to wszystko co regularnie dostaje minuty. Raczej tam Qcina poniosła fantazja albo dobra wódka ,że ma wyżej niż LAkers. JAkby ci Porter grał a rolsi więcej niż 8 minut na mecz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, ely3 napisał:

Nie żeby co ale centra ci brak. Ławki nie masz bo Porter nie gra. Komet wchodzi na 4 minuty i ood razu o 50 % zwiększa ilość minut które rozegrał w tym sezonie. Chriss już nie gra. Z ławki masz Neto i Lee i to wszystko co regularnie dostaje minuty. Raczej tam Qcina poniosła fantazja albo dobra wódka ,że ma wyżej niż LAkers. JAkby ci Porter grał a rolsi więcej niż 8 minut na mecz 

Przecież Porter zagrał 16 meczy to ciężko mówić, aby nie grał xd 

Baynes miał beznadziejny początek sezonu, ale on w tych waszych statsach w defensywie wyglada dobrze i daje trochę mięsa pod koszem czego potrzebuje, poza tym mogę to latać Draymondem na C, co wychodzi w miarę git w Real NBA (patrz mecze z Dallas czy LAC) 

Wiec tam spokojnie można sobie wyobrazić, ze ta ławka prowadzona przez Neto i Lee cos tam sobie podziała i nie mówię, ze jestem lepszy niż Lal, ale 4 miejsce w konfie wydaje się w miarę realne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.