Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Pablo81 napisał:

Spokojnie, mam narazie 3.5 zawodników do grania, a te 0.5 jest dosc drogie w utrzymaniu. Bamba, Monk czy Hutchison, to raczej umiarkowanie trafione wymiany :) Mam swoj pick, wiec nie ma tego zlego :)

 

Allen za #15 wyglada na bdb ruch, a wymiana z Clippers dała Ci Sextona gdzie nie spodziewałem się jak ogromny postęp Colin zaliczy przez rok + LaMelo jest chimeryczny ale sufit wyższy od brata + zachowana elastyczność finansowa, nie No serio, nie pamietam kiedy tak bardzo pomyliłem się co do oceny wymian jak w przypadku ruchów Bulls przedsezonowych.

Nie da się w tej grze mieć 100% trafień, ale na ten moment najważniejsze ruchy wygrałeś, zobaczymy jak w perspektywie czasu to będzie wyglądać, bo NWA i PJ Washington to wciąż bdb prospekty, ale Sexton zdaje się wskoczył tier wyżej. 
Tak czy inaczej skoro krytykowalem, to teraz muszę przeprosić i pogratulować. Powodzenia dalej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Qcin_69 napisał:

Ja tam jako pierwszy mogę przeprosić @Pablo81 za opinie po wymianach, posypuje głowę popiołem i oddaje cesarzowi co cesarskie, Bulls wyglada jakieś 7,5X lepiej niż się spodziewałem, wiec przepraszam za krytykę. 

Też tęsknię za polityką kucio i Tobą jako doradcą. Zapowiadał się piękny pick w top5 przyszłego draftu, a tu @Pablo81 chyba dźwignie klub z niebytu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Alonzo napisał:

Oglądam dopiero drugą, ale wynik i statsy znam :) 

Nunn na normalnych minutach gra jak w poprzednim sezonie - to juz jego 4 kolejny dobry mecz na 4 normalnie rozegrane. 

to może nie oglądaj, bo jeszcze będziesz musiał coś dobrego na temat Kyriego napisać, a wtedy boję się o twoje zdrowie.

@Regis szacunek dla Ciebie i do zobaczenia w finale!   #Kyriego#wszyscy#lubią

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

to może nie oglądaj, bo jeszcze będziesz musiał coś dobrego na temat Kyriego napisać, a wtedy boję się o twoje zdrowie.

Z socjologicznego punktu widzenia lubię takie experymenty jak budowa drużyn na 3 Gwiazdach, a na tle znanych mi dobrze Heat lepiej mi sie to dodatkowo ogląda. Tam Batmanem jest i będzie Durant i jest naprawdę dobry, ciekawi mnie jak zostaną podzielone role pomiędzy grubego Robina Hardena i Twojego Alfreda ;) - dlatego Twoich Knicks będę oceniał na bazie tego jak to będzie wyglądało w Nets

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

spoko, w ofensywie jakiś analogii możesz szukać

tylko pamiętaj, żeby rywalom odjąć 20 punktów w każdym meczu 😉

Masz u mnie mały bonus, gdyż jako jedyny GM poza Cvbe (nie licząc Radnych) masz wpisaną rotację w arkuszu. :) Defensywę pod koszem masz cholernie mocną, a jako że dla Quickleya oglądam tez Knicks to widzę poprawę przy Thibsie gry Mitchella Robinsona. Pamiętaj tylko o tych obiecanych śr. 20min. dla Melo Anthonego, bo widzę go w trzeciej piątce , ale jeszcze nie ma rozkładu minut, zatem spoko ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alonzo napisał:

 Pamiętaj tylko o tych obiecanych śr. 20min. dla Melo Anthonego, bo widzę go w trzeciej piątce , ale jeszcze nie ma rozkładu minut, zatem spoko ;) 

ale wiesz, że Ty sobie te 20 minut wymyśliłeś?

2 minuty temu, Alonzo napisał:

oglądam tez Knicks to widzę poprawę przy Thibsie gry Mitchella Robinsona. 

no mitchell R. est kozak w tym sezonie.

najlepszy defensor jednej z najlepszych defensyw w lidze. wymowne

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, eMeS napisał:

Pisał, pisał. 20 minut, ja pamiętam! Ale nie masz co szukać, CM edytuje takie rzeczy jak są mu nie na rękę :D

To już druga rzecz z ostatniego FA po tym, ze jeden z dwójki C_M lub Jasie obiecał podpisać Pau Gasola bez względu na to, czy dołączy do niego Marc :) 

ja również pamięć mam dobrą do takich rzeczy - niestety Człowiek_Lis szybko zamiata rudym ogonem po sobie ślady :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.