Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

pat dostal 3.5 mln od lbsa

W niczym to nie zmienia wydźwięku postu.

To nie przez system finansowy gracze dostają tak c***owe kontrakty przez co potem czołówka dalej trzyma najlepszych graczy.

System wszedł po to, by było ciężko robić dynastie. W Warriors musiało zajść wiele sprzyjających okoliczności by zrobić team z Durantem, a potem i tak nie byliby w stanie tego utrzymać. już teraz płacą kosmiczny podatek. U Nas takie Warriors to 1/3 ligi.

Nie mówmy o poluzowaniach, gdzie fluber za zespół na maks 2 rundę wydaje prawie 160mln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Nic nie będziemy zmieniać. To nie system jest zły, tylko podejście GMów i poluzowania tu nic nie zmienią.

Co musiałoby się stać, by Nets po czterech sezonach, gdzie nie osiągnęli ani razu nawet 25W zrobili ruchy świadczące jakkolwiek o tym, że chcą zmienić swoją sytuacje? Oni ledwo dobili do 90mln płacąc 8mln McDermott, 7mln Korkmaz, a największym agentem podpisali jest Richaun Holmes.

Musiałaby wejść ustawa atytankerowa, by przestało opłacać się tankować na taką skalę jak uchodzi to u Nas. W RL NBA GMowie mają presje na wynik, u Nas kolader czy Ashigaru mogą sobie realizować i plany 10-letnie.

Co cię boli w tych Nets że kolejny raz wprowadzasz ludzi w błąd sugerując czteroletni tank Nets? Gra wystartowała - cris walczył o wynik. Kolejny sezon cris a potem ja walczymy o wynik. Nawet 1 część kolejnego sezonu do kontuzji LeVerta graliśmy o wynik. Specjalnie dla ciebie cytat z tamtego opisu

"7 x gram b2b, 8 x gram po 3 mecze w przeciągu 4 dni. Nie ukrywam, że mam pierońsko ciężki terminarz. Mimo wszystko jestem szczery i z początku chciałem walczyć o jak najlepsze wyniki. Wraz z upływem sezonu i kontuzją LeVerta uszło ze mnie powietrze (z zawodników zapewne również), nie mogąc wzmocnić się by dalej walczyć. W pierwszych 14 meczach z Carisem wychodzi mi bilans 4-10(realniejszy bilans)/5-9(optymistyczny bilans), w późniejszych także 3-11/4-10. Cały czas przy bilansach zakładami kilka niespodziewanych wygranych z faworytami i kilka niespodziewanych porażek z „outsiderami”. Dlatego mi wychodzi 7-21/9-19 a uśredniając 8-20 i ten bilans przyznałbym sam sobie (będąc jak najbardziej fair wobec dyspozycji zawodników, wąskiej rotacji i zwiększonej podatności na kontuzje moich graczy po większych minutach)."

 

Dopiero później zaczął się tank. A to że nie trafiliśmy wcześniej w odpowiednie konie (bo postawiliśmy na startera w Detroit RJa czy Danilo którzy mieli złą passę pod względem kontuzji). Ty postawiłeś na Walla i Griffina (oczywiście to inny kaliber graczy), którzy także ostatnio byli kontuzjowani długi czas. Jako fan Pistons długi czas się łudziłem że RJ poprowadzi nas do PO, Drumm się ogarnie a Harris będzie Harrisem którego poznaliśmy.

Szczerze, bez żadnego pieprzenia, co cię boli? To że nie chcę wywalać picków by się wzmacniać (czyli powielać politykę Billy Kinga)? Prowadzisz dziwną krucjatę antytank czego zrozumieć nie mogę bo to jest element tego sportu. Nie każdy przejmował gotową drużynę albo drużynę z franchise playerem. Niektórzy przejmowali spaloną ziemię i ją zacnie ogarnęli (fluber), bo postawili na konia który odpalił. Moje konie nie odpaliły, więc nie chciałem kolejny raz zaryzykować z Danilo. 

Skoro w tak zły sposób prowadzę Nets i w rl już bym poleciał to mam dla ciebie niespodziankę, szczegóły za moment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, człowiek...morza napisał:

pat dostal 3.5 mln od lbsa

I skończył jako minimum w Wizards :)

Jeśli szukacie różnic w kontraktach względem RL NBA, to spójrzcie na graczy z rotacji 5-8 czyli tam gdzie ich nikt nie podniesie. Bo nikt nie zacznie płacić Connaughtonom ponad 5mln na sezon, a tylko ułatwi budowanie dynastii.

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

I skończył jako minimum w Wizards :)

Jeśli szukacie różnic w kontraktach względem RL NBA, to spójrzcie na graczy z rotacji 5-8 czyli tam gdzie ich nikt nie podniesie. Bo nikt nie zacznie płacić Connaughtonom ponad 5mln na sezon, a tylko ułatwi budowanie dynastii.

ogolnie super ruchy @Sylvinho.

nie wiem jakim cudem, ale udalo sie zebrac w sumie rotacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, january napisał:

Na razie to zrobiliście taki burdel z FA/two-way, że się cieszę, iż zachowałem flexibility niewielkie na ten sezon.

Słuchaj.

Gościu.

Jak Ci się coś nie podoba to wracaj do Rady i nam pomóż a nie, że wiedziałeś wcześniej co się święci przez covid i co w związku z tym zrobiłeś? Zawinąłeś swoje dupsko z Rady aby nie brać w tym udziału, a teraz stoisz sobie po drugiej stronie barykady ciesząc michę i dogadując tekstami "bez sensu, nic niewiadomo, zrobiliście burdel". Nosz k**** co za bezczelność. Od I do IV tury przebiegło wszystko z dokładnością co do godziny a ten mimo, że IV tura skończyła się 1,5h temu I NIE MA JESZCZE OFICJALNYCH WYNIKÓW ma tupet pisać, że zrobiliśmy burdel, a ja sam chyba dzisiaj ze trzy razy napisałem, że szczegóły na wężyk poznacie, jak się skończy IV tura i będziemy wiedzieć ile kto ma zawodników.

Brakło Ci jaj, brakło Ci zwykłej koleżeńskości. Ja też się chciałem zawinąć cztery litery ale pomyślałem, c*** - nie w takim momencie. Nie w tym czasie. Ja widzę co się dzieje na temacie Rady, Ty nie. I wiesz co? Dzieje się dwa razy więcej, niż się działo jak Ty tu byłeś. Ale dla Ciebie do tylko burdel. 

To jest wręcz niebywałe, jak założyciel gry może tak zaniedbywać swoje dziecko, do tego krytykując ludzi którzy jego własnemu dziecku podają kroplówkę. Jak te Madki Polki. Dej, mnie się należy, ale sam NIC w tym kierunku nie zrobi. Napisz mi jeszcze, że masz cały gang pluszaków - dopełni mi to obrazu.

Ty chcesz wziąć udział w węzyku? Bo co? Bo Lakers? Bo poza czubkiem własnego nosa nic więcej Cię nie interesuje? Bo kolejna okazja na choć minimalne wzmocnienie się? Do dupy nos. 

I napiszę to po raz piąty aby w końcu do Ciebie dotarło - szczegóły, do kur*y jego mać zostaną podane po ogłoszeniu oficjalnych wyników z IV FA, jak będziemy znali wszystkie dane o liczbie graczy w roosterach, a nie że January teraz chce, to teraz musi mieć. 

k****. Burdel. Trzymajcie mnie. Bo komuś zaraz daszek z główki strzepnę. 

I jeszcze parę słów co do tekstu Marcusa - już ja coś wymyślę na to, aby rotacja i głębia była bardziej brana pod uwagę do podsumowania i głosowania. Nie będzie back to back Mulderami i Scully. Albo masz rotację i przynajmniej 8 gości do grania na rozsądnym poziomie, albo wypad w drugiej rundzie. Bo jak taki Regis będzie w pełni zdrowy to Ty nie masz odpowiedzi na jego frontcourt. On Ci zrobi z dupska wylotówkę na Kielce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

ogolnie super ruchy @Sylvinho.

nie wiem jakim cudem, ale udalo sie zebrac w sumie rotacje

No ja też nie wiem czemu ludzie dawali Wizards > Bucks

Ale ja już nie ukrywam, że w ogóle świat BeGM da się zrozumieć.

Pamiętam jak w pierwszym sezonie Tomek pisał, że Tyreke Evans to właściwie to samo co Klay Thompson i ludzie to łykali dalej dając mu 60W. Myślałem, że z czasem coś się zmieni, a mam wrażenie, że jest coraz gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

No ja też nie wiem czemu ludzie dawali Wizards > Bucks

Minuty minutami, ale jednak ja tu nie widzę jakiejś nie wiadomo jakiej przewagi. Obaj w czarnej odchłani z roosterami przed IV turą, a Sylwek jak zwykle spada na cztery łapy. W sumie jakoś dziwnie pewny tego byłem. SlaKB już nas niestety trochę przyzwyczaił do tego, że inne ligi wirtualne z e-nba więcej dla niego znaczą niż beGM.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

Ty tam Eld o zawijaniu dupy to siedź akurat cicho, bo sobie jako prowadzący grę z innymi opuściłeś ostatnio statek podczas covid akurat i musiałem to ratować, więc jesteś ostatni do takich passive(często)-aggresive(często) wywodów na pół strony.

Pamiętasz co chcesz pamiętać, a najwyraźniej nie chcesz pamiętać dlaczego ów statek opuściłem do czego się publicznie przyznałem i czego się nie wstydzę. 

Ankiety są modne - załóż i Ty kolejną. Czy Eld powinien się powstrzymać od wywodów. Ja słowa dotrzymuje, więc dostosuje się do wyników.

No chyba że nie umiesz tak jak przenosić postów i tematów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MarcusCamby napisał:

To może podchodzisz do tego ze złej strony? 

Ja stawiam mocne weto z góry. 

Nie wiem kto podchodzi ze złej strony, ale wiem, że stawiasz z góry veto nie znając nawet pomysłu, nie znając struktury wydatków w poszczególnych klubach oraz nie znając rezultatów finansowych za bieżący sezon. Typowe betonowe podejście a la Zdzisiu Kręcina. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodziewalem się ze sabonis pójdzie do góry po ostatnim all-star sezonie ale ze w pierwszym meczu od razu pierdolnie career high to się szczerze nie spodziewalem;) mam druga super gwiazdę w składzie:) 

Westbrook planowo świetny mecz, przede wszystkim plusowy ale wizards wyraźnie brakuje ławki. 

Cieszy że redick wciąż nie zapomniał jak się rzuca. Jestem zadowolony ze startu rozgrywek:) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fluber napisał:

Spodziewalem się ze sabonis pójdzie do góry po ostatnim all-star sezonie ale ze w pierwszym meczu od razu pierdolnie career high to się szczerze nie spodziewalem;) mam druga super gwiazdę w składzie:) 

Westbrook planowo świetny mecz, przede wszystkim plusowy ale wizards wyraźnie brakuje ławki. 

Cieszy że redick wciąż nie zapomniał jak się rzuca. Jestem zadowolony ze startu rozgrywek:) 

 

West nie miał aż tak dobrego meczu. Bardzo dużo głupich izolacji i holowań piłki, ale poza tym zagrał bardzo dobrze. Nawet w 2 połowie zaczął podawać do Deniego co na plus

No i oczywiście co ty wiesz o career high w pierwszym meczu sezonu

 

A i co do ławeczki wizards to Ish i Robin to wielka porażka że w strony wizards

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra pierwsza kolejka za nami, skoro flubera overreaction za nami, to czas na moje. 
 

I mecz:

C. Paul 28min 8/4/5 2stl i 3to, 3/9 z gry. Sredni występ ale W dla jego drużyny, jak zwykle po zaciętej końcówce, to zaczyna być regułą ze team z cp3 w składzie rządzi w crunch, powinienem mieć +5 w crunch z przydziału przy głosowaniu ;).

T. Hardaway jr 27min 12/4 i 1stl, 3/10fg 3/8 za trzy. Sredni występ ale cieszę się ze utrzymał miejsce w s5 o co się obawiałem trochę.

K. Johnson 32min 16/5/3 i 3stl i wygrana. Bardzo, ale to bardzo pozytywny wynik jak na fakt, ze nie trenował za bardzo w preseason. Keldon dostaje u mnie kredyt zaufania w tym sezonie i bedzie również starterem, wiec cieszy ze i Pop od początku stawia na niego.

L. Aldridge 28min 20/3/1 9/17 z gry i wygrana jego drużyny. Przyzwoity początek, na plus. 
 

M. Turner 29min 10/8/1 i block party w jego wykonaniu, osiem bloków, pewnie do końca już sezonu Season high w całym NBA w blokach. 4/9 z gry, zabrakło trójki do perfekcyjnego meczu ale warte podkreślenia jeszcze +20.

F. Campazzo niestety tylko 8min i 3pts 1/1 za trzy. Przegrana po dogrywce. 

L. Galloway w 8 min tylko 11pts! 4/5 z gry 2/2. Czyli robi to co do niego należy. U mnie gra po 20min i pierwszy mecz mamy vs Knicks, którym ma coś do udowodnienia, wiec zakładam tutaj conajmniej 20pts w 20 min ;)

J. Holiday 22min 6pts 4 reb 1blk. 2/6 z gry. Sredni występ w ataku, ale pewnie dużo więcej dał w obronie jak zwykle.

K. Looney 11min 4pts 2reb - hmm, tu oczekujemy od niego więcej. Kevon musi grac lepiej bo jest naszym najlepszym back-up wysokim. Rozczarowanie jak narazie, ale jedyne do tej pory.

D. Nwaba, Kenyon Martin jr postponed

Boban, Kelan, Alize, Tre - DNP

 

ogolnie s5 zdecydowanie dobrze, ale rezerwowi musza się poprawić. Bałem się o Keldona i Hardawaya rolę w nowym sezonie, ale chyba bedzie dobrze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy sezon zaczne klasycznie:

Luka 32/8/5, Middleton 27/14/8, Oladipo 22/4/4(ach ta magia CY),  Vucevic 15/11/3( tu bedzie poprawa).

Z uzupelnien:

Brooks16/4/6, Ross 19/3, Brunson 12/4

Nawet Diacon zagral 19 minut. Reszta sie nie wyroznila, ale graczy ktorzy dostaja minuty mam sporo.

Wedle wspolczynnika efektywnosci @Alonzo na pewno bede w czolowce.

Najwieksza ciekawostka 1 dnia jest dla mnie DLO na lawce w Minnesocie. Czyzby ktos uznal, ze nie odnajdzie sie w mniejszej roli w ataku w S5?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Keldon Johnson

Welp, I guess Big Body doesn’t need a preseason. Johnson was placed in the starting lineup and it turned out to be a great decision. The second-year player looked as strong and as powerful as ever. He attacked the basket with ferocity and players were bouncing right off of him. Johnson was also attentive on defense and didn’t hesitate to stick his nose in the middle of the action. He did tire a bit in the second half after a very strong first two quarters — but that’s understandable. 
Grade: A-

LaMarcus Aldridge

Out of the gates, Aldridge looked like he looked in the preseason. And that’s not a compliment. When he wasn’t launching and missing threes, he was being caught flat-footed on defense. Thankfully, he eventually went back to his mid-range bread and butter — and the results were a lot better. He gained confidence, which energized him and improved his production across the board. His defense never really came along for the ride but it was good to see him sizzle on offense after a sub par preseason. 
Grade: B-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, tangiers napisał:

Najwieksza ciekawostka 1 dnia jest dla mnie DLO na lawce w Minnesocie. Czyzby ktos uznal, ze nie odnajdzie sie w mniejszej roli w ataku w S5?

tak to wygląda, choć uczciwie trzeba przyznać, że to bylo dobre spotkanie w jego wykonaniu i kończył.

niemniej problem jest taki, on dalej stopperuje piłke, holuję ją,  a to nijak nie pasuje do tego co chce grac January. Takze nie kupujcie bajek o dangelo off-bal

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, tangiers napisał:

Nowy sezon zaczne klasycznie:

Luka 32/8/5, Middleton 27/14/8, Oladipo 22/4/4(ach ta magia CY),  Vucevic 15/11/3( tu bedzie poprawa).

Z uzupelnien:

Brooks16/4/6, Ross 19/3, Brunson 12/4

Nawet Diacon zagral 19 minut. Reszta sie nie wyroznila, ale graczy ktorzy dostaja minuty mam sporo.

Wedle wspolczynnika efektywnosci @Alonzo na pewno bede w czolowce.

Najwieksza ciekawostka 1 dnia jest dla mnie DLO na lawce w Minnesocie. Czyzby ktos uznal, ze nie odnajdzie sie w mniejszej roli w ataku w S5?

W poprzednim sezonie przez to, że prawie wszyscy bardzo lubią Doncicia miałeś wg mnie nieco przeszacowany team, ale w tym już obiektywnie to powinno wyglądać dobrze :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja se pomerdam fujarką.

Young wiadomo. Jeśli @fluber po meczu z Knicks ma superstara, to ja mam po meczu z Bulls GOATa. Temat LeBron vs MJ można zamykać.

Zion był cały czas podwajany przez Raptors, więc statline nie powala, ale podejmował świetne decyzje i ładnie podawał. Na ten moment wygląda imponująco w porównaniu do zeszłego sezonu. Szczególnie w obronie.

Bojanowi nie wszystko wpadało, ale miał najlepsze +/- w zespole. Meczu nie widziałem.

Bridges 18 pkt z 11 FGA + bronił dobrze Doncicia. To będzie jego rok.

Kleber 10 pkt, ale wincyj mu mogło tych rzutów wpaść. Tak czy siak, pod nieobecność KP to najważniejszy wysoki Mavs.

Donte 15-5-3-2, fajny mecz, jak zwykle mnóstwo energii i hustle.

Mills 13 pkt w 19 min, był liderem ławki, która wygrała Spurs mecz.

Vassell dobry debiut, nie widać tego w boxscore, ale był świetny w obronie, od pierwszego dnia daje pozytywny impakt, będą z niego ludzie, a ja będę miał ból głowy jak rozdzielić minuty dla wings.

Delon jest starterem w Pistons, ale nie wiem czy u mnie się załapie na jakieś minuty na początku sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.